Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 23 מתוך 23
  1. משתמש מנוסה
    שם: קיבוץ שער העמקים
    Originally posted by Captain Cold@May 31 2009, 09:34 PM
    ניראלי זה דווקא יהיה יותר מגניב ככה.
    אבל בכל זאת לא צריך להרוס את העבר המוכר והאהוב של המשחק הזה...
    עד עכשיו משחקי הפוקימון יצרו לעצמם תדמית מצוינת,
    ואני לא בטוח שכדאי ליוצרים להסתכן בכך שלהפוך את זה לפוקימון סטרייק.
    אני דווקא חושב ההפך, אני ורוב מי שאני מכיר מרגישים שכבר נמאס לנו מהעובדה הכל שכל משחקי הקווסט של פוקימון תקועים באותו ז'אנר ואותו סגנון גראפי, אנחנו מתים שיוצאים יקחו כבר את פוקימון לשלב הבא.
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:darkorange\'>בברכה- תום פוקימון (לא &quot;טום&quot;&#33;) </span></span>
    ברמה 16 אני מתפתח
    אתרי פוקימון שימושיים: Serebii.net|PokemonElite2000 - sprite resource|Bulbapedia - Dungeon sprites
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>*הפוקימונים הזוהרים שתפסתי*</u></span>(לינקים לתמונות)
    <u>במחשב:</u> <u>ב-Gold:</u> גרידוס האדום, <u>ב-FireRed:</u> נידורינו שהתפתח לנידוקינג | <u>ב-DS:</u> <u>ב-Diamond:</u> קקניה שהתפתח לקקטורן, <u>ב-Platinum:</u> קריקטוט שהתפתחה לקריקטון
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>~השישיות שלי מכל הזמנים~</u></span>(לינקים לתמונות)
    השישייה שלי לליגה ב-Yellow (ב-GBC)|השישייה שלי לליגה ב-Gold (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Emerald (במחשב)|השישייה שלי לליגה ב-Emerald (במחשב)
    השישייה הקבועה שלי ב-FireRed (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Diamond (ב-DS)|השישייה שלי לליגה ב-Diamond (ב-DS)|השישייה הקבועה שלי ב-Platinum (ב-DS)
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>האתר הכי טוב בעולם ~ תיכנסו אם יש לכם אומץ&#33;&#33;&#33;</span></span>
    <span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>יצאתי לשנת-שירות (יום ה&#39; 6.8.09)</span></span> - <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>אין טעם לשלוח לי הודעות פרטיות</span> - הקדשת הפרידה שלי</span>

2. יש לך פה תנאים?
    שם: דיסני
    הגרפיקה באמת מעצבנת,
    שכל האנשים בגודל גרגיר חול,
    ועל הכל אתה מסתכל מלמעלה... לא מת על הסגנון הזה.
    אבל אני חושב שזה מוגזם מדי,
    לעשות כזה שינוי.
    עם כבר בהדרגה. בכל אופן, תאמין לי,
    שגמלי נמאס מהמשחקים הישנים.
    אבל מה לעשות? הם עדיין תופסים.
    But I do know one thing though
    bitches, they come they go

3. משתמש מנוסה
    לא חושב שכדאי לשנות את הז&#39;אנר.
    על איזה סדרה די גדלנו? פוקימון.
    מה יקרה עם בפוקימון יהיה יריות? רק בני 12 יוכלו לראות את זה ואז לא יהיה לילדים הקטנים /:

4. YoRt3m
    Guest
    אתם צריכים לזכור שזה עדין לילדים , אם אתם רוצים פיצוצים לכו שחקו משו אחר.

• משתמש מנוסה
    אני אגיד כך:
    אם הם מתכוונים לשנות נושא בתור:מכות,סכינים,רובים-אז אני מוותר על פוקימון
    אך אם הם רוצים לעשות שידרוג למשחק(במקום מתקפות קרב פוקימונים אמיתי) אז זה ישמח אותי
    שי|DeathShiNe|כיתה ט'|14.5|והמשתמש הכי אהוב בפורום (8

קרדיט לניר
    ---------------------

• משתמש מנוסה
    שם: קיבוץ שער העמקים
    Originally posted by Raichu sama@Jun 2 2009, 06:49 AM
    אני אגיד כך:
    אם הם מתכוונים לשנות נושא בתור:מכות,סכינים,רובים-אז אני מוותר על פוקימון
    אך אם הם רוצים לעשות שידרוג למשחק(במקום מתקפות קרב פוקימונים אמיתי) אז זה ישמח אותי
    בדיוק, לזה התכוונתי
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:darkorange\'>בברכה- תום פוקימון (לא &quot;טום&quot;&#33;) </span></span>
    ברמה 16 אני מתפתח
    אתרי פוקימון שימושיים: Serebii.net|PokemonElite2000 - sprite resource|Bulbapedia - Dungeon sprites
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>*הפוקימונים הזוהרים שתפסתי*</u></span>(לינקים לתמונות)
    <u>במחשב:</u> <u>ב-Gold:</u> גרידוס האדום, <u>ב-FireRed:</u> נידורינו שהתפתח לנידוקינג | <u>ב-DS:</u> <u>ב-Diamond:</u> קקניה שהתפתח לקקטורן, <u>ב-Platinum:</u> קריקטוט שהתפתחה לקריקטון
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>~השישיות שלי מכל הזמנים~</u></span>(לינקים לתמונות)
    השישייה שלי לליגה ב-Yellow (ב-GBC)|השישייה שלי לליגה ב-Gold (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Emerald (במחשב)|השישייה שלי לליגה ב-Emerald (במחשב)
    השישייה הקבועה שלי ב-FireRed (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Diamond (ב-DS)|השישייה שלי לליגה ב-Diamond (ב-DS)|השישייה הקבועה שלי ב-Platinum (ב-DS)
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>האתר הכי טוב בעולם ~ תיכנסו אם יש לכם אומץ&#33;&#33;&#33;</span></span>
    <span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>יצאתי לשנת-שירות (יום ה&#39; 6.8.09)</span></span> - <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>אין טעם לשלוח לי הודעות פרטיות</span> - הקדשת הפרידה שלי</span>

• פקח לשעבר
    שם: ארוין ,כן זה השם שלי .
    בעד במשחקים ,לא בעד באנימה
    סיפור חדש ,עלילה חדשה ,דמויות חדשות .
    אחרי 5 סיפורים מצליחים :
    לכודים בזמן
    אסון הזמן
    עולם אחר
    החולם
    אסון הטבע 1+2 +3 :עידן חדש

ועכשיו !
    בפורום ספרות !
    "פרשי התקווה" ,סיפור חדש ומרתק על סודות המחקר הגדול בעולם.
    ועל ארבעת הגיבורים שהיו אמורים בעבר להציל את העולם אך לא הופיעו כדי לעזור ,וכאן אתם נכנסים לתמונה!

פרשי התקווה !
    http://myforum.co.il/showthread.php?t=54134

• משתמש מנוסה
    נגד, מה שכן להוסיף יותר קרבות
    פוקימון השבוע שלי:

Scizor

Scizor

• עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
    • אתה לא יכול לפרסם תגובות
    • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
    • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
    •