Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 8 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 118
  1. the bitch is back
    אתם מגיעים לעולם יפהפייה מאוד.אתם רואים מולכם קבוצה של נערים שכנראה שגם הם באו מכדור הארץ למקום הזה.אתה שם לב שיש עליך פוכדור.זה הפוכדור שאמך התנה לך לפני שמתה בכדור הארץ.אתה מתקדם אל קבוצת הנערים ואז אומר להם"שלום לכם". הנערים בפה אחד אומרים לך"שלום גם לך". 2 נערים מן החבורה מתחילה ללכת לאנשהו.אתה עוקב אחרים.אחד הנערים אומר לך"שמי ג'יסון ולידי סטיבן. אנחנו הולכים לחפש מידע איפה אנחנו. אנחנו אולי נזדק לעזרה שלך". אתה אומר להם"שמי ג'ייסון, אוקי אעזור לכם" . לאחר הליכה קצרה מולכם מופיע בית די קטן. ג'יסון דופק בדלת.הדלת נפתחת ומימנה יוצא איש גבוה עם חלוק לבן שמכסה את כול גופו . האיש אומר לכם" שלום ילדים מה אתם רוצים? .שמי פרופסור קוא" .
    כתום? לא כזה משנה לי האמת =]
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    "אנחנו רוצים לדעת איפה אנחנו ואיך הגענו לפה!" אקרא בכעס ואחכה בקוצר רוח לתשובה.

2. משתמש מנוסה
    שם: יונתנוס האדיר
    כינוי: JimiJuri
    שם:שיין
    תיאור או תמונה: שיין בעל שיער חום גלי מעט המגיע עד לקו האוזניים, יש לו פוני המכסה את מצחו וקצת מעיניו. הוא בגובה ממוצע ובעל עיניים ירוקות בוהקות, הוא חסון ובעל שריריי ידים מפותחים במקצת. הוא תמיד מחייך חיוך קטן, ודואג תמיד להסתובב עם ג'ינס שחור ודופיה לבנה.
    רקע: חייו של שיין התחילו כחיים של כל ילד רגיל, שני הורים, אח מעצבן אחד וכלבה חמודה. אך כשהגיע ליומהולדת 7, אביו השתגע ממנת יתר של סמים ורצח את אחיו ואת הכלבה שלו, ולבסוף התאבד. אמו של שיין התגברה על האובדן יחסית מהר, אך שיין היה בטראומה המון זמן, הוא לא יכל להתקרב לחיות, ושנא להסתובב עם רוב הילדים ותמיד היה עצוב ורגיש. אך בגיל 12 נמאס לו לחיות לבד והתגבר על מה שקרה ולהתחיל ליות עם חיוך על הפנים. מאז היה בקשר טוב עם אמו, וכל מה שקרב לו סיפר לה, לא משנה מה, גם אם זה רע וגם אם זה טוב, ולכן שכשראה את אימו נהרגת ע"י ברק הוא בכה מעט, אך החליט שהוא יסתדר כי לא רצה לחזור על הטראומה שכבר חווה.
    פוקימון התחלתי: איווי
    יכולת הפוקימון: יללה - יללה היא יכולת הישרדות של איווי, הוא מילל וכל מי שבאיזור דואג ולא יכול אחרת אלה לעזור לו או לדאוג לו, זה גם שימושי בקרב, זה גורם ליריב לא לרצות לתקוף לזמן מסויים
    מס' פעמים שימוש ביכולת:
    ציוד:
    כסף:
    הערות בקשות: אני מקווה שהיכולת בסדר.
    נערך לאחרונה על ידי The BIG BANG, 09-24-2011 בשעה 09:15 PM

איווי המלך D:

השירים הכי אדירים בעולם!!!!
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

איפה הימים שהייתה רק עונה אחת ורק ילדים קטנים ראו פוקימון???
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    כינוי: ranrevah
    שם: רן רווח
    תיאור או תמונה: ילד גבוה עם שיער שחור ועומד עיניים חומות.. שרירי ושעיר בחזה לובש ג'ינס קרוע וחולצה V
    גיל 13
    רקע: רן נולד לזוג הורים עשירים שמוכרים בכל המחוזר אמו היא מטפלת בביצים ואביו הוא מנהיג מכון
    כאשר רן נולד אביו לקח אותו תחת חסותו וכל הילדות שלו וא שיחק האכיל ואימן פוקימונים
    ועכשיו כשהגיע לגיל 13 הוא מתחיל את המסע שלו בעולם הפוקימונים.
    פוקימון התחלתי: נידורן זכר
    יכולת הפוקימון: היכולת המיוחדת של נידורן שלי הוא שהקרן שלו יכולה לגדול ולהיות חזקה יותר וככה המכה תיהיה חזקה יותר.
    ציוד:לא לגעת
    כסף:לא לגעת
    הערות בקשות:

4. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    כינוי: the flupy
    שם:אנג'ל קונאן(angel Conan)
    תיאור או תמונה:
    גיל 13(כולכם באותו גיל)
    רקע: שלום שמי אנג'ל, כן אבי היה אותו קונאן המאמן הפחדן,
    כל ילד קטן רואה את אביו בתור הגיבור שלו, הבנאדם שהוא רוצה לחקות במקרה שלי אני לא הייתי היחיד.
    אבי היה מאמן מפורסם שהגיע לגמר ליגת הפוקימונים במחוז קאנטו, אבל יום לפני הגמר הוא נעלם.
    ומהגיבור של כולם הוא הפך לדמות שהשתמשו בה בעיקר לבדיחות קרש עלובות, הדבר היחיד שנשאר מאבי היה צאריזרד המפורסם שלו.
    למרות התנגדותה של אימו החליטי לשמור על הצאריזרד, ולהמשיך לגדל אותו.
    אני חייב לציין שזה היית אחת התקופות הטובות ביותר, אתם פשוט לא מסוגלים לתאר את הכיף שבלהתפס על צאריזרד גדול וחזק ולהמריא איתו לשמיים.
    אך ככל דבר טוב שיש בעולם הזה גם זה נעלם, בעודי פותח את הטלוויזיה הדבר הראשון שראיתי היה תשדיר החדשות האחרון ומיד אחר כך שמעתי צרחה...
    פוקימון התחלתי:צארמנדר
    יכולת הפוקימון:אש החיים, האש שנמצאת על הזנב של צארמנדר נכבת לשניה ושהיא חוזרת היא מחליפה צבע ללבן מקיפה את גופו ומרפא אותו או את מי שנוגע בו.
    מס' פעמים שימוש ביכולת:לא לגעת
    ציוד:לא לגעת
    כסף:לא לגעת
    הערות בקשות:גראולייט D:
    אם אתה רוצה אני יכול להאריך את הרקע ^^
    ואם אפשר כמה שפחות פוקימונים מהדור החמישי אני בכלל לא ניסיתי להכיר אותם.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

5. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    The Flupy-רשום איזה צבע המשך תרצה שאיתו אכתוב לך המשכים?, תגיב להתחלה שבעמ' הקודם

JimiJuri-תחליף את היכולת של איווי למשהו אחר.

ranrevah- תאריך את הרקע שלך הוא די קצר

רובי
    אוקי
    ----------------

קוא אומר לכם" אני מבין אתם הניצולים שהצליחו לשרוד אחרי שכדור הארץ הושמד.טוב תכנסו למעבדה שלי ושם אסביר לכם עוד פרטים על העולם הזה " . קוא נכנס למעבדה שלו ואתם אחריו. הוא נותן לכם לשבת ואז הוא מקרין מולכם שקופיות.שקופית ראשונה מראים שם את קלף התפיסה. קוא אומר " זה בעיקרון הפוכדור של העולם הזה.בתוכו אפשר לתפוס מלא פוקימונים.אחרי שתוציאו את הפוקימון שבפוכדור שלכם. הפוכדור ישבר בגל לחץ האוויר פה". הוא מעביר שקופית.בשקופית הבאה מראים פוקידע. קוא אומר "זה הפוקידע של עולמנו. תוכלו להרכיב אותו על העין שלכם.הוא נותן כול מידע שהפוקידע שלכם נותן. בנוסף הוא יכול לרפא את הפוקימונים שלכם בכול זמן שתרצו " . שקופית הבאה מראה את מפת הכוכב
    Spoiler ספוילר
    .קוא אומר לכם" זהוי מפת הכוכב. הכוכב מחולק ל6 מחוזות.אנחנו נמצאים במחוז האפור. בכול מחוז יש כמה ערים וכמה דרכים. על כול מחוז מ1 - 5 שולט ליו אחד מן לוחמי צוות בלאק.למזלינו הם לא שולטים על המחוז הזה.המחוז ה1 שולט בו מנהיג צוות בלאק. אני מציע לכם לא להכנס לשם רק שתהיו מספיק בטוחים. בינתיים תוכלו ללכת לעיר הקרובה.שם דברו עם איזיק הוא יגיד לכם מה לעשות.אה קחו את חפציכם ". קוא מגיש לכם פוקידע ואת קלף התפיסה.

סטיב
    גם אני
    --------------
    אתה לוקח את הרימון שזכית בו ואתה לא מבין לשם מה אתה צריך רימון.האיש אומר לך " זוראה שלך למד כוח חבוי ". זוראה פותח את הפה שלו לרווחה ושולח קרן חזקה מאוד לעבר הקיר.אתה מבין שזוראה אכן למד כוח סודי.אתה מחזיר את זוראה לקלף שלך ואז עם פרקסרו אתה יוצא מבמבנה.אתה יוצא ורוה שמחשיך בחוץ.אתה רואה ספינה ענקית שמרחפת מעל העיר.מן הספינה נופלים פצצות שהפוגעות בעיר.

אייס
    אתה מלטף את ראשו של פלראון ואז פלארון מרגיש הרבה יותר ולא מפחד יותר.אתה רואה איש נחמד לידך אתה שואל אותו מה זה.האיש עונה לך" זהו קרב גדליאטורים סגנון פוקימונים.בקרב הזה אין חוקים.מי שמפסיד מת מיד.ה קרבות האלו נעשים בחסות שליטי העולם התחתון .הם אלו שאחראים על הקרבות האלו.על הפוקימונים מצוים מכשיר שמגדיל אותם לגודל כזה ואם הם לא נלחמים הם חוטפים מכת זרם חשמלי חזקה ביותר.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

6. משתמש מנוסה
    ערכתי

איווי המלך D:

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ציטוט פורסם במקור על ידי JimiJuri צפה בהודעה
    ערכתי
    זה ספאם מה שעשית יכולת לערוך ולהודיע לי בה.פ או בנוד שערכת
    טוב אתה רשום איזה צבע תגובה תרצה שהיה לך?
    תגיב להתחלה שבעמ' הקודם

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. אמאש'ך פלאפי ):
    ציטוט פורסם במקור על ידי Brieza צפה בהודעה
    אתם מגיעים לעולם יפהפייה מאוד.אתם רואים מולכם קבוצה של נערים שכנראה שגם הם באו מכדור הארץ למקום הזה.אתה שם לב שיש עליך פוכדור.זה הפוכדור שאמך התנה לך לפני שמתה בכדור הארץ.אתה מתקדם אל קבוצת הנערים ואז אומר להם"שלום לכם". הנערים בפה אחד אומרים לך"שלום גם לך". 2 נערים מן החבורה מתחילה ללכת לאנשהו.אתה עוקב אחרים.אחד הנערים אומר לך"שמי ג'יסון ולידי סטיבן. אנחנו הולכים לחפש מידע איפה אנחנו. אנחנו אולי נזדק לעזרה שלך". אתה אומר להם"שמי ג'ייסון, אוקי אעזור לכם" . לאחר הליכה קצרה מולכם מופיע בית די קטן. ג'יסון דופק בדלת.הדלת נפתחת ומימנה יוצא איש גבוה עם חלוק לבן שמכסה את כול גופו . האיש אומר לכם" שלום ילדים מה אתם רוצים? .שמי פרופסור קוא" .
    "הוא מוכר לי מאיפשהו"אלחש לג'יסון וסטיבן.
    "אהמ אתה יכול להסביר לנו איפה אנחנו קצת הלכנו לאיבוד "אומר והוסיף גיחוח קטן.

-------------------
    אדום ~

9. the bitch is back
    The Flupy

רובי
    אוקי
    ----------------

קוא אומר לכם" אני מבין אתם הניצולים שהצליחו לשרוד אחרי שכדור הארץ הושמד.טוב תכנסו למעבדה שלי ושם אסביר לכם עוד פרטים על העולם הזה " . קוא נכנס למעבדה שלו ואתם אחריו. הוא נותן לכם לשבת ואז הוא מקרין מולכם שקופיות.שקופית ראשונה מראים שם את קלף התפיסה. קוא אומר " זה בעיקרון הפוכדור של העולם הזה.בתוכו אפשר לתפוס מלא פוקימונים.אחרי שתוציאו את הפוקימון שבפוכדור שלכם. הפוכדור ישבר בגל לחץ האוויר פה". הוא מעביר שקופית.בשקופית הבאה מראים פוקידע. קוא אומר "זה הפוקידע של עולמנו. תוכלו להרכיב אותו על העין שלכם.הוא נותן כול מידע שהפוקידע שלכם נותן. בנוסף הוא יכול לרפא את הפוקימונים שלכם בכול זמן שתרצו " . שקופית הבאה מראה את מפת הכוכב
    Spoiler ספוילר
    .קוא אומר לכם" זהוי מפת הכוכב. הכוכב מחולק ל6 מחוזות.אנחנו נמצאים במחוז האפור. בכול מחוז יש כמה ערים וכמה דרכים. על כול מחוז מ1 - 5 שולט ליו אחד מן לוחמי צוות בלאק.למזלינו הם לא שולטים על המחוז הזה.המחוז ה1 שולט בו מנהיג צוות בלאק. אני מציע לכם לא להכנס לשם רק שתהיו מספיק בטוחים. בינתיים תוכלו ללכת לעיר הקרובה.שם דברו עם איזיק הוא יגיד לכם מה לעשות.אה קחו את חפציכם ". קוא מגיש לכם פוקידע ואת קלף התפיסה.

[/COLOR][/B]

"אוקי תודה" אומר במעט בילבול ואקח את החפצים מידיו ואסתכל על הח'ברה האחרים "אתם רוצים שנלך ביחד בהתחלה?" אשאל אותם בחיוך מעט נבוך ואחכה לתשובתם.

10. משתמש מנוסה
    אתם מגיעים לעולם יפהפייה מאוד.אתם רואים מולכם קבוצה של נערים שכנראה שגם הם באו מכדור הארץ למקום הזה.אתה שם לב שיש עליך פוכדור.זה הפוכדור שאמך התנה לך לפני שמתה בכדור הארץ.אתה מתקדם אל קבוצת הנערים ואז אומר להם"שלום לכם". הנערים בפה אחד אומרים לך"שלום גם לך". 2 נערים מן החבורה מתחילה ללכת לאנשהו.אתה עוקב אחרים.אחד הנערים אומר לך"שמי ג'יסון ולידי סטיבן. אנחנו הולכים לחפש מידע איפה אנחנו. אנחנו אולי נזדק לעזרה שלך". אתה אומר להם"שמי שיין, אוקי אעזור לכם" . לאחר הליכה קצרה מולכם מופיע בית די קטן. ג'יסון דופק בדלת.הדלת נפתחת ומימנה יוצא איש גבוה עם חלוק לבן שמכסה את כול גופו . האיש אומר לכם" שלום ילדים מה אתם רוצים? .שמי פרופסור קוא" .
    סליחה על הספאם.... ואני רוצה כחול בהיר
    ~~~~~~~~~~
    אני ניגש אל האיש ושואל אותו בבישנות מעטה:"תגיד אדוני, זה אולי ישמע לך קצת מוזר, אבל תוכל להיגד לנו איפה אנחנו?"

איווי המלך D:

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

11. היכל התהילה
    אייס
    אתה מלטף את ראשו של פלראון ואז פלארון מרגיש הרבה יותר ולא מפחד יותר.אתה רואה איש נחמד לידך אתה שואל אותו מה זה.האיש עונה לך" זהו קרב גדליאטורים סגנון פוקימונים.בקרב הזה אין חוקים.מי שמפסיד מת מיד.ה קרבות האלו נעשים בחסות שליטי העולם התחתון .הם אלו שאחראים על הקרבות האלו.על הפוקימונים מצוים מכשיר שמגדיל אותם לגודל כזה ואם הם לא נלחמים הם חוטפים מכת זרם חשמלי חזקה ביותר.
    ״זה... אכזרי״ אגיד ״למה הם עושים את זה?״

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    אייס
    האיש אומר לך" הם עושים את זה מסיבה מאוד פשוטה.פשוט הם אוהבים לראות איך פוקימונים סובלים ונהרגים מול עיניהם.לא אכפת להם שכר מלא פוקימונים נהרגים. פשוט זה כיף בשבילם. לצערי זה כיף גם לרוב תושבי העיר לראות את קרבות האימה האלו.אני שונא לראות אותם אך אם אני לא יבוא ואראה תקרבות יהרגו אותי ואת המשפחה שלי.אז אין לי ברירה אלה לבוא לפה.".

שיין
    Spoiler ספוילר
    .קוא אומר לכם" זהוי מפת הכוכב. הכוכב מחולק ל6 מחוזות.אנחנו נמצאים במחוז האפור. בכול מחוז יש כמה ערים וכמה דרכים. על כול מחוז מ1 - 5 שולט ליו אחד מן לוחמי צוות בלאק.למזלינו הם לא שולטים על המחוז הזה.המחוז ה1 שולט בו מנהיג צוות בלאק. אני מציע לכם לא להכנס לשם רק שתהיו מספיק בטוחים. בינתיים תוכלו ללכת לעיר הקרובה.שם דברו עם איזיק הוא יגיד לכם מה לעשות.אה קחו את חפציכם ". קוא מגיש לכם פוקידע ואת קלף התפיסה

רובי
    אתה לוקח את החפצים שהפרופסור נותן לך ושם אותם בתיקך.אתה מסתכל על שני הנערים שמולך ושואל אם הם רוצים ללכת יחד איתך. הנערים אומרים בפה אחד לך " מצטערים ילד כול אחד מאיתנו רוצה לעשות את המסע שלנו בכוכב המוזר הזה לבד. אנחנו מצטערים אבל אנחנו מקווים שאנחנו נפגוש אותך מתישהו בכוכב הזה. אז להתראות". הנערים מתחילים ללכת כול אחד לדרכו.

אנג'ל
    Spoiler ספוילר
    .קוא אומר לכם" זהוי מפת הכוכב. הכוכב מחולק ל6 מחוזות.אנחנו נמצאים במחוז האפור. בכול מחוז יש כמה ערים וכמה דרכים. על כול מחוז מ1 - 5 שולט ליו אחד מן לוחמי צוות בלאק.למזלינו הם לא שולטים על המחוז הזה.המחוז ה1 שולט בו מנהיג צוות בלאק. אני מציע לכם לא להכנס לשם רק שתהיו מספיק בטוחים. בינתיים תוכלו ללכת לעיר הקרובה.שם דברו עם איזיק הוא יגיד לכם מה לעשות.אה קחו את חפציכם ". קוא מגיש לכם פוקידע ואת קלף התפיסה

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

13. the bitch is back

רובי
    אתה לוקח את החפצים שהפרופסור נותן לך ושם אותם בתיקך.אתה מסתכל על שני הנערים שמולך ושואל אם הם רוצים ללכת יחד איתך. הנערים אומרים בפה אחד לך " מצטערים ילד כול אחד מאיתנו רוצה לעשות את המסע שלנו בכוכב המוזר הזה לבד. אנחנו מצטערים אבל אנחנו מקווים שאנחנו נפגוש אותך מתישהו בכוכב הזה. אז להתראות". הנערים מתחילים ללכת כול אחד לדרכו.

"בהצלחה" אומר להם ומתחיל ללכת לכיוון אחר מהם מעט מתמרמר מהחלטה שלהם 'כאילו ביחד זה יכול רק לעזור' אחשוב לעצמי ואמשיך ללכת באי ידיעה לאיפה.

14. אמאש'ך פלאפי ):
    [B][COLOR="Green"]
    אנג'ל
    Spoiler ספוילר
    "רגע מה ?"אומר וארגיש את ראשי מסתחרר.
    אקח את החפצים ואשאל "אז כדור הארץ באמת נהרס ?"

15. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    אנג'ל
    אתה לוקח את החפצים שפרופסור קוא נתן לך ושם אותם בתיק שלך. קוא עונה לך " כן לצערי ולצערך כדור הארץ נהרס.הוא לא קיים כבר יותר.כול משפחתך מתה כבר.אתה בין הניצולים היחידים שהצליחו לשרוד.מי שהשמידו את כדור הארץ הם צוות בלאק.יכול להיות שאם תמצא אותם ותביס אותם אולי תמצא דרך לשקם בחזרה את כדור הארץ".

רובי
    אתה מתחיל ללכת אל הלא נודע ונזהר מכול מה שאתה רואה כדי לא למות.לאחר הליכה קצרה אתה שומע רעשים.אתה מתקרב אל הקול ושומע שהרעש הוא של פוקימון.אתה מתקרב עוד יותר ורואה שזה רטטה קטן שגווע ברעב.הפוקידע שלך אומר לך " רטטה פוקימון העכבר.היכולת שלו נקרת שן מפוצלת. הוא יכול לפצל את השן הבולטת שלו לשניים וכך כוח השן שלו גדל עוד יותר.הוא יכול אפילו עם שינו להרוס סלע בגודל בינוני". הפוקידע מפסיק לדבר.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

עמוד 2 מתוך 8 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •