Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13
  1. מורחקים
    הנושא "שאלות בלתי פתירות באנימה" הוא נושא שצריך לסגור.
    הוא גורר רק ספאם של שאלות טיפשיות לחלוטין, ומריבות חסרות ערך.

2. משתמש מנוסה
    שם: קיבוץ שער העמקים
    Originally posted by PBRMaster@Jun 27 2009, 04:09 PM
    הנושא "שאלות בלתי פתירות באנימה" הוא נושא שצריך לסגור.
    הוא גורר רק ספאם של שאלות טיפשיות לחלוטין, ומריבות חסרות ערך.
    מתנגד לסגירת הנושא.
    השאלות הן לא באמת "בלתי-פתירות", יש המון הוכחות בסדרה והמון תיאוריות הגיוניות לגבי השאלות האלה, ומטרת הנושא היא לדון בהן. בזכות הנושא הזה אנשים עלולים להבין דברים שהם לא הבינו קודם לכן.
    מי שהנושא מעצבן אותו לא חייב להיכנס אליו, זה לא אומר שצריך לסגור אותו.
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:darkorange\'>בברכה- תום פוקימון (לא &quot;טום&quot;&#33;) </span></span>
    ברמה 16 אני מתפתח
    אתרי פוקימון שימושיים: Serebii.net|PokemonElite2000 - sprite resource|Bulbapedia - Dungeon sprites
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>*הפוקימונים הזוהרים שתפסתי*</u></span>(לינקים לתמונות)
    <u>במחשב:</u> <u>ב-Gold:</u> גרידוס האדום, <u>ב-FireRed:</u> נידורינו שהתפתח לנידוקינג | <u>ב-DS:</u> <u>ב-Diamond:</u> קקניה שהתפתח לקקטורן, <u>ב-Platinum:</u> קריקטוט שהתפתחה לקריקטון
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>~השישיות שלי מכל הזמנים~</u></span>(לינקים לתמונות)
    השישייה שלי לליגה ב-Yellow (ב-GBC)|השישייה שלי לליגה ב-Gold (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Emerald (במחשב)|השישייה שלי לליגה ב-Emerald (במחשב)
    השישייה הקבועה שלי ב-FireRed (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Diamond (ב-DS)|השישייה שלי לליגה ב-Diamond (ב-DS)|השישייה הקבועה שלי ב-Platinum (ב-DS)
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>האתר הכי טוב בעולם ~ תיכנסו אם יש לכם אומץ&#33;&#33;&#33;</span></span>
    <span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>יצאתי לשנת-שירות (יום ה&#39; 6.8.09)</span></span> - <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>אין טעם לשלוח לי הודעות פרטיות</span> - הקדשת הפרידה שלי</span>

3. משתמש מנוסה
    שם: ליד ___, מימין ל___, משמאל ל___ ובתוך התחת שלכם P:
    איזה ספאם בדיוק יש בנושא?
    ספאם זה כששולחים הודעה שלא קשורה לנושא, והנושא הזה נוצר בדיוק בשביל שאלות שאין להן תשובה בסדרה, ועל זה הם דנים ומתווכחים
    נגד
    בברכה, דור.

4. מורחקים
    הוא פשוט גורר ספאם.
    תסכים איתי שמישהו ששואל "איך האש שלהם לא שורפת את הדשא" הוא קצת פגום.
    מה זה השאלות האלו? ככה היצורים האלו נוצרו, וזה הדבר האחרון שמעניין את היוצר.

5. ~TyLeR~
    Guest
    אני לא רואה שום ספאם בזה ולא אין צורך בנעילת הנושא.

• משתמש מנוסה
    Originally posted by PBRMaster@Jun 27 2009, 04:17 PM
    הוא פשוט גורר ספאם.
    תסכים איתי שמישהו ששואל "איך האש שלהם לא שורפת את הדשא" הוא קצת פגום.
    מה זה השאלות האלו? ככה היצורים האלו נוצרו, וזה הדבר האחרון שמעניין את היוצר.
    "קצת פגום"? אין לך חוצפה?
    זו שאלה שלדעתי צריכה להשאל, אז שאלתי.
    אתה לא תגיד פה מה זה ספאם, מה זה תגובות ושאלות מטופשות. אתה לא.
    יש לך בעיה שכמה משתמשים פה שואלים שאלות שדי מראות שהיוצרים אולי טעו, ואתה ישר אומר שזה לא טוב, שזה טיפשי.

אל תיכנס לנשא אם אתה לא רוצה, לא אומרים לך לעשות את זה, רוצה להגיב -תגיב.
    לא רוצה להיב, אל תגיב ואל תגיד שום דבר דבילי כמו ההשלכות המטומטמות שלך על הנושא.
    <div align=\"CENTER\"><span style=\'color:#BA55D3\'>
    <span style=\'font-size:7pt;line-height:100%\'>טנקס לניר על Dr. Cooper&#33;</span>

My Party In HG~

~~~~~~~~~~~~~~

I&#39;m Cold Like Ice ם:
    ~~~~~~~~~~~~~~
    PT~ 0904-1570-5401
    שי תחזור לפורום&#33; חצי מהמשתמשים פה לא שווים לציפורן שלך ם:
    אני ידבר איתך מתי שאני יתקן את המסן(יקח קצת זמן) &gt;:

</div></span>

• ~TyLeR~
    Guest
    Grotle תירגע בבקשה,אם יהיה כאן וויכוח אני אנעל.

• משתמש מנוסה
    Originally posted by CraZyCatMe@Jun 27 2009, 04:28 PM
    Grotle תירגע בבקשה,אם יהיה כאן וויכוח אני אנעל.
    השם הוא עומר..
    ולא בא להתווכח, רק הראתי את עמדתי בעיניין, אבל דבר אחד הצבען אותי שהוא אמר:
    "תסכים איתי שמישהו ששואל "איך האש שלהם לא שורפת את הדשא" הוא קצת פגום"
    זה קצת פוגע עם המילה פגום, לא?
    <div align=\"CENTER\"><span style=\'color:#BA55D3\'>
    <span style=\'font-size:7pt;line-height:100%\'>טנקס לניר על Dr. Cooper&#33;</span>

My Party In HG~

~~~~~~~~~~~~~~

I&#39;m Cold Like Ice ם:
    ~~~~~~~~~~~~~~
    PT~ 0904-1570-5401
    שי תחזור לפורום&#33; חצי מהמשתמשים פה לא שווים לציפורן שלך ם:
    אני ידבר איתך מתי שאני יתקן את המסן(יקח קצת זמן) &gt;:

</div></span>

• פקח לשעבר
    שם: ארוין ,כן זה השם שלי .
    אין צורך לנעול..
    סיפור חדש ,עלילה חדשה ,דמויות חדשות .
    אחרי 5 סיפורים מצליחים :
    לכודים בזמן
    אסון הזמן
    עולם אחר
    החולם
    אסון הטבע 1+2 +3 :עידן חדש

ועכשיו !
    בפורום ספרות !
    "פרשי התקווה" ,סיפור חדש ומרתק על סודות המחקר הגדול בעולם.
    ועל ארבעת הגיבורים שהיו אמורים בעבר להציל את העולם אך לא הופיעו כדי לעזור ,וכאן אתם נכנסים לתמונה!

פרשי התקווה !
    http://myforum.co.il/showthread.php?t=54134

• מורחקים
    Originally posted by Grotle@Jun 27 2009, 04:24 PM
    "קצת פגום"? אין לך חוצפה?
    זו שאלה שלדעתי צריכה להשאל, אז שאלתי.
    אתה לא תגיד פה מה זה ספאם, מה זה תגובות ושאלות מטופשות. אתה לא.
    יש לך בעיה שכמה משתמשים פה שואלים שאלות שדי מראות שהיוצרים אולי טעו, ואתה ישר אומר שזה לא טוב, שזה טיפשי.

אל תיכנס לנשא אם אתה לא רוצה, לא אומרים לך לעשות את זה, רוצה להגיב -תגיב.
    לא רוצה להיב, אל תגיב ואל תגיד שום דבר דבילי כמו ההשלכות המטומטמות שלך על הנושא.
    הם לא טעו בכלום. אתה לא יכול להגיד ליוצר שהוא טעה במה שהוא יצר. אולי האש מתישהו קרה?
    מה זה משנה. כל עוד זה לא קשור לעלילה או לעתיד הדמויות, זו בהחלט שאלה שפגום צריך לשאול אותה.

• ~TyLeR~
    Guest
    PBRMASTER מה יש לך נגד הנושא הזה?

• משתמש מנוסה
    שם: קיבוץ שער העמקים
    Originally posted by PBRMaster@Jun 27 2009, 04:44 PM
    הם לא טעו בכלום. אתה לא יכול להגיד ליוצר שהוא טעה במה שהוא יצר. אולי האש מתישהו קרה?
    מה זה משנה. כל עוד זה לא קשור לעלילה או לעתיד הדמויות, זו בהחלט שאלה שפגום צריך לשאול אותה.
    ואתה ממשיך...
    מטרת הנושא ההוא היא להעלות כל מקרה שנראה מוזר או בלתי-פתיר, ואז מי שיש לו תיאורייה לפתרון יגיב על זה.
    ודווקא השאלה על האש של צ&#39;ימצ&#39;אר היא שאלה שהאופי שלה מתאים בדיוק לנושא הזה, זה בדיוק אחד דברים שצריכים לעלות בו לדיון.
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:darkorange\'>בברכה- תום פוקימון (לא &quot;טום&quot;&#33;) </span></span>
    ברמה 16 אני מתפתח
    אתרי פוקימון שימושיים: Serebii.net|PokemonElite2000 - sprite resource|Bulbapedia - Dungeon sprites
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>*הפוקימונים הזוהרים שתפסתי*</u></span>(לינקים לתמונות)
    <u>במחשב:</u> <u>ב-Gold:</u> גרידוס האדום, <u>ב-FireRed:</u> נידורינו שהתפתח לנידוקינג | <u>ב-DS:</u> <u>ב-Diamond:</u> קקניה שהתפתח לקקטורן, <u>ב-Platinum:</u> קריקטוט שהתפתחה לקריקטון
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>~השישיות שלי מכל הזמנים~</u></span>(לינקים לתמונות)
    השישייה שלי לליגה ב-Yellow (ב-GBC)|השישייה שלי לליגה ב-Gold (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Emerald (במחשב)|השישייה שלי לליגה ב-Emerald (במחשב)
    השישייה הקבועה שלי ב-FireRed (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Diamond (ב-DS)|השישייה שלי לליגה ב-Diamond (ב-DS)|השישייה הקבועה שלי ב-Platinum (ב-DS)
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>האתר הכי טוב בעולם ~ תיכנסו אם יש לכם אומץ&#33;&#33;&#33;</span></span>
    <span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>יצאתי לשנת-שירות (יום ה&#39; 6.8.09)</span></span> - <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>אין טעם לשלוח לי הודעות פרטיות</span> - הקדשת הפרידה שלי</span>

• משתמש מנוסה
    Originally posted by Tom Pokemon@Jun 27 2009, 04:48 PM
    ואתה ממשיך...
    מטרת הנושא ההוא היא להעלות כל מקרה שנראה מוזר או בלתי-פתיר, ואז מי שיש לו תיאורייה לפתרון יגיב על זה.
    ודווקא השאלה על האש של צ&#39;ימצ&#39;אר היא שאלה שהאופי שלה מתאים בדיוק לנושא הזה, זה בדיוק אחד דברים שצריכים לעלות בו לדיון.
    מסכים
    <span style=\'font-family:Times\'><span style=\'font-size:21pt;line-height:100%\'>פרשתי</span></span>

• מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
    • אתה לא יכול לפרסם תגובות
    • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
    • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
    •