Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 56
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי W.s.G צפה בהודעה
    התחלה :
    אתם מיתעוררם משנתכם בגלל רעשים חזקים , אתם קמים ממיטתכם ומתקרבים לחלו ומסתכלים דרכו אל הרחוב כדי ליראות מה קורה שם , ורואים מחזה אימיים : חבורת אוסרינגים וטרייניטארים תוקפת את העיר.
    מספר חברי מחתרת דיאלגוס ומספר אנשים שבבעלותם פוקימון נלחמים כנגד חבורת הפוקימונים . אתם ממשיכים ליצפות כלפתע פעימת אופל עפה לכיוון הבית שלכם.
    "צא בלאסטויז !" אני אומרת בקול רם .
    "בלאסטויז זוהר ויפה שלי ,תכסח להם תצ'ורה ! אקדח הידרו !" אני
    אומרת לו ומסתכלת על המים שזורמים כמו הוריקן מים קטן טס לפוקימונים,
    אני מתפללת שזה לא יפגע במישהו מהאנשים.
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~
    ציטוט פורסם במקור על ידי Inuzuka Kiba צפה בהודעה

2. מורחקים
    אוקי אלמוג הגבת תגובה נורמאלית יכולת להשקיע בה קצת יורת אבל זה סביר. ובפעם הבאה תסתכל על הממשפט שכתבת כמה פעמים כי עדית איזה 2-3 שגיאות כתיב או הקלדה וניסוח לא הכי מובן.

בר את עשית טעות נפוצה . אם היית קוראת את התגובה כמה פעמים היית שמה לב שאת בתוך הדירה שלך ושעוד שנייה פוגעת בדירה מתקפה . בנוסף לכך שבלסטואיז הוא פוקימון גדול יחסית והוא לא ממש בגודל מספיק קטן כדי ליהיות בדירה שלך. ~ תגיבי מחדש .

אלמוג-
    אתה קופץ מן המיטה במהירות ורץ אל דלת הכניסה בשיא המהירות , אתה כמעט מחליק ונופל אך מצליח לאזן את שיווי המשקל וניצל מנפילה . אתה מגיעה לדלת ובאותה השניייה שומע פיצוץ ולאחר מספר רגעים החדר ממינו יצאת מיתמוטט (רק החלק של החדר איפה שאתה מצא לא קרה כלום).

3. משתמש מנוסה
    התחלה :
    אתם מיתעוררם משנתכם בגלל רעשים חזקים , אתם קמים ממיטתכם ומתקרבים לחלו ומסתכלים דרכו אל הרחוב כדי ליראות מה קורה שם , ורואים מחזה אימיים : חבורת אוסרינגים וטרייניטארים תוקפת את העיר.
    מספר חברי מחתרת דיאלגוס ומספר אנשים שבבעלותם פוקימון נלחמים כנגד חבורת הפוקימונים . אתם ממשיכים ליצפות כלפתע פעימת אופל עפה לכיוון הבית שלכם.
    אני קופצת מהחלון מכיוון שהוא לא גבוה,נפצעת ,האומנם .
    "צא בלסטויז !" אני אומרת ,ומחבקת את הבלסטויז הכי זוהר בעולם .
    "תרסק אותם עם משאבת הידרו !" אני אומרת לו ,והמים זורמים ממנו
    כאילו רק עכשיו היה הוורטורטל הקטן שלמד משאבת הידרו במושלמות על הרגע הראשון.
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    התחלה:
    אתם מיתעוררם משנתכם בגלל רעשים חזקים, אתם קמים ממיטתכם ומתקרבים לחלון ומסתכלים דרכו אל הרחוב כדי ליראות מה קורה שם, ורואים מחזה אימיים: חבורת אוסרינגים וטרייניטארים תוקפת את העיר.
    מספר חברי מחתרת דיאלגוס ומספר אנשים שבבעלותם פוקימון נלחמים כנגד חבורת הפוקימונים. אתם ממשיכים ליצפות כלפתע פעימת אופל עפה לכיוון הבית שלכם.
    אני מקשר את זה לרקע שלי..
    - - - - - - - - - -
    "שיט!" אומר בקול רם!
    "אמא להתכופףףף עכשיווו!!!" אצעק בקול חזק שיהדהד בכל הבית, תוך כדי, אני מזנק למאחריי המיטה ומשתמש בא כמגן...

.

5. מורחקים
    התחלה :
    אני נבהל אבל נשאר רגוע, אני מתחיל לרוץ לבית לבית של דודי, אני נכנס לשם ו... (אתה קובע מפה)
    נערך לאחרונה על ידי Kuriskatu, 10-27-2010 בשעה 08:43 AM

6. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    אוקי אלמוג הגבת תגובה נורמאלית יכולת להשקיע בה קצת יורת אבל זה סביר. ובפעם הבאה תסתכל על הממשפט שכתבת כמה פעמים כי עדית איזה 2-3 שגיאות כתיב או הקלדה וניסוח לא הכי מובן.

אלמוג-
    אתה קופץ מן המיטה במהירות ורץ אל דלת הכניסה בשיא המהירות , אתה כמעט מחליק ונופל אך מצליח לאזן את שיווי המשקל וניצל מנפילה . אתה מגיעה לדלת ובאותה השניייה שומע פיצוץ ולאחר מספר רגעים החדר ממינו יצאת מיתמוטט (רק החלק של החדר איפה שאתה מצא לא קרה כלום).
    'כל הזכרונות מחדרי נעלמו אל מול עיני!'אני חושב ונזכר בכל הזכרונות הרבים שהיו לי מחדרי.
    יורדת על גופי זעה, אני רץ החוצה במהירות ומנסה להבחין מה קורה שם.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

7. מורחקים
    טוב אחרי הרבה זמן שלא הגבתי מכיוון ש:
    1. הייתי עסוק .
    2. לא היה לי כוח .
    3. התגובות שלכם הורידו לי תחשק ><

בגלל סיבה מספר 3 אני מעיר לכל אחד על התגובה שלו , כדי שבעתיד הוא יגיב תגובות נורמליות .

בר:
    אני קופצת מהחלון מכיוון שהוא לא גבוה,נפצעת ,האומנם .
    "צא בלסטויז !" אני אומרת ,ומחבקת את הבלסטויז הכי זוהר בעולם .
    "תרסק אותם עם משאבת הידרו !" אני אומרת לו ,והמים זורמים ממנו
    כאילו רק עכשיו היה הוורטורטל הקטן שלמד משאבת הידרו במושלמות על הרגע הראשון.
    *מה שסימנתי בקו תחתון מיותר.
    עכשיו אני אסביר למה :
    הקטע הראשון מיותר מכיוון שבמשחק את לא ילדה בת 9 אלה נערה מבוגרת ואת לא צריכה ליכתוב לי שטויות כמו הכי זוהר בעולם. אוקי?
    בקטע השני - את בשום פנים ואופן לא אמורה לתאר מה קורה , זה התפקיד שלי לא שלך את אומרת מה את עושה אני מחליט איך הכל יראה ויקרה.
    3הקטע שמודגש הוא בכלל מוגזם . לא ננתי לך מידע על הגובה וקפצה מחלון זו פעולה סופית , אם את מבצעת אותה היא אמורה ליהיות פעולה היחידה בתגובה מכיוון שיכולות ליהיות לה תוצאות רבות ושונות.

ניב:
    אני מקשר את זה לרקע שלי..
    - - - - - - - - - -
    "שיט!" אומר בקול רם!
    "אמא להתכופףףף עכשיווו!!!" אצעק בקול חזק שיהדהד בכל הבית, תוך כדי, אני מזנק למאחריי המיטה ומשתמש בא כמגן...
    התגובה בסדר אפילו שיכולת להרחיב מעט .

פוקיג'ו:
    אני נבהל אבל נשאר רגוע, אני מתחיל לרוץ לבית לבית של דודי, אני נכנס לשם ו... (אתה קובע מפה)
    ובאיזה בית בידיוק אתה עכשיו ?
    פעם הבאה ליקרוא 2 פעמיים את התגובה אם אתה עדיין לא מבין תשלח ה"פ.

אלמוג:
    'כל הזכרונות מחדרי נעלמו אל מול עיני!'אני חושב ונזכר בכל הזכרונות הרבים שהיו לי מחדרי.
    יורדת על גופי זעה, אני רץ החוצה במהירות ומנסה להבחין מה קורה שם.
    רק מה שסימנתי מיותר ויכולת להוסיף מעט רגש או איזה זיכרון או שתיים אם הזכרת שהיו לך זכרונות מהחדר.

המשכים :

בר- להגיב מחדש.

פוקיג'ו -להגיב מחדש

ניב-
    אתה צועק בקול רם ורץ אל מאחורי המיטה במטרה להיסתתר מפני המתקפה .
    אתה שועמ את אימך צועקת :" האריסון למה ?" כלפתע נשמע קול פיצוץ ומלא אבנים ולבנים עפים לכיוונך כמה מהם פוגעים בך וגורמים לחבלות קלות . לפתע אתה רואה שכמה לבנים גדולות עומדות לפגוע בך ובאותו הזמן אתה שומע את אימך:" האריסון מה קרה אתה בסדר?" טמבין שאימך לא נפגע.

אלמוג-

אתה פותח את דלת ביתך ורואה מולך דוב גדול שפרוותו בצבע חום וכתם בצורת עיגול שציבעו צהוב על בטנו , וטפריו גדולים וחדים <אוסרינג->האוסרינג קולט אותך ושואג שנייה לאחר מכן מופיע כדור צהוב-כתום ליד פיו והכדור מתחיל ליגדול .
    נערך לאחרונה על ידי SturmBrightBlade, 11-04-2010 בשעה 07:49 PM

8. משתמש מנוסה
    טוב ..
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~

9. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Atune צפה בהודעה
    טוב ..
    אוו זה תגובה לעניין אפילו שההתחלה מיותרת כי אמרתי ככבר בהתחלה שעשית את זה.

~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את קופצת מהחלון ובמזל נוחתת על שיח , את יוצאת מי זה רק עם מספר שריטות על הרגליים.
    לפתע את שמה לב למפלצת ירוקה ונעקיצ בערך שני מטר גובה קוצים על גבה וזנבה ענקי , בטנה כחולה ויש מספר חורים חשוכים על החזה והרגליה שלה. <טריניטאר~> הטריניטאר שואג וביד ימין שלה מתחיל להיתפתח מין כדור שחור ף מהכדור יוצאים ברקים קטנים והוא גדל וגדל .

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sulimania Knight צפה בהודעה
    אוו זה תגובה לעניין אפילו שההתחלה מיותרת כי אמרתי ככבר בהתחלה שעשית את זה.

~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את קופצת מהחלון ובמזל נוחתת על שיח , את יוצאת מי זה רק עם מספר שריטות על הרגליים.
    לפתע את שמה לב למפלצת ירוקה ונעקיצ בערך שני מטר גובה קוצים על גבה וזנבה ענקי , בטנה כחולה ויש מספר חורים חשוכים על החזה והרגליה שלה. <טריניטאר~> הטריניטאר שואג וביד ימין שלה מתחיל להיתפתח מין כדור שחור ף מהכדור יוצאים ברקים קטנים והוא גדל וגדל .
    |כנראה זה כדור צל| אני אומרת לעצמי.
    "צא בלסאטויז!" אני אומרת בקול גבוהה,
    "תשתמש במשאבת הידרו לפני שהוא יספיק להשלים את כדור הצל !"
    אומרת ומחכה שבלסטויז יעשה זאת בתקווה שיצליח.
    כי זה יוון ורומא.

אמיר סאן הכין לי ~

11. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Atune צפה בהודעה
    |כנראה זה כדור צל| אני אומרת לעצמי.
    "צא בלסאטויז!" אני אומרת בקול גבוהה,
    "תשתמש במשאבת הידרו לפני שהוא יספיק להשלים את כדור הצל !"
    אומרת ומחכה שבלסטויז יעשה זאת בתקווה שיצליח.
    את רק מספיקה להוציא את הפוכדור מכיס כשהכדור השחור מכסה את ידי הטריניטאר ויוצר טופר צל .
    הטריניטאר מתקדם אלייך במהירות לא נראה שיש לך מספיק זמן כדי להוציא את בלסטואיז.

12. מורחקים
    טוב, מחדש:
    ----------------------------------
    אני נבהל, רץ במורד המדרגות ביתי אל מחוץ לבית, פותח את הדלת ועוצר לראות מה קרה.
    נערך לאחרונה על ידי Kuriskatu, 11-05-2010 בשעה 03:25 PM

13. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    אלמוג- אתה פותח את דלת ביתך ורואה מולך דוב גדול שפרוותו בצבע חום וכתם בצורת עיגול שציבעו צהוב על בטנו , וטפריו גדולים וחדים <אוסרינג->האוסרינג קולט אותך ושואג שנייה לאחר מכן מופיע כדור צהוב-כתום ליד פיו והכדור מתחיל ליגדול .
    'אני מתבונןבכדור האנרגיה הגדול אשר גודל,אני מבין שהוא מבקש מלחמה!'אני חושב,
    אני קופץ הצידה במהירות רבה ואומר "מומסיון צא החוצה ותתכונן לקרב!תשתמש במתקפת אדמה חזקה
    (אני אמור לבחור לו את המתקםפות או שאתה?אם כן אני יערוך למתקפה מסוימת!)

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

14. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    כינוי : scizor-x
    שם פרטי : יונתן
    שם במשחק : מארק סטון
    תיאור : גבוה עם שיער שחור וצלקת ארוכה על פניו. יש על גבו קעקוע של דרקון. צבע עיניו כחול בהיר ובצע עורו שחום.
    אופי : עצמאי,רגיש,חוצפן,אלים,חכם,שנון
    רקע : מארק גדל ברחוב יחד אם אחיו,נד,בלי לדעת מי הוריו.
    כשגדל הפך לילד שמאמין בגניבה ופשע מכיוון שבעצמו הייה סוג של פושע כשגנב מאחרים כדי לשרוד.
    כשהיצורים המוזרים האלה הגיעו מהר קורונוט מארק ואחיו נלחמו אם הסלמאנס של מארק וטיירניטאר של אחיו,אך זה לא הספיק. היצורים הביסו את טיירניטאר וסלאמנס והרגו את נד. מארק לא התאושש מאז.
    הוא תמיד ראה בצלקת שעל פניו כמזכרת לאחיו בגלל שקיבל אותה באותו קרב.
    יום אחד מארק החליט לנקום את מות אחיו,לא משנה במזה זה כרוך
    פוקימון : סלאמנס
    נשק : לא לגעת
    דרגה : לא לגעת
    חפצים : לא לגעת
    הערות , בקשות ושניצל : שיהיה לי סיזור

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

15. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    המשכים:

ניב-
    אתה צועק בקול רם ורץ אל מאחורי המיטה במטרה להיסתתר מפני המתקפה .
    אתה שועמ את אימך צועקת :" האריסון למה ?" כלפתע נשמע קול פיצוץ ומלא אבנים ולבנים עפים לכיוונך כמה מהם פוגעים בך וגורמים לחבלות קלות . לפתע אתה רואה שכמה לבנים גדולות עומדות לפגוע בך ובאותו הזמן אתה שומע את אימך:" האריסון מה קרה אתה בסדר?" טמבין שאימך לא נפגע.
    אוכל להשתמש באקדח עכשיו?!
    - - - - - - - - - - - - -
    "תוקפיייםם אותנננווו!" אצעק לעברה בזעם, תוך שניות אביט לעבר הסלעים הגדולים שעפים לעברי.
    אחפש במהירות את אקדח הרג'ירוק שלי ואקח אותו.. לאחר מכן ארוץ בלחץ ובהלה, בכל המהירות שלי והעיף כל מה שעומד בדרכי עד שאצה מהחדר!
    אקפוץ מהמעכה של המדרגות ישר למטה, מבלי להירתע, "אני חייב לעוף מפהההה!!!!" אומר תוך כדיי..
    לאחר מכן אחפש את אמא שלי בדאגה רבה ואצעק את שמה בכל הבית!

.

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •