Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 69
  1. משתמש מנוסה
    שם: דביר
    אני לא מתחבר לרעיון של הסיפור הזה כמו עוד סיפור אחר בפורום, אבל קראתי רק את פרק 4, ואני חייב להגיב, כדי לעזור לך.

הופיע.מהמטוס יצא איש מיסתורי
    למה ההדגשה? אפשר להבין לבד שזה איש מסתורי, אתה לא צריך שזה, יבלוט. הרבה פעמים כשמדגישים משהו העיניים זזות אליו לפני שמגיעים לקטע שלו, ואז זה סתם מוציא את כל הכיף.
    אותו דבר פועל עם גדלים.

מעיל חום ועין אחת מזכוכית.
    זה כל התיאור שאתה יכול לתת? היה לו שיער? אם כן איזה צבע? היו לו כפפות? צעיף? נעליים? אפילו צבע עיניים אפשר לתאר! זה יזיק למישהו?

האיש המיסתורי הוציא את מושארנה שהיפנטה את P ומארס,והעבירה אותם לצד הרע.
    איך זה קרה? מה קרה?
    מה הם לא ניסו להילחם? או אפילו לתאר איך מושארנה הסתכלה להם בעיניים שהחלו לזהור באור ורוד. אתה לא מתאר איך "אנרגיה יצאה מתוך הפוקדור שנזרק ופוקימון ורוד סגלגל יצאה ממנו, הלוא היא מושרנאה"?

בלה מיד זיהתה את מושארנה כמושארנה של דודתה,והזמינה אותה לשם.בעזרת קצת עזרה,היא הצלחה להשתלט על מושארנה,ולהחזיר אותה לצד שלהם.אחר כך,מושארנה פיצצה את המטוס של צוות פלזמה,מה שגרם להם להתחמק מהמקום.אחר כך,אישה מיסתורית הגיעה לעיר,וסיפרה לנו מה קרה.היא סיפרה לנו ש''מבצע הבריחה'' שלהם היה מתוכנן,מה שאומר שמארס וP כן מרושעים.אחר כך היא ספרה לנו שהם שולחים ארבעה סוכני פלזמה ליער סאניו,ובגלל זה,החלטנו ללכת לשם ולעצור אותם.
    למה כל זה משפט אחד? במקום פסיקים, שים נקודות במקומות המתאימים.
    וגם כאן חסרים לי תאורים. מה היא פשוט הזמינה את מושארנה להצטרף עליהם והיא הצטרפה? מי עזר לה? ההוא ב"מעיל והעין מזכוכית" לא ניסה להחזיר אליו את מושארנה. אפשר אפילו לעשות קרב!
    ואיך מושארנה פוצצה את המטוס? אם איזו מתקפה? היפנוזיה לא תעזור כאן. אז מה קרה שהיא הצליחה לפוצץ אותו? חוץ מזה פיצצ להם את המטוס, איך הם בורחים? אם הם מתרסקים הם לא שורדים, ואם מפוצצים להם את המטוס הם גם מתים, כי אין יותר מטוס.
    גם למה לא תיארת את הפיצוץ כמו: "נשמע בום חזק וצבע אדמדם כתמתם הופיע בכל עבר, חתיכות ברזל ענקיות נפלו במהירות והתרסקו ממש קרוב ל____" חסר הרבה תארים!

שוב למה הדגשה?

אפשר להוסיף דיבורים? איך היא מספרת, הם מתלבטים אם ללכת כי זהה מסוכן. למה רק בתחילת הפרק היו שלוש משפטי דיבורים וזהו.

ואני ממשיך בדיוק מאותו חלק.

מה אם תיאורים איך היא נראת? שיער? לבוש? צבע עיניים?
    מה לגבי מה הגיבורים חושבים עליה. אפילו מצורת הדיבור של בן אדם אפשר ללמוד על האופי שלו. כל שגם אם תכתוב
    "..." אמרה בשקט אך בקול בטוח.
    זה ישנה הרבה מאוד!

הגענו ליער בעדרת הטלפורט של מושארנה.
    למה לא לתאר איך זה קרה? מה הרגישו הגיבורים כשזה קרה? האם גם האישה המסתורית השתגרה איתם?

פגשנו בארבעת סוכני הפלזמה,וגילנו שיש להם את הצורות המפותחות של ההתחלתיים שלנו:צ'ייאבו,פוטיצ'ומארו,ג'אנובי ואלקטרוייסן(שיבישרוס).
    מה אני אגיד לך? תיאורים!
    איך החיילים נראים? איך הם הוציאו את הפוקימונים? איפה פגשתם אותם? לתאר את המקום החדש. איך הוא נראה. מישהו אחד יכול לחשוב יער מלא פוקימנים ומעט עצים, מואר מאוד וחם שם. ומישהו אחר יחשוב, מעט פוקימונים ומעט שיחים, הרבה עצים שיוצרים הרבה מאוד צל וכמעט לא רואים את השמש, ולכן קר שם.

היה ממש קשה להילחם בהם.לא רק כי הם היו חזקים יותר,אלא גם בגלל שהם רימו.
    איך התחיל הקרב? באיזה מתקפות השתמש כל אחד, והדבר הכי חשוב, איך הם רימו? (הרבה יותר בולט נכון?) הם תקפו את הגיבורים במקום את הפוקימון? הם כל שנייה חזרו לפוקדור ויצאו מחדש? הם גנבו את הפוקדורים של הגיבורים? מה קרה שם שהם רימו?

הבנו שהדרך היחידה לנצח אותם היא''לנצח אותם במשחק שלהם''-לרמות אותם ברמאות שחזקה יותר מהם.
    גם כאן מה הרמאות? מה רמאות חזקה יותר? מה הם עשו כדי לרמות? מה עשו כדי לעצור אותם, בכלל איפה הקרב כאן? אין בכלל תיאורים ואפילו לא מילה אחת על מהלך הקרב עצמו!

ניסינו לעשות את זה,וזה די עזר,אבל לא ממש.פתאו הופיע איש מיסתורי בין העצים.
    אתה סותר את עצמך. "זה די עזר, אבל לא ממש" תחליט, זה עזר או לא?
    לפחות כאן אתה ל מדגיש את האיש המסתורי.

אגב,מצטער שהפרק קצר,פשוט ככה זה משאיר יותר מתח לגבי הפרק הבא,אך אל תדאגו-בפרק הבא מגיע המכון הראשון של צ'רן ליאם והתחרות הראשונה של קארה ובלה,אז הפרק הבא יהיה ממש ארוך..............
    בטח קצר, חסרים תיאורים, הכי חשוב תעבוד על התיאורים.
    ולמען האמת, למה שהפרק הבא יהיה ארוך? אם כאן לא תיארת את מהלך הקרב? איך אני אדע שמכון לא יהיה כתוב "הגענו למכון ונילחמנו, היה קרב קשה אבל לבסוף ניצחנו".

הכי חשוב: תיאורים!

*** סוף הביקורת ***
    בברכה, דביר.
    סופר מקצוען, מפקסל מקצוען.

גם אני אוהב את אייפום!

אייפום שולט!

קישורים חשובים שלי

סיפור שלי, תיכנסו ותגיבו
    הסיפור הנצפה ביותר בפורום! פרק 43 יצא! (לחצו על הלוגו כדי להיכנס לסיפור)

2. משתמש מנוסה
    שם: ליאם
    Fake Boy-תודה על העצות.אני מקווה שהפרק הזה יהיה טוב יותר.

פרק 5:מכון סאניו!התג הראשון!:

הפרק מתחיל כאשר האיש המסתורי מגיע.היו לו כובע וז'קט אדומים,נעליים חומות ומכנס אפור.הפוקימונים שלו היו:צ'ארמנדר,סקווירטל,טורטוויג ובולטום(בלדום חשמלי,שעליו יסופר בהמשך)הוא אמר לכולם לתקוף את סוכני הפלזמה,אך הם''עבדו''עלינו,ועשו כאילו הם נפגעים,אך בעצם הם רק התחמקו מהכל,ופשוט''נעלמו''.שאלנו את האיש המסתורי מי הוא בעצם,אך האיש לא ענה וברח מהמקום.לא הבנו מה קרה,אך זה לא הפריע לנו להגיע לעיר סאניו.

העיר סאניו,השעה 10 בבוקר:

''הנה זה!העיר סאניו!''אמרתי.
    צר'ן החליט לעשות איתי להתחרות איתי על מי יגיע ראשון למכון.
    ''אוי,בנים''אמרה בלה.
    אך כאשר היא וקארה שמעו שההרשמה לתחרות כמעט נגמה,הם התחילו להתחרות בנו בעצמם.
    החלתנו לעשות מרוץ-זוגות אל המרכזייה(מרכז הפקימונים המשודרג מB&W) אך באמצע המרוץ התחלנו פתאום לרחף באוויר בארבעה אנרגיות:אש,עשב,מים וחשמל.בהתחלה התקשרנו אל המפקד שלנו כדי לדעת אם זה בסך הכל שידרוג לאביזרים שלנו,אך מסתבר שאין לזה שום קשר אליו.בגלל זה,לא הבנו מה קרה,עד כדי כך שביטלנו את המרוץ והלכנו למכון ולתחרות.

מכון סאניו,השעה 10:30 בבוקר:

נכנסנו למכון ופגשנו את ארת'ור,מנהיג המכון,אשר נראה כאיש בעל שיער חום,חולצה ירוקה,צעיף אדום ומכנס ונעליים ברוב צבעי הקשת.הראנו לו את''תג השוטרים''שלנו, שאפשר לנו לדלג על כל הקרבות במכון.
    פתאום,שני מאמנים אתגרו אותנו לקרב זוגות.זיהינו את שניהם כזאק וקייסי,יריבנו הוותיקים מהמסעות הקודמים שלנו.הסכמנו לקרב.
    זאק וקייסי הוציאו את שיממה ובייליף,בהתאמה.כנגדם הוצאנו את טריקו וצ'ימצ'אר,והתחלנו לתקוף. את בייליף היה די קל לנצח,אך לעומת זאת,את שיממה היה קשה לנצח. פתאום,טריקו התחיל לזהור באור לבן,ולהתפתח.
    ''גרובייל.פוקימון לטאת העץ.הוא משתמש בעלה שעל ראשו כדי לתקוף.העלה על ראשו גם מראה את מינו:עלה ארוך-נקבה.עלה קצר יותר-זכר''.
    ''גרובייל למד טוויסטר''.
    את שני הדברים אמר הפוקדע.
    ''וואו,טריקו!התפתחת לגרובייל!''אמר צ'רן.
    ''גרובייל,תשלב בין טוויסטר ועלי תער ולצור מערבל עשב!''קרא צ'רן.שיממה התעלפה.עם זאת,בייליף עדיין נשארה,ובגלל שכאשר טריקו התפתח בייליף התהאבה בו,צ'רן פשוט נתן לי להלחם,ופרש מהקרב.פתאום,צ'ימצ'אר התחיל לבעור,והשתמש ביכולת הלהט שלו.
    ''צ'ימצ'אר למד להביור''.אמר הפוקדע.

ביינתיים,בתחרות של קארה ובלה,השעה 12:20:
    ''אני לא מאמינה שעברתי את השלב הראשון!''אמרו בלה וקארה יחד.
    ''וואו,מתקפת''הצדף הקפוא''של מיג'ומרו פשוט מדהימה!''אמרה קארה לבלה.
    ''שלא לדבר על מכת''כנף-הפינג(פינג-ווינג)''של פיפלאפ!אמרה בלה בחזרה.

''וזה הזמן לסיבוב השני:סיבוב הקרבות!''אמרה מנחת התחרויות מיליאן.
    בלה נקבעה להלחם במאמן בשם דרו(אותו אחד מהסדרה),בעוד שקארה אמורה להלחם במישהו בשם קייל.

והקרב בין דרו לבלה..... מתחיל!
    דרו הוציא את ניינטיילס שלו,בעוד שבלה הוציאה את שינקס.שינקס השתמש בנשיכה בזמן שיש מסביבו ניצוצות כדי לתקוף את ניינטיילס גם ביופי וגם בחוזק.ניינטיילס,בתגובה,השתמשה ניינטיילס באס אווירי משולב אם התקפה מטעה ביחד,שפגעה בשינקס ממש קשה.שינקס נכנס למצב מפוחד.לא היה לבלה הרבה סיכוי לנצח.

מה יקרה בהמשך?האם שינקס יצליח להתגבר על הפחד שלו?ומה יקרה אם ליאם וצ'רן?
    כל זאת תגלו.......בפרק הבא!

ההמשך יבוא.............

שם הפרק הבא:עולם החלומות!מונה ומושארנה!
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:
    מייל:Liami2525@gmail.com
    סקייפ:Liami25(ליאם אליאס)

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

3. משתמש מנוסה
    יפה, אני רואה שאתה משתפר!
    אבל עדיין, אני רואה לפעמים טעויות...
    נגיד,"בלה נקבעה להלחם במאמן בשם דרו(אותו אחד מהסדרה),בעוד שקארה אמורה להלחם במישהו בשם קייל."
    אי אפשר להגיד "במאמן" ואז כשיש עוד מישהו באותו תפקיד להגיד "במישהו".
    חוץ מזה, בתחרויות אין מתאמים? >_>
    בקיצור, פרק טוב, מקווה שתשתפר!
    היי!!!!!111111111111
    זהו עכשיו עזבו אותי
    MY NAME IS TAMIR AND THIS IS MY YOUTUBE CHANLLE
    www.youtube.com/user/MyNameTamir2
    FACEBOOK:
    Tamir Livneh
    :TWITTER
    אין לי

סיפורים מאוד טובים:
    כנסו לסיפור של DAV5000
    מסע בסימן בוויזל
    כנסו לסיפור של shlomii4
    אש ובייליף - הלב שנשבר
    כנסו לסיפור של L25
    פוקימון - יומנו של סוכן

4. משתמש מנוסה
    פרק 6:עולם החלומות!מונה ומושארנה!:

''שינקס!לאאאא!''אמרה בלה.
    לפתע,שינקס זהר באור לבן.הפוקדע התריע:''שינקס הפעיל את יכולת''כוח הענן''שלו,והוא עומד להתפתח''.
    ''קול,שינקס!אתה עומד להתפתח!''אמרה בלה.
    שינקס השתמש בפריקה,והתקדם אל עבר ניינטיילס.בתגובה,ניינטיילס תקפה בקרן אותות,שדי השפיעה על שינקס.
    שינקס הרגיש נורא,ומד החיים שלו הראה שנשארה לו רק נקודת חיים אחת.ניינטילס באה לתקוף אותו,אך בגלל החיים שבמד,היכולת הייתה חזקה מתמיד,ושינקס פשוט הגן על עצמו במסך חשמלי,שלא רק הגן על שינקס,אלא גם תקף את ניינטיילס.לפתע שינקס התחיל לזהור.זה אומר שהגיע הזמן להתפתח.תוך כמה שניות הופיע על הבמה לאקסיו חזק ועוצמתי במקום שינקס קטן וחמוד.
    ''לאקסיו למד ניב קרח''.
    ''וואו!אתה למדתה ניב קרח!''אמרה בלה.
    בלה אמרה ללאקסיו לשלב ניב קרח ופריקה ביחד עם נשיכה,וליצור''ניב קרח חשמלי''.וזה כמעט עילף את ניינטיילס.
    ''והזמן....נגמר!המנצח/ת הוא/היא......בלה!''אמרה מיליאן מנחת התחרויות.
    ''וואו,היית טובה''אמר דרו.
    ''גם אתה,למרות שהפסדת''אמרה בלה.
    ''נתראה!''אמרו שניהם,בעוד דרו הלך ליציע הכבוד לצפות בקרב.

ביינתים,במכון העיר סאניו,השעה 13:00:

''צ'ימצ'אר!קדימה,להביור!''אמרתי.
    צ'ימצ'אר השתמש בלהביור,שפשוט עילף את בייליף.
    שמחתי מאוד על הניצחון,ואני וצ'רן התקדמנו אל עבר מנהיג המכון ארת'ור,אשר מתמחה בחרקים.
    ''הקרב בין מנהיג המכון ארת'ור לבין ליאם וצ'רן......מתחיל!''אמר השופט.
    ''צ'ימצ'אר!פוקאבו!קדימה!''אמרנו אני וצ'רן.
    ''פינסיר!סקורופי!קדימה!''אמר ארת'ור.
    ''צ'ימצאר,פוקאבו,להביור!''אמרנו.
    זה עבד,ושני החרקים הותקפו בהצלחה.עם זאת,אחרי זה,פינסיר תקף בגיליוטינה,וסקורופי יצר מלכודת קוצים רעילים,שפגעו בפוקאבו די קשה,אבל לא בצ'ימצ'אר,שהקיף את עצמו במסך אש,ושחרר אגרוף אש אדיר אל שניהם,וכדי לצבור מהירות,הוא שילב גם אגרוף מאך בהתקפה הזאת,ששני אלה הם מתקפות שצ'ימצ'אר לומד רק כשהוא מתפתח.בכל מקרה,בעזרת ההתקפות האלו,צ'ימצ'אר הצליח לעלף את סקורופי,ושרף את הקוצים הרעילים,מה שגרם לכך שההרעלה של פוקאבו תעלם.אם זאת,מתקפת הגיליוטינה של פינסיר הפעם עבדה טוב מאוד,וצ'ימצאר התעלף.הוצאתי את טסטוג'ה.פינסיר פגע בו די קשה עם מתקפות החרק שלו,אך פתאום,טסטוג'ה השתמש באס אווירי,שעילף את פינסיר.
    ''סיזור!באגרס!(האקומורי,החרק/עשב מדור 5)צאו!''אמר ארת'ור.
    ''פוקאבו,להביור!''אמר צ'רן.
    פוקאבו יצר להביור,שהעיף את שני היריבים שלו רחוק מאוד.טסטוג'ה תקף את באגרס באס אווירי,שגם השפיע על באגרס חזק.אם זאת,אחרי כמה מתקפות חרק ומעופף של שני יריבינו,המצב לא נראה טוב.באנו לתקוף,שפתאום,כל הפוקימונים בעיר התחילו להשתטח,ופשוט להרדם.מסתבר שדבר זה הגיע מהמושארנה של נעמי.נעמי התקשרה אלי ואמרה לי לקחת את בלה וקארה מאולם התחרות ולבוא.הגענו לאולם התחרות,והודענו לכולם שהם צריכים להתפנות מהביניין.התקדמנו אל עבר הבית של נעמי.היא סיפרה לנו שאלו גלי קול סאנכרו-חושיים בתדר גבוה.בגלל התדר הגבוה,רק פוקימונים מושפעים מזה,אך בתדרים נמוכים יותר,גם בני אדם יושפעו.רק פוקימונים על חושיים ועוד כמה אחרים שחסינים לקול או כאלה מסוג רוח או אופל לא''ממש''מושפעים מזה.נעמי הסבירה לנו שמישהו כנראה פוגע בבית הגידול הטבעי של העל חושיים והרוחות-מגרש החלומות הנטוש(שפעם היה שלם,אבל אם ראיתם את פרק 6 בBW,אתם יודעים שהפיצוץ נצר על ידי מדענים מרושעים[אולי מדענים מצוות פלזמה?])שמוביל לשער לעולם החלום.
    התחלנו ללכת לשם,שם פגשנו בצוות פלזמה שוב.נעמי נזכרה שפעם נוכלים אחרים(המדענים)פגעו באזור,וגרמו לכך שמושארנה כמעט תמות.למעשה,עד שהוכך אחרת,נעמי חשבה שמושאנה באמת מתה.אחר כך,נוכלים אחרים(שלישיית רוקט)גרמו לכך שמושארנה באמת תמות,אך זה לא קרה בסוף.היא לא רצתה שזה יקרה שוב.פתאום,מושארנה זכר(בוא נקרא לו ביינתים מושארני)ובתו הקטנה מונה הופיעו.מונה מאוד התחברה לבלה,ומושארני ומושארנה(שלמעשה הייתה אמא שלה)הסכימו שבלה תוכל ללכוד אותה.בלה לכדה את מונה,בעוד שבלה לכדה גם את מושארני,וכך בעזרת שלושתם,צוות פלמה נפגע,אך זה היה מאוחר מידי.P הוציא את וואשיבון,שתקף את את החבורה,ואחר כך חזר לP,בעוד שמארס הוציאה את הארובט שלה,שיצר''מסך עשן''(כמו שצוותים אחרים כמו צוות רוקט או גלקטיק עשו בעבר)ופשוט''נעלמו''.לא נותר לנו הרבה מה לעשות לפני שאפילו החורבות שנשארו באזור יעלמו לתמיד,וכך עולם החלומות ומונה ומושארנה יעלמו.עם זאת,ארת'ור,שצפה כל הזמן בקרב,ניטרל את הפצצה בעזרת סיזור שלו,שאם הצבתות ושריון הברזל שלו,הוא הפך להיות לוחם מעולה,וגם מישהו שמומחה במקרי חרום.בגלל שאני וצ'רן עזרנו פה מאוד,אז ארת'ור החליט לתת לנו את התג במתנה,אך לא הסכמנו לסרב לקרב,והתקדמנו אל עבר המכון.

מה יקרה בהמשך?האם בלה או קארה ינצחו בחרות?ומי ינצח בקרב המכון?ליאם וצ'רן או ארת'ור?ומה צוות
    פלזמה מתכננים בהמשך?

כל זאת תדעו........בפרק הבא!

ההמשך יבוא.........

שם הפרק הבא:אייפום בצרה!צוות פלזמה שוב!

אפשר להגיב כבר על הפרק!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-03-2010 בשעה 07:55 PM
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

5. משתמש מנוסה
    פרק 7:אייפום בצרה!צוות פלזמה שוב!:

התקדמנו אל עבר המכון.לפתע,ארת'ור עצר אותנו,כי הוא רצה להלחם בזירה העירונית ולא במכון כדי שכולם יוכלו לצפות בקרב.
    השמועה על הקרב עברה מפה לאוזן בעיר.מאות צופים בתחרות התקדמו אל עבר הזירה.אפילו דרו הלך,כי הוא התלהב מאוד שאבא שלו(ארת'ור)נלחם.בגלל זה,התחרות נפסקה באמצע.
    התחלנו את הקרב מחדש.סיזור תקף באס אווירי,בעוד שבאגרס תקף ב''אבן נסתרת''(כוח נסתר אבן).זה פגע בטסטוג'ה ובפוקאבו מאוד קשה.עם זאת,סיזור כמעט התעלף אחרי כמה מתקפות בגלל שמרוב החום של פוקאבו,השריון של סיזור הותך,והוא פשוט חזר להיות סייטר(עם זאת,אחרי שסיזור ביצע כמה מתקפות השריון צמח לו מחדש).
    טסטוגה ופוקאבו יצרו מתקפה משולבת-התמקדות שמש,שמורכבת מ:אס אווירי,להב עלה,טעינת נייטרו ואגרוף ממוקד.המתקפה עשתה הרבה נזק,ואפילו עילפה את באגרס.אחר כך,החלטתי שהגיע התור של צרן להלחם לבד במי שנשאר אחרי הקרב הכפול הקודם שלנו,שבו אני נלחמתי נגד מי שנשאר(p),ובנוסף לכך,לסוג של פוקאבו-אש,היה יתרון כפול נגד סיזור,בעוד שהסוג של טסטוג'ה-עשב,לא ממש משפיע על סיזור.
    סיזור תקף באס אווירי ורעידת אדמה ביחד,ויצר''סופת מדבר''אשר השפיע חזק על פוקאבו.פתאום,מהשמיים הגיעה אייפום,שצ'ימצ'אר(שהיה מחוץ לפוקדור וצפה בקרב)מכיר מהעבר.אייפום השתמשה באגרוף אש,שבעזרת האש של פוקאבו הגדיל את כוחו ועילף את סיזור,מה שאומר שאני וצ'רן ניצחנו בקרב.קיבלנו את התג והתרגשנו מאוד.
    פתאום,p,מארס,מפקד הצוות(שהתברר ששמו הוא ג'יטסו)ועוד דמות נשית אשר נראתה דומה לג'יטסו חטפו את אייפום למערה שקרובה לעיר.התקדמנו אל עבר המערה.
    במערה פגשנו בצוות פלזמה.אני,בלה וצ'רן החלטנו להלחם נגד P,מארס וג'יטסו,בעוד שקארה נלחמה נגד האישה המסתורית ההיא(נקרא לה ביינתיים האנט).צוות פלזמה רימו כמו תמיד,ובמקום להשתמש בפוקמון אחד,הם השתמשו בכל השישייה של כל אחד נגדנו.פתאום,האיש המסתורי מיער סאניו הופיע שוב.הפוקימון החדש שהוא השתמש בו היה סוג של מרבה רגליים קטן בעל מעטפת ירוקה נמתחת וזנב רעיל מפוצל,ששמו היה פושידה.האיש המסתורי(נקרא לו M)אמר לפושידה להשתמש בהתנגדות חרק ובעוקץ רעל,לצ'ארמנדר באס אווירי וטעינת נייטרו,לוורטורטל(סקווירטל לשעבר)באקדח מים ובתותח הבזק,לבולטאנג במכת ברק ומתקפה על חושית ולטורטוויג בשאיבת מגה וסופת מדבר.התוצאה:צוות פלזמה מעולף ואייפום משחורת מהכלוב.m השתמש באולטראבול המיוחד שלו כדי ללכוד את האייפום.צוות פלזמה ששוב''נעלם''לא השיר מאחוריו שום זכר.
    החלטנו שהיעד הבא שלנו הוא העיר שייפו.עם זאת,בלה וקארה היו עדיין צריכות לסיים את התחרות,אז הן החליטו להישאר בעיר עד שהתחרות תיגמר,ולפגוש אותי ואת צ'רן בעיר שייפו.

מה יקרה בהמשך?איך בלה וקארה יסיימו את התחרות ויגיעו לעיר שייפו?איזה פוקימון יתפתח בפרק?ומה ביינתים קורה במוזיאון שבעיר?

כל זאת תגלו.......בפרק הבא!

ההמשך יבוא........

שם הפרק הבא:דאנג'ורו,הארובט,מוגוריו,אייפום!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-14-2010 בשעה 08:15 PM

ליצירת קשר:

6. משתמש מנוסה
    עדיין לא קראתי את הפרקים אבל שתי שאלות:
    1.איך מפרק 5 לפרק 7? :d
    2.תקרא חוקים! פעמיים עשית דאבל פוסט! מישהו ינעול את זה!!
    היי!!!!!111111111111
    זהו עכשיו עזבו אותי
    FACEBOOK:
    Tamir Livneh
    אין לי

סיפורים מאוד טובים:
    כנסו לסיפור של DAV5000
    מסע בסימן בוויזל
    כנסו לסיפור של shlomii4
    אש ובייליף - הלב שנשבר
    כנסו לסיפור של L25
    פוקימון - יומנו של סוכן

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי MyNameTamir2 צפה בהודעה
    עדיין לא קראתי את הפרקים אבל שתי שאלות:
    1.איך מפרק 5 לפרק 7? :d
    2.תקרא חוקים! פעמיים עשית דאבל פוסט! מישהו ינעול את זה!!
    מותר לעשות דאבל פוסט עם אתה רוצה לכתוב פרק חדש, במקרים אחרים אי אפשר,
    בנוסף סליחה על הטעות עם הפרקים, ערכתי.

ליצירת קשר:

8. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    היי (:
    תראה, אופן הכתיבה הוא מעולה. השפה יפה ומוצגת בטוב טעם, אבל זה נראה שלא השקעת ממש בעיצוב (כלומר, צבעים, דגש, נוטה, תמונות, גודל וכו') אני ממליץ לך להשקיע קצת בעיצוב הפרקים שיהיו יותר מושכים לעין.
    הצחיק אותי הקטע שבו השריון של סיזור או יותר נכון מעיל הכסף שלו, נמס. חח, לא רואים את זה כל יום.
    הקרב לא רע, מתואר בהתאם, רעיון נחמד שילוב מתקפות, אבל אני לא ממליץ להישתמש בזה יותר מדי.
    אני מצטער שאני לא קראתי את כולם, אני חדש כאן, אבל איפום הוא היה של מישהו אחר (כי אי אפשר לתפוס פוקימון של מישהו אחר) או שהוא בכלל פוקימון ללא מאמן? (מה שלא הבנתי זה איך הוא בצרה). כמו שאמרו, תנסה לפרט יותר אחי, עוזר הרבה. דיבורים, תנועות וכו' וכו'. זה עוזר. בכל מקרה, אחלה פרק. בינתיים, אני מבטיח לנסות לקרוא את היומן שלך, מקווה שתשתפר.

9. משתמש מנוסה
    פרק 8:דאנג'ורו,הארובט,מוגוריו,אייפום!:
    הלכנו לנו אל עבר העיר שייפו.רק אני,צ'רן ו.......אף אחד.עדיין לא התרגלנו שבלה וקארה לא איתנו במסע.פתאום,ראינו שלט מולנו-על השט היה כתוב''מקדוניה''.נכנסנו לעיר,היה לה מגדל שעון ענקי,ובנוסף לכך,בעיר היה שוק מאוד גדול,אם מאכלים מכל העולם-ובמרכז השוק עמד הסניף הכי גדול באיסו של רשת המסעות הגדולה''הטורטיות של טורטרה''.כמו כן,ליד המסעדה עמדו מלא כתבים,אשר מראיינים מישהו.הלכנו לראות,וגילנו שה''מישהו''הזה הוא שחקן הפוטבול המפורסם''פיט ג'ונסון'',ושהוא מתראיין לרשת הטלוויזיה''pl'',וגם לרשתות טלוויזיה של אזורים בעקבות התחרות שבעיר-מי שקונה הכי הרבה דברים בשוק של העיר,זוכה באספקה עצומה של דברים ומאכלים מהשוק,ובעוד פרסים נוספים.אחר כך,גילנו שעיר הזאתי ממש קרובה לשייפו,עד שבהגדרה הרשמית,מקדוניה זה רק השם של השוק,בעוד שמה שאנחנו עומדים בו זו בעצם העיר שייפו.פתאום התחלנו להעלם למקום משונה...........

ביינתיים,בתחרות בעיר סאניו.............

הפוקדע סרק את הפוקדע של קייל,והציג את המידע המעניין ביותר עליו:הוא נער בן 17,אשר התחרה פעם בגביע וואלאס בסינו,והפוקימונים שלו הם:גרוטל,דראומקה(הקוף הקטן הזה שמתפתח לגורילה משנת הצורה מדור 5)וצ'ינצ'ו.הוא הוציא את הידראומה.בעוד שקארה הוציאה את פיפלאפ.פתאום,קפא הזמן,ובלה וקארה התחילו להעלם למין מקום מוזר.......

ביינתיים,במימד של ארסאוס(או שלא?)..............

ראינו את ארסאוס מולנו.הוא אמר שלא ככה הדברים היו צריכים לקרות,ושהיינו אמורים לא לתת לצוות פלזמה לברוח ביער סאניו ולהמשיך בדרכנו,אלא לעצור אותם מיד,אך זה אומר שבלה לא תלכוד את מונה,ושאני וצ'רן לא נזכה בתג שלנו.פתאום,פיפלאפ של קארה גילה שמשהו חשוד,ואז ראה מכשירי חשמל במקום הקריסטלים הקסומים של ארסאוס.הוא השתמש בפינג-ווינג על ה''קריסטלים'',וחשף שכל זה זה בעצם מלכודת של צוות פלזמה........

''זה זמן שתתחלו לרעוד.......''
    ''כי צוות פלזמה בכם ישלוט.......''
    ''ואם אתם רוצים לחיות..........''
    '' הנה כמה מילים פשוטות.........''

''כדי לכבוש את העולם ולעשות נפילה..........''
    ''שחור ולבן,אז נהרוס את הממשלה........''
    ''כדי לכבוש את איסו,כמו גדולים.........''
    ''כדי להגיע לעננים.......''

''p,אז נשלוט באופל!''
    ''מארס,אז נהרוס את האור!'''
    ''ועם צ'ורנקו הכל טוב כאן כפליים''
    ''ביחד אנחנו יוצרים עולם שחור!''

''אז תגידו לנו אם אתם מוכנים לקרב.......''
    כי צוות פלזמה יחסלו אתכם עכשיו!''

''בסדר,אם אתם רוצים קרב,זה הזמן שתקבלו אותו''אמרתי.
    פתאום,M הופיע שוב,כמו בכל הפעמים שצוות פלזמה הופיע.
    M זרק פוקדור על דאנג'ורו שהיה במערה,וזרק את הפוקדור לצ'רן.הפעם,לצ'רן הייתה תחושה שהוא מכיר את M.......

רוצים לגלות מי זה M?ומה יהיה אם התחרות בעיר סאניו ועם המכון בעיר שייפו?ומה גם יקרה עם צוות פלזמה?

תגלו בפרק הבא!

ההמשך יבוא............

שם הפרק הבא:מכון שייפו!האיש המסתורי נחשף!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-20-2010 בשעה 09:58 AM

ליצירת קשר:

10. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    תישמע אחי, פרק נחמד אבצ פחות מהקודם.
    יש שיפור, זה נכון, אבל ממש שיפור קטן. הפרק הוא ממש קצר, תנסה להרכיב מיקרים, לתת חדשים...יש המון דברים ששווה לנסות. לא ממש התחברתי לרעיון שפוקידע יכול לסרוק בן אדם כי זו דיי חדירה לפרטיות שכזו....
    קצת היה לי קשה להבין מה קורה, תנסה לעצור, לינשום, להרחיב, מה שיגרום לפרק להראות יותר טוב. אני גם ממליץ לך להתשמש בצבעים וגדלים לכתב, שיראה יותר טוב לעין ושהכל יוכל להתבהר. מה שהצליח להרים את הפרק הוא החלק שבו ארכאוס, שבעצם הוא לא היה הכי אמין כי הוא סוג של אלוהים והוא יכול לשלוט בה-כל, אבל זה באמת הצליח להרים אותו שבסופו של דבר התגלה שזו מלכודת של צוות פלזמה. תנסה יותר להשקיע בשיחות של האנשים והפוקימונים.

11. משתמש מנוסה
    הפרק היה קצר בגלל שיש לי וירוס במחשב,אך אל תדאג-היום פרק כפול(כלומר-אני יפרסם פרק נוסף היום ולא מחר)

ליצירת קשר:

12. משתמש מנוסה
    -מחק הודעה-
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-06-2010 בשעה 09:31 PM

13. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    פרק נחמד

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

14. משתמש מנוסה
    הספקתי לקרוא את שלושת הפרקים, ואתה משתפר מפרק לפרק! D:
    אהבתי את הרעיון שלא שחכת שצוות רוקט כל הזמן שר את הפתיחה, אז ניסית לעשות שיר פתיחה לצוות פלזמה.. זה היה מצחיק!
    מחכה לבא!
    היי!!!!!111111111111
    זהו עכשיו עזבו אותי
    FACEBOOK:
    Tamir Livneh
    אין לי

סיפורים מאוד טובים:
    כנסו לסיפור של DAV5000
    מסע בסימן בוויזל
    כנסו לסיפור של shlomii4
    אש ובייליף - הלב שנשבר
    כנסו לסיפור של L25
    פוקימון - יומנו של סוכן

15. משתמש מנוסה
    Tamir2-תודה על התגובה.אם לא הבנת,צ'ורונקו היא כמו מיאו,רק בת

פרק 9:מכון שייפו!האיש המסתורי נחשף!

צ'רן חשב טוב טוב:מיהו האיש?הוא הסתכל על הבגדים שלו,על הכוע,על הגוף ועל הפנים.פתאום,הוא הבין מי זה.
    ''דוד מיכאל?''שאל צ'רן.
    ''טוב,כן.גילית מי אני.עכשיו אפשר להתחיל בקרב?''אמר מיכאל.
    ''טוב,כן!''אמרו כולם.
    ''צאו,כולם!''אמרנו.
    ''זה הזמן!פוקימוני עשב!קדימה!קרן טבעית!פוקימוני מים!גלישה!פוקימוני אש!להביור!פוקימוני חשמל!מכת ברק!''אמרנו.
    כולם תקפו,אבל המוגוריו של הבוס,שכעת התפתח לדוראיזו,יצר מסך חול,שגרם להם להעלם,אך הם לה שמו לב שהם לקחו עוד משהו-הצ'ארמנדר של מיכאל,שהחליט ללכת לחפש אותו.אחר כך,בגלל שצוות פלמה נעלם,הזמן המשיך לנוע,וכל אחד נעלם לאזור שבו היה.

מכון העיר שייפו,השעה 12 בבוקר.........

''אנחנו מאתגרים אותך!''אמרנו למנהגית המכון.
    ''אין בעיה!''אמרה אישה בעלת עור''שחור'',סינר טבחים,ושיער אפרו גדול-שהיא לא אחרת מאשר מנהיגת המכון-אלוו.
    רצינו להתחיל בקרב,אבל נזכרנו בתחרות בעיר סאניו,אז הלכנו למרכז הפוקימונים.

מרכזיית העיר שייפו,השעה 12:20 בבוקר...........

צפינו בקרב.קארה הוציאה את פיפלאפ,ואמרה לו להשתמש בפינג-ווינג.דראומקה ידע שזה מה שהיא תעשה,אז הוא החליט להשתמש עליו בשאיבת מגה.לפיפלאפ מאוד כאב,וקארה דאגה לו מאוד.פיפלאפ ראה כמה קארה דואגת לו,אז הוא התחיל להציף את האולם,ליצור אבקת שלג ולהקפיא את הבועות כדי ליצור ערפל,ואז השתמש שוב בפינג-ווינג,שאותו הוא שילב אם מתקפה חדשה שהוא למד-ציפורן מתכת.דראומקה מאוד הושפע מזה,אך הוא החליט לשרוף את הערפל,וכך ליצור מסך אש מפואר,וכך גם להקטין את הדיוק של פיפלאפ,אך בטעות יצא לדראומקה מסך עשן מכוער,אשר הקטין את הניקוד.קייל קיווה שהורדת הדיוק של פיפלאפ תוסיף לו כמה נקודות,אך מסתבר שפיפלאפ ניצל את העשן לטובתו,ופגע בדראומקה.
    ''הזמממממממממממממן........נגמר!המנצח/ת הוא/היא...............קארה!''אמרה מיליאן.
    ''טוב!נראה שבחצי הגמר הזוגות הם:מרינה נגד בלה וקארה נגד ניק!''אמרה מיליאן.
    ''טוב!קרבות חצי הגמר ימשיכו בעוד שעתיים בגלל שהאחות ג'וי ושאר השופטים צריכים ללכת לביתם ולסכם את התוצאות,אז ביינתים-שעתיים הפסקה!

מכון העיר שייפו,השעה 12:30 בבוקר..........
    ''הקרב.......מתחיל!''אמר השופט.אלוו הוציאה את הסקיטי והמירוהוג שלה,בעוד שצ'רן ואני השתמשנו בפוקאבו ובצימצ'אר.אמרנו לשניהם לתקוף בשבירת לבנים,אבל מירוהוג וסקיטי פשוט שיתקו אותנו.לפתע,התחיל לקרות משהו משונה..............

מה קרה באמצע הקרב?האם ליאם וצ'רן ינצחו?ומה יקרה אם התחרות?
    הכל........בפרק הבא!

ההמשך יבוא....................

שם הפרק הבא:מנת הכאב,הצדק והפוטבוווווווווווווווווווווול!(הגזמה ב-ו,נכון?)

אפשר להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-07-2010 בשעה 10:13 PM

ליצירת קשר:

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •