Pokemon GO
עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567
מציג תוצאות 91 עד 95 מתוך 95
  1. היכל התהילה
    שם הפרק - English
    Meowth Rules

שם הפרק - עברית
    מיאו שולט

שם עונה ומספר פרק
    איי תפוז - 98

תמונת הפרק

עלילה
    צוות רוקט מתכנן לגנוב לאש את פיקאצ'ו אך הם שוב מתפוצצים לאוויר ועפים אל על.
    בינתיים באיזור אחר של האיים, חי לו שבט אשר מאמין שבליל ירח מלא אמור להגיע אליהם 'מיאו הנדיב' אשר בזכותו הם יחיו באושר.
    כאשר מיאו של צוות רוקט מגיע אליהם מאמצע שום מקום, הם מחליטים שהוא המיאו הקדוש ומתחילים לסגוד אותו ולפנק אותו.
    מיאו נהנה מכל היחס, האוכל והבידור המפנקים ובמהלך כהונתו שם הוא דואג להעיף את אש והחבורה ואת שאר חברי צוות רוקט משם.
    בסופו של דבר הילידים מבקשים ממיאו שיבצע עבורם את מתקפת PAY DAY וכשהוא לא מצליח, הם מנסים להוציא את זה ממנו באמצעות קרב.
    ג'סי וג'יימס רואים את זה ומגיעים לעזרתו של מיאו ומבזבזים עליו את כל הכסף שלהם.
    בסוף הטקס מיאו מגלה שחבריו הטובים הצילו אותו והוא חוזר לחיקם של חברי צוות רוקט.

פוקימונים בולטים בפרק

אירועים מיוחדים בפרק
    - מיאו שולט בשבט ילידים לזמן מה.

2. The eternal hunters
    שם: אילן
    יש לי זיכרון כזה כאילו ראיתי את הפרקים האלו אבל אני לא זוכר אותם טוב הפרק שאני הכי זוכר מהעונות הראשונות זה הפרק השני והפרק שבו מכרו לגיימס מגיקארפ
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

3. היכל התהילה
    שם הפרק - English
    Tracey Gets Bugged

שם הפרק - עברית
    טרייסי נתקל בחרקים

שם עונה ומספר פרק
    איי תפוז - 99

תמונת הפרק

עלילה
    החבורה מגיעה לאי מורקוט, אשר מתאפיין בפוקימונים מסוג חרק.
    במהלך הסיור שלהם שם, החבורה מוצאת סייטר פצוע וכשהם מנסים לעזור לו, הוא מתנגד ומציב מלחמה.
    לבסוף טרייסי מצליח להביא אותו למרכז הפוקימונים שם הוא לומד שסייטר הודח משבט ע"י סייטר צעיר ומהיר יותר.
    במהלך שהותם במרכז הפוקימונים, צוות רוקט מחליט לגנוב את שבט הסייטרים וסייטר הפצוע חש בזה ויוצא לעזרתם.
    הוא נלחם בצוות רוקט ומחלץ את חבריו הסייטרים מהישג ידם של צוות רוקט. בסוף הפרק סייטר מצטרף לצוות של טרייסי.

פוקימונים בולטים בפרק

אירועים מיוחדים בפרק
    - טרייסי תופס סייטר.

4. היכל התהילה
    שם הפרק - English
    A Way Off Day Off

שם הפרק - עברית
    יום חופשי

שם עונה ומספר פרק
    איי תפוז - 100

תמונת הפרק

עלילה
    החבורה מגיעה לאי יפייפיה ומחליטה לבלות את היום באכילה, במנוחה ובנופשה.
    במהלך שהותם שם, טרייסי מנסה להציג את סייטר שלו לכל שאר הפוקימונים, דבר שלא הולך כל כך חלק.
    לאחר שאש, מיסטי והחבורה אוספים את כל האוכל על מנת לסעוד את ארוחת הצהרים שלהם, הם מגלים מכשול - סנורלקס.
    ג'יגליפאף מגיע ומרדים את כולם ואחרי התנומה כולם מסכימים שזה יהיה טוב אם ישאירו את סנורלקס ישן.
    במהלך הלילה, צוות רוקט מנסה לגנוב לחבורה את הפוקימונים שלהם אבל צ'אריזארד וסייטר נלחמים בהם ומצילים את היום.

פוקימונים בולטים בפרק

אירועים מיוחדים בפרק
    - החבורה לוקחת יום חופש.

5. היכל התהילה
    היי לכל חברי צוות הסיקורים,

אני רוצה להודות לכל אחד ואחד ממכם באופן אישי על העבודה הטובה, המסורה וההשקעה שנתתם לפרויקט.
    אני מאמין שאחרי בטא, סידור לפורמט אחיד ופרסום, שתראו עד כמה התרומה שלכם הייתה גדולה.
    אני הייתי מעוניין בשמי, בשם כל הפורום ובשם כל אלה שיהנו מהסיקורים שלכם, להודות לכם - תודה רבה מאוד !

וזה רק מצביע שעם קצת יוזמה, קצת נחישות ואנשים טובים שיודעים לעשות עבודה טובה, שאפשר לעשות הכל.
    אתם נתתם מוטיביציה לכל אלה שרצו שינוי ולא עשו כלום בנידון. עכשיו הם יראו וילמדו שהכל אפשרי.
    העבודה שעשינו פה ביחד, שאתם עשיתם פה, היא בהחלט סיבה טובה להיות גאים בעצמיכם. כל הכבוד !

בהערכה רבה,
    היטמן.

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •