Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5
  1. מנהל פורום ספורט לשעבר
    אחרי עזיבת ליברפול, רפא בניטס יצא הלילה לדרך חדשה וזו נפתחה ברגל ימין. אינטר, קבוצתו האיטלקית של המנג'ר, הביסה את מנצ'סטר סיטי 0:3 במשחק ראווה בארה"ב וזכתה בפעם ה-11 בתולדותיה בטורניר גביע פירלי.
    תיירי הנרי פתח את קריירת ה-MLS בצורה מרשימה. החלוץ הוותיק שעבר בפגרה מברצלונה לניו יורק בישל פעמיים ב-2:2 של הרד בולס מול יוסטון דינמו.

לכתבה המלאה: http://www.sport5.co.il/HTML/article...394.82773.html
    בברכה אבי, מנהל ספורט ודיבורים בדימוס ומשתמש וותיק בהווה

חתימה בשיפוצים.

2. משתמש מנוסה
    בניטס ניצח בקלות בגלל שני דברים, הוא קיבל קבוצה ענקית עם כישרון ענק, וגם סיטי חרא קבוצה סתם קונה שחקנים ומורידה להם את הרמה כל השחקנים שעברו לשם הקיץ עשו טעות ענקית שתעלה להם בקריירה שלהם.
    טוב הנרי זה הנרי, הוא יצליח מאוד שם לדעתי, אני חושב שהוא יעלה קצת את הרמה של הליגה האמריקאית, אבל לדעתי כדאי לו לחזור לאירופה, בארה"ב הוא לא ממש יתקדם...
    לשעבר MatanS23

גם אני שומע רוק ומטאל- המוסיקה הטובה בעולם!

יש רק קבוצה אחת בישבילי - Manchester United
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי MatanS23 צפה בהודעה
    בניטס ניצח בקלות בגלל שני דברים, הוא קיבל קבוצה ענקית עם כישרון ענק, וגם סיטי חרא קבוצה סתם קונה שחקנים ומורידה להם את הרמה כל השחקנים שעברו לשם הקיץ עשו טעות ענקית שתעלה להם בקריירה שלהם.
    טוב הנרי זה הנרי, הוא יצליח מאוד שם לדעתי, אני חושב שהוא יעלה קצת את הרמה של הליגה האמריקאית, אבל לדעתי כדאי לו לחזור לאירופה, בארה"ב הוא לא ממש יתקדם...
    אין לו לאן להתקדם זה או לקבוצה ממוצעת באירופה ולא לעשות הרבה כסף או לעבור ל-MLS ולעשות ימבה של כסף לפני שהקריירה מסתיימת
    "וגם אם ישרפו אותך אשאף חזק אל הריאות... דבר בינינו לא יפריד אזריק אותך עמוק לווריד"

הכאב הוא זמני הגאווה היא נצחית...

1312

תקליקו על הביצה ואני יקליק על שלכם שלחו ה"פ ואני יקליק

4. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ReDevil צפה בהודעה
    אין לו לאן להתקדם זה או לקבוצה ממוצעת באירופה ולא לעשות הרבה כסף או לעבור ל-MLS ולעשות ימבה של כסף לפני שהקריירה מסתיימת
    אני יודע שאין לו לאן להתקדם, אבל חבל שהוא מעדיף כסף על תהילה בקבוצה קצת יותר מפורסמת שתסיים לו את הקריירה בכבוד, אני מאמין שהוא היה מעדיף לסיים נגיד בליגה האנגלית באסטון ווילה, טוטנהאם, או אחת מהקבוצות שהם בינוניות והולכות בדרך כלל יותר בחלק העליון של הטבלה... או לסיים את הקריירה באיזה קבוצה שלא מכירים כמעט רק באיזור והוא מקבל קצת יותר כסף..
    לשעבר MatanS23

גם אני שומע רוק ומטאל- המוסיקה הטובה בעולם!

יש רק קבוצה אחת בישבילי - Manchester United
    Spoiler ספוילר

5. with great power comes great responsibility
    ציטוט פורסם במקור על ידי MatanS23 צפה בהודעה
    אני יודע שאין לו לאן להתקדם, אבל חבל שהוא מעדיף כסף על תהילה בקבוצה קצת יותר מפורסמת שתסיים לו את הקריירה בכבוד, אני מאמין שהוא היה מעדיף לסיים נגיד בליגה האנגלית באסטון ווילה, טוטנהאם, או אחת מהקבוצות שהם בינוניות והולכות בדרך כלל יותר בחלק העליון של הטבלה... או לסיים את הקריירה באיזה קבוצה שלא מכירים כמעט רק באיזור והוא מקבל קצת יותר כסף..
    זה לא "קצת" יותר כסף-זה הרבה יותר כסף שיעשה לו את המשך החיים יותר טובים.
    ואת התהילה שלו הוא כבר קיבל כשהיה בארסנל.

with great power comes great responsibility
    Tomerאומר/ת:
    אני תוצאה של אורגייה
    ב"ה תחזיק את החולצה הזאת שוב במסיבת עיתונאים...
    Spoiler ספוילר

חן השעיר.
    לא נשכח
    ולא נסלח.
    למה עזבת אותנו למה?!

גַּם אם אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי
    Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •