Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 54
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר גלסיון צפה בהודעה
    Nilasak
    אתה רואה קרון אחד פנוי,ריק מאדם ואו חיה,אתה מתיישב בו ואתה רואה ילד בגילך ואתה שומע אותו אומר לך:"תגיד ילד אני יכול להיכנס לפה עכשיו או שאני צריך להשתמש בקללת תלייה חזקה למדי,נו בחר אפשרות".

אין יותר מקום להרשמה,בינתיים כולם שחורים ושאתם בבתים הצבע שלכם משתנה לפי זה.
    אני מסתכל על הילד וחושב על זה שהוא בגילי, אני קם מהמקום וצועק: " כן אתה יכול!"
    אני ממשיך במבט מעוצבן על הילד ואני מסתתר מאחורי הדלת של הקרון השני, אני פותח את הדלת של הקרון שבו נמצא הילד ואני משגר עליו את הקסם 'שתק'

2. משתמש מנוסה
    שם: alien
    Nilasak
    הילד משתמש בכישוף פורטגו רגיל שביטל את הכישוף שלך,הילד אומר לך:"חבל לא רציתי להשתמש בכישוף הזה סקטומסמפרה!שתק!פטריפיקוס טוטאלוס!ולסיום אינקרצרוס!",אתה רואה חרב פוגעת לך בבטן ואתה רואה טיפות מתחילות לרדת לך מין הגוף,אתה מרגיש נהדף על הדלת,אתה רואה שאתה לא מסוגל לזוז אפילו לא צעד,אתה רואה שלושה חבלים כמו נחשים קושרים אותך.

~גלואה~
    רוז מהנהנת בהסכמה והיא אומרת לך:"בוא נבחן אותך כמה למדת מין הסיפור הזה,למה בדיוק הסכימו אלבוס דמבלדור וסוורוס סנייפ לזה שסנייפ כמו שאמרת כביכול הרג את דמבלדור,ובאיזה קללה סנייפ השתמש ומאיפה דמבלדור נפל?".

שלושת המחוזות 2
    הילדה הציצה בשעונה והיא אומרת לך:"שמי הוא רוז וויזלי,אני בת דודתו של אלבוס סוורוס פוטר,ביתם של רון והרמיוני וויזלי וכעת השעה היא שלוש בצהריים,נגיע להוגוורטס בעוד כחמש שעות,ובאמת הייתי צריכה לצפות מסלית'רינית אחת כקללה".

אני מבקש להגיב בסיפור שלי[אני יודע שהוא לא קשור להארי פוטר אבל בכול זאת].

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    [QUOTE=מאסטר גלסיון;949152][B][U][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Nilasak[

שלושת המחוזות 2
    הילדה הציצה בשעונה והיא אומרת לך:"שמי הוא רוז וויזלי,אני בת דודתו של אלבוס סוורוס פוטר,ביתם של רון והרמיוני וויזלי וכעת השעה היא שלוש בצהריים,נגיע להוגוורטס בעוד כחמש שעות,ובאמת הייתי צריכה לצפות מסלית'רינית אחת כקללה".

אני אומר לרוז"אז נעים להכיר אותך רוז.איזה כיף לך את הבת של רון והירמוני כיף לך.אה אני מצטער על קודם שצעקתי עליך והיתי כזה רשע.את סולחת לי על זה.כי אני מצטער מעומק ליבי על זה.יש לך משהו שנעשה עד שהרכבת הזאת תגיע.5 שעות זה הרבה זמן"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

4. מנהל פורום לימודים ובית ספר לשעבר
    שם: סטיבן (ככה תקראו לי אבל לא קוראים לי ככה באמת...)
    ~גלואה~
    רוז מהנהנת בהסכמה והיא אומרת לך:"בוא נבחן אותך כמה למדת מין הסיפור הזה,למה בדיוק הסכימו אלבוס דמבלדור וסוורוס סנייפ לזה שסנייפ כמו שאמרת כביכול הרג את דמבלדור,ובאיזה קללה סנייפ השתמש ומאיפה דמבלדור נפל?".
    "בשמחה, אני מכיר את הסיפור טוב מאוד" אומר לה בחיוך "ידו של דמבלדור קוללה על ידי קללה שהיית טמונה בתוך טבעת שבתוכה היתה אחת הנשמות של הלורד וולדמורט על ידי כך שהוא ענד את הטבעת על אחת מאצבעות ידיו. סנייפ ראה זאת ואמר לדמבלדור שיש לו 6 חודשים לחיות ושהוא הצליח לכלוא את הקללה בתוך ידו אך לא להרבה זמן. דמבלדור אמר לסנייפ שהוא צריך להרוג אותו ולעבור לצד של הלורד וולדמורט וסנייפ הסכים אחרי מסע ארוך של שכנועים. סנייפ השתמש בקללה אבדה קדברה ודמבלדור נפל ממגדל מראש מגדל האסטרונומיה" אוסיף את התשובה.

כנסו בבקשה:
    http://s1.bitefight.co.il/user/bite/117672
    תחממו:

קרדיט לרון Sulimania Knight.
    Spoiler ספוילר

הקליקו לי בdragon cave על הדרקונים הקטנים ועל הביצים:
    Spoiler ספוילר

מדריך יצירת מגילה

ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    אני אומר בואו כולנו נפתח נושא תלונה במשוב על אלכס ועל הדיקטטורה שהוא משליט פה.
    אלכס תפרוש! אלכס תפרוש! אלכס תפרוש!
    I'm Aswell a Brother in the
    XIII Tribe

5. משתמש מנוסה
    הילד משתמש בכישוף פורטגו רגיל שביטל את הכישוף שלך,הילד אומר לך:"חבל לא רציתי להשתמש בכישוף הזה סקטומסמפרה!שתק!פטריפיקוס טוטאלוס!ולסיום אינקרצרוס!",אתה רואה חרב פוגעת לך בבטן ואתה רואה טיפות מתחילות לרדת לך מין הגוף,אתה מרגיש נהדף על הדלת,אתה רואה שאתה לא מסוגל לזוז אפילו לא צעד,אתה רואה שלושה חבלים כמו נחשים קושרים אותך.
    אני חושב לעצמי בראש: 'מזל שיש לי עוד כמה שנים טובות של שמירה ממשרד הקסם, נותר לי לחכות רק דקה והם כבר יעצרו אותו.'
    אני מסתכל משותק על הילד שכישף אותי, אני מחכה שהוא ישחחר אותי וגם שמישהו יכנס.

6. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    התחלה:
    נפרדתם מין הוריכם ברציף מספר 9 ושלושה רבעים,אתם נכנסים לרכבת האדומה כשני בוהק "הוגוורטס אקספרס",אתם מחפשים תא פנוי ואתם רואים שני ילדים שנה חמישית אחד בעל גלימת גריפינדור ואחד בעל גלימת סלית'רין מוכנים לדו-קרב מכשפים,אתם רואים קהל של מכשפים מתחילים לעודד אותם,אך אתם נערה בערך בגילם גם בגלימת גריפינדור אומר בזעם:"אלבוס סוורוס פוטר!תפסיקו לריב,אבא שלך ואבא של סקורפיו מאלפוי אומנם לא החברים הכי טובים אבל מאז הקרב על הוגוורטס בשנתם השביעית והאחרונה הם ידידים ודי בסדר זה אם זה אז אולי תפסיקו לריב?"...
    אני תומך בנערה.
    אני אומר להם לא לריב אבל לא עושה שום תנועה לשרביט.
    אם הם מתחילים להטיל קוסמים אני הולך לספר למורה.

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

7. חתול גאה
    שם: מיאו?
    התחלה:
    נפרדתם מין הוריכם ברציף מספר 9 ושלושה רבעים,אתם נכנסים לרכבת האדומה כשני בוהק "הוגוורטס אקספרס",אתם מחפשים תא פנוי ואתם רואים שני ילדים שנה חמישית אחד בעל גלימת גריפינדור ואחד בעל גלימת סלית'רין מוכנים לדו-קרב מכשפים,אתם רואים קהל של מכשפים מתחילים לעודד אותם,אך אתם נערה בערך בגילם גם בגלימת גריפינדור אומר בזעם:"אלבוס סוורוס פוטר!תפסיקו לריב,אבא שלך ואבא של סקורפיו מאלפוי אומנם לא החברים הכי טובים אבל מאז הקרב על הוגוורטס בשנתם השביעית והאחרונה הם ידידים ודי בסדר זה אם זה אז אולי תפסיקו לריב?"...
    אלך לילדה ואשאל אותה "מה קורה כאן?"

8. משתמש מנוסה
    שם: alien
    Danger
    *להשקיע בבקשה.
    אתה רואה שהילדה בעלת שיער שחור ועיניים כחולות עמוקות והיא אומרת לך:"טוב בן-דודי הטיפש אלבוס סוורוס פוטר נלחם כנגד ה'אויב' שלו,סקורפיו מאלפוי,זה די טיפשי לא?הריי ההורים שלהם השלימו כבר מזמן!".

Scizor-X
    *להשקיע בבקשה.
    אתה רואה שאין מורים ברכבת,אתה רואה תלמיד חמישית חסון בעל שיער שחור-ג'ינג'י רץ לכיוונך והוא אומר לך במהירות:"נכון שאלבוס סוורוס פוטר וסקורפיו מאלפוי נלחמים זה בזה,וואי אני חייב לעצור את זה,או שאני לא מדריך הוגוורטס!".

Nilasak
    אתה רואה את הילד משחק עם השרביט שלו והוא אומר לך:"אני לא מתכנן לשחרר אותך ועל הדלת הטלתי קללת נעילה הידועה בתור קולופורטוס,אף אחד לא יגיע לפה במשך מספר שעות,אני אקח לך את השרביט ואז אולי אשחרר אותך,אתה יודע אתה תשתחרר לבד,שהכרטיסן יבוא לבדוק אם הכול ריק בלונדון!".

~גלואה~
    רוז וויזלי ואלבוס פוטר מוחאים לך כפיים במהירות ואלבוס אומר לך:"כול הכבוד לך סטיבן,אני רואה שיש בך רוח של שני מהמקיימים של בית הספר לכישוף הוגוורטס,והם רוונה רייבנקלו,וגם את רוחו של גודריק גריפינדור,עובדה משעשעת,אם תשים לב ראשי התיבות של מקימי הבית ספר כפולים,סלאזר סלית'רין זה ס''ס,גודריק גריפינדור זה ג''ג,רוונה רוונה רייבנקלו ר''ר,והלגה הפלפאף זה ה''ה,שמת לב לזה?".

שלושת המחוזות 2
    רוז עושה פרצוף שאומר לך:"מה לעשות",אתה רואה ילד בגילך בעל שיער לבן ועיניים כחולות-ירוקות מתקרב אליך והוא אומר לך:"נעים מאוד,שמי הוא תומס ליוו,רוצה להילחם מולי בדו-קרב מכשפים,אבי לימד אותי כישוף שניים רוצה להילחם מולי,דבר עכשיו או שתשתוק לנצח!".

9. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    [B][U]Danger
    Scizor-X
    *להשקיע בבקשה.
    אתה רואה שאין מורים ברכבת,אתה רואה תלמיד חמישית חסון בעל שיער שחור-ג'ינג'י רץ לכיוונך והוא אומר לך במהירות:"נכון שאלבוס סוורוס פוטר וסקורפיו מאלפוי נלחמים זה בזה,וואי אני חייב לעצור את זה,או שאני לא מדריך הוגוורטס!".
    [/SIZE]
    "אתה צריך עזרה?"

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

10. היכל התהילה
    התחלה:
    אפנה אל הילדים שרבים "תעצרו! מישהו יכול להפגע"
    "למה הם רבים?" אשאל את הילדה.
    אחרי ההסבר אציג לה את עצמי "אני סאלי וודס, מה שמך?"

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי

שלושת המחוזות 2
    רוז עושה פרצוף שאומר לך:"מה לעשות",אתה רואה ילד בגילך בעל שיער לבן ועיניים כחולות-ירוקות מתקרב אליך והוא אומר לך:"נעים מאוד,שמי הוא תומס ליוו,רוצה להילחם מולי בדו-קרב מכשפים,אבי לימד אותי כישוף שניים רוצה להילחם מולי,דבר עכשיו או שתשתוק לנצח!".
    אני אומר לתומס ליוו"טוב אני מבין שאין לי בררה אז אני אלחם איתך בדו קרב מכשפים.רק שתדע שזה הדו קרב המכשפים ה1 שלי בחיים שלי.בהצלחה לשנינו שהטוב ביותר ינצח"אני מוציא בשמחה את השרביט שלי ומחכה לתומס שיתקוף ראשון
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

12. משתמש מנוסה
    Nilasak
    אתה רואה את הילד משחק עם השרביט שלו והוא אומר לך:"אני לא מתכנן לשחרר אותך ועל הדלת הטלתי קללת נעילה הידועה בתור קולופורטוס,אף אחד לא יגיע לפה במשך מספר שעות,אני אקח לך את השרביט ואז אולי אשחרר אותך,אתה יודע אתה תשתחרר לבד,שהכרטיסן יבוא לבדוק אם הכול ריק בלונדון!".
    אסתכל על הילד, אתעלם ממנו בעליל ואנסה ללכת לישון.
    אנסה להשתדל גם בשיא המאמץ לנסות לזרוק צעקה של "הצילו, תקפו אותי." ברחבי הרכבת-אם אצליח.
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 11-29-2010 בשעה 06:18 PM

13. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    התחלה:
    אני מתקרב אליהם במהירות ואומר להם"מה זה אתם לא חושבים שמישהו שלא קשור למריבה שלכם יפגע ממנה?בסוף עוד יסלקו אותכם מהגוורטס!"ואני נעמד בין שניהם

14. משתמש מנוסה
    התחלה:
    תיקנתי
    ----
    אסתכן ואגיד:"די, תפסיקו לריב, אל תהיו ילדים קטנים!" ואלך לנערה ואגיד:"את מכירה אותם? לא הם כל כך מסוכסכים?"
    מגיב ההודעה המיליון של הפורום(16.1.11, שעה 8:50 pm שעון הפורום)

15. מורחקים
    שם: אופיר
    שם משתמש: shikamaru nara
    שם במשחק: ג'יימס ספירו
    אופי: ג'יימס ילד עצבני ושקט, הוא לא מתלהב כמעט משום דבר, לפעמים מתגלה כחבר נאמן.
    רמה:1
    כישופים רגילים:לומוס,אלוהומרה.
    כישופיקרב:שתק,פורטגו.
    שותפים:
    איימי הילז, ילדה שמתלהבת מהמון דברים, מדברת הרבה, איימי גם קוראת המון ספרים, מה שמקנה לה את חוכמתה הרבה. איימי וג'יימס רבים הרבה למרות שהם ידידים טובים. לאיימי יש חתולה בשם הולי.
    מארק פול, ילד רגוע ושקט, מתלהב מדברים בינוניים (זאת אומרת לא במצבים קיצוניים כמו ג'יימס ולא מכל דבר קטן כמו איימי), מארק וג'יימס כמעט לא רבים, הם חברים מאוד טובים, כמו אחים. למארק יש גם כן חתול בשם סנייפ.
    בית:לא לגעת.
    ציוד:שיקוי חיים X3,גלימה,מטה כישוף,עטנוצה,דיו,כפפות,קדרה.
    ספרי לימוד:כישופים פשוטים,שינוי צורה למתחילים,מרכיביםראשוניים,הגנה ראשונה,היסטוריית הכישוף,צמחי מרפא,חיות הפלא בעולמנו,קווידיץ' בראיהדורות.
    רשוםלמועדונים:לא לגעת.
    כסף:30 אוניות,50 חרמשים,100 גוזים.
    חיתמחמד: ינשוף גדול ולבן בשם מורטי.
    רשום לעיתון:הנביא היומי.
    תגיהצטיינות:לא לגעת.
    מרכיבים לשיקויים:אבקת חד-קרן,בזואר,רעל סיביר,ביצידוקסי.
    מחברתמשימות:לא לגעת.

הערות:כל השחקנים מודעים זה לזה.
    אני מקווה שתרשום אותי, לא היה רק אז אני רק יכול לספר לך שהדרגה שלי היא יחסית גבוהה ואני משקיע בתגובות, אני רוצה להיות בגריפינדור בבקשה.

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •