Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 145
  1. משתמש מנוסה
    X Men-the next Generation

יש אישור אימוץ משלומי:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Meganium צפה בהודעה
    ניר יש לך אישור

יש מקומות!
    קרדיט ליואב על הכנת המשחק ומסירתו אליי.

קצת על האקסמן

האקסמן הם קבוצה של גיבורי על מוטאנטים ביקום מארוול (מי שלא יודע מה זה-שיכתוב בגוגל,אני לא מתכוון להסביר מה זה פה), שנאספו ביחד משולי החברה על ידי הפרופסור איקס. כל גיבורי העל שנמצאים בקבוצה הם מוטאנטים, אנשים שהם בעצם נולדו עם מוטציה והיא גורמת לזה שיש להם כוחות על כמו: ירי קרני לייזר מהעיניים, שליפת סכינים מהגוף,הזזת דברים בכוח המחשבה, ועוד. המוטאנטים של האקסמן הם אנשים שלא הצליחו להשתלט על הכוח שלהם, ולכן הם היו מנודים. הפרופסור איקס הוא מוטאנט בעצמו, שהצליח להשתלט על כוחותיו והוא אסף אליו לאחוזה את המוטאנטים, ולימד אותם לשלוט בכוחותיהם. הוא קרא לקבוצה הזאת "האקסמן."

עלילה

שנת 2020

מאוחר בלילה,כל חברי הקבוצה חזרו אל מפקדת אקסמן,תשושים,עייפים,ובעיקר רוצים לנוח במיטות שלהם, ולאגור כוחות ליום המחר.כולם מפהקים ומעט מחייכים, ולפתע וולברין שומע קולות מוזרים מחדרו של הפרופסור איקס."בואו." אומר וולברין בקולו האפלולי, וכל חבורת האקסמן הגדולה רצה אל חדרו של פרופסור איקס, ומגיעה לשם תוך דקה, מתנשפים ובעיקר מודאגים. הם רואים את הפרופסור איקס שוכב על מיטתו, כחוש ורזה. "הגעתם," הוא אומר בחיוך ונתקף בהתקף שיעול. כל חברי האקסמן ממהרים אל מיטתו אבל הוא מניף את ידו ואומר: "זה בסדר. ממילא אין מה לעשות." הוא אומר ומשתעל קלות. "וולברין,בוא אליי." אומר הפרופסור ווולברין ניגש אל הפרופסור ברעדה, "מה הפרופסור?" הוא שואל בקול רך, והפרופסור אומר: "אני צריך להגיד לך משהו לפני שאני מת. תזכור תמיד לא להיות חמום מוח,תמיד תחשוב לפני שאתה עושה משהו. אף פעם אל תיתן ליריבים שלך לשטות בך, ותזכור תמיד משהו אחד: גם כשאני לא אהיה לידך, אני תמיד אהיה בתוכך." אמר הפרופסור בחיוך קל, ווולברין התרחק, עיניו מושפלות אל הקרקע. "סייקלופס, בוא לפה." אמר הפרופסור בחיוך קל ובקול מותש, וסייקלופס ניגש אל הפרופסור, רועד כמו וולברין ואפילו יותר. "סייקלופס, אני גם רוצה להגיד לך משהו. במשך השנים נהיית המנהיג של האקסמן, אפילו יותר ממני. אתה הנהגת אותם בשדה הקרב כשאני לא יכולתי, ואתה לימדת אותם דרך כבוד, משעמת, וצדק, בדיוק כפי שאני לימדתי אותך. אני גאה בך סייקלופס." אמר הפרופסור בחיוך, ואז גם סייקלופס התרחק מהפרופסור, דמעה קטנה זולגת על לחיו. אישה אחת בחליפה ירוקה צהובה מחתה אותה בקצה ידה, וסייקלופס חייך אליה חיוך קטן. "מוטאנטים יקרים שלי,אנחנו צריכים להיפרד. אני יודע שאולי זה קשה, אבל תצטרכו להיות חזקים. ברגע שאני אמות, כל נבלי העולם יתחילו לנסות להשליט טרור, כמו שהם עשו עד היום, אולי אפילו יותר. אתם תצטרכו להתלכד ביחד, ולא להיפרד, כדי לעצור את כוחות הרשע ולנסות להשכין צדק בעולם." אומר הפרופסור ומשתעל קלות, אבל מתאושש וממשיך: " אתם גם תצטרכו להמשיך את המסורת שלי. ברור שאתם לא המוטאנטים האחרונים שייולדו, ולכן אתם צריכים למצוא את המוטאנטים החדשים האלה, ולהביא אותם לפה לפני שהמוטאנטים הרשעים ייקחו אותם. עכשיו, אני סיימתי את תפקידי בעולם. שלום לכם, ואני רק רוצה שתדעו משהו אחד: תמיד, אבל תמיד, אהבתי את כולכם..." אמר הפרופסור, ואז נדם.

שנת 2022

חלפו שנתיים מאז מותו של הפרופסור איקס, ומאז הרשע רק מתגבר וגיבורי העל אינם מצליחים להשתלט על כל הרשעים שהתחזקו מאוד, וכולם מאוד מותשים מהקרב. בינתיים, באחוזת האקסמן, מתאספים בחדר הישיבות כל חדרי הקבוצה לאסיפה כללית שסייקלופס זימן. סייקלופס נכנס לחדר ואז אומר:"אחיי האקסמן, עברו שנתיים מאז שמת הפרופסור איקס, והוא צדק: מאז מותו הרשעים רק התחזקו והם עכשיו חזקים מידי כדי שנשתלט עליהם לבד. אנחנו צריכים תגבורת." מסיים סייקלופס ומייד אדם קטן קומה שנראה רגיל קם ואומר:"אבל רגע, כל גיבורי העל האחרים כבר בפעולה! אנחנו משתפים איתם פעולה כל הזמן! מאיפה נשיג תגבורת?" הוא שואל ומלמולי הסכמה נשמעים ברחבי החדר. לפתע קם וולברין, שכמעט לא מדבר באסיפות, ואומר בחיוך קל:"אני חושב שזה הזמן לגייס דור חדש של אקסמן."

איפה אתם בכל הסיפור הזה?

אתם בעצם,הדור החדש הזה של האקסמן.אחד מהגיבורים של האקסמן גייס אתכם לצוות,ולקח אתכם למפקדה של האקסמן,כדי שתוכלו להתחיל את הכשרתכם כגיבורים. הם לקחו אתכם בתור מגיני העולם ותפקידכם הוא לעצור את רשעים תוך כדי שיתוף פעולה,ואולי אפילו למצוא חברים.

חוקים:

1.חוקי חת"ם וחוקי הפורום חלים גם פה.מי שעובר עליהם-ימצא את עצמו מחוץ למשחק.

2.חובה להשקיע בתגובות.אני משקיע בשלי.

3.מי שלא מגיב חמישה ימים- יוצא.כמובן שמי שיש לו סיבה שיפנה אליי בהודעה פרטית והוא לא יצא.

4.ליהנות. אני לא ממש מחשיב את זה כחוק, אבל אם אתם לא נהנים פה,אז מה אתם עושים פה?

לא להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 11-11-2011 בשעה 09:03 PM

2. משתמש מנוסה
    חברי האסמן

בעיקרון אי אפשר להתקדם בצוות של האקסמן, כי אין שם דרגות. יש שם רק את המנהיג,וכל שאר החברים בקבוצה. אבל, אם אתם תהיו מוצלחים במשימות שלכם,כשמנהיג הצוות יתחלף אתם אולי תהיו המנהיגים הבאים.

Spoiler ספוילר

~עוד יתגלו כשתפגשו אותם בהמשך~

נבלי על

~עוד לא פגשתם אף אחד~

בני ברית

בני הברית הם פשוט גיבורי על שלא שייכים לאקסמן, אבל הם עדיין בקשרים איתם. דוגמה, למשל ספיידרמן.

~עוד לא פגשתם אף אחד~

העולם

המ"ת מתרחש ביקום מארוול,זאת אומרת העולם שבו כל הדמויות של מארוול חיות (דמויות של מארוול:ספיידרמן ,בלאק פנתר,איירון מן,ארבעת המופלאים,וכמובן האקסמן,ועוד...). מלבד ערים יוצאות דופן שלא קיימות במציאות,כמו באקסטר פלאזה (העיר של ארבעת המופלאים),או מקמות מיסטיים (כמו אסגארד,עירו של ת'ור),העולם מאוד דומה לזה שלנו.

אחוזת אקסבייר

מקום משכנם של האקסמן. בציבור היא מוכרת כ"בית הספר של צ'ארלס אקסבייר לילדים מחוננים". האחוזה מפוארת מאוד,וגם מאוד גדולה. יש בה מספיק מקמות אימון,וגם חדר לכל אחד. כיום,לאחר מותו של אקסבייר,מנהל את האחוזה אחיו הצעיר, מייק אקסבייר,מוטאנט בעל כוחות סולאריים. באחוזה יש מתקני שעשועים לרוב,כמו בריכת שחייה,חדר משחקים,וחדר טלוויזיה,וגם מתקני אימון כמו חדר הדמייה. האחוזה ממוחשבת כמעט לחלוטין,וכמעט כל דבר נעשה ע"י מחשבים. האחוזה מתמשכת קילומטרים רבים מתחת לפני האדמה, ושם נמצאים מתקני האימון. לאחוזה יש גם שטחים נרחבים של שדות פתוחים,ויערות שבהם אפשר לעשות אימוני שטח.
    לא להגיב!

3. משתמש מנוסה
    שם במשחק: (כדי שאני אדע איך לפנות אליכם, שם הזוי כמו 'שנוזל' יקבל אהדה מצד השה"ם)
    שם משתמש: (לא צריך להסביר)
    גיל במשחק: (בין 18 ל40. מי שיבחר בגילים הנכונים מקבל בונוסים..)
    מדינת מוצא: גם זה חשוב במיוחד אם אתה בוחר גיל. כל מדינה בעולם.
    הכוח של המוטאנט: יותר חכם יותר מושקע= יותר חזק.
    מראה: אתם יכולים לרשום מצדי גלימה ורודה, מוהיקני ירוק עם נצנצים, מכנסיים של הודים וחולצה של ליידי גאגא. אבל, תיאור.
    רקע: (לפחות ארבע שורות, שיסביר גם את האסון שקרה לכם שהפכתם למוטאנטים)
    כסף:100$
    חפצים: לא לגעת.
    הערות\הארות\ביסלי גריל: (כל דבר שאתם רוצים להגיד או לשאול.)
    טופס ריק:
    שם במשחק:
    שם משתמש:
    גיל במשחק:
    מדינת מוצא:
    הכוח של המוטאנט:
    מראה:
    רקע:
    כסף:
    חפצים:
    הערות\הארות\ביסלי גריל:
    הערות:

1.זה שהעולם הוא עולם של מארוול זה לא אומר שאני לא יכול להכניס גם גיבורים אחרים כמו באטמן.

2. מי שיותר חכם ויותר ישקיע יקבל יותר. מומלץ.

עוד לא להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 10-20-2011 בשעה 04:43 PM

4. משתמש מנוסה
    רשומים:

1:
    Spoiler ספוילר

2:
    Spoiler ספוילר
    3:

4:
    Spoiler ספוילר

5:
    Spoiler ספוילר

אפשר להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 10-22-2011 בשעה 04:26 PM

5. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    שם במשחק: סקוט גרין
    שם משתמש: machine x
    גיל במשחק: 18
    מדינת מוצא: אלאבמה,ארצות הברית.
    הכוח של המוטאנט: מכונת קרב אנושית-מסוגל להפוך את גופו למכונות קרב ולנשקים מתוחכמים מכל סוג, זה כוח אדיר שהוא עדיין לא השיג עליו שליטה מלאה.
    מראה: סקוט הוא שרירי מאוד ושזוף. יש לו שיער חום בהיר ועיניים ירוקות כהות, שתמיד ילבשו הבעה של אדם שראה הרבה ועשה הרבה. הוא לובש חולצת טי שחורה ומעליה סווצ'רט אפור בהיר ששרוך עד האמצע, ומכנסי ברמודה משובצים בצבע לבן-אפור-שחור, ונעלי סניקרס.
    רקע:
    סקוט נולד באלבאמה לזוג הורים רגילים. שניהם היו חוקרים ידועים במכון המחקר הגרעיני הלאומי של ארצות הברית ופרסמו הרבה מאמרים. כשסקוט היה עוד בבטן של אמו, הוריו עבדו על רעיון חדשני, שמגביר את רמות התפקוד החושי,האינטלקטואלי, והפיזי של בני אדם, ויכול להפוך אותם לסוג של על אנושיים עם כוחות על. באמצע העבודה הניסוי נהרס ונוצר פיצוץ גרעיני. סקוט, שגם ככה נולד מוטאנט עם מוח של מחשב על, קיבל מנת קרינה אדירה ששיפרה את כוחותיו באופן פלאי.כשסקוט נולד,הרופאים והוריו נדהמו לגלות שהילד הוא בעצם חצי מכונה שיכולה לעשות דברים אדירים. הוריו של סקוט מאוד פחדו מילדם הקטן ונטשו אותו מחוץ לבית כשהיה בן חמש בלבד. הוא שוטט ברחובות,מחפש אחר מזון, ואחרי כמה זמן למד להשתמש בכוחותיו ככלי עזר להישרדות. הוא צירף אליו עד מהרה זוג מוטאנטים אחרים: סיימון, מוטאנט שיכול לנסוע בזמן, וריק, מוטאנט שיכול להפוך ללטאה ענקית. הם בזזו כל מה שהיה צריך כדי לשרוד, ודי הצליחו. אבל יום אחד בזמן אחת הגניבות הם נתפסו והשוטרים ירו עליהם. ריק וסיימון נפגעו ומתו מפצעיהם אבל סקוט נלקח לכלא,למרות שהיה רק בן 17. אחרי חודש שהוא שהה שם,בדיוק ביום הולדתו ,הגיע פתאום איש אחד וניגש אל תאו. "ברוך הבא לאקסמן." הוא שמע קול בתוך מוחו.
    הערות\הארות\ביסלי גריל: אין.
    נערך לאחרונה על ידי The Stranger, 10-20-2011 בשעה 02:33 PM
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

6. משתמש מנוסה
    הגיל- כמה דברים.
    דבר ראשון, איך זה הגיוני שבגיל 17 הוא נכנס לכלא ובמשחק הוא בן 16?
    דבר שני- כנראה לא ראית בטופס אבל זה מגיל 18-40.

לגבי הכוח-
    רוצה לקבל שדרוג? מכונת אנוש יש כבר (ושמה Iron man) וגם זה לא מוטאנט.
    אני מעמיד אותך ככה, או שאתה תהיה מוטאנט עם הכוחות שאתה רוצה או:
    מכונת מלחמה. המוטאנ טהופך להיות טנק, או יוצאות לו בזוקות מהגוף וכו' וכו' וכו' לכל הנשקים בעולם

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מה קורה איתי? צפה בהודעה
    הגיל- כמה דברים.
    דבר ראשון, איך זה הגיוני שבגיל 17 הוא נכנס לכלא ובמשחק הוא בן 16?
    דבר שני- כנראה לא ראית בטופס אבל זה מגיל 18-40.

לגבי הכוח-
    רוצה לקבל שדרוג? מכונת אנוש יש כבר (ושמה Iron man) וגם זה לא מוטאנט.
    אני מעמיד אותך ככה, או שאתה תהיה מוטאנט עם הכוחות שאתה רוצה או:
    מכונת מלחמה. המוטאנ טהופך להיות טנק, או יוצאות לו בזוקות מהגוף וכו' וכו' וכו' לכל הנשקים בעולם
    לא התכוונתי לזה,התכוונתי למשהו כמו generator rex,כאילו שהוא יכול להפוך את גופו לכל מיני נשקים וגם לכלי רכב. ואיירון מן רק לובש שריון. ואני אתקן.

8. משתמש מנוסה
    אז. בסדר. רשום.

9. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם במשחק: ברונו קסלר.
    שם משתמש: Vanguard
    גיל במשחק: 18.
    מדינת מוצא: נולד באנגליה אך חי בניו יורק(המדינה לא העיר).
    הכוח של המוטאנט: שליטה בכוח המשיכה(טלקניזס)
    מראה: שיער לבן-אפור ארוך, חולצה אדומה בהירה קצרה ומעליה ז'קט עם שרוולים קצרים שחור עם הדפסים כחולים.לובש מכנסי ג'ינס, נעלי ספורט שחורות וכפפות חצי שחורות-לבנות.
    רקע: ברונו נולד באנגליה,באיזור לונדון להורים ממשפחה עשירה.אך,ההורים לא רצו עוד ילד, לכן שלחו אותו לבית יתומים באזור מנצ'סטר.לאחר כמה ימים, משפחה אמריקאית שהייתה בטיול באנגליה מצאה את ברונו והחליטה לאמצו, וקראה לו בשמו ברונו קסלר.ברונו חי עם המשפחה האמריקאית במשך 15 שנים, עד שארעה התאונה.ברונו הלך לטיול מבית ספרו,מעצם היותו בכיתה מדעית, למפעל רדיו-אקטיבי.הוא צפה במכונות ובטעות מכונה אחת ירתה עליו כמות אנרגיה מספקת שתביא לו את כוחות הטלקניזס שלו.הוריו ראו את כוחותיו וברחו ממנו.ברונו נשאר לבד למשך 3 שנים, עני ובודד בעולם הגדול.יום אחד,מצאה אותו אישה בעלת חליפה ירוקה-צהובה, עם שיער חום ופס לבן בו.האישה הזו הייתה רוג',והיא שינתה את גורלו.
    כסף: 100$
    חפצים: לא נוגע.
    הערות\הארות\ביסלי גריל: להירשם.
    NYO HO HO BITCH

10. משתמש מנוסה
    עמית-
    לא יודע מה איתך, אבל אני חושב שיותר כדאי לך לבחור שליטה בכוח המשיכה. זה כמו טלקנזיס בתכ'לס אבל הרבה יותר חזק.

בכל מקרה אתה רשום..

יואב- שחכתי להגיד, אבל תרשום איזה מדינה בארצות הברית.

11. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מה קורה איתי? צפה בהודעה
    עמית-
    לא יודע מה איתך, אבל אני חושב שיותר כדאי לך לבחור שליטה בכוח המשיכה. זה כמו טלקנזיס בתכ'לס אבל הרבה יותר חזק.

בכל מקרה אתה רשום..

יואב- שחכתי להגיד, אבל תרשום איזה מדינה בארצות הברית.
    רשמתי.

12. משתמש מנוסה
    שם: אלון
    שם במשחק: דילן
    שם משתמש: alonsiro
    גיל במשחק: 18 (מה זאת אומרת גילאים נכונים ?)
    מדינת מוצא: ניו יורק (לא חשבתי שזה משנה...)
    הכוח של המוטאנט: כוחות של רוח רפאים (לעבור דרך קירות, בלתי נראה, השתלטות וכו...)
    מראה: קטן (נמוך ומאוד רזה), חולני(תמיד חיוור). שער בלונדיני, עיניים ירוקות.
    רקע: דילן היה ילד עליז ומוכשר שחי במשפחה נחמדה, בן יחיד, ואף הורה לא נהרג בתעונה טרגית או משהו כזה XD.
    עד שיום אחד בבית ספר (אני מזהיר אני קצת מעתיק מדני פאנטום) הבריונים תקעו אותו בלוקר. (קלאסי) אבל הוא נתקע שם המון המון זמן כי הבריונים שכחו אותו שם (לא שאם הם היו זוכרים הם היו משחררים) ואף אחד לא שם לב להעדרותו, הוא היה מאד רעב והוא לא ידע מה לעשות. פתאום !!! הוא הרגיש כאילו הוא לא מרגיש שום מגע בלוקר, כאילו הוא מרחף, הוא הסתכל על הידיים שלו והם היו שקופות. בלי לדעת מה קורה הוא פשוט ריחף אל מיחוץ ללוקר בלי להתחשב בדלת הנעולה. הוא רץ הביתה מפוחד ולא סיפר על זה לאף אחד. מאז הוא לאט לאט מגלה את כוחותיו.
    יום אחד, טרוריסטים פשטו על בנק ודילן החליט לנסת את כוחותיו על אמת, אחד מה"אנשים הרעים" זרק פצצת עשן והיה מאד מחניק וקשה לראות בתוך הבנק. דילן שכדי להכנס לתוך הבנק עבר דרך הקיר, לא הצליח "לכבות" את ההליכה דרך קירות ולא ראה כלום, עד שפתאום הוא נתקל באחד מהפושעים ופשוט נכנס לתוכו. הוא לא הבין מה קורה והבין כמה מסוכן זה, אז הוא רץ החוצה. שם חיכו ניידות והתחילו לרסס אותו, זה היה כאב נוראי אך במקום למות הוא פשוט התעלף וריחף אל מחוץ גופו של הפושע (שמת) ושכהוא התעורר הוא כבר היה במיטה במקום שלא הכיר ששם עמד איש מוזר עם משקפי שמש ואמר : "ברוך הבא:"
    הערות\הארות\ביסלי גריל: זוהי העתקה מהמשחק של משין X... פשוט לא שיחקתי בסוף בדמות הזאת בכלל... אז למה לא ?
    ערכתי !!!
    נערך לאחרונה על ידי alonsiro, 10-21-2011 בשעה 05:15 PM סיבה: ערכתי !!!

תחממו ותאכליו !!! כרגע רק תחממו :-(

יש לי משחק חדש !!! Clash of Gods

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי alonsiro צפה בהודעה
    שם במשחק: דילן
    שם משתמש: alonsiro
    גיל במשחק: 18 (מה זאת אומרת גילאים נכונים ?)
    מדינת מוצא: אמריקה
    הכוח של המוטאנט: כוחות של רוח רפאים (לעבור דרך קירות, בלתי נראה, השתלטות וכו...)
    מראה: קטן (נמוך ומאוד רזה), חולני(תמיד חיוור), אם הוא מאבד ריכוז הוא לפעמים נהיה שקוף, כשהוא משתמש בכוחות השער והעיניים הופכים לבהירים עד לבנים (תלוי במה הוא עושה). שער בלונדיני, עיניים ירוקות, ג'רמופובי. (פוביה לליכלוך=תמיד נקי לגמרי)
    רקע: דילן היה ילד עליז ומוכשר שחי במשפחה נחמדה, בן יחיד, ואף הורה לא נהרג בתעונה טרגית או משהו כזה XD.
    עד שיום אחד בבית ספר (אני מזהיר אני קצת מעתיק מדני פאנטום) הבריונים תקעו אותו בלוקר. (קלאסי) אבל הוא נתקע שם המון המון זמן כי הבריונים שכחו אותו שם (לא שאם הם היו זוכרים הם היו משחררים) ואף אחד לא שם לב להעדרותו, הוא היה מאד רעב והוא לא ידע מה לעשות. פתאום !!! הוא הרגיש כאילו הוא לא מרגיש שום מגע בלוקר, כאילו הוא מרחף, הוא הסתכל על הידיים שלו והם היו שקופות. בלי לדעת מה קורה הוא פשוט ריחף אל מיחוץ ללוקר בלי להתחשב בדלת הנעולה. הוא רץ הביתה מפוחד ולא סיפר על זה לאף אחד. מאז הוא לאט לאט מגלה את כוחותיו.
    יום אחד, טרוריסטים פשטו על בנק ודילן החליט לנסת את כוחותיו על אמת, אחד מה"אנשים הרעים" זרק פצצת עשן והיה מאד מחניק וקשה לראות בתוך הבנק. דילן שכדי להכנס לתוך הבנק עבר דרך הקיר, לא הצליח "לכבות" את ההליכה דרך קירות ולא ראה כלום, עד שפתאום הוא נתקל באחד מהפושעים ופשוט נכנס לתוכו. הוא לא הבין מה קורה והבין כמה מסוכן זה, אז הוא רץ החוצה. שם חיכו ניידות והתחילו לרסס אותו, זה היה כאב נוראי אך במקום למות הוא פשוט התעלף וריחף אל מחוץ גופו של הפושע (שמת) ושכהוא התעורר הוא כבר היה במיטה במקום שלא הכיר ששם עמד איש מוזר עם משקפי שמש ואמר : "ברוך הבא:"
    הערות\הארות\ביסלי גריל: זוהי העתקה מהמשחק של משין X... פשוט לא שיחקתי בסוף בדמות הזאת בכלל... אז למה לא ?
    אז ככה, למרות שאני חושב שהכוחות דיי חלשים ולשים לך חולשה זה לא רעיון חכם.. אתה רשום. וכן, זה בדיוק אותו משחק של יואב, כי אימצתי אותו. תתקן את המדינה כי אמריקה זה יבשת.

2 מקומות פנויים

14. היכל התהילה
    שם במשחק: קייל ג'ונסון, שם המוטאנט הוא טיגרארו, תפנה אליי בתור טיגרארו
    שם משתמש: Tigraro
    גיל במשחק: 19
    מדינת מוצא: ניו יורק (חחח גם העיר היא עיר המוצא D=)
    הכוח של המוטאנט: מוטאנט מבוסס טיגריס:
    טפרים נשלפים מכפותיו, זינוק ומהירות על אנושית, ראייה חדה וראייה לילית (בגוונים כחולים/ירוקים), שאגה הודפת, קווי מתאר מטושטשים עקב מראהו, ניבים חדים, חושים מפותחים ובנוסף- כאשר מתעצבן נוצרת סביבו הילה כתומה, כוחו ומהירותו מוכפלים בחמש, אך זה למעט זמן ולאחרי זה כוחותיו נחלשים מעט, וייתחזקו מחדש רק לאחר מנוחה של חצי שעה.
    מראה: אני נראה כמו כל אדם רגיל, מלבד העובדה שעורי צבוע בגוונים של כתום מפוספס בחום, ושיש לי אוזניים משונות (וחתוליות), עיניים זוהרות אם מאירים עליהן, טפרים במקום ציפורניים או זנב. אני לא גבוה במיוחד, ממוצע, בעל שרירים מפותחים ברגליים ובידיים, אך גם, לא מי יודע מה מפותחים. שיערי חום, והוא מזדקר בפראות, אני מניח שהוא מעיד על העובדה שאני קלסטרופובי, לא יכול להיות סגור, חופשי, ואולי גם על הציניות, הפסימיסטיות והבדחנות הנראים לעיניי כל, קשה לי להיות רציני, אולי רק כשמעצבנים אותי, פתיל קצר... עיניי נראות רגילות, מלבד העובדה שאישוניי צהובים. ניבים חדים בפה, ניבים של חיה טורפת נראים כאשר אני פותח את הפה. לבסוף, בכפות רגליי וידיי יש כריות, שמרככות נפילות ומונעות אפשרות לשמוע אותי הולך כאשר אני יחף.
    רקע: עם כמה שאני מתבייש בכך, אני לא זוכר את עברי, הזכרון הראשון שלי הוא אני בשדה פתוח, מתעלל בסנאי, לפני זה... הכל מטושטש. אני סקרן לדעת את מקור כוחי, הזיכרון שהצלחתי להזכר בו שאני מניח שקרה לפני השדה, הוא שורה של מיטות טיפולים, חדר סגור עם סורגים, מבודד, צרחות מסביבי בכל עבר, בעוד אני יושב בפינה, מבודד, בודד מהעולם שבחוץ. מהרגע שהתעוררתי באותו שדה ידעתי רק דבר אחד- לדבר אנגלית, אך התברר לי על שמי- הלא הוא קייל ג'ונסון, במהרה.
    כסף:
    חפצים:
    הערות\הארות\ביסלי גריל: השקעתי, עבר מסתורי ולא ברור בכוונה P=

15. משתמש מנוסה
    שם: נועם
    שם משתמש:noamt9
    גיל במשחק: 18
    שם במשחק: אייס(Ace)
    הכוח של המוטאנט: ייצור אנרגיה של אש לצורות שונות
    מדינת מוצא: הוואי
    רקע: אייס נולד בהוואי, באותו זמן שנולד הר געש גדול בהוואי הנקרא "קילוואה" התפרץ ויצר רעידת אדמה חזקה מאוד. אייס גדל בהוואי עד גיל 6, בזמן הזה הוריו החליטו כי יעברו ללונדון בשל עסקם שפרח. כשאייס נחת בלונדון הוריו שכרו מכונית והחלו לנסוע לכיוון ביתם החדש אך בדרכם נסעה לידם מכונית תופת שהתפוצצה ממש קרוב אליהם אך מבלי לשים לב כל האש נספגה בגופו של אייס וכלום לא קרה למכונית של המשפחה. הוריו לא הבינו מה קרה והחשיבו זאת כנס אך אייס הרגיש את הכוח שהצטבר בגופו והרגיש חזק מאי פעם. בגיל 12 כשהיה בכיתה ו' ילד מגודל גנב לאייס את האוכל, אייס התרגז וביקש מאותו הילד שיחזיר לו את האוכל, הילד המגודל לא הסכים והחל להכות את אייס עד שאייס נפל על הרצפה בחוזקה, אייס התרגז ובידיו יצר אגרופים אך לפתע ידיו נפתחו שלא בכוונה ויצרו דיסקיות מאש! אייס נדהם וזרק את הדיסקיות לכיוונו של הילד המגודל(מתוך הגנה עצמית, וגם קצת נקמה) והילד נפצה קשה מאוד.
    לאחר כמה חודשיים של בירורים אייס נעצר בשל פגיעה חמורה בזולת והועבר למכון לפושעים צעירים. אייס שהה שם במשך 5 וחצי שנים וכאשר השתחרר אייס ברח מהבית מכיוון שלא רצה לראות את משפחתו אחרי מה שעבר. לאחר חצי שנה של שהייה ברחובות אייס גילה את המקום שבו שוכנים מוטציות מכל רחבי העולם, הוא הלך לשם בתקווה למצוא בית חם המתאים בדרישותיו לאייס.
    אייס הוא אדם חם ואוהב והוא אף פעם לא מחפש לפגוע, הוא פוגע רק באנשים שפוגעים בו או בחבריו. הוא לפעמיים ביישן וחסר ביטחון אך ברגע האמת הוא יודע להגיע למלוא הפוטנציאל שלו.
    מראה: שערו של אייס בלונדיני, עורו שחום בהיר בד"כ לבוש ג'ינס שחור עם חולצה מכופתרת פתוחה לבנה קצרה ונעליים לבנות.
    חפצים:לא לגעת.
    הערות\הערות\ביסלי גריל: לקבל יכולות חדשות ומגניבות עם הזמן

נערך לאחרונה על ידי Gold.N.Ace, 10-20-2011 בשעה 04:20 PM

קרדיט ענק ל red dd !

SUPER!
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •