Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15
  1. משתמש מנוסה
    אחרי שמסיימים את המשחק איך מוצאים את האגדיים האחרים חוץ מדיאלגה\פאלקיה ופוקימוני התחושה?

2. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    אם תהיה יותר ספציפי איזה אגדי אתה בדיוק מחפש יהיה יותר קל לעזור לך.
    דבר ראשון תשיג את הנשיונלדקס (ראיית כל 150 הפוקימונים בשינודקס ודיבור עם הפרופסור).
    ואז, בדרך שמתחת לעיר מכון הלוחם, יפתח מעבר צדדי בצד ימין של הדרך. תגיע למערה עם חידה שעד היום לא ממש הבנתי את החידה, אבל גם בלי לפתור אותה הגעתי שם לאגדי.
    כמו כן אם תלך לעיר מכון המתכת, לבית שליד הספינה שמולה עומד ספן, ותדבר עם האנשים בבית, הספן יקח אותך לאי עם האגדי. אבל הוא יברח, ויסתובב ברחבי שינו.
    כמו כן יש עוד אגדי, שנמצא באי חדש שניתן להגיע אליו ע"י ספינה שנמצאת מדרום לעיר מכון הקרח.
    עוד 2 אגדיים-דארקאי, שיימן מצריכים אירוע מיוחד של נינטדו, דבר שלא ניתן להשיג במחשב.
    את מאנפי מעבירים מהמשחק ריינג'ר.
    וזהו נראה לי.

3. משתמש מנוסה
    תודה רבה..
    אבל יש עוד שניים ג'יראטינה והזה שנמצא אחריו בפוקדע נראה לי קוראים לו פריסיליה משו..

4. משתמש מנוסה
    אהה תודה מצאתי את ג'יראטינה והשני קוראים לו סריסיליה אבל הספינה שבדרום עיר הקרח לוקחת אותי לבאטל זון איזה אגדי יש שמה?

5. משתמש מנוסה
    אני לא יודע מה איתכם אבל אני מאוכזב אני ציפיתי בפוקמון פלאטניום יהיה אפשר ללכוד את שלושת פוקמני תחושהבלי שאחד מהם יברח לך במערה ותצטרך לחפש אותו באזור שינו אני זאת האכזבה שלי מהמשחק ואם אתה מדבר על פלאטניום אתה יכול ללכוד את 3 הציפורים האגדות רמות 60 ואת שלושת הרגים ברמות 30 אבל צריך בשביל זה משוכה גדולה ואני לא מדבר על קודים אני מדבר על המשחק פלאטניום שבאתר סרבי יש הוכחות שאפשר ללכוד את הפוקמנים האגדיים האלה במשחק

6. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    ysasrsisvs, עברת על החוקים בכך שפרסמת 2 הודעות ברצף. אל תעשה זאת להבא.
    לגביי השאלה שלך-תשים לב שיש שם עוד אזורים מלבד מגדל הקרבות. אם תמשיך באזורים ותשים לב למה שהדמויות שאתה נתקל בדרך (אדם עם שער אדום, היריב שלך) אומרים, תגיע למערה שבקצה שלה-האגדי.

itay17, אתה כותב ממש לא ברור. בלי סימני פיסוק ובלי רווחים של שורות.
    לגביי הרג'ים בשביל להשיג אותם צריך בכלל את רג'יגז שחילקו ביפן שהסרט ה-11 יצא.
    מה זה "משוכה"? :blink:
    לגביי הציפורים-הן גם יהיו ברחבי שינו אחרי דיבור עם פרופסור אוק. אבל רק בפלאטיניום.

7. משתמש מנוסה
    לא אחי אני כן כותב ברור פשוט תקנתי בהודעה הערוכה שלי את המילה תחושה במקום חולשה לכן זה יצא לי לפותח הנושא כמו שמנהל הפורום אמר אתה פותח נושאים ולכן קשה לנו לענות על הכל ביחד תכתוב בנושא אחד את השאלות שאתה מעוניין לשאול ואנחנו נענה לך בצורה מסודרת ותערוך את ההודעה שלך איפה שרשום לך דווח או הגב ואז תהיה בנושא אחיד ומסודר אפשר לנעול את הנושא הזה STM

8. משתמש מנוסה
    אתה מדבר על stark mountain לא? הגעתי לשם ודיברתי עם באק (היריב שלי עם השיער האדום) והגעתי לסוף המערה אבל הוא לקח משמה איזה אבן ואין שמה כלום עכשיו..
    מה עושים אחרי זה?

9. משתמש מנוסה
    אני לא יודע מה עושים אחרי זה אבל החלטתי להיות נחמד ולהשקיע אתה רוצה לתפוס את כל האגדיים במשחק נכון?הובכן אני מקווה שאתה משחק בפלאטניום כי תיראה http://serebii.net/platinum/legends.shtmlאני מקווה שאתה יודע אנגלית

10. משתמש מנוסה
    אני משחק ביהלום אבל תודה על ההשקעה

11. משתמש מנוסה
    אה טוב לא נורא אתה יכול ללכוד ביהלום את פאקליה או דיאלגיה אחד מהם לא זוכר בדיוק מי אתה יכול ללכוד את הפוקמון האש הזה האגדי ברמה 70 אתה יכול לתפוס את גירטינה ואת פוקמני התחושה וזהו ניראה לי

12. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    Originally posted by ysasrsisvs@Oct 3 2008, 05:54 PM
    אתה מדבר על stark mountain לא? הגעתי לשם ודיברתי עם באק (היריב שלי עם השיער האדום) והגעתי לסוף המערה אבל הוא לקח משמה איזה אבן ואין שמה כלום עכשיו..
    מה עושים אחרי זה?
    יפה, אם הייתה שם לב למה שהוא אומר הייתה יודע שהוא חוזר לבית שלו, בעיירה שעברת בה בדרך למערה.
    תגיע לבית שלו, דבר עם כל מי שבפנים והוא יעזוב.
    תחזור למערה-והאגדי יהיה שם.

itay17, הוא שאל על אגדיים נוספים חוץ מהתחושה והאגדי הראשי של המשחק.
    ועל "האש האגדי" וגיטרינה כבר אמרתי לו.

תשתדל להבא לא לחזור על דברים שנאמרו כבר, אלא אם יש לך דברים חשובים להרחיב

13. משתמש מנוסה
    STM אני לא חוזר על דברים שאני אומר אני פשוט הבאתי לו את האתר סרבי ששם הוא יכול לתפוס עוד אגדיים חוץ מאלה שאתה ואני ציינו

14. משתמש מנוסה
    רגע מה עם רג'יג'יס? איך תופסים אותו?

http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/1191048.gif
    =http://www.pokeplushies.com/feed/1191048]Click here to feed me a fruir=http://www.dinomon.com]Get your own at Dinomon

15. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    Originally posted by tomer121265@Dec 23 2008, 08:15 PM
    רגע מה עם רג'יג'יס? איך תופסים אותו?
    למה אתה שואל בנושא שלא שלך?
    זה מנוגד לחוקים.
    שלא נדבר שהקפצת נושא, שגם זה מנוגד.
    תקרא את החוקים!

ננעל.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •