Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 61 עד 69 מתוך 69
  1. משתמש מנוסה
    שם: ליאם
    את הפרק ההוא כבר קראתי(רד למעלה-נכון?אם לא,יתכן שיש איזה תקלה שלא נותנת לי להגיע לעמוד שבו פרסמת את הפרק)ומאוד אהבתי אותו.
    אגב,עדיין לא כתבת את שם הפרק שאתה חושב שהוא הנכון-תזכור שאתה יכול להיות דמות משנית בסיפור שלי(רגע-אתה כבר מופיע שם בתור ברנדן[סתאאם]).
    אז תגיב ואולי תופיע!
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:
    מייל:Liami2525@gmail.com
    סקייפ:Liami25(ליאם אליאס)

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

2. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    רואה!
    אמרתי לך! יש לנו אותו ראש...גם אני חשבתי על להוסיף אנשים לסיפור....(בתור מאמנים, קמעות וכו' וכו')
    שם לפרק:קרב ריינג'רים!שיגעון הסטיילר מגיע!
    (אני מקווה שתגיב בפרק...)

3. משתמש מנוסה
    אוקי,עוד תגובות(ואל תשכחו לנחש את שם הפרק!)
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

4. משתמש מנוסה
    לדעתי שם הפרק הבא יהיה:המסעדה!כל המנצחים זוכים!

5. משתמש מנוסה
    תודה,עוד תגובות(שמגיעים ל-4 תגובות עם ניחוש שם הפרק בתוכם אני מפרסם את הפרק)

ליצירת קשר:

6. משתמש מנוסה
    שם: alien
    נחמד,אבל חנוכה נגמר...
    קרב ריינג'רים!שיגעון הסטיילר מגיע! זה השם שאני מעדיף

7. משתמש מנוסה
    והזוכים בספיישל''פרק אחרון לעונה''הם.........ליר והארי פוטר!
    פרק אחרון לעונה:פרק 18-קרב ריינג'רים!שיגעון הסטיילר מגיע!:
    *אזהרה-בפרק מופיע זורארק.יתכן שתסבלו מהזיות לאחר פרק זה*
    שלישיית רוקט ושלישיית פלזמה התקדמו אל שאר המאובנים.ג'יטסו שלח להם את הזורארק שלהם,שיצר אשליה כדי שאף אחד מהמוזיאון לא ראה מה קורה באמת.אחר כך,ג'סי וג'יימס התחפשו לאנשים עשירים מאוד שרוצים לקנות ציור מפורסם.באותו הזמן,זורארק לקח את המאובן הראשון והשני מהקופסה ויצר אשליה שגורמת לכך שנראה כאילו המאובנים עוד בקופסה,ושם אותו על הציור שג'סי וג'יימס''קנו'',ואז יצר אשליה שגרמה לכך שהציור יראה כאילו אין מאחוריו שום דבר.פתאום,ג'ייק ומיכאל הופיעו בקדמת המוזיאון.מסוק הופיע מעליהם,וממנו יצאה נערה צעירה אשר ריגלה בעבר אחרי צוות פלזמה(הוזכרה בפרק 13)ששמה היה רוז.ג'ייק,מיכאל ורוז עצרו את ג'סי וג'יימס,אך P ומארס זרקו לאזור פצצת עשן ש''העלימה''אותם.

ביינתיים,בעיר האיון,השעה 18:30 בערב:
    קייסי,זאק וכריס ניצחו.באנו להילחם,אבל פתאום הריינג'רים קראו לקלין במכשיר.נודע לנו שמיוטו נראה מחוץ לעיר.צולמה גם תמונה של אותו אירוע לפני כמה שנים:

עלינו לגבעה שבה מיוטו נראה לאחרונה.ראינו צללית על הגבעה,שפתאום הופיע מסוק בשמיים.אלו היו צוות רוקט וצוות פלזמה.מיוטו תקף בכדור צל,אך פתאום ג'ייק הופיע ועצר את המתקפה בעזרת פעימת דרקון.מיוטו השתמש בטלפתיה שלו,ואמר שהוא לא רוצה לפגוע באף-להפך,הוא ניסה להגן על עצמו ועלינו מצוות רוקט וצוות פלזמה.פתאום,עוד ריינג'ר הגיע למקום,ושמו היה לירוי(אתם בטח יודעים מי זה).הוא הזמין את קלין לקרב ריינג'רים.

ביינתיים,בהיכל התרבות בעיר האיון,השעה 18:50 בערב:
    הקרב ביין איימי לבלה התחיל.איימי הוציאה את הקומבסקן שלה,בעוד שבלה הוציאה את מונה.מונה השתמשה במתקפה על-חושית,אבל קומבסקן הגן את עצמו בעזרת הציפורניים שלו.הוא תקף במכת שמיים את מונה,ושילב בה ציפורן צל כדי שזה יפגע חזק במונה.מונה תקפה בתגובה ברעש מסונכרן ובכדור צל.שני המתקפות התנגשו זו בזו מונה באה לתקוף,אבל תוך שנייה עילפה את עצמה מסיבה לא ידועה.איימי ניצחה.
    דרו וקארה התחילו את הקרב.דרו הוציא את אבסול שלו.קארה,בתגובה,קארה הוציאה את קיבאגו שלה.קיבאגו ואבסול שלו תקפו אחד את השני בשיסוע.קיבאגו תקף אחרי זה באגרוף דרקון את אבסול,בעוד שאבסול תקף באס אווירי-אפל.ההתנגשות של שני המתקפות יצרה פיצוץ מדהים,אך דווקא קיבאגו הצליח לנצל את היופי של הפיצוץ ולהסיט את מצב הנקודות אליו.הזמן נגמר,עם הרכזה על הניצחון של קארה וקיבאגו.הודעיו לנו שהגמר של התחרות יתרחש באולם קרוב למדבר.

ביינתיים,ביער אורנג',השעה 19:00 בערב:
    קרב הסטיילרים התחיל.בהתחלה,שני הריינג'רים יצרו סימן קוד על האדמה.בצד של קלין הופיעה מלודאנס בעוד שבצד של לירוי הופיע צ'אריזרד.הכוחות היו שווים בשני הצדדים.הם שיחררו את הסטיילר שהקיף את מלודאנס וצ'אריזרד,בהתאמה.אחרי זה,הסטיילרים פשוט שלטו על מלודאנס וצ'אריזרד.

ביינתיים,בעיר סקארט,השעה 19:00 בערב:
    *נקודת מבט-ברנדן:*

טיילנו לנו בעיר,עד שמצאנו את דרך 722 שמובילה לעיר סימפול.פתאום,נתקלנו במאמן אחד.
    ''מי אתם''שאל המאמן.
    ''זה לא עיניינך!''אמרה זואי.
    ''הציידת ג'יי-זה ספקטרה(אתם בטח יודעים גם מי זה).גיליתי איפה ויקיטיני!''אמר המאמן.
    ''מצוין!''אמרה ג'יי דרך הפוקדר של ספקטרה.
    ''אתה ספקטרה פאנטום!אתה המבוקש ההוא מצוות האנטר!''אמר פול.
    פתאום,הופיע מסוק בשמיים.מהמסוק הופיה נערה,אשר נראתה קצת כמו רוז אבל בגרסה שחורה יותר.זו הייתה דאריה-התאומה של רוז שהצטרפה לצוות אחרי בגידתה של רוז בצוות.
    נשמעה ירייה.אני ושאר החבורה התעלפנו.
    ''ספקטרה,זה הזמן להגיע לעיר סימפול!''אמרה דאריה.
    ''הילגון,צא!''אמר ספקטרה.
    הילגון היה דרקון מיוחד.הייתה לו יכולת בשם''גלגל המזל''שקובעת את הסוג המשני שלו.הוא ההיתפתחות של קרימוגון(הדרקון חסר ההתפתחות מהדור החמישי,למרות שבסיפור יש לו התפתחות),שכמוהו יכול להשתמש במגוון מתקפות מסוגים שונים.
    התעוררנו מההתעלפות.שרק פקחנו את עינינו,הבנו שאנחנו הגענו לבית החולים.אחרי שהתאוששנו,הבנו שאנחנו צריכים לעצור את דאריה וספקטרה.

''ביינתיים,במימד של ארסאוס............''
    אהלע''ח יצליחו ליצור עולם חדש!''אמר היטראן.
    ''מה נעשה!''אמרה מאנאפי.
    ''תקראו לוויקיטיני!''קרא ארסאוס.
    וויקיטיני הסביר לי שקראו לו ונעלם.
    ''מה העיניין!''אמר וויקיטיני.
    ''אהלע''ח עומדים לנצח.בגלל זה אנחנו צריכים אותך.אתה פוקימון כוכב הניצחון!''אמר ארסאוס.
    ''ראינו את ספקטרה ודאריה מתקדמים לעיר סימפול.ספקטרה השתמש ברובה הזאקרום שלו כדי לעלף את ברנדן והשאר!''אמר וויקיטיני.
    ''לך עם ברנדן והשאר לעקוב אחרי ספקטרה ודאריה ותן לי דיווח מתי שתוכל!''אמר ארסאוס.
    ''כן אדוני!''אמר וויקיטיני.
    וויקיטיני חזר אלי והסביר לנו את המשימה.יצאנו אל העיר סימפול.

בינתיים,בעיר ליטלרוט שבהואן,השעה 09:00 בבוקר:
    אית'ן,ליירה,קורי וסינדי הם ארבעה מאמנים מהעיר ניו בארק שבג'וטו.לפני כמה זמן הם סיימו את המסע שלהם בג'וטו וכעת הם מתחילים מסע בהואן.
    --את המידע המלא עליהם תקבלו בעמוד הראשי--
    אית'ן והחבורה התקדמו אל עבר המעבדה של פרופ' בירץ'.

מה יקרה בהמשך?מה קורה ביינתיים בתחרות?ומה עם קרב הסטיילרים,עם הקרב במסעדה ועם האהלע''ח?ומה קורה בעיר סימפול?ומיהם אית'ן והשאר?
    כל זאת........בפרק הראשון של העונה הבאה:פוקימון-יומנו של סוכן 2:זה הזמן לפיצוץ הזמן!

ההמשך יבוא.............

*הערה:פרטים על העונה הבאה יסופרו ממחרעד השבוע הבא*
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 12-11-2010 בשעה 03:09 PM

ליצירת קשר:

8. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    פשששש.....
    שאפו על המקצועיות לסוף כרך!
    בכללי, סיפור ממש נפלא. אהבתי את המימד של ארכאוס שבו כל האגדיים מתאספים, צוות פלזמה, הדמויות , העלילה....פשוט מעולה!
    אני לא היחידי שיגיד לך את זה.
    המון אנשים יגידו לך את זה - אבל אתה לא מפרסם אותו ממש, בגלל זה יש מעט תגובות.
    אני רוצה להגיד לך שממש נהנתי לקרוא את הכרך הזה.
    תודה שצירפת אותי לקרב וחכה - אתה עוד תראה מה הולך לקראות איתך.
    גלגל המזל שיצרת היה פשוט מדהים - יופי של מקוריות.
    עשית עבודה מעולה בפרק הזה (רק תלמד כבר לעשות קרב מובנה ><)
    10/10.

9. משתמש מנוסה
    תודה ליר,שמח שאתה חושב שסיימתי באמת בסטייל את העונה
    טוב בקיצור,זה הזמן לסיכום השבועי!

SD010:
    צ'ימצ'אר מתפתח ולומד אקרובט.
    הסקיטי של אלוו מתפתחת לדלקאטי.
    ליאם וצ'רן מנצחים את אלוו.
    בלה נלחמת נגד מרינה,שלה יש מיסדריבוס שמתפתחת למיסמגיוס.בלה מנצחת את מרינה.
    קארה נלחמת נגד ניר,שלו יש לבדיסק שמתפתחת למאמאנבו.
    הבולטפיש של קארה מתפתח לאלקטרוייסן.
    קארה מנצחת את ניר,מה שאומר שהיא ובלה מתחרות בגמר.
    ליאם וצ'רן מתחילים להלחם נגד פיט,שלו יש שותף מסתורי לקרב.
    משהו קורה במוזיאון של העיר שייפו.

SD011:
    השותף המסתורי מתגלה כO,קרוב משפחה של מנהיג מכון פטלבורג שבהואן-נורמן ואלוף טניס ופינג-פונג.
    ראיצ'ו לומד וולט פראי,מה שגורם לכך שיכולת הדיבור שלו נחשפת.
    סניבי(טסטוג'ה)של ליאם מתפתח לג'אנובי.
    ליאם וצ'רן מנצחים את פיט וO.
    מתגלה,להפתעת כלום,שלבלה יש טוגקיס.
    בלה מנצחת בתחרות שבסאניו.
    בלה וקארה מקבלים מכונית במתנה מארת'ור,מנהיג מכון סאניו.
    הדמות המסתורית שבמוזיאון גונבת את מאובן הדרקון המסתורי מהמוזיאון.

SD012:
    הדמות המסתורית מהמוזיאון מתגלה כP.
    בלה וקארה מגיעות לעיר שייפו.
    המשטרה קוראת לנו לרדוף אחרי P,דבר שמוביל את החבורה ליער אורנג'.
    ליאם וצ'רן מגלים דמות חדשה-ג'ייק,שמסבירה להם על הכוחות המוזרים שהתגלו להם בעיר סאניו.
    החבורה מגיעה לגשר חץ השמיים שנמצא בעיר האיון,שם ג'ייק ממשיך לרדוף אחרי P,בעוד שאנחנו ממשיכים ללכת בגשר חץ השמיים.

SD013:
    ג'ייק מגיע לעיר בלאק-סיטי,שם הוא מגלה את הבסיס הסודי של צוות פלזמה.
    צ'ארמנדר של מיכאל,שכעת הוא צ'ארמיליון,ניצל ע''י ג'ייק מצוות פלזמה.
    קומבסקן מסתורי שיודע כדור להבה-מתפוצץ,מתקפה שיחודית לפוקימון האגדי ויקיטיני,מפוצץ את הבסיס של צוות פלזמה.
    מאמן בשם לוקאס,שניצח בליגת ג'וטו וכעת נלחם נגד הרביעייה המובילה,נחשף,ונקבע להלחם נגד וויל,מאמן העלית הראשון ברביעייה.
    פרופ' נעמי נותנת לליאם ביצה.
    החבוה פוגשת במאמן בשם באק,שמתחיל להלחם נגד ליאם.
    המדקיפ של ליאם מתפתח למרשטומפ.

SD014A:
    מהביצה שליאם קיבל בוקע אברה.
    ליאם מנצח את באק.
    מתגלה השותף של של לוקאס-ברנדן,שמחזיק בוויקיטיני האגדי.
    ג'ייק ומיכאל מגיעים לעיר האיון ומספרים לנו שצוות פלזמה מתכננים לגנוב את שועל האשליות זורואה,מה שאכן קורה.

SD014B:
    מתגלות שני דמויות חדשות-זואי ופול,היריבים של ברנדן ולוקאס.
    פול,ברנדן ולוקאס משתמשים בכרטיס האלוף שלהם כדי להלחם בקרב משולש נגד אלוף ג'וטו אש.
    החבורה מגיעה ליער אורנג' שוב,שם הם פוגשים בניק,מנהיג מכון האיון.
    ליאם וצ'רן קובעים קרב כפול נגד ניק וטום הארד,מוח החזית של האיון.
    ברנדן,לוקאס ופול מתחילים להלחם נגד אש.

SD015:
    צוות רוקט(ג'סי,ג'יימס,מיאו והבוס)מגלים דור חדש-הדור השישי.
    הבוס נותן לג'יימס סקארמורנים ולג'סי יאנמגון-פוקימונים מהדור השישי.
    משהו מסתורי גורם למונפרנו וראיצ'ו לנצח את הפוקימונים של טום וניק.
    הקרב של ברנדן והשאר נגד אש מסתיים בשוויון.,ולאחר מכן נקבע קרב חוזר שיתרחש באונובה.
    מתגלה מידע על המחוז החדש סקיירוס,שמחזיק בדור השישי.
    כל הצוותים המרושעים מתאחדים ויוצרים את אהלע''ח(איחוד הרשעים למען עולם חדש)ומשתלטים על סקיירוס כחלק מעידן אימפריית הרשע שלהם.

SD016:
    קארה מקבלת מג'ייק קיבאגו לאחר שכל הפוקימונים שלה חוץ מפיפלאפ נגנבים.
    ברנדן,פול,לוקאס,זואי ואש מגיעים להאיון.
    החבורה וצוות פלזמה נלכדים במוזיאון המדבר.
    ויקיטיני וברנדן מצילים את החבורה מהמוזיאון.
    כל הצוותים נכלאים,אך לא להרבה זמן.
    ברנדן והשאר מקבלים תג משטרתי כתודה על עזרתם נגד אהלע''ח.

SD017:
    ניק וטום נותנים לליאם וצ'רן את התג במתנה.
    ליאם וצ'רן פוגשים בשומר הפוקימונים קלין.
    מתגלה שקלין מחזיק במלודאנס האגדית.
    ליאם,צ'רן וקלין הוכים להלחם במסעדת הקרב.
    מתגלה דמות חדשה בשם כריס.
    צוות רוקט וצוות פלזמה גונבים את רוב המאובנים הקיימים ממוזיאון המדבר.
    בלה נקבעת להלחם במאמנת בשם איימי,בעוד שקארה נקבעת להלחם נגד דרו.

(פרק אחרון לעונה)SD018:
    צוות רוקט וצוות פלזמה גונבים עוד מאובן.
    ג'ייק,מיכאל ושותפתם החדשה רוז עוצרים את צוות פלזמה וצוות רוקט.
    ליאם,צ'רן וקלין מקבלים דיווח על כך שמיוטו הופיע באזור.
    קלין קובע קרב סטיילרים עם יריבו לירוי.
    קארה מנצחת את דרו,בעוד שאיימי מנצחת את בלה.
    מתגלה שגמר התחרות יתרחש בכלל בעיר ראימון.
    ביינתיים,בסקיירוס,ברנדן והשאר פוגשים בספקטרה ובדאריה-אחותה התאומה של רוז,שנשלחו למצוא את ויקיטיני.
    ספקטרה יורה בחבורה של ברנדן וגורם להם להתעלף.
    ספקטרה ודאריה מתקדמים לעיר סימפול.
    החבורה של ברנדן מתעוררת בבית החולים.
    ארסאוס קורא לוויקיטיני כדי שיעזור להם נגד אהלע''ח.
    ויקיטיני מסביר לברנדן ולשאר על המשימה שלהם.
    ארבעה מאמנים בשם קורי,ליירה,אית'ן וסינדי מגיעים מג'וטו להואן להתחיל מסע חדש.

אז זהו זה!כאן מסתיים הסיכום השבועי!
    עכשיו,יש כמה דברים אחרים שהייתי רוצה לחשוף בשבילכם:

1.מפת מחוז סקיירוס: [IMG][/IMG]

2.תקציר לפרק 19:
    לירוי וקלין ממשיכים בקרב הסטיילרים,בזמן שמשהו מסתורי עוצר את הקרב בינהם.ביינתיים,ברנדן ואש מתחילים בקרב,החוזר שלהם,בעוד שלוקאס,פול וזואי מחפשים אחרי ספקטרה ודאריה.כמו כן,הגמר מגיע,ואיימי צריכה להלחם נגד קארה.אך כאשר בצד של איימי מתרשת הפתעה לא צפויה,התחרות נקטעת.באותו זמן,אהלע''ח ממשיכים את פעילותם,שהפעם סוכנים מצוות מגמה ואקווה נשלחים לתקוף את אית'ן והשאר.וגם ג'ייק,מיכאל ורוז נמצאים בבעיה כאשר הם נלכדים בעמוד החנית,ומנסים להגיע למימד של ארסאוס כדי שישחרר אותם.

שאר הדברים יפורסמו בבוקר-ולמרות זאת אפשר להגיב!
    נערך לאחרונה על ידי היומן המיומן, 12-16-2010 בשעה 08:18 AM

ליצירת קשר:

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •