Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5
  1. משתמש מנוסה

מטאליקה היא להקת ט'ראש מטאל מארה"ב.אחת מארבע גדולות הט'ראש-אנת'רקאס,מגאדת',סלייר ומטאליקה.מטאליקה החלו ליפעול אי שם בשנות השמונים המוקדמות.מטאליקה החלה להופיע במועדונים והרכבה הראשוני היה:ג'יימס הטפילד-שירה וגיטרה מישנית,לארס אולריך-תופים,רון מק'גובני-בס ודייב מאסטיין-גיטרה ראשית.את הלהקה הקים ג'יימס הטפילד ולארס אולריך.בצעירותו-לארס היה שחקן טניס מעולה,אך מישפחתו עברה מדנמרק לארה"ב ושם החל לישמוע מטאל ולנגן על תופים.לארס תלה מודעה שבה הוא מעונין להקים להקה-וכך הכיר את הטפילד.ביחד שניהם החליטו שהם רוצים לנגן סיגנון חדש ומחתרתי...ובכך בעצם המציאו את הט'ראש מטאל,סיגנון מטאל המאופין באי מלודיות,מהירות והרבה טכניקה ובחלקו שואב גם רעיונות מין הפאנק וההארדקור.ללהקה נוסף רון מק'גובני ו"שחקן החיזוק" דייב מאסטין.מטאליקה הכירה את קליף בארטון-שהיה לבסיסט לעתיד שלהם במועדון כאשר ניגן אם להקתו.הם היתרשמו רבות מקליף ולבסוף לאחר מעבר לסן פרנסיסקו קליף צורף ורון פוטר.את דייב מאסטיין העיפו מטאליקה ביגלל בעיות סמים קשות ואלכוהול.מחליפו של דייב היה קירק האמט.למעשה-כל הלהקה ידוע בבעית השטיה שלה ואפילוב עברה היה נפוץ הכינוי "אלכוהוליקה".חברת התקליטים Megaforce שמעה רבות על מטאליקה ולבסוף חתמו על חוזה הקלטות וכך יצא הדיסק הראשון: kill 'em all.לאחר דיסק נוסף(ride the lightning) החלה להיתפרסם מטאליקה ולבסוף הגיע לשיאה כאשר יצא האלבום master of puppets.הלהקה יצא למסע הופעות נירחב.עד אותו יום הרא גורל שבו קופחו חיי קליף בארטון.הלהקה ישבה באוטובוס יחד אם כל הצוות,וקליף ניבחר לשבת מאחורה.לא בידיוק יודעים את הסיבה,יש אומריםש זה היה הקרח שהיה על הכביש או שהנהג היה שיכור,אבל בכל אופן הנהג איבד שליטה על הרחב,וקליף עף מהחלון והאוטבוס נפל עליו.לאחר מיכן-כאשר באו לחלץ אותו,נפל האוטבוס בשנית על בארטון וכך הוא מת באופן סופי.אחריי זמן מה-החליטה לבסוף הלהקה להמשיך בכל זאת ואת מקומו של קליף החליף ג'ייסון ניוסטד.אם ג'יסון הקליטה הלהקה את אלבומה המטאלי הכבד והרצחני האחרון ‎...And Justice for All
    לאחר מיכן הגיעה האלבום שפתח לו תקופה חדשה בלהקה-תקופת המיסחור.האלבום השחור או "מטאליקה" היה האלבוםש הביא את הט'ראש מטאל להמונים ובעצם הביא את מטאליקה לשפל בעולם המטאל.לאחר מיכן יצא האלבום load ואלבום ההמשך reload.אחריי זמן רב בו הלקה היתה כימעט ולא פעילה יצא האלבום St. Anger,ובקרוב הלהקה מוציא אלבום חדש בשם דת' מג'נטיק.

אלבומים:
    Kill 'em all

1-hit the lights
    2-the four horsemem
    3-motorbreath
    4-jump in the fire
    5-pulling teeth
    6-whiplash
    7-phantom lord
    8-no remorse
    9-seek & destroy
    10-metal militia

זהו אלבומה הראשון של מטאליקה-אלבום כבר,מהיר וטכני.מאוד פאנקי ומי שאוהב את הצד היותר קודר של הפאנק(ההארדקור) יהנה מהאלבום הזה מאוד.הסולואים המסובכים,המילים המופרכות שניתן ליכתוב בחמש דקות,בערך הופך את האלבוםה זה להגדרה הקלאסית של הט'ראש מטאל ואבן דרך באקסטרים מטאל ובכל מטאל שהוא לא גלאם או קלאסי.

ride the lightning

1-Fight Fire with Fire
    2-Ride The Lightning
    3-For Whom The Bell Tolls
    4-Fade To Black
    5-Trapped Under Ice
    6-Escape
    7-Creeping Death
    8-The Call Of Ktulu

אלבום מעולה,ואאהוב עליי מבין אלבומי מטאליקה.אלבום כבד וקודר המתחיל לבסס מחדש את הט'ראש מטאל.האלבום מתחיל בפתיחה האקוסטית היפה של פייט פייר וויט' פייר,שנימשך ונעשה כבד,ממשיך בשיר הנושא רייד דה ליגטנינג0שיר כבד ויפיפיה המדבר על אדם שמוצא להורג.לאחר מיכן-השיר פור וום דה בל טולז המתחיל בסולו בס ניפלא שנישמע כמו גיטרה.פייד טו בלאק-בלדת המטאל החביבה,הבלדה הראשונה של מטאליקה.לאחר מיכן טראפת אנדר אייס עוד שיר כבד וטכני,ואסקייפ שנישמע כמו המשך מסויים לשיר ממקודם.קריפינג דת'-שיר מעולה על יציאת מיצריים ואיתו מטאליקה פתחו את ההופעה בישראל,ואחרון חביב היצירה האינסטרומנטאלית הראשונה של מטאליקה-קאל אוף קאט'ולו,יצירה ניפלאה,מעט ארוכה ומשעממת בקטעים מסוימים אך גאונית.

Master of Puppets

1-Battery
    2-Master of Puppets
    3-The Thing That Should Not Be
    4-Welcome Home (Sanitarium)
    5-Disposable Heroes
    6-Leper Messiah
    7-Orion
    8-Damage, Inc

אלבום ניפלא וכבד,נחשב לאלבום הכבד והטוב ביותר שלהם.דרך האלבוםה זה היתפרסמו והחלה תקופתה של מטאליקה.אלבום כבד שמתחיל שוב בפתיחה האקוסטיתש ל באטרי שממשיך ונעשה כבד.אחר כך-מאסטראוף פאפטס,השיר של מטאליקה שאני באופן אישי הכי אוהב,שיר באורך 9 דקות המדבר על הסםהשולט בנרקומן,ישנם הסבורים שדווקא השיר מדבר על הממשלה ששולטת בחילייה כאילו היו בבובות(אבל זו רק תאוריה,באופן עקרוני זה ידוע שמטאליקה נגד סמים וסביר יותר שזה על סמים).אחריו מגיע השיר וולקאם הום(סנטריום) שיר קליט ויפה,בין היותר אהובים עליי באלבום.דסבל הירוס שיר המדבר על חייל צעיר המנוצל ע"י הממשלה,מבחינה מוזיקלית הוא דומה מעט לקודמיו אך ליריקאלית השיר שונה מעט והמילים חודרות.האלבום ממשיך בדה תינג' דאט שולד נוט בי,שיר נחמד אם קצב טוב שממשיך את הרעיון של האלבום.לאחר מיכן לאפר מסייח,המדבר על הרמאות ותאוות הבצע של הדת השיר כבד וטכני.אוריון היא יצירה אינסטרומנטאלית נוספת והיא נוגנה גם בהלוויותו של קליף בארטון.והאחרון דמג' אינק שבהכלת מסיים את האלבום באווירה שהוא נתן,שיר מצויין.בקיצור-האלבום ממשיך את הקו של האפלוליות של האלבום הכבד,אם זאת האלבום מהיר יותר,טכני יותר פחות מונוטני והרה יותר מיתקדם.

*אני אמשיך אחר כך כי כרגע אין לי כוח-אבל אני מבטיח להוסיף כל אלבום ולסקר אותו.*

2. משתמש מנוסה
    שם: מתחת למיטה של ניצן.
    להקה שווה בטירוף! יש לי את כל האלבומים שלהם!
    ממליץ בחום למי שלא שומע ת'להקה.

ם:

3. משתמש מנוסה
    פעם אהבתי אותה מאוד עכשיו הכרתי להקות עדיפות.
    אז אני אוהב אותה פחות.
    לא הייתי הולך להופעה שלה (באוגוסט אני הולך לראות הופעה של REM ואני רוצה גם לראות את זאת של דיפ פרפל בארץ)

4. משתמש מנוסה
    אני הולך לזו של דיפ,ויש מצב שגם למטאליקה-בכל אופן סיקורים בהמשך לעוד אלבומים תודה על התגובות P=

5. משתמש מנוסה
    שם: חטט באף
    הם היו בבולגריה ליפני כמה ימים ובן דוד שלי הוא בולגרי אז הוא היה שם D: ויום אחריי הוא בא לארץ XD

^תודה ליוסי על החתימה הסגידה הזאת!^
    <span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'><span style=\'color:orange\'>אנוכי, יובל</span>.</span>
    ----------------------------------

<span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'><span style=\'color:orange\'>I Commend You In The Name of Lucifer To Spilt The</span> </span> <span style=\'font-size:21pt;line-height:100%\'><span style=\'color:red\'>Blood</span></span> <span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'><span style=\'color:orange\'>of The Innocence&#33;&#33;</span></span>
    -----------------------------------
    Merily Overhoe&#33;
    http://pokemons.co.il/forum/index.php?showtopic=4758
    כולם להיכנס&#33;&#33;&#33; המשתמש eevee רימה ב&quot;אנימהVSאנימה&quot;&#33;
    http://pokemons.co.il/forum/index.php?show...40&#entry225870

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •