Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 73 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 1092
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי DarkTiger צפה בהודעה
    אלון~קודק סטורן- אתה הולך לאיבוד ביער ומטפס על עץ, אתה מאבד את האחיזה ונופל על בעל חיים גדול.
    אתה מגלה שאתה נמצא על פיל.
    לפתע אור לבן מתחיל להתפשט ואתה מרגיש שאתה מתערבל במהירות בריק.
    אתה נוחת בתוך חוף ים, לפי שלט שנמצא באזור הוא נקרא 'חוף ים הפחד'.
    אתה מביט שוב על השלט ורשום
    '-----------------חוף ים הפחד-----------------
    -----------היכונו למות תושבים!!!------------'
    מה תעשה? *תזכור שבמשחק אתה לא יודע כלום על אותו מקום*
    'וואו..מה זה המקום הזה? מה קרה לי?' אחשוב ואתקדם בחוף הים,מעט בחשש.

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: alien
    התחלות!!
    אדם רשום, יש לך כאן התחלה.

עומר~טום רידל- אתה מסתובב בשטחי העיר, לפתע עורב פוגע בעורך מתחת לעיניך.
    ברגע שנוצר מגע בין שניכם אתה רואה מעין גל של אור לבן שמתפשט ברחבי העיר.
    אתה מתעורר בתוך עיר, עיר- טבעית כזאת.
    הבתים בה היה עשויים מקש וצמחים, אתה נמצא בתוך שוק.
    מה תעשה? *תזכור שאתה עדיין אדם רגיל ושאתה לא יודע איפה אתה במשחק*
    'מקום נחמד,אני מקווה שהוא שלוו כמו שהוא נראה,מה זה הכאב הזה!' אחשוב לעצמי ואגע במקום שבו העורב פגע.

3. משתמש מנוסה
    שם: אדם
    התחלות!!
    אדם רשום, יש לך כאן התחלה.

אדם~אדם פרץ- *אעדיף שתשנה את השם לשם אנגלי/אמריקאי*
    בעוד אתה משחק עם לני, אתה חש את האדמה רועדת, זעזוע עובר בגופך.
    אור לבן בוהק כל כך עד כדי שאינך יכול לראות מכסה אותך ואת העולם.
    אתה מופיע פתאום משומקום על לוע הר געש, אתה מתחיל ליפול לתוך ההר מהאוויר.
    אתה נאחז בסלעים ומגלה להפתעתך שיש לך טפרים.
    אתה מרגיש חום צורם בידיך האוחזות בהר, ההר לוהט מחום.

מה תעשה? *שים לב שלא השתנת לגמרי וגם שהדמות לא יודעת למה יש לה טפרים פתאום*
    למה מה זה משנה?
    אם זה ממש משנה תשנה את השם לג'ייק בונד
    ----------
    "מה קורה כאן? אני חייב לצאת מההר הזה" אצעק ואתחיל להאחוז בדופן ההר כדי לנסות ולהאט את הנפילה ולהעצר
    'מה קורה כאן? איך הגעתי לכאן?' אחשוב בלחץ
    "אני חייב לנסות לצאת מכאן הכי מהר שאני יכול" אגיד ואתחיל לטפס במעלה ההר

4. היכל התהילה
    מור~דיוויס ג'ונסון- ''איזה כתוב?'' הוא שואל ''כנראה משהו שעשיתי כשהייתי ילד''.
    ''שליחי דינאקס אחראים לחסל או לנדב לקבוצה של דינאקס אנשים חדשים כאן'' הוא עונה.
    ''דינאקס הוא בעיקרון האחראי לכך שהגעת לכאן, הוא חצי אדם חצי טי רקס'' הוא מסביר.
    ''אני התמזגתי עם ינשוף, בגלל זה אני עוטה את הכנפיים האלו'' הוא ממשיך ''אני תקוע במימד כבר כמה שנים''.
    ''אתה נמצא כרגע בנהר הפלישים'' הוא עונה ''הוא נקרא ככה כי רוב הדגים ששוחים בו הם הדגים המעופפים- הפלישים''.

אלון~קודק סטורן- אתה מתקדם בחוף הים בחשש, הגלים מתנפצים על החוף ושוטפים את רגליך בצנינות מרעננת.
    אתה נעצר כאשר אתה רואה את הבבואה של עצמך.
    אתה רואה שצורת רגליך השתנתה, לצורה המזכירה את צורת הרגל של צב או היפופוטם.
    אפיך מתארך למעין צינור לנגד עינייך.
    אתה מביט לא מאמין בבבואה שמשתקפת במים, באותה עת גם אתה מרגיש זנב קטן צומח מהאגן שלך.

עומר~טום רידל- 'מה זה הכאב הזה?' אתה חושב לעצמך בעוד אתה נוגע במקום בו העורב פגע, אין שם כלום, אף לא טיפת דם אחת.
    ''אתה חדש כאן?'' שואל אותך קנטאור צעיר למראה, עוטה קשת על גבו וחרב בידו ''מאיפה הגעת לכאן?''
    ''הכל בסדר?'' הוא שואל ''אתה נראה קצת... אבוד''.
    Spoiler ספוילר

אדם~ג'ייק בונד- *יותר מתאים למשחק*
    אתה מתחיל לטפס על ההר, מתעלם מן הכוויות הרבות שגופך סופג מהטיפוס.
    אתה מגיע לאחר מאמץ ממושך לראש ההר, אתה רואה שם אישה צעירה, אלפית מוזרה, ניביה בוהקים לאור השמש.
    ''תצטרף אליי'' היא אומרת ''או שתמות!''
    Spoiler ספוילר

5. לא ברור בכלל
    אלון~קודק סטורן- אתה מתקדם בחוף הים בחשש, הגלים מתנפצים על החוף ושוטפים את רגליך בצנינות מרעננת.
    אתה נעצר כאשר אתה רואה את הבבואה של עצמך.
    אתה רואה שצורת רגליך השתנתה, לצורה המזכירה את צורת הרגל של צב או היפופוטם.
    אפיך מתארך למעין צינור לנגד עינייך.
    אתה מביט לא מאמין בבבואה שמשתקפת במים, באותה עת גם אתה מרגיש זנב קטן צומח מהאגן שלך.
    'מה זה לכל ה..' אחשוב ואקטע את מחשבותיי כשארגיש שזנב צומח לי.
    "אוקי קודק..תירגע,אתה הרגע הפכת למפלצת!" אמלמל לעצמי בפחד ואסתכל על הרגליים וזנב שלי.
    'רק רגע..הרגליים האלו,הזנב הזה,האף הזה!,זה יכול להיות רק דבר אחד' אחשוב ומיד אוסיף למחשבותיי 'אני פיל!'.
    "אבל איך?" אמלמל ואתחיל ללכת לכיוון החוף,מנסה לעכל את זה שעכשיו אני משהו אחר.

Spoiler ספוילר

6. היכל התהילה
    אלון~קודק סטורן- אתה מוצא רק אפשרות אחת, שאתה פיל, אתה מרגיש נגיעה קלה בכתף.
    "לא פיל" אתה שומע את מי שמאחוריך "חצי פיל".
    קולו של היצור היה עמוק, מלא בחוכמת חיים, קול זקן שעבר הרבה.
    אתה מסתובב, אתה רואה איש מרחף בתוך מעין חור שחור, הוא זקן, אך נראה עוצמתי.
    Spoiler ספוילר

7. NYO HO HO
    שם: עמית.
    עמית~קיבה ג'ונסון- אתה שומע רעש מוזר במהלך הטיול המשפחתי שלך, אתה חושד והולך בעקבות הקול.
    אתה רואה זאב מצולק בעל פצע בגבה, אתה מזהה אותו כזאב כסוף.
    לפתע אור מתחיל להתפשט מסביבך, אתה עוצם את עינייך בחוזקה.
    אתה מרגיש שאתה באוויר, אתה מרגיש שאתה נופל, ובזעזוע חזק אתה נוחת על האדמה הקשה בקרחת יער.
    אתה רואה עינים זוהרות מציצות מבין השיחים.
    מה תעשה? *שים לב שאתה עדיין בן אדם רגיל*
    הצלקת שלו היא לא בגבה, היא בעין(בין הגבה לעין ומתחת לעין).
    -------------------------------------------------------------------------------
    "איפה אני?" אשאל את עצמי בתהיה ואחזיק את ראשי בזמן שאקום ואסתכל מסבבי.לאחר מכן אסתכל על העיניים המציצות מהשיחים ואשאל את עצמי:"מה זה?" תוך כדי שאתקרב אליהן.
    NYO HO HO BITCH

8. היכל התהילה
    עמית~קיבה ג'ונסון- *רשמת שיש לו צלקת בעין [רשמתי זאב מצולק] ושיש לו פצע בגבה [לזה התכוונתי, לפצע]*
    "גררר...." אתה שומע נהמה מן השיחים כאשר אתה מתחיל להתקרב אליהם, בו בזמן מופיעות יותר ויותר זוגות עיניים.
    אתה מתקרב עוד יותר, הפעם חושש מעט, לפתע כעשרים זאבים שחורים מזנקים החוצה מן השיחים, הם מתחילים לנשוך אותך.
    "זאבי סינדור?" אתה שומע קול ממלמל "לא מתאים להם להיות כל כך מעט".
    אתה רואה נערה פראית בעלת שיער בלונדיני פרוע, שתי אוזניים מזדקרות, זנב ונשק בעל שלושה להבים שלא היית מעוניין להתקל בו קרוב לראשך.
    היא בעטה בזאב שתקף אותך עם רגלה היחפה ונופפה באיום כנגד הזאבים.
    הזאבים בורחים אל תוך הצללים.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    מור~דיוויס ג'ונסון- ''איזה כתוב?'' הוא שואל ''כנראה משהו שעשיתי כשהייתי ילד''.
    ''שליחי דינאקס אחראים לחסל או לנדב לקבוצה של דינאקס אנשים חדשים כאן'' הוא עונה.
    ''דינאקס הוא בעיקרון האחראי לכך שהגעת לכאן, הוא חצי אדם חצי טי רקס'' הוא מסביר.
    ''אני התמזגתי עם ינשוף, בגלל זה אני עוטה את הכנפיים האלו'' הוא ממשיך ''אני תקוע במימד כבר כמה שנים''.
    ''אתה נמצא כרגע בנהר הפלישים'' הוא עונה ''הוא נקרא ככה כי רוב הדגים ששוחים בו הם הדגים המעופפים- הפלישים''.
    "או...אני חושב שאני מתחיל לקלוט..." אמלמל.
    "דינאקס הוא הבחור הרע, פה כולם הם חצי חיה וחצי אדם, ואתה בוודאי רוצה לסכל מזימה כלשהי של דינאקס אני צודק?" אשאל אותו.

10. NYO HO HO
    שם: עמית.
    עמית~קיבה ג'ונסון- *רשמת שיש לו צלקת בעין [רשמתי זאב מצולק] ושיש לו פצע בגבה [לזה התכוונתי, לפצע]*
    "גררר...." אתה שומע נהמה מן השיחים כאשר אתה מתחיל להתקרב אליהם, בו בזמן מופיעות יותר ויותר זוגות עיניים.
    אתה מתקרב עוד יותר, הפעם חושש מעט, לפתע כעשרים זאבים שחורים מזנקים החוצה מן השיחים, הם מתחילים לנשוך אותך.
    "זאבי סינדור?" אתה שומע קול ממלמל "לא מתאים להם להיות כל כך מעט".
    אתה רואה נערה פראית בעלת שיער בלונדיני פרוע, שתי אוזניים מזדקרות, זנב ונשק בעל שלושה להבים שלא היית מעוניין להתקל בו קרוב לראשך.
    היא בעטה בזאב שתקף אותך עם רגלה היחפה ונופפה באיום כנגד הזאבים.
    הזאבים בורחים אל תוך הצללים.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר
    התכוונתי בגב :-)
    ----------------------
    "תודה שהברחת אותם ממני!" אומר לנערה בזמן שאתאושש מההתקפה של הזאבים "אני קיבה, מי את?ולמה יש לך זנב ואוזניים כאלה?" ואלחץ לה את ידי.
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    שם: alien
    עומר~טום רידל- 'מה זה הכאב הזה?' אתה חושב לעצמך בעוד אתה נוגע במקום בו העורב פגע, אין שם כלום, אף לא טיפת דם אחת.
    ''אתה חדש כאן?'' שואל אותך קנטאור צעיר למראה, עוטה קשת על גבו וחרב בידו ''מאיפה הגעת לכאן?''
    ''הכל בסדר?'' הוא שואל ''אתה נראה קצת... אבוד''.
    Spoiler ספוילר

]
    "אוקיי טום,אתה חולם תתיתן לעצמך צביטה בקטנה ותתעורר" אומר בקול בטוח,אני צובט את עצמי ביד שמאל,עוצם עיניים ואחרי שאני פותח אותן אבדוק עם הקנטאור עדיין פה.

12. לא ברור בכלל
    אלון~קודק סטורן- אתה מוצא רק אפשרות אחת, שאתה פיל, אתה מרגיש נגיעה קלה בכתף.
    "לא פיל" אתה שומע את מי שמאחוריך "חצי פיל".
    קולו של היצור היה עמוק, מלא בחוכמת חיים, קול זקן שעבר הרבה.
    אתה מסתובב, אתה רואה איש מרחף בתוך מעין חור שחור, הוא זקן, אך נראה עוצמתי.
    Spoiler ספוילר
    "מי אתה?" אשאל אותו ואסתכל על החור השחור שהוא מרחף בתוכו.
    "ואיך אתה יודע שאני חצי פיל?" אשאל אותו ואחכה לתשובות.

Spoiler ספוילר

13. היכל התהילה
    מור~דיוויס ג'ונסון- "כן קלטת" אייס עונה לך "... בערך".
    "לא כולם פה ממוזגים עם חיות, אך רוב מי שנמצא כאן ממוזג אם חיה" הוא ממשיך "בעיקר אם הוא בן אדם".
    "לא בדיוק נשלחתי לסכל מזימה, פשוט דינאקס..." אייס משפיל מבט.
    "מתכוון או לצרף אליו חדשים במקום" הוא מתנסח "או... לחסל אותם לפני שאני, ושליחים נוספים של המאסטר יגיעו אליהם".
    "אתה רוצה לבוא איתי לביסטיה לפגוש את רסטאם?" הוא שואל אותך "תענה מהר כי אם נשאר כאן נהיה בצרות, סיירים של דינאקס מתקרבים בכל רגע".
    "ביסטיה היא העיר ממנה אני בא" הוא מסביר "אתה צריך לפגוש את רסטאם כדי להצטרף אלינו ב- AD".

עמית~קיבה ג'ונסון- "אין בעד מה" היא מחייכת, בתגובה לשאלות היא עונה "אני סאלי".
    "אני ממוזגת עם טיגריס" היא ממשיכה וממלמלת "אני רואה שגם עליך השינויים מתחילים להשפיע".
    "אתה מתכוון לבוא איתי לביסטיה או מה?" היא שואלת "ביסטיה זו העיר שלי, אתה תהיה מוגן שם".

עומר~טום רידל- "אאוץ'!" אתה מגיב כתוצאה מהכאב שבצביטה, אתה פוקח את עינייך.
    הקנטאור מביט בך מגחך "תשמע" הוא אומר "אתה תקוע כאן עד שדינאקס יושמד ושכל האבנים ישולבו".
    מה תעשה? *תזכור שאתה לא יודע כלום על אותם דברים*

אלון~קודק סטורן- "תקרא לי המאסטר" הוא אומר "אני מנהיג AD, הקבוצה כנגד דינאקס".
    "דינאקס הוא יצור מרושע שהוחזר מעולם המתים והתמזג עם טי רקס" הוא מסביר "הוא מעוניין להשיג את כל תשעת אבני הטיטאנים".
    "כל דבר בזמנו" המאסטר אומר "אני אסביר לך על האבנים כשתהיה מוכן".
    "בוא איתי לקיק- מקום האימונים הקדוש" הוא אומר "ואלמד אותך לשלוט ביכולות הפיל שלך בתמורה לכך שתצטרף אלינו, ל- AD".

14. לא ברור בכלל

אלון~קודק סטורן- "תקרא לי המאסטר" הוא אומר "אני מנהיג AD, הקבוצה כנגד דינאקס".
    "דינאקס הוא יצור מרושע שהוחזר מעולם המתים והתמזג עם טי רקס" הוא מסביר "הוא מעוניין להשיג את כל תשעת אבני הטיטאנים".
    "כל דבר בזמנו" המאסטר אומר "אני אסביר לך על האבנים כשתהיה מוכן".
    "בוא איתי לקיק- מקום האימונים הקדוש" הוא אומר "ואלמד אותך לשלוט ביכולות הפיל שלך בתמורה לכך שתצטרף אלינו, ל- AD".
    "אממ..רק רגע" אומר לו ואסובב את גבי לעברו.
    'וואו..ברגע אחד מישהו אומר לי שאני חצי פיל,אחרי זה אומרים לי שיש כאן איש רשע שהתמזג עם טי רקס,ועכשיו אני במקום לו מוכר?! טוב..אין לי כלכך הרבה ברירות..אני חייב להסכים' אחשוב.
    "בסדר" אומר תוך כדי שאני מסתובב לעבר "המאסטר".

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    מור~דיוויס ג'ונסון- "כן קלטת" אייס עונה לך "... בערך".
    "לא כולם פה ממוזגים עם חיות, אך רוב מי שנמצא כאן ממוזג אם חיה" הוא ממשיך "בעיקר אם הוא בן אדם".
    "לא בדיוק נשלחתי לסכל מזימה, פשוט דינאקס..." אייס משפיל מבט.
    "מתכוון או לצרף אליו חדשים במקום" הוא מתנסח "או... לחסל אותם לפני שאני, ושליחים נוספים של המאסטר יגיעו אליהם".
    "אתה רוצה לבוא איתי לביסטיה לפגוש את רסטאם?" הוא שואל אותך "תענה מהר כי אם נשאר כאן נהיה בצרות, סיירים של דינאקס מתקרבים בכל רגע".
    "ביסטיה היא העיר ממנה אני בא" הוא מסביר "אתה צריך לפגוש את רסטאם כדי להצטרף אלינו ב- AD".
    "נשמע כמו אתגר טוב, אני בפנים" אחייך אל אייס.
    "אבל אני צריך שתסביר לי משהו, לפני שהגעתי לכאן, קרוקודיל נשך אותי, שנינו זהרנו באור מיוחד כזה וכעבור כמה שניות התעוררתי כאן והרגשתי משהו מוזר בתוכי, אני מניח שיש לזה קשר כלשהו לכך שרוב בני האדם פה ממוזגים עם חיות אני צודק?" אשאל את אייס.

עמוד 3 מתוך 73 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •