Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11
  1. NYO HO HO
    שם: עמית.
    כפי שאתם יודעים, לפני כמה ימים הסתיימה העונה ה-6 של קומדיית המצבים המצליחה "איך פגשתי את אמא", ונמסר גם שתהיה עונה 7.
    מה אתם חושבים שיהיה בעונה ה-7?
    האם טד יפגוש סופסוף את האמא העתידית של ילדיו?האם בכלל תראה דמותה?
    בפרק האחרון של העונה ה-6 רואים את בארני כחתן, אם מי אתם חושבים שיתחתן?ולמה?האם גם בארני יוותר על מנהגי הרווקות שלו ואפילו אוסף הפורנו שלו?!
    איך יתגלגלו חיי הנישואין של לילי ומארשל?האם יוולד ללילי ילד/ילדה?
    האם טד יחזור לזואי?
    כל שאלות האלה ניתנות לדיון כאן!

דעה אישית: אני באמת מופתע מכך שבארני יתחתן, וזה נראלי דבר שיהרוס או ישפר את הסדרה.מצד אחד-בארני יפסיק עם מנהגי הרווקות שלו, ומצד שני זה דווקא ישפר כי על בטוח יהיו פדיחות עם זה..
    NYO HO HO BITCH

2. משתמש מנוסה
    שם: אילן
    יהיו מינימום 8 עונות אז סביר להניח שאם הוא יפגוד את האמא בעונה 7 זה יהיה בפרק האחרון.
    אבל נראלי שיראו אותה בפרק האחרון של כל הסידרה (כנראה סוף עונה 8) אבל מי יודע.. אולי יהיו יותר עונות..

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/20...91-d4e9t9d.gif

דברי חוכמה מפי גיל:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Real Pizza צפה בהודעה
    התגובות האלה "הגבתי" חזרתי" מזכיר לי את הילדים הקטנים האלה שלמדו להשתמש בבית שימוש, עושים הכל מרימים את הקרש שמים נייר ממש ילדים גדולים- אבל עדיין לא יודעים לנגב טוסיק לבד.
    ואז, בשתיים בלילה שומעים צעקות של "סיימתי! סיימתי!"
    מנהל משחקים כלליים לשעבר

3. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~JustDor~ צפה בהודעה
    יהיו מינימום 8 עונות אז סביר להניח שאם הוא יפגוד את האמא בעונה 7 זה יהיה בפרק האחרון.
    אבל נראלי שיראו אותה בפרק האחרון של כל הסידרה (כנראה סוף עונה 8) אבל מי יודע.. אולי יהיו יותר עונות..
    אמרו לי שיהיה רק 7..
    בכל מקרה לא נראלי שהוא יפגוש אותה באחרון, לדעתי יעשו מין ספיישל של 2-4 פרקים בו טד יפגוש את האמא ו"ישוויץ" בה לחברים שלו.גם לדעתי יעשו משהו מתי שטד מספר לילדים שלו.
    NYO HO HO BITCH

4. משתמש מנוסה
    שם: ben
    חתן*

וחוץ מזה בכללי לפי מה שאני זוכר הם באמת חתמו לשמונה עונות כך שלפי דעתי עונה 7 לא תהיה האחרונה והוא לא יפגוש את האמא בעונה זו.
    לגבי החתונה של בארני או שהוא ינסה כנראה משהו עם רבין או שלא יודע מה אבל זה עדיין יהרוס,הצ'ארם בדמות של בארני זה חיי הרווקות שלו ולא הקיטשיות שלו כמו שראינו בפרקים האחרונים של עונה 6.
    בככלי העונה ה שישית לא הכי טובה,נחמדה סה"כ.

5. משתמש מנוסה
    שם: אילן
    יכול להיות שהוא יפגוש אותה בסוף עונה 7 ובסוף 8 יהיה חתונה- פרידה יפה לתוכנית כל כך אהובה..

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/20...91-d4e9t9d.gif

דברי חוכמה מפי גיל:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Real Pizza צפה בהודעה
    התגובות האלה "הגבתי" חזרתי" מזכיר לי את הילדים הקטנים האלה שלמדו להשתמש בבית שימוש, עושים הכל מרימים את הקרש שמים נייר ממש ילדים גדולים- אבל עדיין לא יודעים לנגב טוסיק לבד.
    ואז, בשתיים בלילה שומעים צעקות של "סיימתי! סיימתי!"
    מנהל משחקים כלליים לשעבר

6. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי LORD צפה בהודעה
    חתן*

וחוץ מזה בכללי לפי מה שאני זוכר הם באמת חתמו לשמונה עונות כך שלפי דעתי עונה 7 לא תהיה האחרונה והוא לא יפגוש את האמא בעונה זו.
    לגבי החתונה של בארני או שהוא ינסה כנראה משהו עם רבין או שלא יודע מה אבל זה עדיין יהרוס,הצ'ארם בדמות של בארני זה חיי הרווקות שלו ולא הקיטשיות שלו כמו שראינו בפרקים האחרונים של עונה 6.
    בככלי העונה ה שישית לא הכי טובה,נחמדה סה"כ.
    היא דווקא די טובה.
    החזרה של הקרוקומאוס(העכבר-ג'וק מאחת העונות הראשונות) הייתה באמת מצחיקה לאללה(חברים שלי סיפרו לי ולא האמנתי להם וכשראיתי זה היה מצחיק נורא) וגם הייתה הרבה עלילה משמעותית בעונה, למשל-מארשל ולילי מנסים להביא ילדים (ומצליחים) וכל הריסת הארקאדי גם הייתה עלילה משמעותית.
    הדבר היחיד שהיה גרוע הוא שלא היו שיחות טלפתיה..
    NYO HO HO BITCH

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Tobi צפה בהודעה
    היא דווקא די טובה.
    החזרה של הקרוקומאוס(העכבר-ג'וק מאחת העונות הראשונות) הייתה באמת מצחיקה לאללה(חברים שלי סיפרו לי ולא האמנתי להם וכשראיתי זה היה מצחיק נורא) וגם הייתה הרבה עלילה משמעותית בעונה, למשל-מארשל ולילי מנסים להביא ילדים (ומצליחים) וכל הריסת הארקאדי גם הייתה עלילה משמעותית.
    הדבר היחיד שהיה גרוע הוא שלא היו שיחות טלפתיה..
    חח כן היו דברים גדולים פה ושם אני רק מדבר ביחסית לענות האחרות.
    באמת אפשר להגיד על העונה השישית שזאת העונה שמקדמת את העלילה,התייחסו האמת הרבה לעלילה עצמה והיא התקדמה מהר מאוד וכמעט ולא היו "סתם" פרקים מצחיקים על נושאים רנדומלים כמו בשאר העונות.
    בוא נקווה שבארני לא באמת יתחתן ויחזור להיות כמו בארני שאנחנו מכירים ואם מתישהו הוא יתעשת זה יהיה רק בסוף הסדרה חח D :

8. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי lord צפה בהודעה
    חח כן היו דברים גדולים פה ושם אני רק מדבר ביחסית לענות האחרות.
    באמת אפשר להגיד על העונה השישית שזאת העונה שמקדמת את העלילה,התייחסו האמת הרבה לעלילה עצמה והיא התקדמה מהר מאוד וכמעט ולא היו "סתם" פרקים מצחיקים על נושאים רנדומלים כמו בשאר העונות.
    בוא נקווה שבארני לא באמת יתחתן ויחזור להיות כמו בארני שאנחנו מכירים ואם מתישהו הוא יתעשת זה יהיה רק בסוף הסדרה חח D :
    בטח הוא יתגרש.
    ונראלי שהוא מתחתן עם נורה, לא רובין..
    NYO HO HO BITCH

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Tobi צפה בהודעה
    בטח הוא יתגרש.
    ונראלי שהוא מתחתן עם נורה, לא רובין..
    גם חשבתי על זה אבל רובין נראתה לי יותר הגיונית מבחינת מה שהוא מרגיש כלפיה

10. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי lord צפה בהודעה
    גם חשבתי על זה אבל רובין נראתה לי יותר הגיונית מבחינת מה שהוא מרגיש כלפיה
    גם נורה..
    גם בגלל שהראו אותו מתחתן בדיוק אחרי שהראו אותו קובע פגישה עם נורה..
    NYO HO HO BITCH

11. מנהל פורום לימודים ובית ספר לשעבר
    שם: סטיבן (ככה תקראו לי אבל לא קוראים לי ככה באמת...)
    אז בוא נעמיד דברים על דיוקם:

דבר ראשון, בארני הוא החתן והחתונה תקרא לקראת סוף העונה השביעית כפי שההפקה פירסמה.
    דבר שני, פורסם שגם נורה וגם דון לוהקו לעונה השביעית כך שכנראה החתונה תהיה עם נורה ולא מראים את רובין (היחידה מהחבורה שלא הראו אותה עד כה בכל הקשור לחתונה) היא כדי ליצור מתח.
    דבר אחרון, האמא כנראה תהיה האחות של בארני (החורגת שלומדת בקולג'). כפי שהוזכר באחד הפרקים, היא היתה בכיתה של מיקרו כלכלה אליה טד נכנס בטעות.

כנסו בבקשה:
    http://s1.bitefight.co.il/user/bite/117672
    תחממו:

קרדיט לרון Sulimania Knight.
    Spoiler ספוילר

הקליקו לי בdragon cave על הדרקונים הקטנים ועל הביצים:
    Spoiler ספוילר

מדריך יצירת מגילה

ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    אני אומר בואו כולנו נפתח נושא תלונה במשוב על אלכס ועל הדיקטטורה שהוא משליט פה.
    אלכס תפרוש! אלכס תפרוש! אלכס תפרוש!
    I'm Aswell a Brother in the
    XIII Tribe

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •