Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 41
  1. היכל התהילה
    איך אני מתקין את התוכנה?

2. bbuuuii
    שם: עידן
    זה לש.ב

ואני עשיתי עוד אחד של בוויזל אבל אני עשיתי הכל בעצמי.... לקחתי את הספיירט של בוויזל והקטנתי אותה וזה נראה כאילו הוא נושם.....

Spoiler ספוילר

3. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ציטוט פורסם במקור על ידי buizel שולט צפה בהודעה
    זה לש.ב

ואני עשיתי עוד אחד של בוויזל אבל אני עשיתי הכל בעצמי.... לקחתי את הספיירט של בוויזל והקטנתי אותה וזה נראה כאילו הוא נושם.....
    נסה לעשות יותר משורה אחת.
    הכוונה שלי שיש את השורה של הנשימה, אז תשים את השורה הזו יותר מפעם אחת, משהו כמו פעמיים שלוש וזה יראה יותר טוב.
    ותעבוד טיפה על הדיוק שלך, תשים את הספרייט הבא לפי הרגליים של הקודם.
    אנימציה בהחלט טובה לבין הראשונות.
    אני אגיב גם על הבויזל שלך, יחסית טוב, אבל חסר דיוק, לפי הרגליים כמו שציינתי קודם למרות שבמקרה הזה הדבר יותר מסובך מכיוון שהרגליים קטנות גם כן.
    חמוף

4. bbuuuii
    ציטוט פורסם במקור על ידי Naruto צפה בהודעה
    נסה לעשות יותר משורה אחת.
    הכוונה שלי שיש את השורה של הנשימה, אז תשים את השורה הזו יותר מפעם אחת, משהו כמו פעמיים שלוש וזה יראה יותר טוב.
    ותעבוד טיפה על הדיוק שלך, תשים את הספרייט הבא לפי הרגליים של הקודם.
    אנימציה בהחלט טובה לבין הראשונות.
    אני אגיב גם על הבויזל שלך, יחסית טוב, אבל חסר דיוק, לפי הרגליים כמו שציינתי קודם למרות שבמקרה הזה הדבר יותר מסובך מכיוון שהרגליים קטנות גם כן.
    טוב יש לי ווידוי קטן......
    זה שנתתי לך עכשיו זה הראשון שעשיתי..... מאז עשיתי עוד מלא ולדעתי השתפרתי.....
    יש לי את התוכנה שלך האנימציות במחשב השני אבל אין בו אינטרנט ואין לי דרך לקחת תמונות.....
    אני יעשה אחד עכשיו......
    סליחה

עריכה: הנה זה אבל אני חושב ששוב הרגליים קצת זזות.... זה לא התאים את הרגליים בדיוק לא יודע למה..... ואם זה איטי מידי תגיד לי ואני יתקן....
    נערך לאחרונה על ידי Uzumaki Naruto, 07-22-2010 בשעה 10:33 PM

Spoiler ספוילר

5. אבל הופיר יותר
    עידן זה בסדר שזה הראשון שלך D:
    בקשר לאנימציה, כן הרגליים זזות אבל אני אסביר לך משהו, בנשימה/עמידה (איך שלא תרצה) הרגליים בדרך כלל קבועות במקום גם אם אתה רואה שהצורה משתנה זה בדרך שלל כי הדמות בספרייט משנה קצת את התנוחה את הרגליים קבועות. ואם אתה יכול תגביר את המהירות ל-10 ותעשה יותר משורה אחת (הסברתי בהודעה הקודמה למה אני מתכוון) ואז זה לא יראה קצר מדי.
    בסך הכל אנימציה טובה.
    חמוף

6. bbuuuii
    זה לא הראשון שלי........ אני עשיתי מלא אנימציות.....
    ההוא שהעלתי מקודם (של סאסקה) זה הראשון שלי.....
    אני יעלה לך חלק מהאנימציות.....

Spoiler ספוילר

7. היכל התהילה
    אני לא מסתדר עם התוכנה הזאת, כל פעם שאני מדביק ספרייט חדש זה מתחיל לי מחדש רק עם הספרייט שהדבקתי [לא משנה איפה הדבקתי אותו..]

8. משתמש וותיק מאוד
    שם: ד''ר פרופסור פטריק
    שקד החלטתי לחזור לעסקי האנימציות,מקווה שעדיין יש מקום:

שם משתמש:Captain_Charisma
    שם:מור
    ידע בתוכנה:כן

תכף אני עורך את ההודעה עם אנימצית הנשימה שאני מכין
    עריכה:
    הנה
    I want to play a game

עקב מצבו הקשה של הנו''ד החלטתי להקים מחדש את קבוצת "רוצחי הנו''דים" למען סיום הנו''ד הנוכחי ופתיחת נו''ד חדש
    מי שרוצה להצטרף שישלח לי הודעה פרטית

תודה לOdin Borson
    פרס על זכיה בתחרות בפורום
    ציור ממוחשב, שווה להשתתף!

9. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    גם לי כמו דניס

10. משתמש מנוסה
    שם: איפשהו...לא זוכר
    הינה שעורי הבית:
    Spoiler ספוילר

11. אבל הופיר יותר
    דניס ומתן אתם צריכים לפתוח חלון אנימציה חדש, שהוא מתפקד שראשי שלכם, אתם לוקחים ספרייט מסוים מדביקים בתוכנה, זה יפתח לכם חלון אנימציה חדש לחלון הזה תעשו Replace Color דרך הלשונית Animation ואז תעשו הדעתק לספרייט הזה ותדביקו בחלון אנימציה הראשי בפריים הראשון, ואז קחו את הספרייט הזני בשורה של הנשימה, תעשו אותו הדבר עם החלון אנימציה החדש (קודם שכפלו פריימים)

מור ואפיק
    אנימציות מאוד טובות, דיוק טוב והכל, נסו לעשות יותר משורה אחת. הכוונה שלי שיש את השורה של הנשימה, אז תשימו את השורה הזו יותר מפעם אחת, משהו כמו פעמיים, שלוש וזה יראה יותר טוב וארוך ולא יגמק תוך שנייה (באנימציה מלאה כשהוא עושה גם משהו אחר אז לא צריך יותר משורה).
    חמוף

12. משתמש וותיק מאוד
    דניס ומתן אתם צריכים לפתוח חלון אנימציה חדש, שהוא מתפקד שראשי שלכם, אתם לוקחים ספרייט מסוים מדביקים בתוכנה, זה יפתח לכם חלון אנימציה חדש לחלון הזה תעשו Replace Color דרך הלשונית Animation ואז תעשו הדעתק לספרייט הזה ותדביקו בחלון אנימציה הראשי בפריים הראשון, ואז קחו את הספרייט הזני בשורה של הנשימה, תעשו אותו הדבר עם החלון אנימציה החדש (קודם שכפלו פריימים)

מור ואפיק
    אנימציות מאוד טובות, דיוק טוב והכל, נסו לעשות יותר משורה אחת. הכוונה שלי שיש את השורה של הנשימה, אז תשימו את השורה הזו יותר מפעם אחת, משהו כמו פעמיים, שלוש וזה יראה יותר טוב וארוך ולא יגמק תוך שנייה (באנימציה מלאה כשהוא עושה גם משהו אחר אז לא צריך יותר משורה).
    שמתי 21 פריימים(7 שורות זה הנשימה,חזרתי 3 פעמים)
    I want to play a game

עקב מצבו הקשה של הנו''ד החלטתי להקים מחדש את קבוצת "רוצחי הנו''דים" למען סיום הנו''ד הנוכחי ופתיחת נו''ד חדש

תודה לOdin Borson

13. אבל הופיר יותר
    מור לא רואים כל כך את זה בגלל התנועה החדה של הדמות בסוף אבל אני מאמין לך צריך להסתכל יותר בדיוק ומבינים את זה.
    חמוף

14. היכל התהילה
    לא פותח חלון חדש, זה משאיר לי את אותו החלון..

15. משתמש וותיק מאוד
    מור לא רואים כל כך את זה בגלל התנועה החדה של הדמות בסוף אבל אני מאמין לך צריך להסתכל יותר בדיוק ומבינים את זה.
    תכלס בגלל שזאת אנימציה של תזוזה ולא שסתם עומד במקום והגלימה זזה אז אכן יותר קשה לשים לב שזה 21 פריימים.
    I want to play a game

תודה לOdin Borson

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •