Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13
  1. Professional Design
    הישרדות היא סידרת ריאליטי בדיונית , היא בכלל לא אמיתית , אולי המשימות והדברים שמראים הם כן עושים כי יש הוכחות אבל אני אכתוב כאן מספר דברים שלא חשבתם עליהם , ואין מצב שלפי הדברים האלה הישרדות היא סדרת אנשים שורדים אמיתית .

א. הגבות של ליאורה - אף פעם לא משנות צורה
    הסבר : קוסמטיקאית שעושה גבות .

ב. כנ"ל לגבי בתי השחי של הבנות .

ג. איפה ניראה לכם שהם מחרבנים ? בים אסור להם , ובצמחים זה מזהם את הסביבה ובטוח כל האי יהיה מסריח .
    הסבר : שירותים ניידים .

ד. לאחר ההדחה טומי ציין שהוא חייב לזכות למוחרת בחסינות
    אך משימת החסינות אמורה להתקיים יומיים אחרי ההדחה , לכן הם משקרים לנו וגם רוב הסיכיים שדברים מתוכננים , מי ילך , מי יעוף , וכדומה .

ה. באחת המשימות בהישרדות 2 איי הפנינה , אני חושב שכולם זוכרים את עידן מגדל האננס , כתפיו השתפשפו באחת המשימות . אך שמראים את השחקנים מדברים באמצע משימה , לא הראו שלעידן הכתפיים משופשפות ואמורים לצלם את הדברים שהשחקנים אומרים על המשימה - לאחר המשימה ולא לפניה ! לכן הכל היה מתוכנן , כולל המכה שאופיר קיבל בראש , אולי הפציעה של קריספל ואביטל גם מתוכננת , והפציעה של טומי פשוט משום דבר נהיה לו סגול על הרגל ? גם - מזוייף !

ו. משחק גרוע של השחקנים , אקח לדוגמא את שי , באמצע המשימה מראים אותו מדבר , ובדר"כ אם תשימו לב תמיד שי אחרון ולבסוף הוא מגיע לאחד המקומות הראשונים ואז באמצע המשימה הוא אומר : " הרגשתי , הרגשתי שאני יכול לעשות עוד , ופיתאום , הכל בא לי בקלות !"
    משחק גרוע !

לפיכך הישרדות היא אכן רק סדרה מבויימת .
    תוכלו להוסיף סעיפים ואני יוסיף אותם להודעה שלי .

קרדיט לשגיא על סעיף ד' , קרדיט לי (Steve) על שאר המידע ועל החשיבה היצירתית והעמוקה .

2. היכל התהילה
    שם: אל תדאגו, אני במקום טוב =]
    ראיתי את העונה הראשונה השנייה, השלישית - אין כוח.
    אני מקווה שמי שקורה את זה לא מופתע...
    זוהי תוכנית, וכמו בכל תוכנית, אפילו ריאלטי, תמיד חייב להראות - סוג של שלמות.
    אם לבנות יראו שיער בבית שחי או גבות משונות זה יוריד את הרייטינג של הגברים...
    חוץ מזה, חלק מהשחקנים הם עיקר הסדרה ולכן הם מרמים כדי שישארו.
    מבחינתם - זה הרייטינג שחשוב, ואם הקהל מאושר - זה בסדר.
    <span style=\'color:#5218FA\'><span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'>חזרתי~</span></span>

3. Professional Design
    אז אתה אומר שחבל שאמרתי את זה כי זה יוריד את הרייטינג >< ?
    אני רק מבהיר למכורים שזה לא אמיתי .

4. היכל התהילה
    שם: אל תדאגו, אני במקום טוב =]
    אני אומר שהסיבה לזה היא הרייטינג.
    <span style=\'color:#5218FA\'><span style=\'font-size:10pt;line-height:100%\'>חזרתי~</span></span>

5. suicide,the real pain!!!
    שם: פרטי לא?
    רועי שכחת גם את הקטע באיי הפנינה(עונה 2)שבהדחה של גיא,במשימת הווטו "פיתאום" גיא המנחה החליט שארבעת הראשונים שיזקו במשימה יקבלו רמז לפיסלוןם חסינות,ומי זכה לדעתכם? איגור יואב עידן ואנסטסיה הטיפשה שלא הבינה שעידן&#39;איגור/יואב מצאו את פיסלון החסינות ובגלל זה גיא הודח בהדחה הזאת והדחה אחרי זה עידן הודח(ההפקה פשוט רצתה לישמור את הרייטינג הגדול ביותר שלהם בתקופה הזאת-עידן).

ובימיוחד הנפילה ה"פיתאומית" של אביטל היא ערוכה,ההפקה שילמו לפי דעתי בישבילה כדי שתסכים לצאת מהמשחק,גם פתחו על הנושא הזה נושא פה בפורום כמה עמודים אחורה.
    עריכה:הנה הנושא שניתאי פתח תיכנסו ותגידו לי שזה לא נכון&#33;
    http://pokemons.co.il/forum/index.php?showtopic=18649
    לא לבעלי לב חלש
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WIfkjgc-pMM&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
    suicide,the real pain

6. משתמש מנוסה
    Originally posted by ~Jackie Chan~@Dec 6 2009, 10:17 PM
    רועי שכחת גם את הקטע באיי הפנינה(עונה 2)שבהדחה של גיא,במשימת הווטו "פיתאום" גיא המנחה החליט שארבעת הראשונים שיזקו במשימה יקבלו רמז לפיסלוןם חסינות,ומי זכה לדעתכם? איגור יואב עידן ואנסטסיה הטיפשה שלא הבינה שעידן&#39;איגור/יואב מצאו את פיסלון החסינות ובגלל זה גיא הודח בהדחה הזאת והדחה אחרי זה עידן הודח(ההפקה פשוט רצתה לישמור את הרייטינג הגדול ביותר שלהם בתקופה הזאת-עידן).

ובימיוחד הנפילה ה"פיתאומית" של אביטל היא ערוכה,ההפקה שילמו לפי דעתי בישבילה כדי שתסכים לצאת מהמשחק,גם פתחו על הנושא הזה נושא פה בפורום כמה עמודים אחורה.
    עריכה:הנה הנושא שניתאי פתח תיכנסו ותגידו לי שזה לא נכון&#33;
    http://pokemons.co.il/forum/index.php?showtopic=18649
    יואו איזה טמטום.
    הנפילה של אביטל אמיתית לגמרי, במועצת השבט הראו את הנפילה הלא מצונזרת, ופשוט היה זמן שהיא שכבה על הקרקע ולא קמה

7. suicide,the real pain!!!
    Originally posted by Uchiha Brothers@Dec 6 2009, 10:27 PM
    יואו איזה טמטום.
    הנפילה של אביטל אמיתית לגמרי, במועצת השבט הראו את הנפילה הלא מצונזרת, ופשוט היה זמן שהיא שכבה על הקרקע ולא קמה
    ומה לגביי הדעה הראשונה שלי?
    אז יש לי שאלה,למה בסירטון הזה הראו את כל מה שקרא ובמועצה הראו אחרת??
    מה סתם העלו אנשים כדי לעבוד עלינו.
    לא לבעלי לב חלש
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WIfkjgc-pMM&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
    suicide,the real pain

8. משתמש וותיק מאוד
    שם: ד''ר פרופסור פטריק
    Originally posted by ~Jackie Chan~@Dec 6 2009, 10:33 PM
    ומה לגביי הדעה הראשונה שלי?
    אז יש לי שאלה,למה בסירטון הזה הראו את כל מה שקרא ובמועצה הראו אחרת??
    מה סתם העלו אנשים כדי לעבוד עלינו.
    כי זה משודר בשעות שילדים קטנים רואים.
    ולא רוצים שילדים קטנים יראו נפילה כזאת מכוערת.
    אז בגלל זה במהדורת השבט הראו את הגרסא המלאה..
    כי הילדים הקטנים כבר ישנים.
    אז נוצר "חור" בעלילה שפתח פרצה לקונספירציות.

סוף הסיפור של הנפילה של אביטל.
    I want to play a game

עקב מצבו הקשה של הנו''ד החלטתי להקים מחדש את קבוצת "רוצחי הנו''דים" למען סיום הנו''ד הנוכחי ופתיחת נו''ד חדש
    מי שרוצה להצטרף שישלח לי הודעה פרטית

תודה לOdin Borson
    פרס על זכיה בתחרות בפורום
    ציור ממוחשב, שווה להשתתף!

9. suicide,the real pain!!!
    Originally posted by NoOne@Dec 6 2009, 11:01 PM
    כי זה משודר בשעות שילדים קטנים רואים.
    ולא רוצים שילדים קטנים יראו נפילה כזאת מכוערת.
    אז בגלל זה במהדורת השבט הראו את הגרסא המלאה..
    כי הילדים הקטנים כבר ישנים.
    אז נוצר "חור" בעלילה שפתח פרצה לקונספירציות.

סוף הסיפור של הנפילה של אביטל.
    טוב הקטע אם אביטל אני לא קונה אותו,אבל תענו לי אם הקטע של הדעה הראשונה שלי את זה אני רוצה שתגיבו
    לא לבעלי לב חלש
    suicide,the real pain

10. משתמש מנוסה
    Originally posted by Steve@Dec 6 2009, 07:43 PM
    הישרדות היא סידרת ריאליטי בדיונית , היא בכלל לא אמיתית , אולי המשימות והדברים שמראים הם כן עושים כי יש הוכחות אבל אני אכתוב כאן מספר דברים שלא חשבתם עליהם , ואין מצב שלפי הדברים האלה הישרדות היא סדרת אנשים שורדים אמיתית .

א. הגבות של ליאורה - אף פעם לא משנות צורה
    הסבר : קוסמטיקאית שעושה גבות .

ב. כנ"ל לגבי בתי השחי של הבנות .

ג. איפה ניראה לכם שהם מחרבנים ? בים אסור להם , ובצמחים זה מזהם את הסביבה ובטוח כל האי יהיה מסריח .
    הסבר : שירותים ניידים .

ד. לאחר ההדחה טומי ציין שהוא חייב לזכות למוחרת בחסינות
    אך משימת החסינות אמורה להתקיים יומיים אחרי ההדחה , לכן הם משקרים לנו וגם רוב הסיכיים שדברים מתוכננים , מי ילך , מי יעוף , וכדומה .

ה. באחת המשימות בהישרדות 2 איי הפנינה , אני חושב שכולם זוכרים את עידן מגדל האננס , כתפיו השתפשפו באחת המשימות . אך שמראים את השחקנים מדברים באמצע משימה , לא הראו שלעידן הכתפיים משופשפות ואמורים לצלם את הדברים שהשחקנים אומרים על המשימה - לאחר המשימה ולא לפניה &#33; לכן הכל היה מתוכנן , כולל המכה שאופיר קיבל בראש , אולי הפציעה של קריספל ואביטל גם מתוכננת , והפציעה של טומי פשוט משום דבר נהיה לו סגול על הרגל ? גם - מזוייף &#33;

ו. משחק גרוע של השחקנים , אקח לדוגמא את שי , באמצע המשימה מראים אותו מדבר , ובדר"כ אם תשימו לב תמיד שי אחרון ולבסוף הוא מגיע לאחד המקומות הראשונים ואז באמצע המשימה הוא אומר : " הרגשתי , הרגשתי שאני יכול לעשות עוד , ופיתאום , הכל בא לי בקלות &#33;"
    משחק גרוע &#33;

לפיכך הישרדות היא אכן רק סדרה מבויימת .
    תוכלו להוסיף סעיפים ואני יוסיף אותם להודעה שלי .

קרדיט לשגיא על סעיף ד&#39; , קרדיט לי (Steve) על שאר המידע ועל החשיבה היצירתית והעמוקה .
    רוב הקטעים שבהם צילמו אותם מדברים (למשל במשימות) היו בארץ,וההפקה הוסיפה מאחורה רקע והכינה אותם קודם לפני הצילום...

אז מה עם הם משתמשים בשירותים ניידים?,מה אתה רוצה שהם לא יחרבנו?

טומי בטוח התבלבל,וכולם רוצים להדיח אותו ובגלל זה הוא צריך שרשרת.
    תעזרו לביצה של מורקרו לבקוע:

ותאכילו את שלוס ב-Rawst Berry

ואל תשכחו את הביצה של מגבי:

מורקרו שולט!

קרדיט ל-steve,על הצביעה המגניבה הזאת של מורקרו בצבעי מיסמגיוס.

קרדיט ל-פיקסקול (:,על השילוב הזה של סייבלאי וסניזל.

קרדיט לסטיב על השילוב של מילוטיק וגראסטדון:

11. Kibō no chi
    "ג. איפה ניראה לכם שהם מחרבנים ? בים אסור להם , ובצמחים זה מזהם את הסביבה ובטוח כל האי יהיה מסריח .
    הסבר : שירותים ניידים ."
    מזהם את הסביבה? נהפוך הוא, קקי מתכלה.
    אחרת, למה משתמשים בצואה של פרות בתור דשן? כל הירקות והפירות שאתם אוכלים, שמים להם דשן בשביל לזרז וליעל את תהליך הגדילה ואת האיכות. צואה של בעלי חיים זה אחד הדשנים הנפוצים ביותר, כי הם טבעיים.
    זה לא מזהם ולא נעליים. ואם הם מחרבנים בקצה השני של האי ונמצאים בקצה השני של האי, הריח יגיע אליהם?
    נראה לך שהריח בכלל מפריע להם? הם חיים על אי בלי סבון ושמו ובשמים ודאודורנטים וכו&#39; וכו&#39;.
    אבל השאר נשמע הגיוני לחלוטין, וזה כבר ידוע שהישרדות זה מכור וזיוף והכל.
    *

Spoiler ספוילר

12. Professional Design
    Originally posted by One@Dec 12 2009, 01:47 PM
    "ג. איפה ניראה לכם שהם מחרבנים ? בים אסור להם , ובצמחים זה מזהם את הסביבה ובטוח כל האי יהיה מסריח .
    הסבר : שירותים ניידים ."
    מזהם את הסביבה? נהפוך הוא, קקי מתכלה.
    אחרת, למה משתמשים בצואה של פרות בתור דשן? כל הירקות והפירות שאתם אוכלים, שמים להם דשן בשביל לזרז וליעל את תהליך הגדילה ואת האיכות. צואה של בעלי חיים זה אחד הדשנים הנפוצים ביותר, כי הם טבעיים.
    זה לא מזהם ולא נעליים. ואם הם מחרבנים בקצה השני של האי ונמצאים בקצה השני של האי, הריח יגיע אליהם?
    נראה לך שהריח בכלל מפריע להם? הם חיים על אי בלי סבון ושמו ובשמים ודאודורנטים וכו&#39; וכו&#39;.
    אבל השאר נשמע הגיוני לחלוטין, וזה כבר ידוע שהישרדות זה מכור וזיוף והכל.
    *
    כי בעלי חיים כמו פרה וסוס לא אוכלים בשר
    הם אוכלים רק צמחים ..

13. משתמש מנוסה
    לגבי החירבון :הם מחרבנים איפה שהוא על האי אפילו העונה הקודמת בשבקין אמר שכאשר הוא עלך לחרבן (באי הנאלם) באו עליו הבנות ורצו שהוא ילך איתן למקום כלשהוא
    זה לא מזהם כל החיות מחרבנות גם צמחוניות וגם בשריות (אריות וכו&#39;)

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •