Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 112 ראשוןראשון 12341252102 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 1678

נושא: Power connection

1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ג'ון-סליחה יש לי בעיה במקלדת המקשים ו+ף לא פועלים לי טוב....

אתה הולך אל החפץ המנצנץ וככל שאתה מתקרב אתה שם לב שזאת אבן עגולה ושחורה בעלת צד אחד חלק ואחד מחוספס. שאתה ממשיך להתקרב האבן מתחילה לזוז.

אופק-אתה הולך אל החפץ המנצנץ וככל שאתה מתקרב אתה שם לב שזאת אבן עגולה וכחולה בעלת צד אחד חלק ואחד מחוספס. שאתה ממשיך להתקרב האבן מתחילה לזוז.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    עלילה-
    אתם קמים יום אחד בבוקר שימשי ויפה. אתם מעט לחוצים בגלל העובדה שהיום אתם מתחילים את מסע הפוקימונים שלכם. אתם לחוצים עוד יותר כי זאת הולכת להיות הפעם הראשונה שתיראו פוקימון מפני שבמחוז רליק (המחוז שלכם) אסור לראות פוקימון עד גיל 7. אתם לוקחים מכתב שהונח על השולחן רק בשבילכם ויוצאים. אתם מגיעים למעבדה של פרופסור ג'ון ומדברים איתו בהתרגשות,ג'ון אומר לכם שאתם יכולים לבחור אתד מהמתחילים הבאים-

אני בוחר בסינדקוויל
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    שם: אופק
    אני יוציא את טוטודייל ואנסה להבין מה החפץ הזה

Spoiler ספוילר

4. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    ג'ון-סליחה יש לי בעיה במקלדת המקשים ו+ף לא פועלים לי טוב....

אתה הולך אל החפץ המנצנץ וככל שאתה מתקרב אתה שם לב שזאת אבן עגולה ושחורה בעלת צד אחד חלק ואחד מחוספס. שאתה ממשיך להתקרב האבן מתחילה לזוז.

אופק-אתה הולך אל החפץ המנצנץ וככל שאתה מתקרב אתה שם לב שזאת אבן עגולה וכחולה בעלת צד אחד חלק ואחד מחוספס. שאתה ממשיך להתקרב האבן מתחילה לזוז.
    אני מנסה להרים אותו.

5. student of Gakuen Alice
    אנדי- אתה לוקח את סינדקוויל ומתחיל ללכת אל מחוץ למעבדה ופתאום אתה מבחין בניצוץ

אופק- אתה מתקרב אל טוטודייל בסקרנות,כי מעולם לא ראיתה פוקימון ברגע שאתה נוגע בוא אתה מרגיש מששהו,מין כוח מוזר כזה ואז האבן ריחפה אלייך וניספגה בגופך!!!

ג'ון-אתה מתקרב לחפץ,אבל האבן מתחילה לרח אלייך ונספגת בגופך!!
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    אני ינסה להבין מה קרה פה ומה זאת האבן הזאת

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    אני מוציא את סינדקוויל ואומר לו
    שלום חמוד אתה זוכר אותי נכון?
    בו נלך לכיוון הנצנוץ הזה שם ואני מראה לו והולך לשם
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

8. היורתמים לא תמיד מנצחים
    אנדי- אתה לוקח את סינדקוויל ומתחיל ללכת אל מחוץ למעבדה ופתאום אתה מבחין בניצוץ

אופק- אתה מתקרב אל טוטודייל בסקרנות,כי מעולם לא ראיתה פוקימון ברגע שאתה נוגע בוא אתה מרגיש מששהו,מין כוח מוזר כזה ואז האבן ריחפה אלייך וניספגה בגופך!!!

ג'ון-אתה מתקרב לחפץ,אבל האבן מתחילה לרח אלייך ונספגת בגופך!!
    אני מוציא את טרטוויג ומלטף אותו מכיוון שאף פעם לא נגעתי בפוקימון.

9. Surgeon of Death
    יונתן-לא קיבלתה מקום שמור אתה לא רשום

אנדי-רשום

אופק-הפרופסור מביא ל פוקדור כחול ויפה 5 פוקדורים ופוקדע ואתה מתחיל לצאת מהמעבדה אבל פפתע משהו מנצנץ מפינת המעבדה תופס את עיינך.

ג'ן- אתה לוקח את הפוקדור של טרטוויג,פוקדור ירוק ויפה. הפרופסור מביא לך 5 פוקדורים ופוקדע ואתה מתחיל לצאת מהמעבדה פתאום אתה רואה משו מנצנץ.
    המ זאת אומרת?
    אם זה משחק רק למקומות שמורים תצייני את זה,
    מילא אחרי שראיתי את המשחק הקודם שלך ראיתי שאת כותבת המשכים של פחות משורה וזה הוריד לי ת'חשק...

10. student of Gakuen Alice
    אופק- טוטודייל מסתכל אלייך בעיינים גדולות ואתה יוצא מהמעבדה כדי להרגע. טוטודייל משתמש באקדח מים לאוויר ופתאום גם אתה!!!

אנדי- אתה מתקרב ורואה אבן אדומה, ברגע שאתה מנסה להרים אותה היא מרחפת וניספגת בגופך!!!\

ג'ון- ברגע שאתה מלט אותו אתה מרגיש משהו מוזר. אתה ממשיך ללכת ליציאה מהמעבדה ורואה משהו מנצנץ

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. היורתמים לא תמיד מנצחים
    אופק- טוטודייל מסתכל אלייך בעיינים גדולות ואתה יוצא מהמעבדה כדי להרגע. טוטודייל משתמש באקדח מים לאוויר ופתאום גם אתה!!!

אנדי- אתה מתקרב ורואה אבן אדומה, ברגע שאתה מנסה להרים אותה היא מרחפת וניספגת בגופך!!!\

ג'ון- ברגע שאתה מלט אותו אתה מרגיש משהו מוזר. אתה ממשיך ללכת ליציאה מהמעבדה ורואה משהו מנצנץ
    עוד משהו מנצנץ, מעניין מה זה הפעם.

12. student of Gakuen Alice
    ג'ון-אתה מתקרב ורואה שזה סתם עיוות של אור,אתה יוצא מהמעבדב בשמחה על כך שאיינך כפוף יותר לחוק ומתחיל ללכת לכיוון דרך 1.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    אני ישאל את טוטודייל אם הוא יודע על זה משהו

Spoiler ספוילר

14. היורתמים לא תמיד מנצחים
    ג'ון-אתה מתקרב ורואה שזה סתם עיוות של אור,אתה יוצא מהמעבדב בשמחה על כך שאיינך כפוף יותר לחוק ומתחיל ללכת לכיוון דרך 1.
    אני בודק איזה מתקפות טרטוויג יודע.

15. student of Gakuen Alice
    אופק-טוטודייל יתקע בך מבט תמים כאילו הוא לא מבין מה כל כך מיוחד בזה. אתה מתחיל ללכת לכיוון דרך 1 יחד עם טוטודייל.

ג'ון-טרטוויג יודע צווחה ודחיפה ועלי תער מזמר הפוקדע. פתאום רק בשביל ההוכחה טרטוויג משתמש בעלי תער קטנים לשמים ו..גם אתה!!

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 112 ראשוןראשון 12341252102 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •