Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 43 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 638
  1. משתמש מנוסה
    שם משתמש: barfon2
    שם במשחק: בר
    תיאור ואו תמונת מאמן[ספרייט]:
    פוקימונים התחלתי: טריקו
    פוקימונים:לא לגעת.
    חפצים:פוקדע,חכה,חמישה פוכדורים,מפות.
    כסף:3000$
    בקשות: לתפוס מורקרו

2. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר אספיון צפה בהודעה
    התחלה לכולם:
    יצאת מין המעבדה של פרופסור אוק שמח ומרוצה מין המתנה שקיבלת ממנו,הפוקימון הראשון שלך,את\ה מסתכל לכיוון דרך מספר אחד ואתה רואה רטטה זוהר נלחם מול שני קטרפי זוהרים כמוהו,אך בצבע שונה.
    הוציא את טרטוויג ואומר לו:"תגיד טרטוויג אתה יכול להגיד לי מי מביניהם התחיל את המריבה?" אומר לו והסתכל עליהם בבחינה,ואחשוב: 'איך פוקימונים זוהרים,אשר כל כך נדירים,נמצאים פה'
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

3. משתמש מנוסה
    התחלה לכולם:
    יצאת מין המעבדה של פרופסור אוק שמח ומרוצה מין המתנה שקיבלת ממנו,הפוקימון הראשון שלך,את\ה מסתכל לכיוון דרך מספר אחד ואתה רואה רטטה זוהר נלחם מול שני קטרפי זוהרים כמוהו,אך בצבע שונה.
    אציא את צ'רמנדר מין הפוקדור ואבקש מימנו לדבר עם הפוקימונים הזוהרים ולברר מה קרה ומדוע הם רבים,
    בנתיים אסתכל מסביבי ואסה לחשוב מדוע נמצאים פה שלושה פוקימונים זוהרים

4. משתמש מנוסה
    התחלה לכולם:
    אגיד בקול: "צא טריקו" והעשה הכרות קצרה איתו.
    לאחר מכן אגיד לטריקו: "קדימה טריקו עם יש לך כוח לעזור לפוקימון בצרה זה הזמן בוא נעזור לרטטה הזה מול שני הקטרפי האלו שתוקפים אותו, זה לא פיר 2 נגד 1".

5. משתמש מנוסה
    שם: alien
    DorXsceptile
    אתה רואה את צ'רמנדר מסרב למה שביקשת ממנו היות והרטטה הזוהר תוקף את שני הקטרפים בזריזות גבוהה מאוד במתקפה שאתה מזהה בתור סופר ניב,אתה רואה שקטרפי זוהר אחד מצליח לברוח והוא משאיר את חברו שם,אתה שומע קולות של בידרילים מתקרבים ואתה רואה שעל גב אחד מהם הקטרפי הזוהר שברח.

OmerFake
    אתה רואה את הטרטוויג החדש שלך יוצא מין הפוכדור בזריזות רבה והוא רץ בשביל להרגיע את הרוחות,אתה שומע אותם מדברים אך בשפת הפוקימון,אתה שומע את קול שריקת הרוחות של הלילה הסוער שהיה אתמול,אתה רואה שברגע שהטרטוויג מתחיל לדבר שוב שני הקטרפים הזוהרים בורחים במהירות.

Barfon2
    אתה רואה שהטריקו קופץ לעץ אחד ומוציא ממנו ענף קטן מאוד,אתה רואה שהוא מכניס את הענף הקטן לפיו,והוא מתחיל להתקיף בזריזות רבה מאוד את שני הקטרפים,אתה שומע קול נחמד ורגוע שאומר לך:"נו,אני רואה שהטריקו שלך נלחם יפה מאוד".

6. Water, Earth, Fire, Air.
    OmerFake
    אתה רואה את הטרטוויג החדש שלך יוצא מין הפוכדור בזריזות רבה והוא רץ בשביל להרגיע את הרוחות,אתה שומע אותם מדברים אך בשפת הפוקימון,אתה שומע את קול שריקת הרוחות של הלילה הסוער שהיה אתמול,אתה רואה שברגע שהטרטוויג מתחיל לדבר שוב שני הקטרפים הזוהרים בורחים במהירות.
    .
    "מעניין למה הם ברחו" אומר בתמיהה ואז אפנה לטרטוויג ואומר לו:"תודה רבה חבר שניסיתה לעזור,אני כבר יודע שניהיה צוות מעולה אתה חזק!" אחייך אליו ואשאל את רטטה:"תגיד הם פצעו אותך?"
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

7. משתמש מנוסה
    OmerFake
    אתה שומע את קולו של רטטה שאומר לך:"רטה,רטטה!",אתה רואה חתך קטן על רגלו הימנית הקדמית,אתה רואה את הטרטוויג שלך מחפש משהו בסביבות העצים והוא מרים מין הרצפה ברי כחול כמו הים והוא והרטטה הזוהר מתחילים לאכול יחד מין הברי הזה.

8. Water, Earth, Fire, Air.
    OmerFake
    אתה שומע את קולו של רטטה שאומר לך:"רטה,רטטה!",אתה רואה חתך קטן על רגלו הימנית הקדמית,אתה רואה את הטרטוויג שלך מחפש משהו בסביבות העצים והוא מרים מין הרצפה ברי כחול כמו הים והוא והרטטה הזוהר מתחילים לאכול יחד מין הברי הזה.
    "תגיד רטטה אתה מרגיש יותר טוב עכשיו?" אומר לו בחיוך והרים אותו עם ידי ואומר לו:"אתה יכול לנוח איתי עד שתרגיש יותר טוב,אני וטרטוויג נשמור עלייך טוב נכון טרטוויג?" אומר לו ובחיוך אשאל את טרטוויג
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

9. משתמש מנוסה
    DorXsceptile
    אתה רואה את צ'רמנדר מסרב למה שביקשת ממנו היות והרטטה הזוהר תוקף את שני הקטרפים בזריזות גבוהה מאוד במתקפה שאתה מזהה בתור סופר ניב,אתה רואה שקטרפי זוהר אחד מצליח לברוח והוא משאיר את חברו שם,אתה שומע קולות של בידרילים מתקרבים ואתה רואה שעל גב אחד מהם הקטרפי הזוהר שברח.
    ".[/FONT][/COLOR]
    אקרה לצ'רמנדר ואעקוב אחרי הבידל שעליו הקטרפי בניסיון לפתור את התעלומה

10. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    התחלה לכולם:
    אני מוציא את פוקאבו ואומר לו"תקוף את הקטרפי בנגיחה ואז גם את רטטה בנגיחה"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

11. משתמש מנוסה
    Barfon2
    אתה רואה שהטריקו קופץ לעץ אחד ומוציא ממנו ענף קטן מאוד,אתה רואה שהוא מכניס את הענף הקטן לפיו,והוא מתחיל להתקיף בזריזות רבה מאוד את שני הקטרפים,אתה שומע קול נחמד ורגוע שאומר לך:"נו,אני רואה שהטריקו שלך נלחם יפה מאוד".
    אגיד לכיוון הקול: "כן אני יודע שטריקו שלי נלחם יפה,אבל מי אתה, מה אתה רוצה ממני?".
    "טריקו תמשיך להלחם בשני הקטרפים בכל הכוח שלך תשתמש בהרבה חבטות נגד שני הקאטרפים."

12. משתמש מנוסה
    DorXsceptile
    אתה ממשיך בדרכך ואתה רואה מאמן צעיר והוא יחד עם השוטרת ג'ני מחפשים משהו,אתה שומע את המאמן אומר לשוטרת ג'ני:"אז דודה ג'ני,מה את חושבת שזה באמת מקרי שיש פה חמישה סוגים שונים של פוקימונים זוהרים,חרק,נורמל,כנף,חשמל וקרח או שזה לא טבעי",אתה שומע את השוטרת ג'ני אומרת:"אני לא יודעת,באמת".

OmerFake
    רטטה מחייך ואיתו טרטוויג אתה מבין ששניהם הפכו להיות בזמן קצר אפילו יותר מאשר אתה וטרטוויג הפכתם להיות חברים טובים,אתה שומע פיצוץ קטן מגיע מין כיוון העיר ורידיאן,אתה רואה שאש קטנה מתחילה לבעור באותו כיוון הרעש האדיר.

Monster
    אתה רואה שמין השמיים יורד פיג'י זוהר כמו רטטה וקטרפי משתמש במתקפת סופה חזקה מאוד שפוגעת בך,ברטטה,בשני הקטרפים ובפוקאבו שלך,אתה רואה את פרופסור אוק מתבונן בך מבעד לחלון המעבדה שלו,"מעבדת,,גרי וסמואל אוק".

Barfon2
    המאמן מתקרב אליך ואתה רואה שזה נער עם ז'קט כחול וכובע אדום והוא אומר לך:"אני אף אחד,אני רק מאמן כישרוני מאוד שיודע לזהות מאמנים מוכשרים,אגב גם אני בחרתי טריקו בתור הפוקימון הראשון שלי,אך זה היה במחוז סינו,שאלה איזה מכון אתה חושב להתחיל?".

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    Monster
    אתה רואה שמין השמיים יורד פיג'י זוהר כמו רטטה וקטרפי משתמש במתקפת סופה חזקה מאוד שפוגעת בך,ברטטה,בשני הקטרפים ובפוקאבו שלך,אתה רואה את פרופסור אוק מתבונן בך מבעד לחלון המעבדה שלו,"מעבדת,,גרי וסמואל אוק".

[/FONT][/COLOR]
    אני אומר לפוקואבו"קדימה נגיחה בכול הכוח על רטטה .מכיון שהוא גם נפגע מהתקפה של פיג'י.אז הוא היה חלש."
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

14. Water, Earth, Fire, Air.
    OmerFake
    רטטה מחייך ואיתו טרטוויג אתה מבין ששניהם הפכו להיות בזמן קצר אפילו יותר מאשר אתה וטרטוויג הפכתם להיות חברים טובים,אתה שומע פיצוץ קטן מגיע מין כיוון העיר ורידיאן,אתה רואה שאש קטנה מתחילה לבעור באותו כיוון הרעש האדיר.
    "סילחה השוטרת גני?,ראיתי שני קטרפים נלחמים נגד הרטטה הזה והם ברחו ופצעו אותו,הינה תסתכלי" אומר לה והראה לה בעדינות את הרגל הפצוע של רטטה ואומר לה:"אל תדאגי הוא לא מסוכן הוא ידידותי,את יודעת איפה יש פה מרכז פוקימונים בסביבה? אני רוצה לעזור לו" אומר לה בדאגה והסתכל על אחיינה של השוטרת גני
    תודה שקראתם,עומר.

ופרשתי באיזה שהו יום.

]

15. משתמש מנוסה
    DorXsceptile
    אתה ממשיך בדרכך ואתה רואה מאמן צעיר והוא יחד עם השוטרת ג'ני מחפשים משהו,אתה שומע את המאמן אומר לשוטרת ג'ני:"אז דודה ג'ני,מה את חושבת שזה באמת מקרי שיש פה חמישה סוגים שונים של פוקימונים זוהרים,חרק,נורמל,כנף,חשמל וקרח או שזה לא טבעי",אתה שומע את השוטרת ג'ני אומרת:"אני לא יודעת,באמת".
    ?".[/FONT][/COLOR]
    אפנה אל השוטרת ואגיד:" לפני רגע ראיתי פה שני קטרפי ו רטטה זוהרים. הרטטה תקף את הקטרפים ואחד מהם ברך, אני כרגע עוקב ומחפש אותו, תוכלו לספר לי על איזה שמועה אתם מדברים בקשר לפוקימונים זוהרים באזור?"

עמוד 2 מתוך 43 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •