Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 26 מתוך 26
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Spamer Girl צפה בהודעה
    שם משתמש:Spamer Girl
    שם במשחק:בלייר טאסורה.
    הנשק שבחרתי:הסכין
    המקצוע שבחרתי:קוסמת
    מראה:עיינים זהובות כזהב.שיער חום וביגוד בדרך כלל ירוק.
    אופי:טובה.אבל היא שונאת אנשים שרעים לטבע,והיא לא מפחדת להרוג מישהו,חמודה,מישהי שאפשר לאהוב.
    עצבנית מתי שמציקים לה.אין לה גבולות ,היא נורא ספורטיבית ,והיא אופטימית למרות שלא הרבה.

גיל:21 (טוב ,זה עדיין משחקר מכות..אבל אם חייב משהו אחר אז 18.5
    רקע:
    בלייר ,בת ה 21.היא לא הייתה מקובלת,היא לא הייתה ילדה רגילה.. הדרך שלה לומר שלום ,היה להרים יד .היא לא הייתה מדברת .
    רק במקרים נדירים ביותר. היא הייתה מתנהגת כמו אילמת ,לא מפני טרגדיה ,אלא מפני שאימה האילמת מתה ,והיא רצתה לכבד אותה.
    היא דברה רק בבית שלה מתי שהיא דברה הרבה,היא הפסיקה להתנהג כמו אילמת ביום שבו אביה הביא לה את הסכין הקדוש שלו.
    המטה נתן לה כוחות חדשים .הוא הפך אותה לערנית ,והביא אותה לשלווה .היא לא ידעה אז שיש במטה הזה כוחות ,לא ידעה כלל.
    רק בגיל 18 ,היא גילתה זאת.כשהיא למדה בקולג' ,למדה להשתמש בו .זה היה קשה ומפרך ללמוד ,אבל היא הפכה מומחית .
    ההריגה הראשונה שלה הייתה בגיל 20 ,הראשון למאי . היא הרגה זאבים כשהם איימו על אדם .הטעות שלה ,שהיא שיחררה צייד
    ממוות בטוח.מאותו יום נשבעה שלא תהרוג בעלי חיים ,אלא אם יש לו סיבה מוצדקת ואין לו כלי צייד.

איזון סקילים ולחשים:.
    -אלוהות:50%
    -מקצוע: 50%
    איזון מתקפות:
    -דיוק:30%
    -כוח:50 %
    -שימוש בנשק: 20%
    הערות ובקשות+כמה הומור אני רוצה במשחק:הרבה הומור,ותעשה מה שתרצה אני אזרום (:
    יאללה סכין ם:
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~
    ציטוט פורסם במקור על ידי Inuzuka Kiba צפה בהודעה

2. משתמש ספאמר
    יאללה סכין ם:
    בל את לא יכולה להיות קוסמת עם הסכין X:

3. משתמש מנוסה
    שם משתמש:Spamer Girl
    שם במשחק:בלייר טאסורה.
    הנשק שבחרתי:הסכין
    המקצוע שבחרתי:סיירת
    מראה:עיינים זהובות כזהב.שיער חום וביגוד בדרך כלל ירוק.
    אופי:טובה.אבל היא שונאת אנשים שרעים לטבע,והיא לא מפחדת להרוג מישהו,חמודה,מישהי שאפשר לאהוב.
    עצבנית מתי שמציקים לה.אין לה גבולות ,היא נורא ספורטיבית ,והיא אופטימית למרות שלא הרבה.

גיל:21 (טוב ,זה עדיין משחקר מכות..אבל אם חייב משהו אחר אז 18.5
    רקע:
    בלייר ,בת ה 21.היא לא הייתה מקובלת,היא לא הייתה ילדה רגילה.. הדרך שלה לומר שלום ,היה להרים יד .היא לא הייתה מדברת .
    רק במקרים נדירים ביותר. היא הייתה מתנהגת כמו אילמת ,לא מפני טרגדיה ,אלא מפני שאימה האילמת מתה ,והיא רצתה לכבד אותה.
    היא דברה רק בבית שלה מתי שהיא דברה הרבה,היא הפסיקה להתנהג כמו אילמת ביום שבו אביה הביא לה את הסכין
    המטה נתן לה כוחות חדשים .הוא הפך אותה לערנית ,והביא אותה לשלווה .היא לא ידעה אז שיש במטה הזה כוחות ,לא ידעה כלל.
    רק בגיל 18 ,היא גילתה זאת.כשהיא למדה בקולג' ,למדה להשתמש בו .זה היה קשה ומפרך ללמוד ,אבל היא הפכה מומחית .
    ההריגה הראשונה שלה הייתה בגיל 20 ,הראשון למאי . היא הרגה זאבים כשהם איימו על אדם .הטעות שלה ,שהיא שיחררה צייד
    ממוות בטוח.מאותו יום נשבעה שלא תהרוג בעלי חיים ,אלא אם יש לו סיבה מוצדקת ואין לו כלי צייד.

איזון סקילים ולחשים:.
    -אלוהות:50%
    איזון מתקפות:
    -דיוק:30%
    -כוח:50 %
    -שימוש בנשק: 20%
    הערות ובקשות+כמה הומור אני רוצה במשחק:הרבה הומור,ותעשה מה שתרצה אני אזרום (:
    יותר טוב?(אני סיירת)
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~

4. משתמש ספאמר
    הביא לה את הסכין
    המטה נתן לה כוחות חדשים .הוא הפך אותה לערנית ,והביא אותה לשלווה .היא לא ידעה אז שיש במטה הזה כוחות

בר צ'אן, אמרתי שאת לא חייבת להשקיע, לא אל תשקיעי >.>

5. משתמש מנוסה
    בר צ'אן, אמרתי שאת לא חייבת להשקיע, לא אל תשקיעי >.>
    אה אופס
    אני אתקן ואשלח לך בפרטי
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~

6. Retired
    שם: Ashar
    שם משתמש: SysTem
    שם במשחק: שחר ג'ייל
    הנשק שבחרתי: סכין / פגיון
    המקצוע שבחרתי: סייר
    מראה: שיער חום, טיפה ארוך קשת בצבע שחור עם פסים אדומים על ראשו , עיניים כחולות , חולצה טיפה קרועה עם סמל של הציידים הטובים ביותר , מכנסי הרים שיהיה קל לזוז , נעלי רנג'רים.
    אופי: טובות :דייקן , ספונטני , אוהב לעזור ----- רעות : רגזן ( בעל פתיל קצר , הוא מנסה לטפל בבעיה הזו ) , שחצן , יהיר
    רקע: שחר , נער צעיר שנולד שאזור הדיי נטוש של האיים הקנארים , גר עם משחפה דיי עשירה לעומת שאר המשפחות , אבל בכפרם זה לא כל כך אמר משהו כי רמת השכר לא הייתה כו גבוהה , אבל זה לא דיי שינה משהו כולם חיו דיי באושר , שחר הוא נער בן 15 שתמיד אהב צייד עם חץ וקשת כמו כן שאביו נהג לצוד טרף כמו איילים , אריות , נמרים , נצים וכו'..
    באחד מן הימים נסבורים הוכרז כביכול על מלחמה של אחת השבטים על שבט ה"מאיה" כן ככה קראו לשבט שלהם , שחר היה בין הנערים הכי גדולים בסביבת גילו והתנדב לתפצת , לעלות על עצים ולהיות סייר יערות , כמו סיייר אמיתי , שחר הצליח להשיג טרפים גדולים כבר בגילו הצעיר ואביו ידע כבר בגיל ההוא ששחר יהיה הצלחה דיי גדולה בשבט הקטן והטוב שלהם.
    שבועיים לאחר מכן הוכרז שהמלחמה הקצרה חלפה ושחר קיבל אות גיבור על אומץ , תושיה וקורות רוח נגד האויב וגם נבחר להיות סייר השנה , אבל עדיין שחר חשב שזה לא הספיק לו והוא הרגיש שיש לו כוחות סיירות ענקיות בתוכו , יום אחד כשאר שחר דיי השתעמם בשבט יצא לאחד מן היערות במערב יחד עם הזאב שלו , לזאב של שחר קוראים נץ הוא מצא אותו באחת הפעמים הראשונות ששחר הלך עם אביו לצוד , שחר ביקש מאבא שלו שהוא רוצה לגדל את הזאב החמוד שבאותו זמן רגלו הייתה שבורה לא ידועה ממה , אגב באותו זמן שחר היה בן 10 והזאב כביכול היה בן 4, נכון להיום הוא בן 19 , השם שניתן לזאב שלו ניתן כי הטרף הראשון ששחר הרג היה נץ ולאות כבוד החליט לתת את השם הזה לזאבו הקשוח , אחרי ששחר ונץ נכנסו ליער ואף חצו את הגבולות הישנים שכבר לא התייחסו אליהם הם התיישבו ליד הנהר הגדול וישנו גם מפל ענקי , שחר הסתכל אל הנוף ולא ידע מה העולם רוצה ממנו , פתאום נץ הזאב שלו הריח משהו דיי מוזר , שחר עקב אחריו מסקרנות כמובן וכעבור כמה דקות של הליכה הם מצאו סכין/פגיון שהיה תקוע ושקוע עמוק ברצפה , שחר פתאום נזכר שיומיים לפני הוא חלם חלום שבו הוא מחזיק סכין בצבע ירוק נוצצת והוא תוקע אותה בלב של דרקון אדום אש , נץ נבח ודיי העיר את שחר מן הבועה שלו ולמרבה ההפתעה שחר גילה שעל הסכין חרוט בו השם שלו "שחר" באותיות גדולות של התנ"ך הקדום , אותיות אלה סימנו בזמנו פגיונות של אנשים חשובים וגיבורים גדולים שהיו איי פעם בשבטים , שחר בהתחלה לא הבין שזוהו תחילת הדרך שלו אל העולם הגדול , הוא משך את הפגיון מן האדמה והפגיון זהר כמו שמשהו לא זהר מעולם חפץ נוץ מעולם.
    שחר חזר למחנה והראה לאביו את הפיגיון מסקרנות רבה , אחרי התבוננות אביו ואמו ידעו שהגיע הזמן לתת לשחר לצאת אל העולם הגדול , לצאת מן היערות של האיים הקאנרים ולהתמודד אם האיום האמיתי בעולמם. וזה היה הרגע בו הוא נפרד מהוריו , חבריו ושבטו בטקס גדול של תקווה , אהבה ואחווה שמייחדת את השבט הזה. אבל לפני ששחר יצא לעולם הגדול יחד עם חבר נץ , סבו נתן לו קשת הקדומה שלו עוד מימיו כסייר יערות מבוקש ואף הראה לו 3 תגי אומץ והכרות , שחרר שמח לקחת את הקשת שסבו נתן לו בהתרגשות רבה , שחר ונץ יצאו עכשיו להיות הסיירים הטובים בעולם , התג שקיבל מן השבט יחזק אותו עוד יותר , בדרך לסייר הגדול מאיי פעם!
    איזון סקילים ולחשים:
    -אלוהות: 50%
    איזון מתקפות-דיוק: 50%
    -כוח: 25%
    -שימוש בנשק: 25%
    הערות ובקשות+כמה הומור אני רוצה במשחק: נקווה שנוכל לצאת למסע עם הזאב שלי , כמה שיותר יותר טוב XD
    פרישה

7. משתמש ספאמר
    ערכת. זה יותר טוב, אבל אתה מתעלם מכמה נקודות שלי:
    כמה הומור אתה רוצה?
    - המשחק לא קור בכדור הארץ
    - אז אתה לא יכול להוולד בקנריים.
    - עדיף שתקבל את הנשק בירושה ברקע, או שתעלה טיפה את הרמה של הטקסט ם:
    - אתה תמיד יכול להוסיף עוד אופי, תיאור ורקע כדי לשפר את הסיכויים שלך.
    ===================
    בר סאן, לאיפה נעלמת?..

8. Retired
    תיקנתי ושידרגתי תבדוק עכשיו
    פרישה

9. משתמש ספאמר
    אוקיי, זה יותר טוב..
    אני אשמח אם תפרט יותר על הקשר שלך עם הזאב ועל הרגע הספציפי של מציאת הסכין.
    גם להוסיף טיפה אופי (תיאור שלו) יהיה טוב יותר מרשימת תכונות..
    תזכור, המשחק לא מתרחש בכדור הארץ. אין איים קנאריים \ שבט המאיה ם:

10. Retired
    אוקיי, זה יותר טוב..
    אני אשמח אם תפרט יותר על הקשר שלך עם הזאב ועל הרגע הספציפי של מציאת הסכין.
    תזכור, המשחק לא מתרחש בכדור הארץ. אין איים קנאריים \ שבט המאיה ם:

זה רק בשביל הפרוטוקול O:
    זה פרט שולי.
    אני אשמח להריחב על הקטע הזה!
    פרישה

11. משתמש ספאמר
    מעולה. רק אל תגיב יותר, זה ספאם ><"
    תשלח לי ה"פ כשתסיים.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •