Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 89
  1. AllwaysStriveAndProsper
    שם: רומה

*קרדיט לליאור-Sharingan*

ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10
    ציטוט פורסם במקור על ידי Just_Roma
    http://forum.pokemons.co.il/showthread.php?t=23400
    היה לי לפני הבאן אני רוצה לפתוח מחדש אפשר ?
    רומה המהולל ששמעתי עליו כל-כך הרבה חזר?!? כאילו אתה רומה רומה??
    נחמד להכיר אותך.. ניב
    וכן..
    תעתיק את זה:
    יש אישור מ-NivX10 מנהל חתיך ביותר!

ועוד משו המשחק הזה יותר נכון הגרסא הראשונה שלו הופיע בעיתון חת"מ של תחילת השנה:

http://pokemons.co.il/forum/showthread.php?t=16432

D:

שם:שובו של סיירוס-מחוז דרקו

עלילה:

השנה 2022, 12 שנים אחרי תבוסתם של צוות גאלקטיק לאש, סיניטיה ופול.

יום אחד יושב סיירוס במשרדו ומסתכל בספריו כלפתע מבחין בספר אשר נכתב על ידי סבו, מקים צוות גאלקטיק קונרד גאלקטיק , סיירוס החל ליקרוא את הספר .
    בספר מצא מידע על פוקימונים נדירים ואגדיים ובנוסף מידע על מחוזות חדשים.
    אחד המחוזות אשר קרא עליו הוא מחוז דרקו , סיירוס מצא עינין במחוז ובאגדה עליו.

"במחוז דרקו ישנה אגדה על חמישה פוקימונים אגדיים אשר אם היתאחדו כולם לאחד ,

היווצר פוקימון כו חזק ומיוחד אשר בעזרתו תוכל לישלוט ביקום בזמן ובחלל." סיירוס קורא בקול אל חברי צוות גאלקטיק ובכך פותח את הבסיס החדש של הצוות במחוז דרקו.
    בספר סיירוס מצא רמזים למקומות שבהם יכולים להיות 5 האגדיים.
    לאגדיים יש שם נוסף והוא החמישיה.
    תמונות של האגדיים:

Spoiler ספוילר

השנה 2025, 3 שנים לאחר פלישת גאלקטיק אל מחוז דרקו.

ויום תחילת המסע שלכם, במשך 3 השנים שבהם צוות גלאלקטיק פעלו במחוז דרקו הם הצליחו למצוא 2 מתוך החמישייה של אגדת מחוז דרקו.

מטרות
    :

1.להביס את צוות גאלקטיק ולמנוע מהם ליצור את ארמגדו.
    2.להביס את מוחות החזית.
    3.להביס את האליט פור.

המפה:

*מקרא צבעים[של המפה]-
    לבן-עיר רגילה.
    שחור-עיר עם חזית.
    ירוק-חום-מערה\הר.
    צהוב-יער\שדה.
    תכלת-בסיס גלאקטיק משוער.

הערים:

1.מוניסט-עיירה קטנה ובה מיתגורר פרוסור.ריד , רוב האנשים בערייה הזו עוסקים בחקלאות ובגלל זה העיירה מוקפת בשדות אשר מלאים בפוקימוני חרק ועשב.
    בנוסף יש 2 מקומות אשר מגדלים בהם דבש בשדות האלה נדיר מאד למצוא את המקומות האלה אך אם תצליחו תיזכו ליראות מספר פוקימונים חזקים ונדירים ואף ליתפוס אחד מהם.
    -----------------
    1-2.דרל המובילה מהעיר מוניסט לעיר דארקר , מהדרך אפשר ליסטות ולהיכנס לשדות החקלאיים של העיירה מוניסט.
    בשדות יש 2 אזורים ובהם מייצרים דבש באזורים אלה יש פוקימונים נדירים.
    -----------------
    2.העיר דארקר, עיירה גדולה יחסית אשר קבלה את שמה בגלל הדארקראי שמסתובב בלילות באזורי העיר .
    בעיירה יש פארק גדול שנקרא אזור המאמנים ובו נערכים קרבות בין מאמנים[לעוד מידע יש ליקרוא בסעיף המקומות].
    עוד ערים יתגלו ברגע שתגיעו לעיר דארקר.

צוות גאלקטיק:

צוות מרושע אשר פעל בעבר במחוז סינו במטרה ליתפוס את דיאלגה ופאלקייה.
    אך בסופו של דבר הם לאא הצליחו והובסו על ידי אש ,סינטייה ופול.
    כעט צוות גאלקטיק פועל בצוות דרקו במטרה ליתפוס את 5 האגדיים וליצור את ארמגדו.
    אזהרת ספויילר : לחץ כאן בכדי לצפות בתוכן
    Spoiler ספוילר

התחלתיים:
    Spoiler ספוילר

חוקים:

א.כל חוקי הפורום חלים כאן.
    ב.אין להגיב תגובות תוקעות.

ג.חייבים לצטט מי שלא יצטט יוקפא.

ד.חובה על כל הודעה שלכם להמשך שלי ליהיות שורה וחצי לפחות!!!

ה.מי שלא יגיב שבוע בלי להודיע עף..

ו.והכי חשוב אסווור!! להספאים בנושא כל השאלות וההודעות בפרטי מי שעובר על החוק יטופל על ידי המנהלים הראשיים כאילו שההודעה שלו היא ספאם.

טופס הרשמה:

שם משתמש:שלכם.
    שם במשחק:שם מה שאתם רוצים חובה עם שם משפחה .
    אופי: רק מי שרוצה משחק מעניין עם אופי מאתגר.
    תמונה\תיאור: עדיפות לתיאור נורמאלי .. אם אתם לא בטוחים שהוא נורמאלי אז תמונה לא ספרייט.
    רקע 3-5 שורות שיהיה קשור לעלילה בצורה מסוימת הורים לא יכולים ליהיות מנהיגי מכון.
    חפצים:לא לגעת.
    פוקימונים:תרשמו תהתחלתי שלכם פה , ולקחת מהרשימה..
    תגים:לא לגעת.
    הערות\בקשות:אל תגזימו בבקשות שלכם...

שם משתמש:
    שם במשחק:
    תמונה\תיאור:
    רקע:
    חפצים:
    פוקימונים:
    תגים:
    בקשות:

2. AllwaysStriveAndProsper
    חזיתות הקרב:

חזיתות הקרב הן כמו המכונים רק שבכל אחת במקום סוג יש היתמחות מסויימת.

למשל החזית הראשונה היא חזית העוצמה זאת אומרת שהפוקימונים שתילחמו איתם יהיה לוחמים פיזיים בעלי מתקפות פיזיות.

1.חזית העוצמה-

מוח החזית:מאט-
    מאט הוא אדם שקט ומיסתורי, האסטרתגייה שלו היא :
    ההתקפה הכי טובה היא גם ההגנה.
    פוקימונים: X\X\X
    פרס:2000$ ומתקפת היתנגשות גיגה.

משימות
    :

מי שפותח עמוד 10 מקבל 1500$ ומיתקפה לפוקימון.

מי שפותח עמוד 20 מקבל את אבסול ו2000$
    מי שזוכה ראשון בחזית מקבל 3000$ ו3 התקפות לפוקימון שלו.

חנות:

פוכדור
    ~50$
    כדור יוקרתי~150$
    גריטבול~250$
    מרפא~50$
    מרפא מיוחד~100$
    אוכל פוקימונים~*30 ב100$

מקומות:

A.העיר דארקר~אזור המאמנים~
    אוזר המאמנים הוא בעצם פארק גדול הנמצא ליד חוף הים. והוא מחולק למספר חלקים:
    1.מתחם התחרות- הוא בעצם 20 זירות אשר בהן מאמנים נלחמים אחד נגד השני.
    2.תחנת הכוח הישנה- כאן תוכלו ליתפוס פוקימוני חשמל ורוח רבים, יש שמועה שמסתר בתחנה רוטום זוהר.
    3.שדה הדשא-שדה דשא גדול ובו אזורים עם עצי דבש, השדה הוא גם הדרך לחוף הים.
    4.החוף-כאן תוכלו ליתפוס פוקימוני מים חזקים וקנות ציוד דייג מקצועי.
    בנוסף באזור המאמנים נערכת מידי כל שבוע תחרות ובה המאמנים צריכים ליצבור 5 ניצחונות .
    כל מאמן שצבר 5 ניצחונות יקבל אולטרה-בול, ,וילחם בג'ים מנהל אזור המאמנים .
    מי שינצח את ג'ים יקבל ביצה של פוקימון נדיר ואבן\חפץ פיתוח לבחירתו.

B.העיר גינדלווד~תחרות תפיסת הפוקימונים~תחרות זו נערכת כל יום שבת[אני יגיד לכם מתי לא חייב שבת שבת]ובה המשתתפים צריכים ליתפוס פוקימונים כמה שיותר יפים וכמה שיותר נדירים וחזקים.התחרות נערכת ביער ווד ביער נימצאים פוקימוניים מסוגים רבים כמו:חרק,עשב,רעל,נורמאל,מעופף,אדמה ועוד.
    יש שמועה שמיסתובב ביער בגון זוהר ואם מישהוא תופס אותו הוא מנצח בתחרות וזוכה בו.

3. AllwaysStriveAndProsper
    דמויות:

1.פרופסור.ריד
    פוקימונים: ???|???|???
    ממנו תקבלו את הפוקימון הראשון שלכם, פוקידע, הדרכה ו-5 פוקדורים.
    הוא גם יעזור לכם לפעמים בקרבות נגד צוות גאלקטיק.

3.השוטרת ג'ני
    פוקימונים:.
    עוזרת בקרבות נגד צוות גאלקטיק ועוצרת את חברי הצוות.

4.האחות ג'וי
    פוקימונים:
    האחות ג'וי עובדת במרכז הפוקימון בכל עיר יש אחת היא תרפא לכם את הפוקימונים בחינם.

4. AllwaysStriveAndProsper
    אנשים מפורסמים שתפגשו:
    במחוז דרקו רצה שמועה שמידי פעם רואים את סינטיה ,גארי ופול מסתובבים במחוז ומחפשים את הבסיס של סיירוס.
    בנוסף אש וחבריו:מיסט ,מאי וברוק. הגיעו גם כן למחוז כדי לעזור לסינטייה גארי ופול.
    בנוסף יש ששמועה שגארי,אש ופול. הם בעלי תפקידים חשובים מאד במחוז.

אש-
    מידע אישי-
    מאמן מפורסם אשר הישתתף בהרבה ליגות של הרבה מחוזות , בזמן האחרון הוא היה אלוף ליגת מחוז קורגו.
    בנוסף הוא אויבו המושבע של פול ,אך לאחר הקרב שלהם נגד סיירוס הפכו לחברים טובים.
    לא ממזמן אש הפסיד את תואר אלוף הליגה למאמן בשם שיין , לאחר שהפסיד את התואר הוא וחבריו ברוק,מיסטי ומאי.
    יצאו למחוז דרקו כדי לעזור לסינטייה פול וגארי לעצור את צוות גאלקטיק מלתפוס את החמישייה.
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

פול-

מידע אישי-

מאמן חזק מאד , הוא מאמן את פוקימוניו בשיטת אימון אכזרית מאד וחסרת רחמים.
    פול הוא אחד המאמנים החזקים והטובים ביותר שנראו בזמן האחרון. הוא יריבו המושבע של אש אך לאחר שנילחמו ביחד בסיירוס הם ניהיו חברים טובים.
    כעת פול נמצא במשימה חשובה ביחד עם סינטייה וגארי שבמטרתה היא לעצור את סיירוס מלתפוס את החמישייה האגדית ולהישטלת על העולם.
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

סינטיה-

מידע אישי-
    אלופת ליגת סינו לשעבר.
    נמצאת במשימה חשובה מאד שמטרטה לעצור את צוות גאלקטיק מלתפוס את החמישייה האגדית ומלהישטלת על העולם.
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

ברוק
    -
    מידע אישי-
    יעודכן מאוחר יותר
    פוקימונים-

???|???|???|???|???|???
    .

מאי-

מידע אישי-
    יעודכן מאוחר יותר
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

מיסטי-

מידע אישי-
    יעודכן מאוחר יותר
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

גארי
    -
    מידע אישי-
    נמצא במשימה חשובה מאד שמטרתה לעצור את צוות גאלקטיק מלתפוס את החמישייה האגדית ומלהישטלת על העולם.
    פוקימונים-
    |???|???|???|???|???.

5. AllwaysStriveAndProsper
    שם משתמש: Gallade
    שם במשחק: תומר סינה
    אופי: עקשן, קשוח, לא פחדן, סקרן
    תמונה\תיאור: שיער בלונדיני קצר, עיניים כחולות צלולות כיין, חולצה שחורה עם צ'אריזארד עליו, מכנסיים קצרים.
    רקע :
    שלום לי קוראים תומר, אני לא ממש מפורסם אבל נולדתי במחוז דרקו בעיר מוניסט, אבי היה דוקטור למאובנים בעיר דארקר ואימי הייתה שוטרת בעיר מוניסט.
    אימי ואבי נפגשו באירוע די מיוחד שהוא: היה פריצה במעבדה שאבי עבד בו ואז אימי באה כדי לעזור.ההורים שלי התאהבו במבט ראשון ולאחר-מכן הם התחתנו ואני נולדתי.
    בגיל 5 הלכתי לעבודה של אבי בעיר דארקר ראיתי את הדברים במעבדה אבל הוא לא נתן לי להתקרב.אחרי שחזרנו הביתה ברחתי מהבית, נהייתי מבוהל.אני התחלתי לבכות לאלוהים ואז הגיע צ'ארימנדר , הוא ניגש אלי וניחם אותי.בעזרת צ'אמאנדר נרגעתי והבנתי שאני יהיה מאמן אבחר בצ'ארמנדר כפוקימון התחלתי.לאחר-מכן ראיתי צ'אריזארד שבא אלי.
    הוא הסביר לי איכשהו שצ'ארמנדר הקטן ברח והוא בא לחפש אותו.צ'אריזארד לקח אותי לביתי ושם הורי שמחו אבל צ'אריזארד ברח.
    מאז המקרה חלפו כמה שנים ואני התבגרתי ונהייתי אחראי, וחלמתי לבחור בפוקימון היחידי שהוא צ'אראמנדר שיצא למסע הגדול.
    חפצים:
    פוקימונים:
    תגים:
    הערות\בקשות: ראלטס בן בבקשה ואבן שחר

שם משתמש: Druddigon man.
    שם במשחק:ג'וש הנרי.
    אופי: הוא די מתלהב,ממש קשה לו להיות בסבלנות...וגם פעמים מעטות יש לו התקפי זעם.
    תמונה\תיאור:גבוה קצת,חולצה שחורה ומכנסי ג'ינס,עיניים ירוקות ושיער שחור כמו של רוקיסט ופס אדום (בשיער).
    רקע:
    ג'וש היה ילד לאם חד הורית במחוז סינו,כשגדל קצת אימו נראתה מודאגת יותר ולכן אמרה לו שהם צריכים לעבור למחוז דרקו.הוא לא שאל למה,כי הוא ידע ששום דבר לא ישנה את החלטת אימו...
    שהם טסו,הם ראו מעליהם מסוקים,אימו מלמלה קללות ולחשה משהו על זה שגילו אותה.
    כשירדנו אימו רצה בכל הכוח לחנות אחת,והתחבאה שם,הוא היה רק בן 8 אז אבל הוא הבין שמישהו מחפש אחר אימו,הוא הלך למחבוא של אימו ושאל אותה מי הם ולמה הם רודפים אחריה,היא לא אמרה אבל הוא שכנע אותה...היא סיפרה לו שאבא שלו סיכל פעם אחת מהמשימות של צוות גאלקטיק ומאז הם רודפים אחריו,הם תפסו אותו פעם אחת אבל הוא ברח למחוז קנטו,הם הבינו שהדבר שהכי יקר לו זה בנו הקטן,אז אימו ברחה איתו ממחוז למחוז עד שהגיעה לסינו...לפתע היא עצרה את הסיפור,ג'וש ראה מאחוריו חיילת של צוות גאלקטיק,היא משכה את
    אימו החוצה,היא צעקה לו לפני שהעלו אותה למסוק "ג'וש,תמנע מהם לייצר את ארמגדו!"...עברו 5 שנים שהוא היה בן 12,פנימיית פוקימונים בעיר מוניסט אימצה אותו לחיקה,הוא שמע על האגדיים של המחוז ועל ארמגדו,בלילה כל הזמן חושב על קולה המהדהד של אימו צועקת לו שימנע מהם לייצר את ארמגדו...שלפעמים הזכירו לו את אימו הוא חטף התקפי זעם שלמד לשלוט עליהם עם השנים.כשהיה בן 13 הוא התחיל את המסע שלו כי הוא זוכר שזה מה שאביו רצה...בעצם זה הדבר היחיד שזכר מאביו..
    חפצים:
    פוקימונים:
    תגים:
    הערות\בקשות:להרשם,אני יודע שאני חדש אבל אני ישקיע בתגובות...

שם משתמש: NivX10.
    שם במשחק:
    האריסון.
    תמונה\תיאור:
    האריסון הוא בן 15, להאריסון יש שיער שחור וקצר, הוא קוצני ומעט פרוע. עיניים חומות כהות אך יש בהם מן ניצוץ מיוחד..
    תמיך עם חיוך של בטחון על פניו, בגופייה חסרת שרוולים האהבוה עליו, וברמודה חומה.. על גבו תיק גלישה בצבע כחול ואפור!
    ונועל נעליי הליכה שטוחות בצבע חום גם כן. הוא גבוהה כמטר 75, רזה שרירי קצת.

רקע:
    האריסון נולד ומתגורר באיזור איי תפוז, אביו מת במלחמה כשהיה קטן והוא למד לחיות רק עם אמו. הוא היה ילד מאוד מוצלח בלימודים ומאוד חברותי.
    הוא היה ילד שמדבר הרבה שטויות ומחפר על כך בזה שהוא שנון מאוד. בנוסף הוא מאוד עקשן ועם הוא מחליט משהוא אפילו ה' לא יוכל להתערב לו בהחלטות!
    הוא גם מאוד חברותי ואחת התכונות הבולטות אצלו בתחום הזה הוא שהוא נדיב וטוב לב שתמיד יגיש עזרה.
    האריסון נולד במקור באי שאימוטו אבל בעקבות בעיות סודיות של אמו שמעולם לא הרחיבה עליהם, הוא ואימו עברו לאי האלומין...
    בעקבות המעבר והניתוק מהחברים ומכל מה שהיה בשאימוטו, כולל קבר אביו המנוח, הוא היה ילד דיי בודד, איבד את בטחונו מאוד, ועזב את לימודיו בשלב מסויים מרצונו.
    אמו היא השוטרת ג'ני האחראית באי האלומין, הוא תמיד היה ילד טוב ועשה כל מה שאימו בקשה ממנו, הוא עזר לה בעבודות הבית ושמר על הארקניין שלה לפעמים..
    האריסון אהב מאוד פוקימונים בלבו תמיד רצה להתחיל מסע ולגיע לליגת ג'וטו, להשתתף בא ולא לראות אותה בטלוויזיה כמו כל שנה, אך תמיד דאג לאמו יותר מידי ודחה את החלום.
    יום אחד בבוקר הוא ניגש לאמו ודיבר איתה בנושא, היא ראתה כמה נחישות ולהט יש בעייניו שהוא מדבר על חלומו ליהיות מאמן ועל פוקימונים והחליטה שהיא מסכימה!
    הוא שמח כל-כך, הרגיש על "גג העולם", הוא לקח כל טיפה מחסכונותיו וקנה בהם ציוד למסע. ובמשך שבוע התארגן. לאחר מכן חיבק את אמו ואמר לה משפט שהדהד בראשה "אני אחזור כשאסיים את המסע, את עוד תבואי לראות אותי בקרב כשאהיה מאסטר דגול, אהיה פוקימון מסטר, כמו שאבא רצה שאהיה!"
    הביט בעינייה לאישור אחרון ללכת, סגר את הדלת בחיוך ויצא למסעו לעבר הלא נודע...

חפצים:

פוקימונים:

תגים:

בקשות:
    לתפוס סניזל, יהיה דור חמש?

שם משתמש: Combusken
    שם במשחק: תומאס בלאק
    תמונה\תיאור:
    רקע:
    תומאס נולד ומתגורר בעיר ניו בארק במחוז ג'וטו, אימו ואביו הכירו במהלך מסע הפוקימונים שלהם במחוז, כאשר אימו חלמה להיות מתאמת על בעוד אביו חלם להיות מגדל. שניהם נפגשו בעיר גולדנרוד, כאשר נתקלו אחד בשני במקרה בעיר. הם התחילו לדבר אחד עם השני, ואימו הזמינה את אביו לצפות בתחרות התיאום והוא הסכים. בתחרות אימו הגיעה למקום השני, ולא זכתה. אביו ניחם אותה והם החליטו לטייל ביחד במחוז. לבסוף אימו זכתה בפסטיבל הגדול של ג'וטו ואביו למד הרבה על גידול. הוריו המשיכו לטייל במחוזות הוואן, שינו ואונובה. לבסוף שניהם התאהבו והחליטו להתחתן. הם עברו לגור בעיר ניו בארק והחליטו לפתוח בית גידול קטן לפוקימונים, ובו הם מגדלים פוקימונים פראיים מדרך 1, וגם מאפשרים לפוקימונים ממעבדתו של פרופסור אלם לנוח שם ולהתחזק כשהם רוצים. לאחר שנתיים שבית הגידול היה פתוח תומאס נולד.
    מאז שהיה קטן ובכל שנות גדילתו תומאס נהג לשחק עם הפוקימונים ששהו שם. תומאס במיוחד התחבר לפוקימוני העשב במקום.
    יום אחד, תומאס יצא אל דרך 1 כדי לקטוף כמה צמחי מרפא שגדלו שם. במהלך צעידתו בשביל פגש תומאס בשני אנשים מוזרים עם הסימן G על חולצתם, שברגע שראו אותו תקפו אותו עם פוקימונים שלא הכיר. לפתע, פוקימון קטן שעבר במקום זיהה שהוא בצרה, ותקף את שני הפוקימונים של המאמנים והבריח אותם מהמקום. תומאס הודה לו וזיהה את הפוקימון כטורטוויג, אותו זיהה מתמונות של אביו ממחוז שינו. תומאס חזר הביתה וטורטוויג ליווה אותו, שם סיפר תומאס על מה שקרה. אביו נהיה חיוור לרגע וסיפר לו ששני האנשים הללו הם מצוות גלקטיק, אותם פגשו הוא ואימו בזמן מסעם בצוות שינו, והצליחו לסכל משימה שלהם. תומאס סיפר להם ששמע משהו על מחוז דרקו, ומכיוון שכבר היה בגיל גדול מספיק כדי לצאת למסע, הוא החליט ללכת לשם כדי להכיר את המחוז. הוריו חששו בתחילה אך שראו את האש בעיניו הם החליטו לאפשר לו לצאת. במשך כשבוע ימים תומאס היה נרגש, לא ידע במי לבחור בתוך פוקימון התחלתי. הטורטוויג שהציל אותו היה בא לבקר אותו כל יום והם הפכו לחברים טובים, ותומאס החליט שהוא רוצה שטורטוויג יצא איתו למסע, וטורטוויג עצמו התלהב מהרעיון.
    הוריו סיפרו לתומאס שבעיר מוניסט במחוז דרקו מתגורר אחיו של סבו, והמליצו לו לעבור אצלו לפני שיצא לטייל במחוז. תומאס ארז את הציוד, נפרד מהוריו ונסע עם טורטוויג אל אחיו של סבו, שקיבל אותו בחיוך. תומאס שהה שם בערך שבוע, והיום הוא אמור לעזוב את המקום ולצאת עם טורטוויג למסע.
    חפצים:
    פוקימונים: טורטוויג
    תגים:
    בקשות: להגדיל בשקל תשעים, פוקימונים מגניבים ועוד :

6. AllwaysStriveAndProsper
    שם משתמש:אביב
    שם במשחק:האק פיין
    אופי:
    שקט אך נוטה להתעצבן במהירות,הגון וישר נוטה לפעול נכון תחת לחץ,סטורטיבי ואסטרטג.ונוטה להתעצבן כשקוראים לו נמוך\גמד.
    תמונה\תיאור:
    נמוך יחסית,בעל שיעק קצוץ בצבע חום בהיר,עיניים ירוקות נוצצות.לבוש בחולצת טי שירט לבנה עם כתמים כחולים,גינס ברמודה קצר ונעלים לבנות..
    רקע:
    אוקיי,אז מאז שאני זוכר את עצמי בעצם גדלתי ללא אב.נכון שאחי הגדול תפס מהר מאוד את המושכות על המשפחה אבל זה בכל זאת קשה.
    אבי שהיה מאמן פוקימונים נשלח במשלחת להצלת ריינו מיידי צוות גלאקטיק.הוא נשלח לשם יחד עם עוד 20 מאמני על מכל המחוז הם הצליחו לשחרר אותו,אך הוא לא חזר משדה הקרב.
    את הסוד הזה גיליתי רק היום לפני היציאה למסע,עד עכשיו הייתי בטוח שאני נטש אותי וגדלתי כמו ילד רגיל.
    עד ששיחקתי עם ג'ים,החבר שלי בבית בכדורגל.אפשר להגיד שנהנינו,עד שבעטתי טיל לארונית הנעולה של אמא והיא נשברה ונפלה.
    כמובן שסידרתי את הבאלגן,עד שג'ים סידר את האלבום של המשפחה,בו היו תמונות רבות,וביניהם תמונות של אבי.
    אך היה משהו מוזר בתמונה שלו.היא היתה מעט מובלטת כלפי מעלה,היה משהו מתחתיה,זה היה המכתב בו הודיעו לאימי על מותו של אבי!
    לקח לי הרבה זמן להקל ולהבין מהמכתב את מה שקרה,אבל הגעתי להחלטה.אני בורח!רחוק ככל האפשר!למצוא,את אותם האנשים,הנוכלים האלו!שהרגו את אבי!
    חפצים:
    פוקימונים:בלבאזור
    תגים:
    הערות\בקשות:להרשם..לפרוטקציות..d:

שם משתמש: Lord Voldemort - דור.
    שם במשחק: וואלאס קיין.
    אופי:
    אני מעדיף שתגלה במהלך המשחק, כדי שאני לא אצטרך להידבק למשהו שקבעתי ברגע.
    תמונה\תיאור:
    רקע:
    וואלאס נולד במחוז סינו לזוג הורים צעירים מאוד, ולכן נמסר לאימוץ. הוא התאמץ בבית של משפחה עשירה כקורח שבה האב היה עקר ולכן הם פנו לאימוץ. במשפחתו החדשה וואלאס גדל והתחנך להיות נער מאוד חברותי, ונהג לטייל בעולם ולהגיע למקומות, טקסים, ארמונות ונשפים מרהיבים שבהם טעם מחיי החברה של המבוגרים. למרות כל זאת, הוריו התייחסו אליו כמו תינוק גם כשהתבגר. הוא שנא את זה, ורצה להוכיח שהוא לא כזה צעיר כמו שהם חושבים. בביקורם האחרון בביתם שבמחוז סינו, שמע וואלאס על מעשי הפשע של צוות גאלאקטיק במחוז דרקו, ולכן רצה לנסוע לשם ולהוכיח את עצמו. הוא שיכנע את הוריו לבסוף, (קיבל את טרטוויג מהפרופסור רוואן), וכעת הוא מטייל במחוז דרקו ומנסה לעצור את המזימות של צוות גאלאקטיק.
    חפצים:
    פוקימונים: מאדקיפ
    תגים:
    בקשות: איווי וקורסולה. וזהו 3:

שם משתמש: ritsuka kun
    שם במשחק: רובי פייר
    תמונה\תיאור: אני עצלן אז הנה ספרייט
    אופי:
    רגוע ומחושב, רציני, ביקורתי, חושב מחוץ לקופסא, נוטה להתעצבן מהר, שיפוטי,רדוד וציני
    רקע:
    אימו של רובי הינה חוקרת פוקימונים מומחית העבדה תחת פרופסור אוק אי שם בקנטו הרחוקה. חמש שנים לפני שנולד נשלחה אימו של רובי לחקור מספר תמונות מטושטשות של פוקימונים לא מזוהים, למחוז דרקו הרחוק. כמה שבועות אחרי שהגיעה לשם הכירה את אביו. מאמן מסיתורי ומוזר וזו הייתה אהבה מבט ראשון. כבור כמה שנים נולד רובי. בגיל 13 פלשו צוות גאלקטיק למחוז השקט הזה והתחילו ליצור טרור ומהומות בכל המחוז. בהתחלה רובי נחרד מהמתקפות האלה- אבל ככל שהזמן עבר התחיל להיתקסם מהמתקפות האלו והחליט שמשהו בעתידו קשור לצוות הרצחני הזה והחליט לצאת למסע לחיפוש אותו צוות ומקורו
    חפצים:
    פוקימונים: סקווירטל
    תגים:
    בקשות: טוב אני נורא אשמח לאקנס וסוויפר (: אהה ופוקימוני נורמאל איס דה באסט! (: ואם אפשר כמו במשחק הקודם שלך להיות רשע P:

7. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    שם משתמש: Gallade
    שם במשחק: תומר סינה
    אופי: עקשן, קשוח, לא פחדן, סקרן
    תמונה\תיאור: שיער בלונדיני קצר, עיניים כחולות צלולות כיין, חולצה שחורה עם צ'אריזארד עליו, מכנסיים קצרים.
    רקע 3-5 שורות:
    שלום לי קוראים תומר, אני לא ממש מפורסם אבל נולדתי במחוז דרקו בעיר מוניסט, אבי היה דוקטור למאובנים בעיר דארקר ואימי הייתה שוטרת בעיר מוניסט.
    אימי ואבי נפגשו באירוע די מיוחד שהוא: היה פריצה במעבדה שאבי עבד בו ואז אימי באה כדי לעזור.ההורים שלי התאהבו במבט ראשון ולאחר-מכן הם התחתנו ואני נולדתי.
    בגיל 5 הלכתי לעבודה של אבי בעיר דארקר ראיתי את הדברים במעבדה אבל הוא לא נתן לי להתקרב.אחרי שחזרנו הביתה ברחתי מהבית, נהייתי מבוהל.אני התחלתי לבכות לאלוהים ואז הגיע צ'ארימנדר , הוא ניגש אלי וניחם אותי.בעזרת צ'אמאנדר נרגעתי והבנתי שאני יהיה מאמן אבחר בצ'ארמנדר כפוקימון התחלתי.לאחר-מכן ראיתי צ'אריזארד שבא אלי.
    הוא הסביר לי איכשהו שצ'ארמנדר הקטן ברח והוא בא לחפש אותו.צ'אריזארד לקח אותי לביתי ושם הורי שמחו אבל צ'אריזארד ברח.
    מאז המקרה חלפו כמה שנים ואני התבגרתי ונהייתי אחראי, וחלמתי לבחור בפוקימון היחידי שהוא צ'אראמנדר שיצא למסע הגדול.

חפצים: לא לגעת.
    פוקימונים: צ'ראמנדר
    הערות\בקשות: ראלטס בן בבקשה ואבן שחר

8. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    שם משתמש:Kayoger
    שם במשחק:סטיבן
    תמונה\תיאור:גובה ממוצע בעל שיער חום ועיניים חומות,חולמה לבנה חלקה ומכנסי ג'ינס חצי קרועים.
    רקע:

סטיב נולד במחוז קנטו בעיר פאלט לאבא ואמא שהיו מאמנים.שהיה קטן עברו לגור במחוז דרקו בגלל שהאח הגדול של סטיב רצה להתחיל שם את המסע שלו.מאז שהיה קטן סטיב היה שומע את סיפור הניצחון הגדול של אש על צוות גלאקטיק כל לילה והיה הולך לישון.לילה אחד משהו הפריע לו בשינה והוא ראה פוקימונים שמעולם לא שמע עליהם קוראים לו.למחרת סטיב קם וסיפר את הסיפור להוריו והם אמרו לו "יכול להיות שיש לך גורל.גורלך כנראה להציל את העולם!".סטיב לקח ברצינות את מה שהוריו אמרו לו והחליט שבגיל 15 הוא יצא למסע משלו ויציל את העולם מהרשע המתקרב ובא.
    חפצים:-לא לכגעת-
    פוקימונים:טרטוויג
    תגים:-לא לגעת-
    בקשות:כמובן שלהירשם
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    שם: אילן
    רומה D:
    ------------------------
    שם משתמש: ~JustDor~
    שם במשחק: דרייק מארק
    אופי:רגזן, שלטן, שחצן
    תמונה\תיאור: שיער אדום חלק, חולצת פסים אדומה- לבנה ומכנס אדום.
    רקע: דרייק היה בטיול עם הוריו בהר קורונט, ואז קרה האסון, האסון ששינה את חייו.
    הר קורונט וכל מחוז סינו החל לרעוד, הכל היה בגלל צוות גלקטיק שיצרו את העולם החדש וכמעט הפכו את העולם הנוכחי לתוהו ווהו.
    לפתע מטיול הרים קטן ונחמד, זה הפך לטיול הישרדות. דרייק והוריו היו בתחתי ההר, הרבה סלעים ומפולות התרחשו באותו היום, עד עכשיו יש לדרייק צלקת גדולה ביד ימינו ולאימו, שהיא האחות ג'ואי של עירו, נשברו מספר עצמות. במזל אבא של דרייק הצליל לאותת למסוקים שצילמו את המתרחש לעזרה והם לקחו אותם לבית החולים הקרוב. דרייק נשבע לנקום.
    פוקימונים:
    הערות\בקשות:אל תגזימו בבקשות שלכם...

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/20...91-d4e9t9d.gif

דברי חוכמה מפי גיל:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Real Pizza צפה בהודעה
    התגובות האלה "הגבתי" חזרתי" מזכיר לי את הילדים הקטנים האלה שלמדו להשתמש בבית שימוש, עושים הכל מרימים את הקרש שמים נייר ממש ילדים גדולים- אבל עדיין לא יודעים לנגב טוסיק לבד.
    ואז, בשתיים בלילה שומעים צעקות של "סיימתי! סיימתי!"
    מנהל משחקים כלליים לשעבר

10. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    שם משתמש: Druddigon man.
    שם במשחק:ג'וש הנרי.
    אופי: הוא די מתלהב,ממש קשה לו להיות בסבלנות...וגם פעמים מעטות יש לו התקפי זעם.
    תמונה\תיאור:גבוה קצת,חולצה שחורה ומכנסי ג'ינס,עיניים ירוקות ושיער שחור כמו של רוקיסט ופס אדום (בשיער).
    רקע:
    ג'וש היה ילד לאם חד הורית במחוז סינו,כשגדל קצת אימו נראתה מודאגת יותר ולכן אמרה לו שהם צריכים לעבור למחוז דרקו.הוא לא שאל למה,כי הוא ידע ששום דבר לא ישנה את החלטת אימו...
    שהם טסו,הם ראו מעליהם מסוקים,אימו מלמלה קללות ולחשה משהו על זה שגילו אותה.
    כשירדנו אימו רצה בכל הכוח לחנות אחת,והתחבאה שם,הוא היה רק בן 8 אז אבל הוא הבין שמישהו מחפש אחר אימו,הוא הלך למחבוא של אימו ושאל אותה מי הם ולמה הם רודפים אחריה,היא לא אמרה אבל הוא שכנע אותה...היא סיפרה לו שאבא שלו סיכל פעם אחת מהמשימות של צוות גאלקטיק ומאז הם רודפים אחריו,הם תפסו אותו פעם אחת אבל הוא ברח למחוז קנטו,הם הבינו שהדבר שהכי יקר לו זה בנו הקטן,אז אימו ברחה איתו ממחוז למחוז עד שהגיעה לסינו...לפתע היא עצרה את הסיפור,ג'וש ראה מאחוריו חיילת של צוות גאלקטיק,היא משכה את
    אימו החוצה,היא צעקה לו לפני שהעלו אותה למסוק "ג'וש,תמנע מהם לייצר את ארמגדו!"...עברו 5 שנים שהוא היה בן 12,פנימיית פוקימונים בעיר מוניסט אימצה אותו לחיקה,הוא שמע על האגדיים של המחוז ועל ארמגדו,בלילה כל הזמן חושב על קולה המהדהד של אימו צועקת לו שימנע מהם לייצר את ארמגדו...שלפעמים הזכירו לו את אימו הוא חטף התקפי זעם שלמד לשלוט עליהם עם השנים.כשהיה בן 13 הוא התחיל את המסע שלו כי הוא זוכר שזה מה שאביו רצה...בעצם זה הדבר היחיד שזכר מאביו..

פוקימונים:צ'ימצ'אר
    הערות\בקשות:להרשם,אני יודע שאני חדש אבל אני ישקיע בתגובות...
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    שם משתמש: loko123
    שם במשחק: סטיב מאניה
    אופי:שלטן נחמד
    תמונה\תיאור: שיער שחור שמסורק לאחור וצלקת קטנה ליד הפה.
    רקע: סטיב נולד לאבא שהיה (וכבא הוא לא) מנהיג מכון הדרקון ומשהיה קטן הוא אהב פוקומני דרקון ומים..
    שהיה בן 3 הוא הלך לאגם ושם נפל וטוטודיל הציל את חייב משם הם לא נפרדו! לכן הוא גם גדל עם הרבה מאוד פוקמוני דרקון
    ומאז הוא מתמיד חלם לתפוס את רקיוזה (או איך שלא קוראים לו מברקת..)
    פוקימונים:טוטודאיל
    הערות\בקשות:פעם ראשונה שלי ואם אפשר לשיהיה אפשר לתפוס פוקמון שאני יבחר
    נערך לאחרונה על ידי Loko123, 05-02-2011 בשעה 03:55 PM

12. משתמש מנוסה
    שם: צבי
    שם משתמש:picho
    שם במשחק:אונו גרין
    אופי: מעצבן ותחרותי (כמו דרו שעיצבן את מאי או פול את אש באנימה)
    תמונה\תיאור:
    רקע 3-5
    שמי הוא אונו, אונו גרין. אני תחרותי ומחכה היטב ליום שבו אהפוך למאמן. אבא שלי בריו גרין, הוא מגדל ברים ידוע ומפורסם, הברים שלו מגיעים עד למקומות הכי רחוקים במחוז, אני מאוד גאה בו, הוא מסמן בשבילי את ההצלחה בחיים. אמא שלי שהיתה צעירה הייתה ריינג'רית ולימדה אותי המון, על פוקימונים ועל שאר הדברים, אני מקווה שהם יעמדו לרשותי בהמשך הדרך. אח שלי הוא מאמן פוקימונים חזק אשר כרגע נמצא בקנטו גם הוא לימד אותי הרבה. היום הגיע ואני לא יכול לחכות לקבל את הפוקימון הראשון so lats go!!! יש!
    פוקימונים:טוטודייל
    הערות\בקשות: לתפוס נידורן נקבה.
    מנהלי מ"ת שרוצים זיופי ds יכולים לפנות אליי בפרטי

[YOUTUBE]yGnN1DBDxaw[/YOUTUBE]

עד שיהיה לי חתימה:

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

אוי יצפאן מאיזה כוכב נחתת:

13. משתמש מנוסה
    שם: אדם
    שם משתמש: ExtremeStyle
    שם במשחק: אדם
    תמונה\תיאור:
    רקע: אדם היה ילד רגיל ממחוז דרקו שתמיד אהב להלחם בקרבות פוקימונים ולהראות את כישוריו.
    לאדם היה אח גדול,שמו היה מייק,מייק היה אחד המאמנים החזקים שאדם ראה והוא תמיד חלם להיות חזק כמו ולהראות שגם הוא מיועד להיות מאמן חזק.
    אדם התאמן יום יום לקראת היום שבו הוא יצטרך לצאת למסעו.
    יום אחד אבא של אדם שמע בחדשות על מחתרת גלקטיק שהוקמה מחדש ואביו יצא אחריהם ונקלע לקרב מול סיירוס והובס, אביו של אדם נישבע שלא להלחם יותר בגלל הבושה שהפסיד לסיירוס ואפילו ניסה לשכנע את אדם לא להלחם.
    אך עכשיו כשאדם בן 15 הוא בדרכו למסעו והוא הבטיח לעצמו לממש את חלומו בלהפוך למאמן גדול כמו אחיו ע"י ניצחון מוחות החזית והליגה ואף ללנקום בסיירוס על הניצחון שהביא על אביו.
    חפצים:
    פוקימונים: מדקיפ
    תגים:
    בקשות: לראות פוקימונים מהדור ה-5 ואפשרות לתפוס אותם

14. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    שם משתמש: NivX10.
    שם במשחק:
    האריסון.
    תמונה\תיאור:
    האריסון הוא בן 15, להאריסון יש שיער שחור וקצר, הוא קוצני ומעט פרוע. עיניים חומות כהות אך יש בהם מן ניצוץ מיוחד..
    תמיך עם חיוך של בטחון על פניו, בגופייה חסרת שרוולים האהבוה עליו, וברמודה חומה.. על גבו תיק גלישה בצבע כחול ואפור!
    ונועל נעליי הליכה שטוחות בצבע חום גם כן. הוא גבוהה כמטר 75, רזה שרירי קצת.

רקע:
    האריסון נולד ומתגורר באיזור איי תפוז, אביו מת במלחמה כשהיה קטן והוא למד לחיות רק עם אמו. הוא היה ילד מאוד מוצלח בלימודים ומאוד חברותי.
    הוא היה ילד שמדבר הרבה שטויות ומחפר על כך בזה שהוא שנון מאוד. בנוסף הוא מאוד עקשן ועם הוא מחליט משהוא אפילו ה' לא יוכל להתערב לו בהחלטות!
    הוא גם מאוד חברותי ואחת התכונות הבולטות אצלו בתחום הזה הוא שהוא נדיב וטוב לב שתמיד יגיש עזרה.
    האריסון
    נולד במקור באי שאימוטו אבל בעקבות בעיות סודיות של אמו שמעולם לא הרחיבה עליהם, הוא ואימו עברו לאי האלומין...
    בעקבות המעבר והניתוק מהחברים ומכל מה שהיה בשאימוטו, כולל קבר אביו המנוח, הוא היה ילד דיי בודד, איבד את בטחונו מאוד, ועזב את לימודיו בשלב מסויים מרצונו.
    אמו היא השוטרת ג'ני האחראית באי האלומין, הוא תמיד היה ילד טוב ועשה כל מה שאימו בקשה ממנו, הוא עזר לה בעבודות הבית ושמר על הארקניין שלה לפעמים..
    האריסון אהב מאוד פוקימונים בלבו תמיד רצה להתחיל מסע ולגיע לליגת ג'וטו, להשתתף בא ולא לראות אותה בטלוויזיה כמו כל שנה, אך תמיד דאג לאמו יותר מידי ודחה את החלום.
    יום אחד בבוקר הוא ניגש לאמו ודיבר איתה בנושא, היא ראתה כמה נחישות ולהט יש בעייניו שהוא מדבר על חלומו ליהיות מאמן ועל פוקימונים והחליטה שהיא מסכימה!
    הוא שמח כל-כך, הרגיש על "גג העולם", הוא לקח כל טיפה מחסכונותיו וקנה בהם ציוד למסע. ובמשך שבוע התארגן. לאחר מכן חיבק את אמו ואמר לה משפט שהדהד בראשה "אני אחזור כשאסיים את המסע, את עוד תבואי לראות אותי בקרב כשאהיה מאסטר דגול, אהיה פוקימון מסטר, כמו שאבא רצה שאהיה!"
    הביט בעינייה לאישור אחרון ללכת, סגר את הדלת בחיוך ויצא למסעו לעבר הלא נודע...

חפצים:
    לא לגעת.
    פוקימונים:
    .
    תגים:
    לא לגעת.
    בקשות:
    לתפוס סניזל, יהיה דור חמש?

.

15. משתמש מנוסה
    שם משתמש: Combusken
    שם במשחק: תומאס בלאק
    תמונה\תיאור:
    רקע:
    תומאס נולד ומתגורר בעיר ניו בארק במחוז ג'וטו, אימו ואביו הכירו במהלך מסע הפוקימונים שלהם במחוז, כאשר אימו חלמה להיות מתאמת על בעוד אביו חלם להיות מגדל. שניהם נפגשו בעיר גולדנרוד, כאשר נתקלו אחד בשני במקרה בעיר. הם התחילו לדבר אחד עם השני, ואימו הזמינה את אביו לצפות בתחרות התיאום והוא הסכים. בתחרות אימו הגיעה למקום השני, ולא זכתה. אביו ניחם אותה והם החליטו לטייל ביחד במחוז. לבסוף אימו זכתה בפסטיבל הגדול של ג'וטו ואביו למד הרבה על גידול. הוריו המשיכו לטייל במחוזות הוואן, שינו ואונובה. לבסוף שניהם התאהבו והחליטו להתחתן. הם עברו לגור בעיר ניו בארק והחליטו לפתוח בית גידול קטן לפוקימונים, ובו הם מגדלים פוקימונים פראיים מדרך 1, וגם מאפשרים לפוקימונים ממעבדתו של פרופסור אלם לנוח שם ולהתחזק כשהם רוצים. לאחר שנתיים שבית הגידול היה פתוח תומאס נולד.
    מאז שהיה קטן ובכל שנות גדילתו תומאס נהג לשחק עם הפוקימונים ששהו שם. תומאס במיוחד התחבר לפוקימוני העשב במקום.
    יום אחד, תומאס יצא אל דרך 1 כדי לקטוף כמה צמחי מרפא שגדלו שם. במהלך צעידתו בשביל פגש תומאס בשני אנשים מוזרים עם הסימן G על חולצתם, שברגע שראו אותו תקפו אותו עם פוקימונים שלא הכיר. לפתע, פוקימון קטן שעבר במקום זיהה שהוא בצרה, ותקף את שני הפוקימונים של המאמנים והבריח אותם מהמקום. תומאס הודה לו וזיהה את הפוקימון כטורטוויג, אותו זיהה מתמונות של אביו ממחוז שינו. תומאס חזר הביתה וטורטוויג ליווה אותו, שם סיפר תומאס על מה שקרה. אביו נהיה חיוור לרגע וסיפר לו ששני האנשים הללו הם מצוות גלקטיק, אותם פגשו הוא ואימו בזמן מסעם בצוות שינו, והצליחו לסכל משימה שלהם. תומאס סיפר להם ששמע משהו על מחוז דרקו, ומכיוון שכבר היה בגיל גדול מספיק כדי לצאת למסע, הוא החליט ללכת לשם כדי להכיר את המחוז. הוריו חששו בתחילה אך שראו את האש בעיניו הם החליטו לאפשר לו לצאת. במשך כשבוע ימים תומאס היה נרגש, לא ידע במי לבחור בתוך פוקימון התחלתי. הטורטוויג שהציל אותו היה בא לבקר אותו כל יום והם הפכו לחברים טובים, ותומאס החליט שהוא רוצה שטורטוויג יצא איתו למסע, וטורטוויג עצמו התלהב מהרעיון.
    הוריו סיפרו לתומאס שבעיר מוניסט במחוז דרקו מתגורר אחיו של סבו, והמליצו לו לעבור אצלו לפני שיצא לטייל במחוז. תומאס ארז את הציוד, נפרד מהוריו ונסע עם טורטוויג אל אחיו של סבו, שקיבל אותו בחיוך. תומאס שהה שם בערך שבוע, והיום הוא אמור לעזוב את המקום ולצאת עם טורטוויג למסע.
    חפצים:
    פוקימונים: טורטוויג
    תגים:
    בקשות: להגדיל בשקל תשעים, פוקימונים מגניבים ועוד :P

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •