Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 36
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...

ציטוט פורסם במקור על ידי Meganium
    יש אישור מ-Meganium, בהצלחה!!!
    עלילה:
    הכל התחיל ליפני יותר מ-150,000,000,000 שנים!
    שעדיין השתרעו בכדור הארץ תוהו ובבואו וחורבן מחלוטים..
    ביום קודר אחד, סגריר וגשום מלא ברקים ורעמים אשר עפים לכל כיוון.
    באותו היום הזה הגיעו כל הפוקימונים האגדיים ממש כולם למקום מסוים והחלו להילחם אחד בשני בקרב הישרדותי לחלוטין!
    של האחרון שנשאר עומד, כדאי להכריע את המערכה פעם אחת ולתמיד ולראות מי ינצח בקרב ויזכה לשלוט בעולם הפוקימון!
    הקרב היה כל-כך עצום ואדיר שהוא נמשך שנים, ועת עת מאותו גראודון שהעיף מגמה לכל עבר ויצר אדמה.
    קיוגר אשר מילא את העולם במים ויצר את הימים והאגמים מרייקואזה ודיאוקסיס שיצרו את ההבדל בין השמים והארץ,
    לוגיה והואו שיצרו את השמש והירח, מדיאלגה ופלקיה שיצרו את פערי החלל והזמן ועוד רבים אחרים
    שהשתמשו בכוחותיהם הייחודיים וגרמו לדברים רבים ולהיווצר ולגדול, נוצר העולם בוא האנשים ופוקימונים גרים יחד!
    העולם התחלק לארבעה מחוזות: קנטו, ג'וטו, הואן וסינו.
    וכך שנים רבות העולם המשיך במסלולו השגרתי.. של חיים שקטים ושלבים שמתנהלים כסדרם..
    אך היום, היום הזה ממש אותם פוקימונים אגדיים התחילו שוב את אותה מריבה שבראה את העולם
    רק שהפעם הקרב הזה הביא לחורבן והרס חדשים.. שילבו בין כל 4 המחוזות למחוז אחד ענק!
    מחוז מלוטו, המחוז שבוא אתם תתחילו את המסע שלכם.

מטרה במשחק:

• לנצח את כל מאמני המכון ולזכות בכל התגים.
    • להביס את כל חמישיית העילית ולזכות בתואר "אלוף האלופים"!
    • לנסות לעבור את הליגה (לא מחייב..)
    • לעבור את כל המשמות המשונות והמתקילות שיעמדו בפניכם.

חוקים:

• חוקי פורום חת"ם והפורום בכללי כלולים גם פה!
    • אדם שיתנהג בזלזול כלפיי, כלפי המשחק או כלפי אחד השחקנים, יורחק מהמשחק לצמיתות!
    • אני אדאג לעדכן אותך בפרטי על כל עדכון, אבל מחובתכם האישית להתעדכן גם בעצמכם ולא לסמוך רק עליי!
    • אוקיי, כנראה אנשים לא שמו לב שאין פה זכר לדור החמישי, אין דור חמישי! גם אל תבקשו, תחפשו, תצפו לראות או לשמוע עליהם כי אני לא יודע עליהם כלום ולא באלי גם לדעת!

קרדיטים:

• לאתר bulbapedia על הרבה מידע.
    • לאתרים pokestudium, deviant art, pokemon 2000, veekun על מגוון הספרייטים והתמונות.
    • למשתמש- PO ZON על הלוגו המדהים!
    • למשתמש- lord voldemort על ספרייט הפוקדע והפוקגיר המעולים.

פרסים:
    עשור: הראשון שיפתח את דף מס' 10 יקבל פוקימון אבן פיתוח לבחירתו.
    היובל: הראשון שיפתח את דף מס' 50 יקבל פוקימון לא מפותח לבחירתו. (חוץ מזוהרים ובאגון)
    המאה: הראשון שיפתח את דף מס' 100 יקבל פוקימון שירצה לבחירתו.
    (חוץ מזוהרים ובאגון-סלאמנס)
    1000 קלולולו: מי שיגיב את התגובה האלף יזכה בפיתוח פוקימון שיבחר!
    התגובה: אני יחשוב על מס' תגובה רנדומאלי שיתפרסם במהלך המשחק, מי שיצליח "לפגוע" במס' התגובה יוכל לפתח פוקימון שירצה.

הרשמה:

למשחק יוכלו להירשם 6-5 אנשים בלבד (מצטער אבל זה משחק ראשון שלי אז אני רוצה ליראות איך זה עובד),
    ברגע שירשמו 6 אני מתחיל את המשחק ושהשמיני יצטרף בהמשך..

במידה ולא יגיע המשחק יערך עם שמונה משתמשים בלבד!
    הטופס:
    שם בפורום:
    שמכם בפורום מן הסתם (עם אתם עומדים לשנות כינוי תודיעו לי שאהיה מוכן)
    שם השחקן:
    שמכם במשחק, בשם זה אתייחס אליכם בעדכונים.
    תיאור/ספרייט:
    או שתתארו או שתביאו ספרייט.
    רקע אישי:
    עלילה נחמדה על עצמכם, אני אתייחס אליה קצת בסיפור עם תשקיעו, לא לכתוב שברחתם מהבית כי ההתחלה מתחילה בבית. שיהיה לפחות איזה 5-6 שורות, יצירתי וכתוב ברור (אתם לא חייבים למלא אבל ארוכות)
    פוקימונים:
    ההתחלתי שבחרתם יופיע כאן + כל אלה תתפסו, לא עושה מקום מיוחד להתחלתי כי זה סתם מבלבל אותי.
    אצל הפרופ':
    ברגע שתגיעו למעל 6 פוקימונים בחרו אחד שיגיע אל פרופסור אוק. חפצים: אוקיי שיש סלאש בין תמונות של חפצים זה אומר שזה לבחירה. שאתם מעתיקים את הטופס הריק כחו מפה את הבחירות שלכם.
    1. התיק הלבן: נוח (בעל שתי שרוולים לכתפיים), יותר אופנתי, יש בוא מקום ל-25 חפצים.
    התיק הצהוב: לא נוח (בעל שרוול אחד לכתפיים שנלבש באלכסון), מכביד לעיתים, יש בוא מקום ל-40 חפצים.
    2. בפוקגיר יש: מפה, פלאפון, שעון, בודק את מצב הפוקימון.
    בפוקאץ' יש: שעון, מחשבון, שולח SMS, מד צעדים, משחקים, בודק את המצב השישיה.
    פוקדורים
    (X5),תיק למסע /, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר/פוקאץ' , תרופות (X3)
    כסף: 1000$
    הערות/בקשות מיוחדות: לא להפציץ בבקשות יותר מידי מוגזמות שני פוקימונים שלוש אל תתחילו לבנות לי שישיה.

טופס ריק:
    שם בפורום:
    שם השחקן:
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי:
    פוקימונים:
    אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים
    (X5),תיק למסע, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר/פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות:

.

2. מנהל למופת! (לשעבר)
    המפה:

מפרט מפה:
    Spoiler ספוילר
    עוד דרכים וערים יתעדכנו במהלך המשחק...
    .
    .

מאמנים שפגשתם במסע:
    Spoiler ספוילר

עוד אנשים יתווספו בהמשך..

החנות:

מוצרים לקנייה:
    Spoiler ספוילר

דרכים להשגת כסף:
    אוקיי במשחק בין היתר כדי לקנות מצרכים ודברים אחרים תצטרכו כסף.. ואת האמת לא מעט!
    אז מעכשיו יהיה לכם איך להשיג אותו:

• נצחון מאמן מכון הראשון עד רביעי תזכה אתכם ב- 200$.
    • נצחון מאמן מכון החמישי עד האחרון תזכה אתכם ב-300$.
    • סיום משימה תזכה אתכם ב-300$.

ההתחלה:
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה
    התחלה:
    אתם קמים משינה, לא ביקיצה טבעית. בגלל השעון המעצבן, שולחים עליו ידכם בכבדות ונותנים לו כמה מכות, אחת המכות מסובבת אותו עליך.
    וממבט חטוף אתם רואים שהשעה 8:34 ואז נזכרים צריך להיות במעבדת הפrרופסור עד 11:00, זהו היום מתחילים דרך חדשה בחיים!
    קמים מן המיטה, מתמתחים היטב ולוקחים את הנשימה הנורמאלית הראשונה של הבוקר.. משם אתם הולכים על חדר השירותים, שוטפים פנים ומצחצחים שאת השיניים היטב היטב!
    ואחרי התנקות אחרונה עם המגבת אתם מסתכלים במראה ועולה לכם חיוך, חיוך של התרגשות שכזה ביחד עם הרבה שאלות של "מה יהיה?" , "כמה רחוק אגיע?" , "מה אראה במסע?"
    משם את רצים במהירות בחזרה על החדר ואל ארון הבגדים.. פותחים את הארון בכוונה להחליט מה ללבוש ואז אתם רואים שם מארז שקוף ובוא הבגדים חדשים יפים ונקיים, חגורת לנייד את הפוקדורים ותיק לדברים שתצטרכו לקחת עמכם..
    לוקחים את זה מחייכים וחושבים לכם בראש "אמא, את הכי בעולם!" לאחר שלבשתם את הבגדים והכנסתם את כל הדברים שאתם צריכים לתיק אתם לוקחים את הכל ויורדים למטה אל המטבח..
    שם מחכה לכם אמא שלכם:
    עם חיוך גאה שמעולה בעצב, אתם רק באים להגיד לה שאין מה לדאוג והיא פשוט מושכת לכם את היד עליה ואז מחבקת אתכם חזק חזק!
    ואז היא מביאה לכם בקבוק מים גדול לדרך וסנדוויץ' עם הממרח שאתם הכי אוהבים ולבסוף מעטפה עם 1000$ למסע החדש.
    אתם ממש מודים לה מחבקים אותה עוד חיבוק אחרון ופונים על הדלת, אתם פותחים הדלת ונושמים נשימה ארוכה ואומרים לעצמכם "זהו אני יוצא עכשיו לשנות את חיי!"
    לאחר הליכה של 7 דקות את מגיעים למעבדת הפרופסור בחשש קל דופקים על הדלת 3 פעמים,ולפתע הדלת נפתחת תוך שניות!
    מהמעבדה יוצא אדם עם שיער אדום לבוש בחולצה שחורה ומבט רצני:
    אתם נתקלים בוא בטעות ושניכם נופלים אל הרצפה, לפתע הוא מסתכל עליכם במבט טיפה רוטן ואומר לכם: תגיד אתה משתמש "בעיניים שלך לפעמים?"
    אתם מחזירים: "כן ואתה?"
    ואז הוא משיב לכם: "יש לך מזל שאני ממהר, אחרת אתה והפוקימון שאתה הולך לבחור הייתם חווים את ההפסד הראשון שלכם!" ומסתובב.. וממשיך ללכת.
    אתם צועקים לו: "בפעם הבאה שנפגש נראה מי יהיה המפסיד ומי יהיה המנצח!"
    הוא מרים את היד ועושה איתה צורה של "פקה פקה" ומסתלק מין המקום..
    אתם שכולכם עצבניים מההתנהגות של אותו ילד כלפיכם חושבים לעמכם: בפעם הבאה שניפגש הוא עוד יראה...
    ואבל לרגע אתם מפסיקים לחשוב על העניין וחוזרים לעניינכם, פותחים את הדלת ולפתע פוגשים באדם בעל שיער אפור חלוק לבן וחיוך סקרן על פניו:
    ואז הוא פונה עליכם ואומר: שלום אני פרופסור ראלף, מה שמך בחור צעיר?
    ואתם משיבים: שמי הוא XXX (שמכם)
    ואז הפרופסור שואל אותך בהתעניינות מרובה: "נו.. אז חשבת באיזה פוקימון תבחר?"
    אתם מהנהנים בראשכם בהתלהבות ואומר: "כן, כן, אני אבחר בXXX" (הפוקימון שלכם)
    ואז הפרופסור משיב בחיוך: "בחירה מעולה, הוא פוקימון מאוד חברותי, חזק ומעניין" הוא אומר בעודו הולך להביא את הפוקדור.
    ואז הוא מושיט את היד ובידו פוקדור: "הנה הוא, ברכותיי" הוא גם מביא לכם 3 פוקדורים ופוקידע.
    אתם מודים לו מאוד מברכים אותו לשלום ויוצאים מן המעבדה, משם את פותחים את המפה ופונים לדרך 001!
    כשאתם מגיעים לשם את כבר מתחילים ליראות את הפוקימונים מבין השיחים ועצים, מסתכלים עליכם במבט חטוף ומתחבאים מיד.
    את האוויר הנקי ואת הטבע שקורא לך לצאת למסע..
    אך אתם נעצרים, מוציאים את הפוקדור של XXX (הפוקימון שחברתם) מסתכלים עליו לכמה רגעים לוחצים על הכפתור במרכז הפוקדור והוא יוצא.
    מה תעשו?
    .
    .
    .

3. מנהל למופת! (לשעבר)
    פוקימונים לבחירה:

אנשים חשובים שתפגשו במסע:
    Spoiler ספוילר

מאמני מכון:
    Spoiler ספוילר

.

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    פערי מידע (חשוב!):

• פוקימונים שצריכים חפצים והחלפה בכדי להתפתח התפתחו כאשר תשימו עליהם את החפץ בלבד!
    • שאתם כותבים את הרקע אל תכתבו דברים כמו ברח מהבית ודברים כאלה כי ההתחלה מוכנה וזה מתחיל בבית..
    • פוקימונים אגדיים לא יהיו ניתנים לתפיסה לקבלה ולשימוש בכללי במהלך המשחק מכוון שהם חזקים מידי.
    • במידה והחלטתם לפרוש מהמשחק להודיע לי בפרטי בלבד, כוון שזה סתם משבש את סדר ההודעות ויוצר ספאם לא קשור.
    • עם תרצו שהפוקימון שלכם ילמד מתקפה נגד חולשה (נגיד אגרוף קרח לאלקטבז) הקפידו להלחם איתו נגד פוקימונים חזקים עליו (במקרה אלאקטאבז ניתן כדוגמה את דיגלט)
    • מי שחושב שעם הוא יכתוב רקע מושקע וגראנדיאוזי זה מה שישמור אותו במשחק הוא טועה, רקע זה רושם ראשוני ומה שקובע הוא התגובות לכן בתגובות יש להשקיע יצירתיות ומחשבה!
    • נא לשים לב שלא בחרתם ספרייטים של מאמני מכון, מאמנים למינהם, אנשים חשובים במשחק... הם נחשבים ל"תפוסים".
    • המשחק הולך יותר לפי הסדרה משאר לפי המשחקים ולכן:
      אין צורך על כל מכה שהפוקימון מקבל ישר לרוץ ולחפש מרכז הוא יתרפה באמצעות מנוחה בפוקדור, לא מנסים לעוף על פוקימון בשביל להגיע לערים מהר וכן הלאה...
    • משהוא בקשר לקרבות: פוקימונים לא הולכים לפי סטטים, עם אתה חזק יצירתי ומתמודד טוב עם הקרב.. אתה תנצח, עם לא אז את תפסיד.
    • הפוקדע הוא לא קישוט, ברגע שתראו פוקימון תקבלו רק פירוט קצר על מראה חיצוני ועם תרצו לגלות מיהו להשתמש בפוקדע, הפוקדע יכול גם לתת לכם מתקפות אופנייות לפוקימונים.
    • בהקשר למה שאמרתי על ספרייטים, יש מאמני מכון שלא נחשפו עדיין, אז הספרייט הנפוץ של פאלקנר נחשב תפוס.. כנ"ל מורטי, מיסטי...

שמור להמשך!
    שמור להמשך!
    שמור להמשך!
    שמור להמשך!
    שמור להמשך!

.

5. מנהל למופת! (לשעבר)
    רשומים1-3:
    Megnium
    Spoiler ספוילר

Phanpy
    Spoiler ספוילר

Kenichi
    Spoiler ספוילר

.
    .
    .

רשימת המתנה:
    Spoiler ספוילר

.

6. the bitch is back
    שם בפורום: ritsuka kun
    שם השחקן: רובי בלייק
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: רובי גדל בבית ממוצע במחוז מלוטו. אימו הייתה מאמנת לשעבר ואביו היה עובד במפעל למזון לפוקימונים. מאז שהיה קטן תמיד היה מוקף בפוקימונים של אימו ולמד להכיר את סוגם והחיל אט אט להתאמן תחת אימו. בגיל 12 החליט שהוא רוצה לצאת למסע משל עצמו, אבל בגלל מחלה קשה שנפלה על אביו אימו ביקשה שישאר וידחה את המסע שלו. בזמן כשאביו היה חולה מצבם הכלכלי של הבית החל להדרדר. אימו ניסתה בכל כולה לזכות בתחרויות פוקימונים בשביל להכניס כסף הביתה. אבל לרוב הפסידה בהן למאמנים צעירים עם טקטיקות חדשות.
    בליל קר באמצע החורף קם רובי וגנב שני פוקדורים של אימו. במקרה אלו היו הפוליטוד והדלקטי שלה. וברח לתחרות רחוב של פוקימונים בקצה המפוקפק של העיר. ושם בעזרת אימונה של אימו ותחושות ליבו ניצח בניצחון מוחץ את המתמודדים.כעבור חצי שנה של התחמקויות מהבית אביו החלים ובתוך זמן קצר המצב הסתדר.
    הפעם בגיל 16 כשביקש את רשות הוריו. אימו בללת ברירה הסכימה ונתנה לו את ברכתה לצאת למסע משל עצמו.
    פוקימונים: צ'יקוריטה. אם אי אפשר את סקווירטל
    אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע צהוב, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים,פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: נורמאל ורעל D:

7. משתמש מנוסה
    שם: אופק
    שם בפורום: shakofek
    שם השחקן:אופק
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי:אופק היה ילד בן 11 ופעם הוא השתתף בתחרות ידע על פוקימון וזכה מקום ראשון
    אופק גדל אצל סבתו בגלל שהוריו מתו בתאונת דרכים שהיה בן 3 ומאז הוא גר אצל סבתו
    סבתו לא עבדה אך היה לה כסף רב מאד וכל מה שאופק רצה היא קנתה לו
    אופק רצה מאד ללכת למסע הפוקימוני ולבסוף סבתו הרשתה לו
    פוקימונים:
    אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע לבן, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות:אין

Spoiler ספוילר

8. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    שם בפורום: Phanpy
    שם השחקן:
    אלון

תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: הוריו של קודק היו גרושים בעבר,אחד גר במחוז הואן,והשניה בסינו,וקודק גר יחד עם אמו בסינו ואחותו ביחד עם אביו בהואן.
    קודק כל הזמן היה יוצא ומשחק עם חבריו ביערות,נחלים וכל מה שהם מצאו,הם ניסו לשרוד בטבע תמיד.
    יום אחד קודק וחבריו הלכו לכיוון הים לשחק שם,אך השמש הייתה חזקה והיה מאוד מאוד חם,קודק שלא היה רגיל לחום התעלף במקום,והגלים סחפו אותו משם.
    חבריו של קודק ראו זאת ורצו לביתו לספר את מה שקרה,כשהגיעו כולם בכו,כי חשבו שקודק ימות.
    בערך כשעה לאחר המקרה~ קודק פתח עין אחת,ולאחר מכן את השנייה,כהתחלה הוא ראה שהוא על אי קטן ובודד,ולאחר מכן ראה אמפוליאון שהיה לידו ואמר לו בקול "אמ אמפו",קודק הבין את זה כ"סופסוף התעוררת" וקודק הבין שכנראה אמפוליאון הציל אותו,לאחר כמה דקות שהוא ואמפוליאון דברו בינהם,הם ראו אוקטילרי גדול וזועם יוצא החוצה ועולה על האי,"אוק-טילרי!!!"
    הוא צעק בזעם,וקודק ראה שהוא מחזיק באחת מידיובנעל שלו,קודק מיד קלט שאוקטילרי ניסה לדחוף אותו למים,אך לא ידע למה,קודק שמאוד אהב את הסוג פלדה,ראה שאמפוליאון מגדיל את טפריו ומאפיר אותם לצבע מתכתי..
    לאחר מכן הוא שרט את אוקטילרי איתם קודק ממש אהב לצפות בזה כי אלו היו טפרי מתכת,מתקפה שהוא תמיד חלם לראות,לאחר מכן הוא השתמש בקרן הבזק ואוקטילרי במשאבת הידרו,הם פגעו זה בזה ואמפוליאון עף אחורה,קודק נזכר במהירות שראה את אמפוליאון באחת מהערים במחוז משתמש במתקפת תותח הידרו,ואז קודק אמר לאמפוליאון במהירות "תותח הידרו!" אמפוליאון לא הבין מה הוא רוצה ממנו אך קודק סמך עליו שידע,הוא הסביר לו איך לעשות את המתקפה.
    שלפתע אמפוליאון שחרר ממקורו המון מים,חלקם תכולים חלקם כחולים שפגעו באוקטילרי והפילו אותו מהאי,קודק שמח מאוד וחיבק את אמפוליאון החזק שהגן עליו,אמפוליאון גם כן שמח כי האוקטילרי היה אחד הבריונים בים,וסופסוף הוא גירש אותו ולמד מתקפה!
    אמפוליאון החזיר את קודק לחוף הים ונתן לו קונכייה בצבעי תכלת-לבן,קודק הודה לאמפוליאון ורצה שהצטרף לביתו,האמפוליאון קצת חשש אך הסכים,הוא הגיע לביתו של קודק,ואמו של קודק שמחה שיש עוד מישהו בבית כי הם היו בודדים,היא אמרה לקודק שאמפוליאון יהיה שלה כדי שיעזור להם,והוא הסכים,הוא קנה כדור-אולטרה וזרק על אמפוליאון שנתפס כמובן,הוא נתן לאמו והיא הוציאה אותו,מאז הם הפכו למאושרים.
    עד שפעם אחת,המחוזות התחברו,והבית של קודק נהרס כי הוא היה ליד הים,הם בדקו לראות מה המחוז שהצטרף לידם וראו שזהו הואן!! הם בדקו מי פגע בהם והרס את ביתם,הם דפקו חזק בדלת כשאמפוליאון מאחור,וראו איש מבוגר ולידו נערה גדולה מקודק אך מאוד דומה לו,מהר מאוד קודק הכיר אותם כאבא,ומולי אחותו,הם ראו שזהו מחוז הואן וכנראה שביתם התנגש,לבסוף,הם מאוד שמחו,ובמקום להיות גרושים ההורים חזרו להיות משפחה,הם חיברו את הבית שבהואן,לבית שנהרס בסינו ובנו אותו מחדש,לאביו של קודק היה סוואמפרט שעזר מאוד בבניית הבימ,וכך גם אמפוליאון,אחותו של קודק לקחה מדקיפ,כמו שלאביהם היה,וקודק גם כן רצה פוקימון מים,הוא חשב על כל מתקפות המתכת שראה אצל אמפוליאון,ומאז חלומו היה לקבל פיפלאפ כהתחלתי!
    פוקימונים:

טבע: ביישן | Bashful
    מתקפות:
    נהמה| Growl
    חבטה | Pound
    ניקור | Peck
    בועות | Bubbles

טבע: רגוע | clam
    מתקפות:
    הגנה | protect
    דחיפה | tackle
    כוח חבוי | hidder power (לא תמיד מצליח)

אצל הפרופ':

חפצים: פוקדורים (X6),תיק למסע , פוקדע , חכה ישנה , מחסנית תגים,פוקאץ' , תרופות (X3)

הערות/בקשות מיוחדות: אממ..לתפוס איווי זוהר (כשהוא זוהר הוא לבנבן) ואני מקווה שהרקע בסדר,ולא קצר מדי..

זה הקודם שלי.

Spoiler ספוילר

9. מנהל למופת! (לשעבר)
    הודעה לכל הנרשים ואלו שמתכננים להירשם:יש שתי מקומות שתפוסים כבר, המשחק הזה נפתח מזמן עוד בתקופה שריזוקה ואביב היו המנהלים פה!
    אז יש כאן שתי מקומות שמורים לשחקנים שעצרתי אותם, עדיין פעילים כאן והפגינו השקעה מרובה במשחק שעבר.
    ואלה הם: שלומי - Meganium ואלון - phanpy.
    ולכן יש רק 2 מקומות להירשם.
    אני מחפש שתיים יצירתיים שישקיעו, וכך אני ישקיע בהתאם אליהם!
    לכן אני גם לא סוגר את ההרשמה עד למחר בצהריים.

אז להירשם חברים, המשחק הוא מאוד מושקע ואני מאוד משקיע בתגובות ובעלילה של המשחק הספיציפי שאתם תעברו!

.

10. משתמש מנוסה
    שם: נועם
    שם בפורום: noamt9
    שם השחקן: נועם
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: נועם גר יחד עם שני הוריו, הוריו רוב הזמן היו בנסיעות בגלל העסקים ונועם היה נשאר לבדו בבית הרבה פעמים. כשהוריו רק החלו לנסוע למחוזות שונים כדי לקדם את העסקים נועם היה בן 6 ובגלל שהוא היה קטן מדי הם הביאו האנדאור לבית כדי שאם יקרה משהו יהיה "כלב שומר" שישמור על הבית. שנה לאחר מכן הוריו של נועם היו צריכים לנסוע למחוז הרחוק יונובה והשאירו את נועם לבדו עם האנדאור. נועם פחד מאוד כמו כל פעם שהוריו נסעו אבל הוא סמך על האנדאור ולכן הוא עזר אומץ והחליט שהוא יפסיק לפחד ויהיה גיבור כדי שהוריו יהיו גאים בו!
    באותו יום בשעה 12 בלילה נשמע דפיקה בדלת באותו רגע נועם נבהל מאוד ולא ידע מה לעשות הוא החליט להתרחק מהדלת ולא להגיד מילה, האנדאור גם שמע וישר נעמד מול הדלת ובהה בדלת. לאחר כמה שניות הדלת התנפצה לרסיסים ומשאבת מים ענקית פגעה בהנדאור והוא התעלף. נועם רץ ישר להאנדאור וליטף אותו ופתאום איש לבוש בשחור התקרב יחד עם הפוקימון מים אופל קורודאונט, האיש התקרב ואמר "קורודאונט השתמש במשאבת מים על הילד" נועם נבהל וחיבק חזק את האנדאור ולפתע אור חזק הופיע מאחורי קורודאונט ופתאום טיפלוג'ן התנפל על קורודאונט(נועם חשב שכנראה האור הגיע מהלבה שעל העורף של טיפלוג'ן), טיפלוג'ן השתמש בלהביור וקורודאונט נשרף והתעלף למרות שהוא פוקימון מים. לאחר מכן הגיע מישהו ותפס את האיש בשחור עם אזיקים ואותו האיש שאל את נועם "ילד אתה בסדר?" נועם ענה לו: "כן תודה רבה שהצלת אותי!" והוא ענה: "אין בעיה העיקר שאתה בסדר, אני יקח אותך ואת האנדאור למרכז הפוקימונים הקרוב ביותר ויטפלו בכם כמו שצריך. עלה על טיפלוג'ן הוא יקח אותך ואני אטפל באיש הרשע הזה ואטפל גם בהנדאור". נועם עלה על טיפלוג'ן ופתאום הוא התחיל לרוץ במהירות ממש גבוהה והרוח ליטפה את פניו של נועם והאש שעל עורפו של טיפלוג'ן חיממה את גופו של נועם ובאותו הרגע הוא ידע שהפוקימון הראשון שלו יהיה סינדקוויל!.
    פוקימונים:סינדקוויל

אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר/פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: אני אשמח מאוד אם אני יתפוס סינזל שבשלב מסויים יתפתח לוויבייל
    נערך לאחרונה על ידי Gold.N.Ace, 09-28-2011 בשעה 01:53 AM

קרדיט ענק ל red dd !

SUPER!
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    שם בפורום: Kenichi
    שם השחקן: תומאס בלאק
    תיאור/ספרייט:

רקע אישי:
    תומאס נולד בעיר ליטלרוט למשפחה בת 5 נפשות, שכולם התגוררו בבית קטן בקצה העיירה - הוריו, אחותו הגדולה לילי, הוא וסבתו. כבר מהיותו ילד קטן נאלץ תומאס להתמודד עם קשיי חברה והיה שונה משאר הילדים. הוא נהג להתבודד, ולהסתכל על שאר הילדים הקטנים ששיחקו אחד עם השני. המקום האהוב שבו נהג להתרוצץ בשעות הפנאי היה בדרך 001 בקצה העיר. הוא היה אוהב להסתובב בין הפרחים והצמחייה הרבה שהייתה בה, ולהנות מהיופי של הטבע. הוא במיוחד אהב לצפות בזריחה ובשקיעה, והיה קם מוקדם בבוקר כדי לראות את הזוהר והאור הכתום.
    יום אחד, כשהיה בן 9, בזמן שטייל בדרך 001 פרצה שריפה קטנה. תומאס הבחין בה מרחוק וראה שהיא מתחילה לדלוק בכל מקום ושהיא בסוף מתקרבת אליו. הוא החל לרוץ אך נתקל בסלע קטן ומעד. האש התקרבה אליו ולפתע הוא הבחין שמי שגורם לאש הוא פוקימון אפרוח קטן, שירה גחלת לכל עבר מרוב בהלה, לאחר שפוקימון אפור בעל צבתות על ראשו רדף אחריו. תומאס הרגיש שהוא חייב לנסות ולעשות משהו וזרק אבן קטנה לידו על ראשו של הפוקימון הגדול. הוא עזב את האפרוח הקטן (שאחר-כך התברר לתומאס ששמו טורצ'יק) ועמד לתקוף את תומאס, אך לפתע להביור גדול הופיע ופגע ישירות בפוקימון האפור. במקום הופיע מאמן ולצידו פוקימון גדול שקרא "בלייזיקן!". המאמן עזר לתומאס ולקום והציג את עצמו בשם האריסון. הוא אמר שהטורצ'יק הזה חמק החוצה ממעבדת הפרופסור דרך פירצה בגדר, וכאשר שוטט להנאתו נתקל בפוקימון האפור, שהסתבר לתומאס ששמו הוא פינסר. האריסון היה במעבדה באותו זמן, יחד עם הבלייזיקן שלו, שהוא הצורה האחרונה של טורצ'יק. הוא שמע שהטורצ'יק נעלם ויצא לחפש אותו. טורצ'יק הסתכל על תומאס וכאשר האריסון התקרב אליו הוא הסתתר מאחורי תומאס. תומאס ליטף אותו והרגיע אותו, וחש בחום שעולה ממנו, חום רך ונעים. הוא חש כאילו הוא צופה בזריחה של הבוקר. תומאס חזר איתם למעבדה והיה בא לבקר את הטורצ'יק מדי פעם, עד שנפרדו כאשר טורצ'יק נבחר כפוקימון התחלתי של מאמנת חדשה. מאז הוא ידע שכאשר יחל את מסעו, הוא יחל עם אותו טורצ'יק קטן.
    חלפה שנה, ורעידת אדמה פקדה לפתע את המחוז. תומאס שהה באותו רגע בביתו של האריסון בעיירה. הם יצאו החוצה והבחינו כי המחוזות השונים התחברו לפתע ונהפכו למחוז אחד, שהוחלט לקרוא לו "מלוטו". בטלוויזיה הסבירו שזה קרה בשל הפוקימונים האגדיים. האנשים התרגלו אט אט אליו, ושיקמו אותו לאחר רעידת האדמה החזקה שפקדה אותו. אט אט שוקמו הערים ואף החלה לפעול ליגה חדשה, ליגת מלוטו. כעת, תומאס הגיע לגיל שהוא יכול לצאת למסע. הוא החליט שיבחר בטורצ'יק, זכר לאותו טורצ'יק שפגש ביער.
    פוקימונים:

אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע , פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: רומן בהמשך המסע, ולתפוס איווי.

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka Kun צפה בהודעה
    שם בפורום: ritsuka kun
    שם השחקן: רובי בלייק
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: רובי גדל בבית ממוצע במחוז מלוטו. אימו הייתה מאמנת לשעבר ואביו היה עובד במפעל למזון לפוקימונים. מאז שהיה קטן תמיד היה מוקף בפוקימונים של אימו ולמד להכיר את סוגם והחיל אט אט להתאמן תחת אימו. בגיל 12 החליט שהוא רוצה לצאת למסע משל עצמו, אבל בגלל מחלה קשה שנפלה על אביו אימו ביקשה שישאר וידחה את המסע שלו. בזמן כשאביו היה חולה מצבם הכלכלי של הבית החל להדרדר. אימו ניסתה בכל כולה לזכות בתחרויות פוקימונים בשביל להכניס כסף הביתה. אבל לרוב הפסידה בהן למאמנים צעירים עם טקטיקות חדשות.
    בליל קר באמצע החורף קם רובי וגנב שני פוקדורים של אימו. במקרה אלו היו הפוליטוד והדלקטי שלה. וברח לתחרות רחוב של פוקימונים בקצה המפוקפק של העיר. ושם בעזרת אימונה של אימו ותחושות ליבו ניצח בניצחון מוחץ את המתמודדים.כעבור חצי שנה של התחמקויות מהבית אביו החלים ובתוך זמן קצר המצב הסתדר.
    הפעם בגיל 16 כשביקש את רשות הוריו. אימו בללת ברירה הסכימה ונתנה לו את ברכתה לצאת למסע משל עצמו.
    פוקימונים: צ'יקוריטה. אם אי אפשר את סקווירטל
    אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע צהוב, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: נורמאל ורעל D:
    יש לך כתיבה טובה, רואים שיש ראש.. הבעיה שלי היא דווקה מחשש שלא תתחבר הרבה. כי אני צריך לפחות תגובה לעדכון אחד ביום. ואני בקושי רואה אותך במחובר.
    אני עוד לא לגמריי סגור עליך... אודיע לך בערב.

ציטוט פורסם במקור על ידי noamt9 צפה בהודעה
    שם בפורום: noamt9
    שם השחקן: נועם
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: נועם גר יחד עם שני הוריו, הוריו רוב הזמן היו בנסיעות בגלל העסקים ונועם היה נשאר לבדו בבית הרבה פעמים. כשהוריו רק החלו לנסוע למחוזות שונים כדי לקדם את העסקים נועם היה בן 6 ובגלל שהוא היה קטן מדי הם הביאו האנדאור לבית כדי שאם יקרה משהו יהיה "כלב שומר" שישמור על הבית. שנה לאחר מכן הוריו של נועם היו צריכים לנסוע למחוז הרחוק יונובה והשאירו את נועם לבדו עם האנדאור. נועם פחד מאוד כמו כל פעם שהוריו נסעו אבל הוא סמך על האנדאור ולכן הוא עזר אומץ והחליט שהוא יפסיק לפחד ויהיה גיבור כדי שהוריו יהיו גאים בו!
    באותו יום בשעה 12 בלילה נשמע דפיקה בדלת באותו רגע נועם נבהל מאוד ולא ידע מה לעשות הוא החליט להתרחק מהדלת ולא להגיד מילה, האנדאור גם שמע וישר נעמד מול הדלת ובהה בדלת. לאחר כמה שניות הדלת התנפצה לרסיסים ומשאבת מים ענקית פגעה בהנדאור והוא התעלף. נועם רץ ישר להאנדאור וליטף אותו ופתאום איש לבוש בשחור התקרב יחד עם הפוקימון מים אופל קורודאונט, האיש התקרב ואמר "קורודאונט השתמש במשאבת מים על הילד" נועם נבהל וחיבק חזק את האנדאור ולפתע אור חזק הופיע מאחורי קורודאונט ופתאום טיפלוג'ן התנפל על קורודאונט(נועם חשב שכנראה האור הגיע מהלבה שעל העורף של טיפלוג'ן), טיפלוג'ן השתמש בלהביור וקורודאונט נשרף והתעלף למרות שהוא פוקימון מים. לאחר מכן הגיע מישהו ותפס את האיש בשחור עם אזיקים ואותו האיש שאל את נועם "ילד אתה בסדר?" נועם ענה לו: "כן תודה רבה שהצלת אותי!" והוא ענה: "אין בעיה העיקר שאתה בסדר, אני יקח אותך ואת האנדאור למרכז הפוקימונים הקרוב ביותר ויטפלו בכם כמו שצריך. עלה על טיפלוג'ן הוא יקח אותך ואני אטפל באיש הרשע הזה ואטפל גם בהנדאור". נועם עלה על טיפלוג'ן ופתאום הוא התחיל לרוץ במהירות ממש גבוהה והרוח ליטפה את פניו של נועם והאש שעל עורפו של טיפלוג'ן חיממה את גופו של נועם ובאותו הרגע הוא ידע שהפוקימון הראשון שלו יהיה סינדקוויל!.
    פוקימונים:סינדקוויל

אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר/פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: אני אשמח מאוד אם אני יתפוס סינזל שבשלב מסויים יתפתח לוויבייל
    רקע מושקע, אבל הכתיבה שלך לא מסתדרת לי ממש...
    עוד לא לגמריי סגור עליך. אודיע לך סופית בערב.

ציטוט פורסם במקור על ידי Kenichi צפה בהודעה
    שם בפורום: Kenichi
    שם השחקן: תומאס בלאק
    תיאור/ספרייט:

רקע אישי:
    תומאס נולד בעיר ליטלרוט למשפחה בת 5 נפשות, שכולם התגוררו בבית קטן בקצה העיירה - הוריו, אחותו הגדולה לילי, הוא וסבתו. כבר מהיותו ילד קטן נאלץ תומאס להתמודד עם קשיי חברה והיה שונה משאר הילדים. הוא נהג להתבודד, ולהסתכל על שאר הילדים הקטנים ששיחקו אחד עם השני. המקום האהוב שבו נהג להתרוצץ בשעות הפנאי היה בדרך 001 בקצה העיר. הוא היה אוהב להסתובב בין הפרחים והצמחייה הרבה שהייתה בה, ולהנות מהיופי של הטבע. הוא במיוחד אהב לצפות בזריחה ובשקיעה, והיה קם מוקדם בבוקר כדי לראות את הזוהר והאור הכתום.
    יום אחד, כשהיה בן 9, בזמן שטייל בדרך 001 פרצה שריפה קטנה. תומאס הבחין בה מרחוק וראה שהיא מתחילה לדלוק בכל מקום ושהיא בסוף מתקרבת אליו. הוא החל לרוץ אך נתקל בסלע קטן ומעד. האש התקרבה אליו ולפתע הוא הבחין שמי שגורם לאש הוא פוקימון אפרוח קטן, שירה גחלת לכל עבר מרוב בהלה, לאחר שפוקימון אפור בעל צבתות על ראשו רדף אחריו. תומאס הרגיש שהוא חייב לנסות ולעשות משהו וזרק אבן קטנה לידו על ראשו של הפוקימון הגדול. הוא עזב את האפרוח הקטן (שאחר-כך התברר לתומאס ששמו טורצ'יק) ועמד לתקוף את תומאס, אך לפתע להביור גדול הופיע ופגע ישירות בפוקימון האפור. במקום הופיע מאמן ולצידו פוקימון גדול שקרא "בלייזיקן!". המאמן עזר לתומאס ולקום והציג את עצמו בשם האריסון. הוא אמר שהטורצ'יק הזה חמק החוצה ממעבדת הפרופסור דרך פירצה בגדר, וכאשר שוטט להנאתו נתקל בפוקימון האפור, שהסתבר לתומאס ששמו הוא פינסר. האריסון היה במעבדה באותו זמן, יחד עם הבלייזיקן שלו, שהוא הצורה האחרונה של טורצ'יק. הוא שמע שהטורצ'יק נעלם ויצא לחפש אותו. טורצ'יק הסתכל על תומאס וכאשר האריסון התקרב אליו הוא הסתתר מאחורי תומאס. תומאס ליטף אותו והרגיע אותו, וחש בחום שעולה ממנו, חום רך ונעים. הוא חש כאילו הוא צופה בזריחה של הבוקר. תומאס חזר איתם למעבדה והיה בא לבקר את הטורצ'יק מדי פעם, עד שנפרדו כאשר טורצ'יק נבחר כפוקימון התחלתי של מאמנת חדשה. מאז הוא ידע שכאשר יחל את מסעו, הוא יחל עם אותו טורצ'יק קטן.
    חלפה שנה, ורעידת אדמה פקדה לפתע את המחוז. תומאס שהה באותו רגע בביתו של האריסון בעיירה. הם יצאו החוצה והבחינו כי המחוזות השונים התחברו לפתע ונהפכו למחוז אחד, שהוחלט לקרוא לו "מלוטו". בטלוויזיה הסבירו שזה קרה בשל הפוקימונים האגדיים. האנשים התרגלו אט אט אליו, ושיקמו אותו לאחר רעידת האדמה החזקה שפקדה אותו. אט אט שוקמו הערים ואף החלה לפעול ליגה חדשה, ליגת מלוטו. כעת, תומאס הגיע לגיל שהוא יכול לצאת למסע. הוא החליט שיבחר בטורצ'יק, זכר לאותו טורצ'יק שפגש ביער.
    פוקימונים:

אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע , פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקגיר , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות: רומן בהמשך המסע, ולתפוס איווי.
    התקבלת, רקע מפורט מושקע... כל הכבוד. רשאי להגיב להתחלה

ציטוט פורסם במקור על ידי shakofek צפה בהודעה
    שם בפורום: shakofek
    שם השחקן:אופק
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי:אופק היה ילד בן 11 ופעם הוא השתתף בתחרות ידע על פוקימון וזכה מקום ראשון
    אופק גדל אצל סבתו בגלל שהוריו מתו בתאונת דרכים שהיה בן 3 ומאז הוא גר אצל סבתו
    סבתו לא עבדה אך היה לה כסף רב מאד וכל מה שאופק רצה היא קנתה לו
    אופק רצה מאד ללכת למסע הפוקימוני ולבסוף סבתו הרשתה לו
    פוקימונים:
    אצל הפרופ':
    חפצים:
    פוקדורים (X5),תיק למסע לבן, פוקדע, חכה ישנה , מחסנית תגים, פוקאץ' , תרופות (X3)
    הערות/בקשות מיוחדות:אין
    לא התקבלת, כתיבה תקועה, לא מובנת ולא מפורטת.

.

13. משתמש מנוסה
    [16:29:14] ניב סדון: סם:
    אני מעדכן אותך לגבי הקרב שלהם בקצרה כי העדכונים שלך גדם ככה ארוכים בשבילי...
    ~~~~~~~~~~~~
    "חתיכת חוצפן..." אתה לוחש מעט כעוס ומביט באותו בחור. הקרב בניהם מתחיל והוא נראה אינטנסיבי ולוהט!
    אתה מנסה לחזור לעיסוקיך בנתיים, 'זה עניין שלהם לא שלי, לא כדי להתערב!' אתה מהרהר לעצמך...
    אתה הולך אל טורקול ואומר לו בחיוך מאושר "כל הכבוד!למדת קרן סולארית! אני מאוד גאה בך, תנוח" הוא מחייך גם כן ואתה מחזיר אותו ונותן לו לנוח בפוקדור.
    לאחר מכן אתה מביט בטירקו וסקורפי שממשיכים להילחם להם תמיד עם חיוך על הפנים כי זוכרים שזה קרב ידידות...
    "טריקו קדימה השתמש בקליע זרעים תוך כדי ריצה לסקורופי!" "סקורופי אתה תשיב בעוקצי רעל! לאחר מכך סקורופי ישר זנב רעל" אתה פוקד עליהם והם תוקפים.
    "ואז טריקו תקופץ ותתחמק בזריזות,אחר כך תחבוט בסקורופי ואתה סקורופי תנסה להשתמש שוב בחפירה!" "תיהיה מרוכז ונסה להרגיש אותו ולהתחמק מהחפירה!" אתה מוסיף לומר להם.
    בנתיים בקרב הראשון פירו של הבחור ההוא מנצח את בדריל של אך של ספייק, אך הוא מחזיר אותו לפוקדור כי בדריל הרעיל אותו!
    מה תעשה?
    "אוקיי טריקו,אתה התאמנת מספיק להיום,אתה מוזמן לנוח על הדשא,רק הפעם אל תתרחק!" אומר לו בטיפת צחוק.
    "סקורופי! תשתמש בזנב שלך בשביל להקפיץ אותך לאוויר,משם תשתמש בעוקצי רעל,גיבל תחמוק מהם ותשתמש בלעיסה! סקורופי נראה אם תצליח להתחמק" אומר להם בחיוך ואצפה בהם

14. מנהל למופת! (לשעבר)
    אלון:
    "מה לעזז.." אתה מלמל כמעט חסר מילים, מופתע ומבוהל. אתה מביט בפוקימון האדום בהתלהבות ושואל את עצמך "וואוו, מי זה???"
    מיד שולף את הפוקדע מהכיס והוא מספק לך מידע.
    צ'ארמיליון, פוקימון הדינוזאור הבוגר. הוא בעל ידיים ורגליים שריריות ויציבות וציפורניים משוייפות וחזקות מאוד איתם הוא מכניע את יריביו בקטלניות.
    כשהוא מתרגז הוא פראי נורא!

לפתע מן השיחים מהם זינק צ'רמיליון, יוצא נער בעל שיער ארוך, כפוף ונראה מהוסס. קורה בגמגום "כ..כל הכבוד צ'ארמיליון!"
    לאחר מכן אתה מתקרב אל צ'רמיליון להודות לו והוא נוהם ברגזנות, אתה מיד נרתע ושולח את ידך לאחור. "זה בסדר צ'ארמיליון, הוא בסה"כ רצה להודות לך!"
    ואז אותו ילד מסדר את משקפיו ואומר "היי, אני גילברט. מה שמך? ויכול להיות שראיתי פיפלאפ לצידך?"
    מה תעשה?

סם:
    אתה מביט לשנייה אחת אל הקרב של ספייק ואחיו ומאחל לספייק הצלחה...
    אך לאחר מכן אתה חוזר לשלך, אתה עוצר בפתאומיות את האימון ומחייך לשניים. "טריקו התאמנת מספיק להיום, לך תנוח. אך הפעם בלי להתרחק!"
    אתה אומר לו ומחייך אליו, הוא קורץ אליך חזרה ומנטר לאחד העצים ומנמנם לו שם בשקט!
    לאחר מכן אתה אומר לסקורפי "קדימה עכשיו תתמודד מול גיבל, מוכן לתת הכל?" והוא מהנהן בראשו בחיוב ומשמיע כל שיוף מזנבו.
    אתה פוקד אל סקורפי להשתמש בזנב ברזל ועוקץ רעל, סקורפי מיד חובט בקרקע בעצמה ויוצר הדף חזק שמרים אותו מעלה לאוויר ואז כמו מטר שולח עוקצי רעל רבים אל גיבל!
    אתה פוקד על גיבל לחמוק מהם, הוא קורה בקול צווחני ומנטר אל תוך האדמה, הוא "שוחה" בקרקע כמו כריש ונע מצד לצד. מתחמק בקלות...
    ואז שסקורפי מתחיל לאבד גובה גביל מתפרץ מהאדמה היישר מתחתיו. סקורפי לא מצליח להתחמק וננשך בזנבו באכזריות!
    אך הוא עוזר כוח ובתנופה משליח את גיבל ממנו.. שמתגלגל על הקרקע, קם ורוקע ברגזנות אם רגליו.
    מה תעשה?

.

15. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה
    [COLOR=RoyalBlue][U][B]
    סם:
    אתה מביט לשנייה אחת אל הקרב של ספייק ואחיו ומאחל לספייק הצלחה...
    אך לאחר מכן אתה חוזר לשלך, אתה עוצר בפתאומיות את האימון ומחייך לשניים. "טריקו התאמנת מספיק להיום, לך תנוח. אך הפעם בלי להתרחק!"
    אתה אומר לו ומחייך אליו, הוא קורץ אליך חזרה ומנטר לאחד העצים ומנמנם לו שם בשקט!
    לאחר מכן אתה אומר לסקורפי "קדימה עכשיו תתמודד מול גיבל, מוכן לתת הכל?" והוא מהנהן בראשו בחיוב ומשמיע כל שיוף מזנבו.
    אתה פוקד אל סקורפי להשתמש בזנב ברזל ועוקץ רעל, סקורפי מיד חובט בקרקע בעצמה ויוצר הדף חזק שמרים אותו מעלה לאוויר ואז כמו מטר שולח עוקצי רעל רבים אל גיבל!
    אתה פוקד על גיבל לחמוק מהם, הוא קורה בקול צווחני ומנטר אל תוך האדמה, הוא "שוחה" בקרקע כמו כריש ונע מצד לצד. מתחמק בקלות...
    ואז שסקורפי מתחיל לאבד גובה גביל מתפרץ מהאדמה היישר מתחתיו. סקורפי לא מצליח להתחמק וננשך בזנבו באכזריות!
    אך הוא עוזר כוח ובתנופה משליח את גיבל ממנו.. שמתגלגל על הקרקע, קם ורוקע ברגזנות אם רגליו.
    מה תעשה?

התכוונת לזנב רעל,והפעם לא פקדתי עליו להשתמש במתקפה פשוט לנתר עם הזנב

"נהדר שניכם! בואו נמשיך! גיבל תתחפר באדמה,תבלבל את סקורופי,תנוע סביבו ותנסה למצוא את המצב המושלם לפגוע בסקורופי! סקורופי תנסה לאתר את גיבל,כשאתה מבחין בו תשתמש בזנב רעל כדי לפגוע בו ברגע הנכון! לאחר מכן גיבל זעם דרקון וסקורופי עוקצי רעל!" אפקוד על שניהם ואחייך אליהם בחיוך רחב

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •