אשכול שאלות ותשובות-מעודכן!

זהו אשכול השאלות והתשובות החדש והמחודש.עקב כך שראיתי שיש בעיות בישן ולא היה לי כוח לערוך אותו, החלטתי לעשות אשכול חדש.
הערה:חלק מהשו"ת כתובות בזכר, אך מתייחסות לשני המינים.
האשכול הזה יכיל תשובות לשאלות נפוצות מאוד בפורום, כך שאם יש לכם שאלה-תחפשו כאן תשובה.

ש:איך משנים שם משתמש?
ת:הולכים לתפריט לוח הבקרה.יש את הסרגל בצידו הימני של העמוד, יורדים למטה עד שיש אפשרות "בקשת שינוי שם משתמש"(האפשרות האחרונה), לוחצים עליה.כשנכנסים לדף, מזינים את שם המשתמש שאתם רוצים שיהיה לכם ובראש החודש הקרוב הוא ישתנה.

ש:איך משנים כותרת משתמש?
ת:כותרת משתמש יש רק לווינרים, משתמשים מתקדמים, משגיחי פורומים ומעלה.על מנת לשנות כותרת משתמש, הולכים ללוח הבקרה.משם, הולכים לאפשרות הראשונה בסרגל בצד הימני.בתחילת העמוד, יש מקום להזין משהו.זאת כותרת המשתמש.אתם כותבים את כותרת המשתמש שאתם רוצים ושומרים.

ש:איפה אפשר לקבל מידע על קבוצות המשתמשים?
ת:באשכול הזה.

ש:חוק כותרת עניינית,למה צריך אותו בכלל?
ת:החוק אושר ע"י צוות ההנהלה הגבוה,כאשר מטרתו היא לקבל פירוט על תוכן הנושא בפורומים שמתייחסים למשחקי פוקימון
כותרת תקנית:"איפה מוצאים סורסקיט?"
כותרת לא תקנית:"שאלההה!" , "כנסו דחוף!" , "איפה מוצאים".

ש:למי אפשר לפנות כאשר מקללים אותי או שעוברים על החוקים?
ת:רשימה של המנהלים אפשר למצוא כאן- לחיץ
להם אפשר לדווח בה"פ.

ש:פרסמו לי פורום בה"פ (הודעה פרטית),מה עליי לעשות?
ת:עלייך לדווח על כך בפורום משוב או למנהל ראשי/פקח בה"פ.

ש:אני משקיע באחד הפורומים ואני רוצה להתקבל לניהול פורום,מה עליי לעשות?
ת:כרגע אין מה לעשות,אם ההשקעה יוצאת דופן אחד המנהלים יעלה את זה לדיון בפני ההנהלה הגבוה
ואם לא,עלייך לחכות כמו כולם עד לבחירות למנהלי פורומים.

ש: אני רוצה לקבל דרגת "פקח" , איך בדיוק?
ת:פקח יכול לקבל רק מנהל פורום שסומכים עליו והוא השקיע הרבה,משתמש רגיל לא יכול לקבל פקח,עליו להיות קודם מנהל פורום/מעדכן(במקרה שלי).

ש:אני רוצה להיות מנהל פורום.מה עליי לעשות?
ת:ניהול פורום דורש עבודה קשה.בשביל להתחיל, אתה תצטרך קודם להשקיע בפורום שאתה רוצה לנהל.לאחר שכתבת נושאים מושקעים לפורום והשקעת בו רבות תגיש לאחד מצוות ההנהלה הגבוהה את הטופס הבא:
שם משתמש:מובן מאליו, נכון?
הפורום שאני רוצה לנהל: איזה פורום בדיוק תרצו לנהל.
למה מגיע לי לנהל: הסיבה למה מגיע לך.שיהיה משכנע!
נושאים מושקעים שלי:רשימת נושאים מושקעים שהכנת בפורום.מומלץ להביא בקישורים(יותר קל לעין לראות הרבה קישורים מאשר סתם רשימה צפה).
קרדיט ל-Impala על V1.

לעוד שאלות, אתם מוזמנים לשאול בפורום משוב או לשלוח ה"פ לאחד המנהלים.