Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7
  1. מורחקים
    פתחתי נושא על הפרק האחרון ששודר ביפן, לאחר שצפיתי בו בשידור ישיר.
    לאחר מכן, הגיב המשתמש ה"דגול" Demi-sceptile:
    אני מסכים איתך...
    בספוילר לפרק הבא זה נראה מעניין יותר...
    לאחר מכן, רציתי לדעת:
    גם אתה ראית את הפרק? מה הכי אהבת שם?
    אבל לדעתי זה לא היה משהו מעניין, לא אקרא לזה פילר, אבל זה כמו.
    ואז, הוא הגיב תגובה נוספת:
    היה את הקטע עם הספר שראו פוקימון במצויר עיפרון ,כמו שאנחנו רואים זאת, האחות ג'וי הראתה לברוק את הספר ...
    לא אהבתי שאש היה עצוב ... זה החזיר אותי לעונה 1.
    ישר הבנתי שהוא לא באמת ראה את הפרק, אלא פשוט מגיב סתם תגובות על הספוילר של החצי דקה.
    לכן הגבתי:
    עדיין לא פירסמו את הפרק בשום אתר, אבל אני הצלחתי לראות.
    בניגוד אליך, Demi-Sceptile, שאתה לא באמת ראית את הפרק. פעם הבאה פשוט תגיד שלא ראית את הפרק, במקום למצוא קטעים מטומטים מהספוילר.
    אחרי זה, המשתמש הזה הגיב:
    דיי לנסות לריב כל הזמן ...
    אתה כמעט תמיד טועה ,וגם ככה כולם בפורום שונאים אותך ,אז די
    לא ניסיתי לריב, כנראה הוא נפגע איכשהו. בכל מקרה, הוא גם שכח שאני צודק יותר ממנו, ומבין יותר ממנו.
    מה שהכי פגע זה שהוא אמרתי שכולם בפורום שונאים אותי. על זה לא מגיע לו להיות מעדכן, או משהו שהוא חושב שהוא צריך להיות.
    הרי החוק הראשון בחוקי המערכת אומר: 1.אין לקלל/לפגוע באף משתמש.
    אני מעוניין לדעת מה תעשו לו, ואני לא מצפה שתרחמו עליו. הורדת הדרגה זה העונש המתאים.

2. משתמש מנוסה
    שם: קיבוץ שער העמקים
    אני מבין למה אתה כועס ואני מבין שלא ניסית לריב איתו, אבל לפי הציטוטים שכתבת אני מבין גם למה הוא התבלבל וחשב שאתה מנסה לריב איתו, הוא בסה"כ חשב שהוא מחזיר לך בריב שאתה התחלת. זו הייתה רק אי-הבנה, אני לא חושב שמישהו צריך להיענש בסיפור הזה.
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:darkorange\'>בברכה- תום פוקימון (לא &quot;טום&quot;&#33;) </span></span>
    ברמה 16 אני מתפתח
    אתרי פוקימון שימושיים: Serebii.net|PokemonElite2000 - sprite resource|Bulbapedia - Dungeon sprites
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>*הפוקימונים הזוהרים שתפסתי*</u></span>(לינקים לתמונות)
    <u>במחשב:</u> <u>ב-Gold:</u> גרידוס האדום, <u>ב-FireRed:</u> נידורינו שהתפתח לנידוקינג | <u>ב-DS:</u> <u>ב-Diamond:</u> קקניה שהתפתח לקקטורן, <u>ב-Platinum:</u> קריקטוט שהתפתחה לקריקטון
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><u>~השישיות שלי מכל הזמנים~</u></span>(לינקים לתמונות)
    השישייה שלי לליגה ב-Yellow (ב-GBC)|השישייה שלי לליגה ב-Gold (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Emerald (במחשב)|השישייה שלי לליגה ב-Emerald (במחשב)
    השישייה הקבועה שלי ב-FireRed (במחשב)|השישייה היומיומית שלי ב-Diamond (ב-DS)|השישייה שלי לליגה ב-Diamond (ב-DS)|השישייה הקבועה שלי ב-Platinum (ב-DS)
    <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>האתר הכי טוב בעולם ~ תיכנסו אם יש לכם אומץ&#33;&#33;&#33;</span></span>
    <span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>יצאתי לשנת-שירות (יום ה&#39; 6.8.09)</span></span> - <span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>אין טעם לשלוח לי הודעות פרטיות</span> - הקדשת הפרידה שלי</span>

3. ~TyLeR~
    Guest
    לא אוריד את דרגתו,לא תגיד לי מהו העונש המתאים מובן?

אני דואג לעונשים וזה לא התפקיד שלך.

בנוגע אליו,אדבר איתו על כך ונראה כבר...

• היכל התהילה
    זה נראה כאילו הוא סתם מגיב.....
    וגם ראיתי דברים כאלו בעבר (ולא אני לא בעד הורדתו מהתפקיד&#33;)
    זה פשוט נראה מוזר...
    Go ♥

לשעבר:
    מנהל, מעדכן, מפקח, מנהל ראשי
    ואולי גם בעתיד =]

• ~TyLeR~
    Guest
    אני אטפל בו,יש עוד תלונות?

• מורחקים
    כן. כי כשאני אמרתי מילה עוד פחות מעליבה, אתם השעתם אותי.
    כנראה שאתם מאוד מחבבים את הוואנאבי מעדכן הזה, כי אתם לא מוכנים לעשות לו כלום.
    זו דוגמא של הפליה בפורום, וזה למה אף אחד בקושי נרשם לפורום.

• ~TyLeR~
    Guest
    טוב עוד מילה אחת עליו ואעניש אותך.

אם אתה רוצה שיתנו לך יחס טוב,תן להם בחזרה יחס טוב.

אתה עוד מהתחלה זלזלת והתלוננת על כולם כל הזמן.

תגיה מילה טובה אל עדכון כלשהו תגיד מה לשפר,אל תתלונן כל הזמן.

בסוף,אכן כולם ישנאו אותך כי אתה זה שגורם לכך.

מצטער על כך ועל המצב שהכנסת את עצמך.

נעול.

• מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
    • אתה לא יכול לפרסם תגובות
    • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
    • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
    •