Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 23 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 340
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי OmerFake צפה בהודעה
    רוארק מחייך ואומר לך:"בסדר שים אותו במכונה הזאת ותכוון על טראפינץ" הוא אומר לך ואתה רואה מכונה ענקית עם מסך מגע אתה לוחץ על חץ עד שזה מעביר לתמונה של טראפינץ אתה מניח את המאובן וכעבור 5 דקות פתאום נפתחת המכונה ואתה רואה בפנים פוקדור מה תעשה?

אני לוקח את הפוקדור ומכניס אותו לכיסי,"תוודה לך על הפוקימון"אי אומר לפרופ' רורק.
    העיר שלי:
    http://stonegear.myminicity.com/

נא לא להתייחס לכינוי הגרוע שלי

2. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bronzong צפה בהודעה
    אני לוקח את הפוקדור ומכניס אותו לכיסי,"תוודה לך על הפוקימון"אי אומר לפרופ' רורק.
    אתה יוצא מאזור החפירות ויוצא לדרך הריאשונה אתה רואה בצד שלט שבו רשום"דרך לוגיה,דרך ההצלחה" אתה שומעה זעקה מהשמיים ופתאום אתה רואה את מולטרס עפה מעלייך ואתה שומע בתת מודע "בהצלחה,ממני מולטרס" אתה מחייך וממשיך בדרך פתאום אתה שומע צווחה ואתה רואה האפיני קטנה ומיסכנה מותקפת על ידי אלקיד
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

3. משתמש מנוסה
    שם: אדם
    כינוי בפורום: GeneralAdam
    פוקימון התחלתי: היפופוטס
    גיל(10-14): 13
    אופי: חברותי,מצחיק,אמיץ
    רקע: אדם היה ילד רגיל ממחוז פוקסה,אדם תמיד אהב קרבות פוקימונים ותמיד חלם להיות מאסטר פוקימונים.
    אביו של אדם היה ארכאולוג שנבחר להיות בצוות של רוארק ובאחד הימים הוא מת בתאונת עבודה.
    אדם היה מזועזע מהמקרה אבל הוא תמיד ידע שלא משנה מה אביו יהיה תמיד לצידו.
    עכשיו שאדם מספיק בוגר לצאת למסעו הוא החליט גם להצטרף לצוות רוארק כדי לעזור לו בחיפושיו אחר הפוקימון הנדיר,כפי שעשה אביו ובו זמנית לנסות ולהגשים את חלומו והיות מאסטר פוקימונים.
    תמונה:
    פוקימונים:
    כסף:400 ריו.
    תגי מכון+סרטים:
    ציוד:קופסת תגים,5 פוקדורים,פוקדקס,טלפון,אוכל פוקימונים ואוכל בני אדם.
    בקשות: אני רוצה לתפוס צ'ימצ'ר חח D:

4. משתמש מנוסה
    התחלה:
    אתה קם בבוקר ושומע ברדיו לעד המיטה שלך כן כן חברים נישאר רק עוד 5 דקות עד לסוף קבלת הפוקימונים ההתחלתיים נא לגשת לאזור החפירות בשביל לקבל אותם,אתה נזכר שב12:00 רוארק מחלק את הפוקימונים ושם לב שהשעה 11:54
    מה תעשה?
    אני רץ לשירותים, מצחצח שיניים ורץ לאזור החפירות בלי להתלבש.אין זמן.

5. Water, Earth, Fire, Air.
    ציטוט פורסם במקור על ידי GeneralAdam צפה בהודעה
    כינוי בפורום: GeneralAdam
    פוקימון התחלתי: היפופוטס
    גיל(10-14): 13
    אופי: חברותי,מצחיק,אמיץ
    רקע: אדם היה ילד רגיל ממחוז פוקסה,אדם תמיד אהב קרבות פוקימונים ותמיד חלם להיות מאסטר פוקימונים.
    אביו של אדם היה ארכאולוג שנבחר להיות בצוות של רוארק ובאחד הימים הוא מת בתאונת עבודה.
    אדם היה מזועזע מהמקרה אבל הוא תמיד ידע שלא משנה מה אביו יהיה תמיד לצידו.
    עכשיו שאדם מספיק בוגר לצאת למסעו הוא החליט גם להצטרף לצוות רוארק כדי לעזור לו בחיפושיו אחר הפוקימון הנדיר,כפי שעשה אביו ובו זמנית לנסות ולהגשים את חלומו והיות מאסטר פוקימונים.
    תמונה:
    פוקימונים:
    כסף:400 ריו.
    תגי מכון+סרטים:
    ציוד:קופסת תגים,5 פוקדורים,פוקדקס,טלפון,אוכל פוקימונים ואוכל בני אדם.
    בקשות: אני רוצה לתפוס צ'ימצ'ר חח D:
    rרשום ואתה תקבל מתנה מימני

אני רץ לשירותים, מצחצח שיניים ורץ לאזור החפירות בלי להתלבש.אין זמן.
    אתה רץ בפיגמה לאיזור החפירות ונופל וכל הבגדים שלך מלכלכים אתה רואה את רוארק והוא צוחק ואומר לך:"אז אתה עובד קשה מה? איזה פוקימון תירצה להתחיל איתו?
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

6. משתמש מנוסה
    rרשום ואתה תקבל מתנה מימני

אתה רץ בפיגמה לאיזור החפירות ונופל וכל הבגדים שלך מלכלכים אתה רואה את רוארק והוא צוחק ואומר לך:"אז אתה עובד קשה מה? איזה פוקימון תירצה להתחיל איתו?
    אני מסתכל על מי שנשאר, חושב כמה דקות ואומר נראה לי שאני אקח את שילדון.

7. Water, Earth, Fire, Air.
    PokeStyle
    התחלה:
    אתה קם בבוקר והולך למטה למטבח ואמא שלך אומרת לך "חמוד,יש לך מכתב, היא מביאה לך מכתב אשר חתום אם מדבקה בצורת הסמל של צוות רוארק מה תעשה?

safta
    הוא מושיט לך מאובן שמצויר עליו מגן ואומר לך:"בבקשה תיקח אותו למכונה ותלחץ על הפעל" אתה מכניס את המאובן למכונה לוחץ הפעל ואתה רואה שנפתח המכסה ומונח שם פוקדור מה תעשה?
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

8. משתמש מנוסה
    PokeStyle

safta
    הוא מושיט לך מאובן שמצויר עליו מגן ואומר לך:"בבקשה תיקח אותו למכונה ותלחץ על הפעל" אתה מכניס את המאובן למכונה לוחץ הפעל ואתה רואה שנפתח המכסה ומונח שם פוקדור מה תעשה?
    אני לוקח את הפוכדור בהיסוס ושואל אותו אם יש משהו מיוחד שהוא רוצה שאני אעזור לו.

9. משתמש מנוסה
    PokeStyle
    התחלה:
    אתה קם בבוקר והולך למטה למטבח ואמא שלך אומרת לך "חמוד,יש לך מכתב, היא מביאה לך מכתב אשר חתום אם מדבקה בצורת הסמל של צוות רוארק מה תעשה?
    "וואו מגניב!" אצעק בהתלהבות בזמן שאפתח את המעטפה ואתחיל לקרוא
    "מעניין מה רשום בתוכו" אגיד בהתלהבות

10. Water, Earth, Fire, Air.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Safta צפה בהודעה
    אני לוקח את הפוכדור בהיסוס ושואל אותו אם יש משהו מיוחד שהוא רוצה שאני אעזור לו.
    "את האמת שכן,אם אתה רוצה לעזור לי, ביירון אבא שלי מצא מאובן אשר אנחנו לא יודעים בברור של איזה פוקימון הוא אולי אתה תוכל לגלות בבקשה תגיד לעיר בורז דרך הדרך הריאשונה,תודה רבה שאתה תורם כל כך." אתה בוחר עם לעשות או לא מה תעשה?

pokestyle:
    אתה פותח את המכתב בזהירות ורואה שכתוב בפנים:"שלום אדם(אם ככה אתה רוצה שיקראו לך במשחק) אני,פרופסור רוארק,החלטתי בגלל שאבא שלך כל כך עזר לי שהיה עוד חיי לתת לך פרס, בא לאתר החפירות לעד הבית שלך ותבחר לך פוקימון התחלתי ויש לי גם הפתעה מיוחדת בשבילך" אתה רואה שבסוף יש דאסק בול מצויר ואתה מבין שיש לו משהו מיוחד להביא לך
    מה תעשה?
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

11. משתמש מנוסה
    "את האמת שכן,אם אתה רוצה לעזור לי, ביירון אבא שלי מצא מאובן אשר אנחנו לא יודעים בברור של איזה פוקימון הוא אולי אתה תוכל לגלות בבקשה תגיד לעיר בורז דרך הדרך הריאשונה,תודה רבה שאתה תורם כל כך." אתה בוחר עם לעשות או לא מה תעשה?
    אני אומר לו שאני אעבור בבית להחליף בגדים ואני כבר יוצא לעיר בורז.
    וזה מה שאני עושה.

12. Water, Earth, Fire, Air.
    אני אומר לו שאני אעבור בבית להחליף בגדים ואני כבר יוצא לעיר בורז.
    וזה מה שאני עושה.
    אתה הולך הבייתה מחליף בגדים לוקח את התיק ויוצא למסע אתה נכנס לדרך אחד ורואה שרשום על השלט בצד:"דרך לוגיה-דרך המזל" אתה שומע צווחה מהשמיים מסתכל למעלה ורואה את ארטיקונו עובר מעלייך ואתה שומע בתת מודה:"בהצלחה בהמשך המסע,מימני ארטיקונו" מה תעשה?
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

13. משתמש מנוסה
    אתה הולך הבייתה מחליף בגדים לוקח את התיק ויוצא למסע אתה נכנס לדרך אחד ורואה שרשום על השלט בצד:"דרך לוגיה-דרך המזל" אתה שומע צווחה מהשמיים מסתכל למעלה ורואה את ארטיקונו עובר מעלייך ואתה שומע בתת מודה:"בהצלחה בהמשך המסע,מימני ארטיקונו" מה תעשה?
    אני מתרגש ברמות מסתכל למעלה, עוצר רגע ומחליט לשחרר את שילדון וללכת ביחד במקום שהוא יהיה בפוכדור.
    וחושב..
    אני פאקינג יוצא למסע פוקימונים סופסוף!!

14. Water, Earth, Fire, Air.
    אני מתרגש ברמות מסתכל למעלה, עוצר רגע ומחליט לשחרר את שילדון וללכת ביחד במקום שהוא יהיה בפוכדור.
    וחושב..
    אני פאקינג יוצא למסע פוקימונים סופסוף!!
    "היי אתה" אתה שומע ממרחק מסתכל אחורה ורואה מישהו עם חולצה אדומה ירוקה ושיער אדום "אתה רוצה נגדי קרב?" הוא שואל אותך מה תעשה?
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

15. משתמש מנוסה
    "pokestyle:
    אתה פותח את המכתב בזהירות ורואה שכתוב בפנים:"שלום אדם(אם ככה אתה רוצה שיקראו לך במשחק) אני,פרופסור רוארק,החלטתי בגלל שאבא שלך כל כך עזר לי שהיה עוד חיי לתת לך פרס, בא לאתר החפירות לעד הבית שלך ותבחר לך פוקימון התחלתי ויש לי גם הפתעה מיוחדת בשבילך" אתה רואה שבסוף יש דאסק בול מצויר ואתה מבין שיש לו משהו מיוחד להביא לך
    מה תעשה?
    אחי והכינוי שלי הוא GeneralAdam
    ----------------------
    'וואו אני לא מאמין' אחשוב
    "אמא אני הולך להתחיל את המסע שלי ייאלה ביי" אתעק לאמא שלי
    ואתחיל לרוץ לעבר אתר החפירות

עמוד 2 מתוך 23 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •