Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 34

נושא: The Artist

1. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    דן-
    כעבור סיור קטן בפנימיה והתרשמות רבה, אתה מגיע אל חדרך, חדר מספר 24 במעונות הבנים, אתה מביט בו ומבחין במיטה גדולה ומרופדת, פלזמה שתלויה על הקיר ומקלחת עם ג'קוזי, כל מה שצריך כדי לחיות חיים של מלך עד שלפתע, "אל תתלהב יותר מדי" אתה שומע קול גברי, "אז אתה דן אלריק אה?, מעניין..." ממלמל אותו הקול
    "אה אחי?" אני שואל את הקול ומחפש את מקור הקול "למה לא להתלהב,זה הרי החדר שלי" אני אומר וסם את הציוד שלי על המיטה.

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי red dd צפה בהודעה
    "אה אחי?" אני שואל את הקול ומחפש את מקור הקול "למה לא להתלהב,זה הרי החדר שלי" אני אומר וסם את הציוד שלי על המיטה.
    דן-
    "בגלל סיבה פשוטה מאוד..." מגחך הקול ואתה מזהה את הצחוק כצחוק מוכר מעט.
    "אתה לא תישאר פה הרבה זמן" אומר הקו לפתע ומבין הצללים יוצאת דמות, שיערו ירוק וארוך, חולצתו האדומה בעלת כפתורים זהובים והוא לובש משקפי ראיה, אתה מזהה אותו כלא אחר מאשר גרין רנטז שהשתתף בטורניר הקסם הגדול ולקח חלק בהצלת העולם יחד עם דרו והשאר.

3. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי mor15 צפה בהודעה
    רשום....

אציו
    הקול הנשי מגחך, "הבית של מריו נשרף על ידי כמה אנשים מן המאפיה האיטלקית שמריו היה חייב להם חובות, למען האמת אני ניסיתי להצילו אבל לא יכולתי..." הפך לפתע הקול הנשי ליותר רך.
    [COLOR=#ff0000]אתה מסתכל הצידה למקור הקול ולםתע אתה מזהה דמות מוכרת, נערה בעלת שיער קצר ואדמוני, אתה מזהה אותה בתור מינה!, אותה מינה הארטיסטית שהשתתפה בטורניר שהתקיים לפני חמש שנים ולקחה חלק ניכר וגדול בהצלת העולם כולו, "עכשיו אתה מאמין?" היא אומרת ומשחקת בשערה הקצר והאדמוני.[
    הוא באמת מת
    ''מתי בידיוק זה קרה הוא לא יכול למות ''
    גם אם היה שרפה לא הגיוני שזה הרג אותו הוא בידיוק הביא אותי לכאן
    תגידי גם האחים שלי מתו ? מן השרפה מגיע לי לדעת את זה

אני חושב לעצמי קודם אבא עכשיו הוא ''

4. משתמש מנוסה
    אציו-
    תשתמש ב " " כדי לדבר וב ' ' כדי לחשוב כי זה נור מבלבל ואני בקושי מבין תתגובה
    ~~~~
    "אני מצטערת אבל הוא מת, אין מה לעשות בנידון, האחים שלך פונו לבית החולים כולם פצועים בינוני" אומרת לך מינה והטון הרך שלה גורם לך להאמין לה בעוד דמעות חנוקות כמעט מתפרצות מעיניך.
    "בכל מקרה אתה כמובן מכיר אותי, אבל אני חייבת להציג את עצמי מתוך נימוס, אני מינה" היא אומרת ולחצת את ידך.

5. מורחקים
    אציו-
    תשתמש ב " " כדי לדבר וב ' ' כדי לחשוב כי זה נור מבלבל ואני בקושי מבין תתגובה
    ~~~~
    "אני מצטערת אבל הוא מת, אין מה לעשות בנידון, האחים שלך פונו לבית החולים כולם פצועים בינוני" אומרת לך מינה והטון הרך שלה גורם לך להאמין לה בעוד דמעות חנוקות כמעט מתפרצות מעיניך.
    "בכל מקרה אתה כמובן מכיר אותי, אבל אני חייבת להציג את עצמי מתוך נימוס, אני מינה" היא אומרת ולחצת את ידך.
    הבנתי
    ''היי מינה אני אציו את יודעת עם במקרה יש איזה דרך להגיע לבית החולים שלהם ''
    'לפחות הם לא מתו אבל אני חייב להמשיך
    למה אבא רצה שאני יגיע לכאן מה כל כך מיוחד כאן'

6. משתמש מנוסה
    שם: תומר

טום ומייקל ההתחלה מיוחסת לשניכם:
    'סוף סוף' אתם חושבים לעצמכם ומגיעים לחדר מיוגעים ועייפים לאחר הסיור המשעמם שהציג בפניכם המנהל, גריי סאות'.
    שניכם נכנסים לאותו החדר ומופתעים לגלות שני מיטות טלוויזיה גדולה במיוחד ואמבטית ג'קוזי נפלאה, שתי המיטות מצביעות על כך ששניכם שותפים לחדר ונראה שאתם די שמחים בעניין.
    "אז אתם מייקל וטום מה?" נשמע לפתע קול ילדותי.
    "האנרגיה הזאת...את חושב שהם?" נשמע לפתע קול נשי אתם שניכם מבינים שיש עוד שני אנשים בחדר ונראה ששתי הקולות הללו מוכרים, אתם מסתובבים למקור הקול אך לא רואים אף אחד.
    [/QUOTE]

אני שואל "מי זה?"

קרדיט לניר!
    איזה חופש משעמם!
    בשר זה טעים רצח!!!

חוקים
    Spoiler ספוילר

[size=14]גם אני רוצה שיחזירו את רומה כי חברים לא שוכחים(: -לא נשכח אותך ואתה אף פעם לא תעלם מההקדשות שלנו!

2623-4422-6669 ה fc המטורף שלי בפלטינה
    [YOUTUBE]
    [/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=82SOe...eature=related
    [/YOUTUBE]

אני רוצה! להחזיר את הפורום הקודם!
    כל מי שמפליץ בלי בושה משריחים שיעתיק את זה לחטימה!

7. משתמש מנוסה
    אציו-
    מצוין
    ~~~
    אתה שואל אותה אם יש דרך להגיע לבית החולים תוך כדי שאתה לוחץ את ידה אך לפתע היא משחררת את ידה ממך כשהיא מזועזעת על פניה עלתה הבעה מבועתת.
    "זה לא יכול להיות!" היא קוראת לפתע.
    "אציו, בוא איתי!" קווראת לפתע מינה וסוחבת אותך מן החדר אל חצר גדולה ומרשימה.
    "אציו...." היא מלמלת בדאגה.
    "אתה בטח חושב מדוע גררתי אותך עד לכאן נכון?" שואלת מינה ומנערת את רגלה דבר המצביע על כך שהיא מודאגת מאוד.
    "אציו, אתה ארטיסט" היא אומרת לפתע.

טום
    זאת לא תגובה מושקעת תגיב שוב והפעם שהתגובה תהיה מושקעת, על הרקע ויתרתי אבל על התגובות מצטער, אני לא יכול לוותר.

8. מורחקים
    אציו-
    מצוין
    ~~~
    אתה שואל אותה אם יש דרך להגיע לבית החולים תוך כדי שאתה לוחץ את ידה אך לפתע היא משחררת את ידה ממך כשהיא מזועזעת על פניה עלתה הבעה מבועתת.
    "זה לא יכול להיות!" היא קוראת לפתע.
    "אציו, בוא איתי!" קווראת לפתע מינה וסוחבת אותך מן החדר אל חצר גדולה ומרשימה.
    "אציו...." היא מלמלת בדאגה.
    "אתה בטח חושב מדוע גררתי אותך עד לכאן נכון?" שואלת מינה ומנערת את רגלה דבר המצביע על כך שהיא מודאגת מאוד.
    "אציו, אתה ארטיסט" היא אומרת לפתע.
    [[/COLOR]
    ' פיי איזה פסיכית מה היא רוצה ממני'
    '' מה זה ארטיסט ולמה משכת אותי עד החצר הגדולה הזות ?''

9. משתמש מנוסה
    דן-
    "בגלל סיבה פשוטה מאוד..." מגחך הקול ואתה מזהה את הצחוק כצחוק מוכר מעט.
    "אתה לא תישאר פה הרבה זמן" אומר הקו לפתע ומבין הצללים יוצאת דמות, שיערו ירוק וארוך, חולצתו האדומה בעלת כפתורים זהובים והוא לובש משקפי ראיה, אתה מזהה אותו כלא אחר מאשר גרין רנטז שהשתתף בטורניר הקסם הגדול ולקח חלק בהצלת העולם יחד עם דרו והשאר.

"מה על מה אתה מדבר" אני צועק ומוסיף "למה שאני לא השאר כאן".
    כולי כעס ואני מחכה לתשובה אני מנסה לתפוס אותו,ולגרום לו נזק קטן, 'אני אגמור אותו'.

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    אציו-
    תסתכל בעמוד הראשי, כתבתי שהארטיסטים ידועים לכל העולם ושאתה כבר יודע שהיא ארטיסטית אז תגיב שוב

דן~
    אתה בטוח?, בכל זאת הוא אחד הארטיסטים הכי חזקים בעולם אבל אוקיי...
    ~~~
    אתה תופס את גרין וחובט בפניו בכל הכוח אך הוא צוחק ונראה שלא הזזת לו בכלל.
    "עלה חד" הוא אומר לפתע ואתה שומע רחש מעבר לחלון, אתה רואה עץ שמתנופף ברוח ופתאום בשבריר שנייה, אחד העלים מן העץ נורה לעברך במהירות, שובר את חלון המראה ועובר מטרים ספורים ממך.
    "עכשיו, אתה רוצה לשמוע מה יש לי להגיד?" שואל אותך גרין בנימוס ומשחק במשקפיו.

11. מורחקים
    אציו-
    תסתכל בעמוד הראשי, כתבתי שהארטיסטים ידועים לכל העולם ושאתה כבר יודע שהיא ארטיסטית אז תגיב שוב
    [/COLOR]
    ''לא נראה לי שאינ ארטיסת וחוץ מה זה בידיוק מיחד אותי
    תגידי כולם בפנימיה פו ארטיסטים''
    'איזה פסיכית חושבת אני ארטיסת פחהה'

12. משתמש מנוסה
    דן~
    אתה בטוח?, בכל זאת הוא אחד הארטיסטים הכי חזקים בעולם אבל אוקיי...
    ~~~
    אתה תופס את גרין וחובט בפניו בכל הכוח אך הוא צוחק ונראה שלא הזזת לו בכלל.
    "עלה חד" הוא אומר לפתע ואתה שומע רחש מעבר לחלון, אתה רואה עץ שמתנופף ברוח ופתאום בשבריר שנייה, אחד העלים מן העץ נורה לעברך במהירות, שובר את חלון המראה ועובר מטרים ספורים ממך.
    "עכשיו, אתה רוצה לשמוע מה יש לי להגיד?" שואל אותך גרין בנימוס ומשחק במשקפיו.

"מה לע*&ל,זה היה",כולי בפחד עם עניים גדולות,נופל על הרצפה ומוסיף "אוקי אני מוכן להקשיב לך".
    בעודי נושם כול נשימה כאילו לנשמתי האחרונה.

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    אציו-
    "אני יודעת שאתה מפקפק בדבריי אבל אתה מוכרח להאמין!" היא מפצירה בך.
    "הנה, שים לב!" היא קוראת ואתה מתפעל למראה המרהיב שהיא מציגה לך:בשנייה אחת היא מבעירה את כל ידה באש והיד עצמה שורדת כאילו כלום לא נגע בה.
    "גם אתה כזה אציו!, אתה רק צריך למצוא את הכוח, להידחק לפינה!" היא מפצירה בך.
    "אתה יודע מה?, כדי שתגלה את הכוחות שלך, מה דעתך על קרב?" היא מפתיעה אותך בשאלתה.

דן~
    "אני לא יודע איך לבשר לך את זה דן... אבל אתה ארטיסט" אומר לך גרין לפתע.
    "יש לך כוח מיוחד שאתה מתמחה בו ונשק שילווה אותך, אני לדוגמא ארטיסט ששולט בכוחות הטבע כפי שכבר שמת לב" מסביר לך גרין ואתה נותר המום.
    "אבל האנרגיה הזאת...אתה לא ארטיסט רגיל!, הפנימיה הזאת סתם תדכא ותגביל את הכוחות שלך דן, אז... כדי שתמצא את הכוחות האמיתיים שלך, מה דעתך על קרב?!" שואל אותך גרין בנחישות ומותיר אותך המום, כאילו הטיח בך הכל בבת אחת ואז עוד ניתנת לך הזדמנות להילחם אם אחד הארטיסטים החזקים בעולם.

14. מורחקים
    אציו-
    "אני יודעת שאתה מפקפק בדבריי אבל אתה מוכרח להאמין!" היא מפצירה בך.
    "הנה, שים לב!" היא קוראת ואתה מתפעל למראה המרהיב שהיא מציגה לך:בשנייה אחת היא מבעירה את כל ידה באש והיד עצמה שורדת כאילו כלום לא נגע בה.
    "גם אתה כזה אציו!, אתה רק צריך למצוא את הכוח, להידחק לפינה!" היא מפצירה בך.
    "אתה יודע מה?, כדי שתגלה את הכוחות שלך, מה דעתך על קרב?" היא מפתיעה אותך בשאלתה.
    [[/COLOR]
    '' אני לא כזה תפסיקי לדבר שטויות אבל אם זה מה שיוכיח לך בסדר''

15. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    שם:פיטר גונסון
    רקע:פיטר הוא ילד נחמד חיכן ואוהב לעזור לאחרים אבל כשהוא עצבני בוא נאמר שכדאי לא להציק לו הוא בגובה 1.80 ושוקל 70 קילו הוא לא אוהב לעשות פעיליות גופניות אבל כשהוא צריך הוא די טוב בזה הוא לובש חולצה של קבוצת כדורגל אהובה עליו מנצסטר יוניטד במידה Xl מכנסים קצרות במידה L וסנדלי שורש במידה 45 הוא יתום מאב לאחר שאביו נהרג בקרב נגד מסכת הקרח ופיטר רצה לנקום כששמע על ניצחונו של דרו הוא שמח אבל היה עצוב מעט על שלא הוא הרג אותו כשהוא שמע שדרו נעלם ושיש שמועות על חזרתו של מסכת הקרח הוא חשב שיש קשר בין הדברים והחליט שהוא רוצה להציל את נוקם מות אביו ולנקום במסכת הקרח הוא החליט להתאמן כמה שיותר עד שמסכת הקרח יכריז על חזרתו הוא סיפר על כך לאימו של היתה מרוצה מזה ואמרה לו "אתה היחיד שנשאר לי מאביך אני לא רוצה שתפגע" אך הוא החליט והחלטה אצלו זה החלטה הוא סיפר על כך לחבריו הטובים מילדות אנה פניסן ומיקל וורבט שאמרו לו שהם רוצים לעזור לו והם הלכו לבדיקה בפנימית הארטיסטים אם יש להם כוחות ארטיסטים לאחר שקיבלו תשובה חיובית הם נרשמו לפנימיה והתאמנו בקרב מגע ובלחימה בנשק עד תחילת לימודיהם.
    הערות/בקשות/שניצל:תעזור לי ברקע אם הוא לא טוב כי אני לא כזה טוב ברקעים

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •