Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 69
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    לסיפור כל כך טוב אסור לשקוע. אני דורש פרק

2. משתמש מנוסה
    שם: ליאם
    טוב,אחרי הרבה הרבה זמן שלא היה פרק.......זה הזמן לסיכום השבועי!(בעצם,הפעם זה זא סיכום שבועי אלא סיכום כולל של הפרקים שפורסמו).בעצם,הסיכום השבועי הוא פרויקט שניסיתי לעשות לפני שבוע,אבל הוא נכשל בגלל הווירוס שהיה לי במחשב.
    אז בקיצור,בלי כל מיני עיכובים מיותרים,ליאמלי הפקות חשא-מעפנות גאים להציג את..........הסיכום השבועי!

Sd001:
    ליאם והצ'ימצ'אר שלו מגיעים לאיסו ופוגשים בבלה וצ'רן.
    דמויות חדשות נחשפות-פרופ' נעמי,דודתה של בלה,פרופ' פיין,אחותו של פרופ' אוק וקארה,האחיינית של פרופ' פיין.
    ליאם,בלה,צ'רן וקארה יוצאים למסע שלהם,ומתקדמים אל העיר קראקוסה.

Sd002:
    הפרופ' מודיעה לחבורה שהם צריכים לחזור לעיר קיינו.
    החבורה מתקדמת לעיר מיילו,שם הם פוגשים בסינת'יה אלופת סינו.
    החבורה מגיעה למימד של ארסאוס,שם הם פוגשים בו ובשלישיית דרקוני האנרגייה.
    צוות פלזמה(לפחות חלק ממנו)מופיע.

Sd003:
    החבורה מגיעה לעיר קראקוסה,שם היא פוגשת בp ומארס.
    ליאם וצ'רן נלחמים נגד P ומארס.

Sd004:
    החבורה מגלה שצוות פלזמה מתכנן להפנט את אנשי האזור בעזרת עשן החלומות,ושp ומארס הם חלק מצוות פלזמה.
    החבורה מגיעה ליער סאניו,שם היא פוגשת בארבעה סוכני פלזמה,ובאיש מיסתורי אשר מציל אותם מהם.
    ליאם לוכד מריפ,למרות שמריפ תיחשף רק בהמשך.
    Sd005:
    החבורה מגיעה לעיר סאניו,שם היא מגלה שיש להם כוחות אשר קשורים לארבעת האנרגיות:אש,מים,עשב וחשמל.
    ליאם וצ'רן מגיעים למכון סאניו,שם הם פוגשים בארת'ור מנהיג המכון וביריביהם הוותיקים קייסי וזאק.
    ליאם וצ'רן נלחמים נגד קייסי וזאק.
    הטריקו של צ'רן מתפתח לגרובייל ולומד טוויסטר ומערבל עשב.
    צ'ימצ'אר של ליאם מפעיל את יכולת הלהט שלו,שבזכותה הוא לומד להביור.
    בלה פוגשת את דרו,שהוא יריבה בסיבוב הזה.

Sd006:
    השינקס של בלה מתפתח ללאקסיו.
    בלה מנצחת את דרו וממשיכה לסיבוב השני.
    ליאם וצ'רן מנצחים בקרב שלהם נגד זאק וקייסי.
    ליאם וצ'רן מתחילים להלחם נגד מנהיג המכון,ומנצחים את הסקורופי והפינסיר שלו.
    ליאם וצ'רן(וגם בלה וקארה,אשר הגיעו למקום)פוגשים את פרופ' נעמי שוב,אשר מסבירה לנו שמישהו פוגע בעולם החלום,שהוא בית גידולם הטבעי של רוב הפוקימונים העל-חושיים.
    החבורה פוגשת בצוות פלזמה שוב.
    נעמי לוכדת מושארנה זכר,בעוד שבלה לוכדת מונה.

Sd007:
    ליאם וצ'רן נלחמים בארת'ור מחדש,ופוגשים אייפום מסתורית,אשר עוזרת להם לנצח בקרב.
    ליאם וצ'רן מנצחים את ארת'ור בקרב המכון שלהם,ומקבלים את''תג החיפושית''.
    צוות פלזמה חוטפים את האייפום המסתורית.
    החבורה מגיעה למעין מערה,שם הם פוגשים בצוות פלזמה ובאייפום החטופה.
    החבורה פוגשת את האיש המסתורי מיער סאניו,ומסתבר שהסקווירטל שלו התפתח,ושהוא לכד פושידה.
    האיש המסתורי לוכד את אייפום.
    ליאם,בלה,קארה וצ'רן מתפצלים סוף סוף-ליאם וצ'רן מתקדמים לבד אל עבר העיר שייפו,בעוד שבלה וקארה נשארות בעיר סאניו לצורך התחרות.

Sd008:
    ליאם וצ'רן מגיעים לעיר שייפו,שם הם פוגשים בשחקן הפוטבול המפורסם פיט ג'ונסון.
    ליאם,בלה,קארה וצ'רן נעלמים למימד של ארסאוס שוב,אבל הפיפלאפ של קארה מגלה שזו בסך הכל תרמית של צוות פלזמה.
    P,מארס וצ'ורונקו חושפים בפני החבורה את המוטו שלהם.
    צ'רן לוכד דאנג'ורו.
    האיש המסתורי מופיע שוב,אך הפעם לצ'רן יש תחושה שהוא מכיר אותו............

Sd009(הפרק האחרון שפורסם):
    מתגלה שהאיש המסתורי הוא מיכאל,אחיו הצעיר של אבא של צ'רן.
    מתגלה שלבוס יש מוגוריו,שהתפתח לדוראיזו.
    צוות פלזמה נעלמים ולוקחים איתם את הצ'ארמנדר של מיכאל.
    ליאם,צ'רן,פיט ומנהיגת מכון שייפו אלוו הולכים למרכזייה כדי לצפות בקרב של קארה נגד מתאם בשם קייל.
    קארה נלחמת נגד קייל ומנצחת אותו.
    ליאם וצ'רן מתחילים להלחם נגד אלוו.

אז נראה שזהו! סיימנו עם הסיכום השבועי.
    טוב,זה הזמן לתקציר הפרק הבא:

פרק 10-מנת הכאב,הצדק והפוטבול-תקציר:
    ליאם וצרן ממשיכים להלחם נגד אלוו,שפתאום קורה משהו מוזר לצ'ימצ'אר באמצע הקרב,אשר מוביל לתפניות רבות.כמו כן,התחרות של בלה וקארה לא נעצרה לעד,והיא עומדת להמשיך.מי ינצח במכון-ליאם וצ'רן או אלוו?ומה יקרה עם התחרות של בלה וקארה?ומה עם הקרב נגד פיט,שנקבע בסוף הקרב נגד אלוו?תתכונו לפרק הבא,אשר מחזיק בתוכו הפתעות רבות............

טוב,אני מקווה שאהבתם את הרעיון של הסיכום השבועי,ואני בטוח שאחרי זה ואחרי התקציר של הפרק הבא,אתם בטח תגיבו משהו.............................................

טוב,אז נתראה מחר,בפרק הבא!.............................................. .
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-25-2010 בשעה 07:48 AM
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:
    מייל:Liami2525@gmail.com
    סקייפ:Liami25(ליאם אליאס)

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

3. מנהל ראשי
    מצויין! זאת הגישה!

4. משתמש מנוסה
    תודה על התגובה,אני ממש שמח שאחרי חצי שבוע שלא היה לי מחשב וחצי שבוע שאף אחד לא הגיב בו,סוף סוף מישהו מגיב!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-19-2010 בשעה 07:27 AM
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

5. מנהל ראשי
    אני מנהל את הפורום הזה... נראה לך שאתן לסיפור מעולה כזה ליפול?!

6. משתמש מנוסה
    טוב,אז בלי הרבה המתנה-זה ציפור?זה מטוס?זה פיקאצ'ו שהפך לטיל?(המבין יבין)לא,זה פרק 10!

פרק 10:מנת הכאב,הצדק והפוטבול!!!:
    המצב בקרב היה ממש קשה.צ'ימצ'אר ופוקאבו שותקו לגמרי ממכת הברק של מירוהוג ומגל ההלם של סקיטי.פתאום,צ'ימצ'אר התחיל לשנות את צבעו ללבן ול.......התפתח!
    הרגשתי מאוד שמח ממה שקרה.גם צ'ימצ'אר שמח על התפתחותו,והתגאה במראהו ובחוזקו החדשים,שקיבל שהפך למונפרנו.הוא החליט להשתמש בזרם החשמלי בגופו כדי לטון טעינת נייטרו,מתקפה מיוחדת מאוד בגלל שהיא גם מתקפת חשמל וגם מתקפת אש.כל החשמל מגופו של מונפרנו ומגופו של פוקאבו,אשר גם השתמש בטעינת נייטרו,נפרק אל עבר סקיטי ומירוהוג.סקיטי ראתה כמה קשה למירוהוג בקרב,מה שעזר לה להתפתח סוף סוף לדלקאטי.דלקאטי השתמשה בקרן ריפוי על מירוהוג,וכל נקודות החיים שלו שוחזרו.היה נראה ששני הצדדים נמצאים בקרב צמוד ביותר.פתאום,עלה לי ולצ'רן רעיון.הרעיון התממש כך:פוקאבו הסיח את דעתו של מירוהוג,בזמן שמונפרנו זז מצד לצד כדי שלא יראו אתו.פתאום,באמצע הקפיצות של מונפרנו,הוא התחיל לזהור בור לבן,ואחר כך להתמלה בסילון אש,ולזור מצד לצד-מקיר לקיר,מעץ לעץ,מסלע לסלע,ואפילו בתוך האדמה,בעזרת מתקפת חפירה.מסתבר שמונפרנו למד אקרובט.הוא התחיל לזוז מהר יותר ומהר יותר,עד שבסוף הוא פגע חזק מאוד בדלקאטי ומירוהוג ועילף אותם.
    אלוו הוציאה את וויגליטאף ובאפארון.מונפרנו השתמש על וויגליטאף בשבירת לבנים,וכדי להגביר את מהירותו,הוא השתמש באקרובט.אם זאת,לא שמתי לב שבאפארון פוגע בפוקאבו ומעלף אותו.אחר כך,צ'רן שלח את ראיצ'ו במקום.באפארון תקף במכת קרן,אשר השפיעה על מונפרנו ועל ראיצ'ו חזק מאוד.הכנסתי אחר כך החזרתי את מונפרנו לפוקדור,והוצאתי את מדקיפ במקום.פתאום,באפרון חטף מכה מאוד חזקה ממשהו מסתורי,מהשגרם לו להתעלף,ובגלל שבאפארון התעלף,וויגליטאף נשארה חסרת ביטחון ופשוט התעלפה אחרי מתקפה אחת.אחר כך,נזכרנו שעוד דקה התחרות בעיר ממשיכה,אז הלכנו למרכזייה לצפות בקרב.

''מרכזיית העיר שייפו,השעה 14:20 בצהריים:''
    צפינו בקרב של מרינה נגד בלה.מרינה הוציאה מיסדריבוס קטנה,וזרקה אליה אבן חושך כדי שתתפתח.תוך שניות ספורות,במקום מיסדריבוס קטנה הופיעה מיסמגיוס גדולה ומרשימה.בלה הוציאה בתגובה את לאקסיו.לאקסיו השתמש בנגיסה נגד מיסמגיוס,אבל מיסמגיוס פשוט הרדימה את לאקסיו.פתאום,לאקסיו הופיע מאחורי מיסמגיוס ותקף אתה בנגיסה,מה שאומר שהלאקסיו הישן היה רק כפיל מזויף.לאקסיו הצליח לשלב גם את הקשיחות שלו וגם את היופי שלו.וכך הסיט את מצב הנקודות לטובתו,והצליח להאשאיר את לוח הנקודות כך למשך זמן רב,שהוא למעשה הצליח להחזיק מעמד עד סוף הסיבוב,מה שאומר שבלה ניצחה.אחר כך הגיע הסיבוב של קארה נגד ניר.ניר הוציא את הלבדיסק שלו.בעוד שקארה הוציאה את בולטפיש.בולטפיש כמעט הצליח לנצח,אך פתאום לבדיסק התפתחה למאמאנבו(אני יודע שלבדיסק לא באמת מתפתחת למאמאנבו,למרות הדמיון בין שניהם,אבל זה סיפור שלי,אז זאת זכותי להחליט שמאמאנבו זה ההתפתחות של לבדיסק).תפנית זאת העלתה את מצב של ניר ועשתה מהפך גדול.כעת,לבדיסק כבר יכולה לרפא את עצמה בגלל שהיא התפתחה למאמאנבו,ולכן היא ריפאה את עצמה.
    לבולטפיש היה מאוד קשה לנצח.פתאום,בולטפיש התחיל גם הוא להתפתח.לאט לאט הופיע במקומו אלקטרוייסן ארוך וחשמלי.אחרי ההתפתחות,בולטפיש קיבל צורה יותר נחשית,וגם כוחות רעל(שוב,החלטה שלי אם הוא מסוג רעל בנוסף לסוג חשמל).הוא השתמש בפצצת רפש ובמכת ברק ביחד על מאמאנבו,וזה שיתק אותה,אך היא ריפאה את עצמה.עם זאת,בניסיון השני זה דווקא הרעיל את מאמאנבו,ולכן לא היה לה מספיק זמן לרפא את עצמה והיא פשוט התעלפה.כל זה אומר שבלה וקארה הן מתחרות בגמר!
    ''אז נראה שאנחנו מתחרות בגמר''אמרה בלה.
    ''כן.......''אמרה קארה.
    סיימתי לצפות.המנחה הודיעה שקרבות הגמר יתרחשו רק בשש בערב,ואז יהיה לנו זמן גם להלחם נגד פיט.
    אם זאת,הפעם לפיט היה שותף די מפתיע לקרב שלו נגדי ונגד צ'רן....................................

מה יקרה אם קרב התחרות בין בלה לקארה?ומי הוא השותף המסתורי של פיט?ומה קורה ביינתים במוזאון שבעיר?

כל זאת תגלו........בפרק הבא!
    ההמשך יבוא..........

שם הפרק הבא:מוזאון שייפו! P גנב המאובנים!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 12-12-2010 בשעה 07:58 PM

ליצירת קשר:

7. מנהל ראשי
    אני במתח!
    היכולת שלך לארגן את התחרות מרשימה!

8. משתמש מנוסה
    תודה:d
    פרק 11-מכון שייפו!גנב המאובנים P!:
    נכנסנו למכון.פיט עמד מולנו.הוא החזיק פוקדור שדומה מאוד לכדור פוטבול,אמר את הסיסמה:''זה הזמן למנת הכאב,הצדק והפוטבווווווווווול!!!''וזרק את הכדור לאוויר.הכדור הגיע עד לגבעה ליד שייפו,עליה עמד איש.הוא הוציא את הפוקימונים שלו-מארווק,אמביפום ושיפטרי.אחר כך,הוא אמר את המשפט הבא:''עשה משהו גדול,ואז תגדיל אותו בענק!!!''אמר האיש.
    ''זה הזמן שמאסטר קרבות הטניס O יראה מה הוא שווה!!!''אמר האיש ההוא,שדיבר על עצמו בגוף שלישי,ויצר בעזרת פוקימוניו מכונת תעופה-שיפטרי הוא הכנפיים,אמביפום היא הפרופלור ומארווק הוא הגלגלים.הוא החזיק ביידים של שיפטרי,וכדי שלא יהיה כבד לשיפטרי,הוא לבש את בגד המצנח שלו,אשר חילק את המשקל של כולם באופן שווה.בפרט,o היה איש עם עיינים חומות,שיער סגול-כחול וחולצה ירוקה שעליה יש קפוצ'ון כחול.הוא גם קרוב משפחה של מנהיג מכון פטלבורג בהואן-נורמן,מה שמסביר למה הם כל כך דומים.
    O נחת בתוך המכון,והחזיר את אמביפום ושיפטרי לפוקדור,מה שאומר שהוא הולך להלחם נגדנו עם מארווק.פיט הוציא את הפוטיצ'ומארו שלו.בתגובה,צ'רן הוציא את ראיצ'ו בעוד שאני הוצאתי את טסטוג'ה שלי.מארווק בא לתקוף את ראיצ'ו במכת עצם,אך ראיצ'ו התחמק.פתאום ראיצ'ו זהר האור לבן,והתחיל להיות מוקף בחשמל.מסביבו הופיעה הילה חשמלית של עכברוש ענקי שחושף את שיניו.הפוקדע של צ'רן סרק את ראיצ'ו,ומסתבר שראיצ'ו למד מתקפה חדשה-וולט פראי.מסתבר שאם מתאמנים על המתקפה הזאת מספיק,אז היא לאט לאט הופכת להיות מכת וולט,והיא גם יכולה לגרום לשיתוק.אם זאת,היא גם עושה נזק עצמי.ראיצ'ו אמר פתאום משהו אחר אשר קולו הרגיל:
    ''וואי,וואי,וואי,וואי,ואואאאאאאייייווווווווו...... ....ויילד בולט!''שזה בעצם שם המתקפה.כאן אנחנו מגלים שלראיצ'ו יש יכולת דיבור.מתקפת הוולט הפראי פגעה בפוטיצ'ומארו די קשה,ומראווק,שנהדף אל עבר טסטוג'ה.אחר כך,טסטוג'ה פגע במרוואק חזק מאוד,ע''י כך שפגע בו עם זנב העשב שלו.מראווק ופוטיצ'ומארו התקרבו לכיווננו,אבל מרוב המכות שהם ספגו,הם פשוט התעלפו.הפוקדע הודיע שטסטוג'ה עלה לרמה שמאוד קרובה להתפתחות שלו,ושעוד קרב אחד(בערך)הוא יתפתח לג'אנובי.
    פיט הוציא את שאקל בעוד שo הוציא את אמביפום.ראיצ'ו תקף בשבירת לבנים את אמביפום,כי ידע שזה ישפיע מאוד עליה,אך היא התחמקה.עם זאת,טסטוג'ה שילב את כוחו אם ראיצ'ו,מה שכן הצליח לעשות נזק ופשוט עילף במכה אחת את שאקל.מסתבר שלשאקל של פיט הייתה הגנה נאוד נמוכה,לעמת שאר השאקלים.פתאום,טסטוג'ה זהר באוד לבן,וכמו שאתם יודעים,התפתח.
    פיט הוציא את סקארמורי.
    החזרתי את טסטוג'ה,שכעת הוא ג'אנובי,לפוקדור.במקומו,הוצאתי את מונפרנו.
    מונפרנו וראיצ'ו שילבו כוחות.הם השתמשו בטעינת נייטרו על סקארמורי,בעוד שאת אמביפום הם תקפו בשבירת לבנים.אמביפום,שכבר הייתה מותשת,פשוט התעלפה.
    O לבסוף הוציא את שיפטרי.שילבנו שוב כוחות.יריבינו הושפעו חזק מאוד מהמתקפה.אחר כך,נוצר פיצוץ.מסתבר שסקארמורי לא שרד את ההתקפה,אך גם ראיצ'ו,אשר פגע בעצמו בזמן שהוא השתמש בוולט פראי,התעלף.
    היה זה קרב צמוד בין מונפרנו לשיפטרי.אם זאת,כמו שכלנו יועים-זה ברור שמונפרנו ינצח-הרי למונפרנו יש יתרון כפול על שיפטרי-סוג אש משפיע חזק על עשב,בעוד שסוג לחימה משפיע חזק על אופל.ובאמת,מונפרנו ניצח.
    פיט וo נתנו לנו שני סמלי חזית-אחד נקרא''סמל המטקה''בעוד שהשני נקרא''סמל המגן''.כאן,מתגלה שo הוא גם מוח החזית של העיר סאניו,ושבגלל שלא נלחמנו בו בעיר סאניו,אז אנחנו נלחמים בו עכשיו.
    השעון צלצל והראה שהשעה היא שש בערב-הזמן לסיבוב הגמר בתחרות בעיר סאניו.

''ביינתיים,במרכזיית העיר שייפו,השעה 18:00 בערב:''
    הגענו למרכזייה,והתחלנו לצפות בקרב של בלה נגד קארה.
    פתאום,בלה שלפה מכיסה פוקדור.עם זאת,האנרגייה שבפוקדור(בסיפור זה,יש על הפוקדור חלון קטן המשקף את האנרגייה של הפוקימון וממיר אותה לתמונה של הפקימון עצמו)נראתה שונה,ו''חלון הקסם'' שהיה על הפוקדור הראה שמי שהייתה בתוך הפוקדור היא........טוב,אתם תגלו ממש עכשיו.
    ''צאי.........טוגקיס!!!''אמרה בלה.כולנו הופתענו שיש לה טוגקיס-פוקימון מפותח בצורתו השלישית.בתגובה,קארה הוציאה את אלקטרוייסן.בלה וקארה לא רצו להלחם,אז הן נתנו לשני הפוקימונים להחליט את מהלך הקרב.
    אלקטרוייסן תקף את טוגקיס ברעל משתק,אשר גרם לטוגקיס להיות מורעלת.אם זאת,טוגקיס ריפאה את עצמה,ותקפה את אלקטרוייסן במתקפה על-חושית.אלקטרוייסן התבלבל מהמתקפה,ופשוט עילף את עצמו,מה שאומר שבלה ניצחה בתחרות.אחר כך,בלה וקארה יצאו מההיכל,ופתאום מולם עמדה מכונית,אשר הסיעה אותם עד העיר שייפו.

''ביינתיים,במוזאון העיר שייפו:''
    ''זה יהיה מאובן מצוין בשביל הבוס''אמרה דמות מסתורית.
    פתאום,המשטרה הגיעה,ועצרה את הדמות המסתורית.

ההמשך יבוא........

אפשר להגיב!

שם הפרק הבא:יער המסתורין!המאמן המסתורי מופיע!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-26-2010 בשעה 06:26 AM

ליצירת קשר:

9. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    סיפור טוב אחי המשך כך!

10. משתמש מנוסה
    פרק 12-יער המסתורין!המאמן המסתורי מופיע!:
    ''אתה עצור,p!''אמרה השוטרת ג'ני.
    פתאום,מסוק מסתורי הגיע מהשמיים ולקח את P לעבר העיר האיון.

''ביינתיים,ליד מרכזיית העיר שייפו,השעה 9:00 בצהריים:
    בלה וקארה אמרו לנו ללכת למסעדת העיר ולפגוש אותן שם.פגשנו אותן,והן הראו לנו את המכונית שלהן.רצינו להכנס לאכול,אבל פתאום על צג המכונית,הופיעה הודעה שאומרת לנו לעזור למשטרה למצוא את P ואת המסוק.נכנסנו למכונית,וראינו מלא מכוניות משטרה.המסוק כבר יצא מהעיר,וגם אנחנו.הגענו ליער אורנג',שהוא יער שנמצא בין העיר שייפו לבין העיר האיון.המשטרה החליטה לפצל אותנו לזוגות.היה מאוד קשה לנווט ביער הזה-במיוחד שיש שם מלא מדרונות קטנים וכמה בולי עץ כל הזמן.עם זאת,בסוף הגענו למה שחיפשנו-''אבן הטחב הענקית''.פתאום,ראינו שיער מבצבץ מעל האבן.חשבנו שזה P,כי גם יש לו שיער ירוק וגם הסוואה כזאת ממש מתאימה לו.הלכנו לסלע,לקחנו אזיקים שהמשטרה נתנה לנו,ותכננו לכבול את P,אך מסתבר שזה לא היה P.האיש שהיה מאחורי האבן ברח אל עבר העצים כדי שלא נכבול אותו,ואחר כך הציג את עצמו:
    ''שלום לכם.אני ג'יי קיי אל,אבל אתם יכולים לקרוא לי ג'ייק.אני סוכן מיוחד מהמשטרה שנשלח לתפוס את P.אגב,אני יודע מי אתם-אתם סוכנים 002 ו-003,או בשמכם האמיתי ליאם וצ'רן!'' אמר ג'ייק.
    ''נכון במאה אחוז!''אמרנו לו.
    הוא אמר לנו להשתמש בכוחות שלנו כדי לעזור לו,אבל לא הבנו על מה הוא מדבר.
    הוא הסביר לנו שאנשים כמוהו וכמונו הם אנשים בעלי כוחות מיוחדים.הוא למשל שולט בכוח הדרקון.מנהיג מכון סאניו,ארת'ור,למשל שולט על כוח החרק.
    צ'רן חשב שהתקרית המוזרה בעיר סאניו קשורה לזה וג'ייק סיפר לנו שזה נכון.אחר כך,ג'ייק השתמש בכוח הדקון כדי לעוף,אני,זה שמחזיק בכוח האש,יצרתי סילון אש שבעזרתו עפתי וצ'רן יצר לעצמו גלשן עלה כדי לעוף.פגשנו את בלה וקארה והסברנו להן על ג'ייק ועל הכוחות המיוחדים.בלב,בעלת כוח המים,יצרה לעצמה ענן גשם שיעיף אותה,בעוד שקארה,בעלת כוח החשמל,יצרה לעצמה פס אור חשמלי שבעזרתו היא עפה.הגענו לp ולמסוק,ותקפנו את המסוק בעזרת הכוחות המיוחדים שלנו.פתאום,p,מארס וצ'ורונקו יצאו מהמטוס,ואמרו את המוטו שלהם:

''זה זמן שתתחלו לרעוד.......''
    ''כי צוות פלזמה בכם ישלוט.......''
    ''ואם אתם רוצים לחיות..........''
    '' הנה כמה מילים פשוטות.........''

''כדי לכבוש את העולם ולעשות נפילה..........''
    ''שחור ולבן,אז נהרוס את הממשלה........''
    ''כדי לכבוש את איסו,כמו גדולים.........''
    ''כדי להגיע לעננים.......''

''P,אז נשלוט באופל!''
    ''מארס,אז נהרוס את האור!'''
    ''ועם צ'ורנקו הכל טוב כאן כפליים''
    ''ביחד אנחנו יוצרים עולם שחור!''

''אז תגידו לנו אם אתם מוכנים לקרב.......''
    כי צוות פלזמה יחסלו אתכם עכשיו!''

בלה הוציאה את טוגקיס,מה שדי הפתיע את P ומארס.טוגקיס תקפה את P ומארס בכדור הילה.P אמר לצ'ורונקו להשתמש בחיתוך לילה על טוגקיס,אבל טוגקיס הגנה על עצמה,ותקפה שוב בכדור הילה את צ'ורונקו.נוצר פיצוץ.צ'ורונקו התחילה לעוף באוויר,בעוד שP ומארס הפעילו את סילוני הגב שלהם כדי לעוף ולמצוא את צ'ורונקו.אנחנו והמשטרה התחלנו לרדוף אחריהם.המרדף היה מאוד ארוך,והוא נמשך עד גשר חץ השמיים שבהאיון.באמצע,P ומארס מצאו את צ'ורנקו.אם זאת,מסוק אחר של צוות פלזמה הגיע,והעיף את P,מארס וצ'ורונקו לצד השני של המחוז.ג'ייק החליט לרדוף אחריהם,והשאיר אותנו ואת המשטרה בעיר האיון.המשטרה הייתה צריכה לחזור לעיר שייפו,בעוד שאנחנו המשכנו ללכת בגשר.

איזה הרפתקאות תעבור החבורה בגשר?ומה קורה אם המרדף אחרי P ומארס?והאם מיכאל יצליח,בעזרת שיתוף פעולה עם ג'ייק,להחזיר את צ'ארמנדר אליו?

הכל..........בפרק הבא!

ההמשך יבוא..........................................
    שם הפרק הבא:גשר חץ השמיים!אל העיר האיון!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-20-2010 בשעה 11:49 AM

ליצירת קשר:

11. משתמש מנוסה
    לוח זמנים:
    כפי שאתם רואים,כל יום אמור להתפרסם פרק.עם זאת,לא הרבה מגיבים לי,כך שאני לא יודע אם אהבתם את הפרק,ואם אני מפרסם את הפרק בלי תגובות,אז זה אומר שזה הורס את אלמנט המתח
    לכן,עומד להסביר לכם בדיוק איך לוח הזמנים של הסיפור צריך להתקיים:

פסקה 1-פרק יומי:
    פרק יומי הוא פרק רגיל,שאני מפרסם בכל יום.עם זאת לא הרבה מגיבים לי,אז אני לא מפרסם פרק,ואז:
    1.או שאני עושה פרק כפול(בגלל התגובות גם זה עדיין לא יצא לפועל)
    2.משנה קצת את לוח הזמנים(כמו שהיה שבוע שהיה בו רק 3 פרקים,בעוד שבשבוע הבא היו 6 פרקים,כך שזה שבסיכום השבועי מופיעים 9 פרקים ולא 6
    לכן,אני יבקש שכל יום מישהו אחד לפחות יגיב לי בסיפור(לא חייב להיות אותו אחד)כדי שאז אני יוכל לכתוב פרק.

פסקה 2-פרק כפול:
    פסקה כזאת יכולה לקרות בשני מקרים:
    1.בגלל שלא מגיבים לי על פרק אז אני צריך לעשות את הפרק למחרת ביחד עם הפרק השני.
    2:בחירה שלי
    אגב,שימו לב שבדרך כלל פרק כפול יהיה בגלל אי-תגובות,אז כדי לא להרוס את המתח,פרק כפול הוא שני פרקים ביום,לא שני פרקים צמודים אחד לשני

פסקה 3-פרק בהמשכים:
    למרות הדמיון בשם,לפרק בהמשכים אין שום קשר לפרק כפול.לכן אני יסביר לכם מה הם ההבדלים:
    1.הנה תיאור של לוח זמנים רגיל:
    ראשון שני....................................שבת.
    פרק רגיל - פרק רגיל......................סיכום שבועי(בדרך כלל).
    לעומת לוח זמנים של שבוע- רק בהמשכים(כמו השבוע[אופס,ספוילר])
    ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
    פרק רגיל - חלק א' של פרק - אין פרק - חלק ב' של פרק - פרק כפול - פרק רגיל - סיכום שבועי.
    הבנתם?

פסקה 4-סרט:
    בסיפור הזה יהיה לנו סרט,שזה בעצם סיפור מקביל שיכתב באשכול אחר.הסרט אמור להמשך שבוע,ובניגוד לסרטים שיש בסדרה המקורית,כאן הסרטים מאוד חשובים לעלילת הסיפור הרגיל.הסרט שלנו יתרחש אחרי פרק 52,שסוגר את העלילה הרגילה,שהופכת אחר כך לעלילת''אחרי הסרט,אחרי הליגה''.יהיה גם סרט ספיישל,שהוא סרט שחייב לבוא,כי הוא סוגר את הסיפור כולו,ומביא אחריו סיפור חדש לגמרי........................

פסקה 5-סיכום שבועי:
    סיכום של כל השבוע וכל הפרקים והספיישלים שהיו בו.בסיכום,הקוראים יוכלו לקרוא את כל פרקי השבוע בבת אחת ובקצרה.הסיכום השבועי בדרך כלל יתרחש בשבת,אך יש מקרים יוצאים מן הכלל.

פסקה 6(אחרונה)-ספיישלים:
    אלו הם ספיישלים מיוחדים של הסיפור-חידונים,פרקי ספיישל,פרק מיוחד שבו אתם תשתתפו בו,פרק שאתם קובעים מה יקרה בו(עדיין,תצמדו לעלילה הרגילה שיש בסיפור,ואל תעשו מקרה שצ'רן נגיד זוכה בתג הרביעי,ופרק אחרי זה,שאתם קובעים,הוא כבר יהיה בליגה ויהיה לו זקרום-זה לא הולך ככה!)פרסום דברים מיוחדים(כמו הלוח זמנים הזה)וכו'.חשוב לזכור-לפעמים,ספיישלים יתרחשו באשכול אחר,ולפעמים לא.

טוב,אז כאן סיימנו להיום
    נ.ב-בשביל ספיישלים כמו אלה אפשר לעשות דאבל פוסט?אם לא,אני מצטער אם עשיתי דאבל פוסט

ליצירת קשר:

12. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    אל תשתמש בלוח זמנים אחי, תשתמש איך שנוח לך [:
    לגבי הפרק:
    פרק בנזונה!
    אתה גורם לסיפור להראות טוב ע''י הכתיבה שלך, אבל מה? אתה לא רושם דיאלוגים, בכלל. לירשום רק את המעשים זה לא מדגיש כתיבה אחי. גם יצא שאחרי חצי מהפרק רואים דיאלוג קצרצר מאוד, זה דיי הציק.
    העלילה שלך היא ממש חזקה אחי. מיוחד שכזו.
    לכל מנהיג מכון יש שליטה על הסוג שהוא מתמחה בו. פשששש....אני מקווה שלי יהיה משהו מיוחד כמו זה.
    הפירוטים הם גם כן פירוטים קצרים. אתה יכול לכתוב איך P עולה על המסוק, מה נגרם כתוצאה מכך וכו' וכו'.
    ממש נחמד לקרוא את זה! ממליץ!

13. משתמש מנוסה
    ליר-תודה על העצות.מקווה שהפרק הזה יהיה טוב יותר.
    אגב-למרות ששמות ההתחלתיים והמחוז באנגלית נחשפו,אני עדיין נשאר אם השמות היפניים כי הם יותר טובים

פרק 13-גשר חץ השמיים! אל העיר האיון:
    *שימו לב-קטע זה מסופר מנקודת המבט של ג'ייק!*

עפתי לי באוויר,עוקב אחרי המסוק המסתורי.התחיל להיות חשוך יותר ויותר.ראיתי שלט שהיה כתוב עליו:''בלאק סיטי-העיר של האופל!כאן שולט זאקרום!''.ביקשתי מהבוס שלי מידע על העיר.הוא סיפר לי שבמקביל לעיר הזאת נמצאים הכפר האפור והיער הלבן,ושה''משולש'' הזה נקרא''אזור המשולש האין-סופי''.פתאום,ראיתי שלט מוזר,.מיד הבנתי שכאן נמצא הבסיס הסודי של צוות פלזמה.הבוס סיפר לי גם שאיש הקשר שלי,מיכאל,אמור לפגוש אותי ליד הבסיס.פגשתי במיכאל,שאמר לי שהמשימה היא להציל את הצ'ארמנר שלו.נכנסנו לבסיס,שם ראינו מכונה שעליה יש סימן של P-פלזמה.ראינו שעומד שם צ'ארמליון שחור עם סימן P עליו,וניחשנו שזה הצ'ארמנדר של מיכאל.
    השתמשתי בכוחות שלי ו''חטפתי''את צ'ארמליון מצוות פלזמה.השתמשתי באש הדרקון שלי כדי להתיך את הסימן שיש על צ'ארמליון,עד שהסימן התמוסס לגמרי ונעלם.צ'ארמליון חזר להיות כרגיל וצבעו השחור נעלם,אך עדיין נשאר כתם שחור אחד על הקרן שלו,מה שאומר שהוא נהפך להיות זוהר(בסיפור שלי,אם מעלים לפוקימון את הסטאטים לרמה יותר גבוהה מהרגיל,אז הוא הופך להיות זוהר).פתאום,הגיע קומבסקן מסתורי למקום והשתמש ב.....מה?זה יכול להיות?הוא השתמש ב....ב.......כדור להבה-מתפוצץ?זו הרי מתקפה שרק ויקיטיני לומד!
    המתקפה פיצצה את מכונת ההיפנוזה של צוות פלזמה,ואנחנו ברחנו מהמקום.מיכאל הסביר לי שהקומבסקן הזה שייך למאמנת אש חזקה מאוד בשם בלייז.

ביינתיים,בעיר טוקיו שבמחוז ג'וטו,הר סילבר,השעה 12:00 בצהריים:
    *וחזרנו לנקודת המבט שלי!!!*

מאמן בשם לוקאס,שבדיוק סיים את ליגת ג'וטו וניצח בה,מתקדם אל עבר פסגת הר סילבר ודרך הניצחון.
    ''היי אש!''אמר לוקאס בזמן שיחת הטלפון שלו.
    ''אתה יודע שאם תנצח את כל רבייעית העלית,תוכל להלחם נגדי?''אמר אש.
    ''ברור שכן!''אמר לוקאס.
    פתאום,הופיע מולו איש אם מסכה שחורה,שאמר ששמו הוא וויל והוא חבר העלית הראשון שילחם נגדו...........

ביינתיים,בעיר האיון,גשר חץ השמיים,השעה 12:30 בצהריים:

נסענו לנו במכונית אל עבר הגשר.גם הפוקימונים שלנו יצאו מהפוקדורים וישבו בתוך המכונית.פתאום,פרופ' נעמי התקשרה אלינו.והודיעה שיש לה ביצה שעומדת לבקוע,והיא רוצה לתת את הביצה לי.מיד הסכמתי.תוך שניות ספורות,על עמדת השיגור והאחסון של המכונית הופיעה ביצה צהובה-חומה.
    ''אני חושבת שזו ביצה של דראוזי-הרי לנעמי יש כבר דראוזי,לכן זאת האפשרות הכי רלוונטית!''אמרה בלה
    ''לא,לי נראה שזה אברה''אמרתי.
    פתאום,מישהו בשם באק הזמין אותי לקרב.לא הבנתי איך אפשר להלחם באמצע כביש.הוא אמר לנו שאפשר ליסוע לבניין של גיימפריק בעיר האיון ולהלחם שם.באק נכנס למכונית אחרי שהסכמנו ללכת לשם,ונסענו לשם.הגענו,עצרנו את המכונית,יצאנו ממנה ונכנסנו לבניין.הגענו לקומת הזירה.החלטנו שזה יהיה קרב של 4X4,והסכמתי.השופט אמר לנו לבחור זירה.באק בחר בזירת מדבר ואני בזירת אש.פתאום,שני הזירות התאחדו והפכו להיות זירת''נווה-מדבר טרופי''.
    באק הוציא את גרוטל,בעוד שאני הוצאתי עאת מונפרנו
    ''מופרנו,להביור!''אמרתי
    ''גרוטל,תחמוק ותשתמש ברעידת אדמה!''אמר באק.
    קרן של אש נורתה אל גרוטל,אך גרוטל התחמק ממנה. הוא התחיל ליצור אנרגיה בידיו,ואז שיחרר אותה אל עבר האדמה.אחרי שהוא נפל,האנרגיה התנפצה ויצרה רעידת אדמה.מונפרנו נפגע מזה מאוד קשה,ויכולת הלהט שלו הופעלה..פתאום,עלה במוחו רעיון:הוא חפר בתוך האדמה,ושרף את האנרגיחה של רעידת האדמה.האדמה התחילה להתפרץ,ונוצר פיצוף שעילף את גרוטל.
    ''גרוטל,נלחמת טוב.מקווה שתשתפר וסוף סוף תתפתח בקרב הבא שלנו!''אמר באק,והחזיר את גרוטל לפוקדור.
    באק הוציא את נאמל-הפוקימון המושלם לזירה.בתגובה,הוצתי את מדקיפ.עם זאת,למרות שהוא מסוג מים,עדיין היה קשה למדקיפ להלחם נגד נאמל-בגלל יתרונות הזירה.עם זאת,פתאום יכולת ה''שיטפון''שלו הופעלה,מה שעזר לו לנצח.נאמל התעלף.פתאום,אחרי הקרב,מדקיפ עמד והתחיל להתפתח(דבר שמזכיר איך צ'ימצ'אר של אש התפתח למונפרנו בקרב המלא שלו נגד פול).תוך שניות ספורות,במקום מדקיפ הופיע מרשטומפ.הפוקימון הבא שהוא הוציא הוא גראונבייטו(או גובייטו,עדיין לא הבנתי איך קוראים לו,אבל זאת הרוח אדמה הזאת מהדור החמישי).מרשטומפ תקף את גראונבייטו במי בוץ-מתקפה חדשה שהוא למד.עם זאת,גראונבייטו השתמש בפיצוץ עצמי,ועילף את עצמו וגם את מרשטומפ.הוצאתי את ג'אנובי,הפוקימון האחרון שבו השתמשתי.בתגובה,באק הוציא את קליידול.

מה יקרה בהמשך?האם ליאם ינצח את באק בקרב?ומה קורה שפוקימון שועל מסתורי נחטף ודרכיו של מיכאל וג'ייק נפגשות עם החבורה כדי להציל את השועל המסתורי?והאם החבורה סוף סוף תגלה מי זאת האישה המסתורית מיער סאניו?
    התכוננו לפרק הבא,שהוא פרק מיוחד בעל שני חלקים...............

ההמשך יבוא.................................

שם הפרק הבא:שועל האשליות ושומרת הפוקימונים!חלק א'!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 12-12-2010 בשעה 08:31 PM

ליצירת קשר:

14. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    לא אהבתי את הפרק הזה, מצטער.
    לא היה מתח (למרות שניסית), לא היה את הקאץ' הזה שצריך לתפוס פרקים.
    אבל, אתה משתמש בהמשך העלילה של הפרקים היותר קודמים, זה דיי מוצא חן בעייני, אבל אני ממליץ לך לעשות סוג של "יש לציין" שכזה שבו תוכל לכתוב כמו מה, מה מי מו וכו'.
    זה לא ממש נראה לעין לשים סוגריים ולהסביר דוגמא למקרה, תנסה לא להעביר את זה למקום אחר.
    אתה צריך יותר פירוטים. לדוגמא, לוקאס. אתה אמרת שהוא מאמן. תתאר איך הוא נראה, איזה פוקימונים וכו' וכ'ו'.
    שוב, אתה משתמש בדיאלוגים קצרים ופתאומיות.
    ההסבר של הקרב גם הוא היה דליל מאוד.

תיקח את הביקורת הזו למקום טוב, כי זו הכוונה.
    יש לך אחלה סיפור, הוא מתקדם טוב. רק עם הזמן צריך ללמוד ולא להיתקע.

15. משתמש מנוסה
    חברה,הסיבה שהפרק היה קצר היא שהיום יש פרק מאוד ארוך,לכן לא רציתי להעמיס על עצמי יותר מדי

פרק 14-שועל האשליות ושומרי הפוקימונים!חלק א'!:
    ''ג'אנובי,עלה להב!''אמרתי.
    ג'אנובי תקף את קליידול בעלה להב,אך לפתע באק שלף עוד פוקדור מכיסו.
    ''קווגסייר,צא!''אמר באק.
    הבנתי שהקרב האחרון שלי הוא קרב כפול,אבל ידעתי שמריפ לא יצליח לעשות שום נזק בקרב,ושלמונפרנו גם אין סיכוי.
    פתאום,הביצה התחילה לזהור.''מהביצה לאט לאט יצא''(כתבתי את זה בגרשיים כי זה חרוז,סתם בשביל הקטע,למרות שלא נראה לי שיש קטע)........אברה!
    ''יש!ניצחתי!ידעתי שזה אברה!''אמרתי.
    ''אוף ''אמרה בלה.
    ''אני דווקא חשבתי שזה יהיה באצ'ורו''אמר צ'רן.
    ''באצ'ורו?מה הקשר של פרופ' נעמי לעכבישים?''אמרה קארה.
    ''לא יודע''אמר צ'רן.
    ''בוא נראה מי הוא אברה!''אמרתי.
    פרטי פוקידע על אברה:''אברה.הפקימון העל-חושי.מתפתח לקדברה שמתפתח לאלקזם.יש לו כוח על-חושי מאוד חזק,לכן הוא ישן כמעט כל היום.עם זאת,גם בזמן שינה הוא יכול לתקוף.כמו כן,בגלל שהוא ישן כל הזמן,אז אי אפשר להרדים אותו,ושהוא מרדים את עצמו בעזרת מנוחה,אז החיים שלו מתמלאים בלי שהוא ירדם!''אמר הפוקידע.
    פרטים אישיים על אברה:
    שם:אברה(ביינתיים).
    סוג:על חושי.
    רמה:3.
    מתקפות:בלבול,טלפורט וגל ואקום.
    חפץ מוחזק:-אין ביינתיים-

''אוף,הוא רק ברמה 3,מה אני אעשה?''חשבתי לעצמי.
    פתאום,תוך 2 שניות בערך,ראיתי את קליידול מעולף.
    ''אברה עלה לרמה 8''אמר הפוקידע.
    ''מצויין,אברה!''אמרתי.
    ''אברה,תשתמש בטלפורט,ואז תשתמש על קווגסייר בבלבול!''חשבתי,כי ידעתי שאברה יקרא את המחשבות שלי,ואז באק גם לא ישמע מה אנחנו מתכננים ויעצור את זה.
    אברה עשה את מה שאני אומר,ותוך שניות ספורות,התחיל קווגסייר להכנס לבלבול.
    ''תחזור,אברה''אמרתי.
    ''ג'אנובי,מערבל עשב!''אמרתי.
    קווגסייר,קרן קרח!אמר באק.
    שני המתקפות התנגשו זה בזה,ונוצר פיצוץ.אחרי הפיצוץ,עפו עלים קפואים לכל עבר.קווגסייר הצליח להתחמק מהעלים,אבל ג'אנובי לא.פתאום,ג'אנובי נזכר במהלך חבטת הטניס המיוחדת שעשה בקרב נגד פיט וO,וחבט בעלים אל עבר קווגסייר.הפעם,קווגסייר לא הצליח להתחמק,והתעלף.
    ''יש!ניצחתי!''אמרתי.
    באק נתן לי מין פסלון בצבע כתום.
    ''זה סימן הנצחה מיוחד,שיגרום לך לזכור את הקרב שלנו!''אמר באק.
    ''תודה!''אמרתי.
    פתאום,ראינו את ג'ייק ומיכאל עפים אל עבר הבניין.הם נחתו בתוך הבניין,וסיפרו לנו שצוות פלזמה מתכננים משהו רע.רע מאוד.

ביינתיים,בהר סילבר שבמחוז ג'וטו,השעה 14:00 בצהריים:
    לוקאס,שהגיע להר סילבר והתחיל להלחם נגד וויל מרביעית העלית,הוא ילד צעיר שהגיע במקור מסינו.בן דודו ושותפו למסע הוא ברנדן,עוד ילד צעיר,שדווקא הגיע מג'וטו והתחיל את מסעו בהואן,אבל אחר כך חזר לג'וטו עם לוקאס.לאחר שניצח את ברנדן בליגה,לוקאס יכול סוף סוף להלחם נגד רביעיית העלית ובסוף-נגד אש,אלוף ג'וטו.כעת,ברנדן מלווה את לוקאס במהלך הטיול שלו בהר.
    אולי אתם לא תאמינו,אבל לברנדן יש ויקיטיני(קרדיט לליר על הרעיון)-פוקימון אגדי מהדור החדש,מה שהקנה לברנדן את התואר''מגלה עולם''-על כך שגילה את אייסו(אונובה)ואת הדור החמישי.כמו כן,המתחיל של ברנדן הוא מדקיפ,שכעת הוא כבר סוומפארט.לברנדן יש גם שיפטרי,דרגונייט,דאנצ'ורה ורייפריור,בעוד שללוקאס יש טורטרה,מגמורטר,לנטורן,פירו,ארמלדו ואנונוקס.
    לוקאס התחיל להלחם נגד וויל,אך פתאום התחילה מפולת אבנים.ויקיטיני ניסה לעצור את המפולת בעזרת הכוח העל חושי שלו,והעביר את לוקאס,וויל,ברנדן והוא בעצמו למקום מבטחים.

ביינתיים,בעיר האיון,השעה 14:30 בצהריים:
    ''הם מתכננים לחטוף פוקימון מסתורי שהם מכנים''שם קוד דארקוולף''אמר ג'ייק.
    ''לא לדאוג.הסוכנות שלחה אחת מהסוכנות הכי מוכשרות שלנו לעקוב אחרי צוות פלזמה!''אמר מיכאל.
    רצנו לבניין הסוכנות בעיר האיון,שם פגשנו בשוטרת ג'ני.פתאום,היא הראתה לנו את''דארקוולף''ההוא.
    מסתבר של''דארקוולף''קוראים זורואה,פוקימון שועל האשליות.
    פתאום,התחיל להתפזר עשן לכל עבר.דארקוולף נעלם.

מה יקרה עם זורואה,שנמצא בסכנה גדולה?ומיהו מנהיג מכון האיון?ומה הקשר שלו לP?
    הכל........בפרק הבא!

ההמשך יבוא..............................

שם הפרק הבא:שועל האשליות ושומרת הפוקימונים!חלק ב'!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 11-27-2010 בשעה 08:32 AM

ליצירת קשר:

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •