Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 24 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 348
  1. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ציטוט פורסם במקור על ידי may-chan צפה בהודעה
    האנשים שנרשמו והתקבלו:
    Tigraro,Vanguard,Deino Man,nairo908.

Totodail, ההרשמה שלך לא כ''כ מושקעת..וגם אין מקום ><'
    תנסה לשפר, ועם היא תהיה טובה אני אנסה להכניס אותך.

:ההתחלה:
    אתם קמים בבוקר בעייפות, ונזכרים שהיום מתחיל בית הספר.
    אתם קמים מהמיטה, ורואים שמתחת לרצפת הדלת יש מכתב לבן.
    אתם פותחים את המכתב, ובו כתוב שהתקבלתם לבית הספר!
    לפתע אתם מביטים בשעון ורואים שהשעה עכשיו היא 7:30, ויש לכם רק חצי שעה להתלבש ולהתארגן.
    'לעזעזל!' אני חושב ומתחיל להתרגאן במלוא המרץ. 'אני לא רוצה לאחר, אחרת לא יכבדו אותי בביה"ס הזה' אני חושב ומנסה להרגע, עדיין מתארגן במלוא המרץ ונושם נשימות עמוקות. אני מכין לי מהר קצת אוכל לביה"ס קצת ירקות סנדוויץ' עם קונפיטורת פירות יער (זה ריבה, רק שהפרי לא לגמרי מרוסק) ורץ לביה"ס. 'אסור לי לאחר, אחרת אני לא אוכל להיות המנהיג של שלושת הגזעים!' אני חושב בעודי רץ במהירות, חוזר הביתה כדי לקחת את התיק ששחכתי, וחוזר לרוץ לביה"ס.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אפשר להפגש עם אחרים נכון?
    סליחה שלא הגבתי פשוט אנחנו צריכים לשלם לאינטרנט ל-24 שעות ואחותי הקטנה חרשה על אתר אחר ונגמר הזמן של האינטרנט...

2. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    תודה רבה ששמרת לי. את כבר מכירה את הפרטים, בשינויים קלים.
    שם משתמש: RabbiKingler.
    שם הדמות + שם משפחה: סת' קינגלר
    תיאור/ תמונה במצב רגיל: גבוה, מוצק, שיער חום מתולתל, בגדים פשוטים, מכנסיים מרובי כיסים שהם חאקי כי זה עוזר בשביל הסוואה.
    תיאור/ תמונה במצב הגזע: נמוך מעצמו בחצי ראש, רגליים עבות, שריריות ומכופפות מעט, כפות רגליים גדולות וחזקות, פרווה דלילה וחומה צהובה בגפיים, שרירים מפותחים כמו של מתאגרף מקצועי, זנב שרירי ארוך יחסית ומתעקל קלות, אוזניים גבוהות טיפה וטיפה יותר מחודדות אף וחותם יותר מאורכים טיפה. חוץ מזה הכול מאוד דומה לבסיס.
    אופי: נחמד, סולח, לומד משגיאות, אם מאבדים את האמון שלו כמעט בלתי אפשרי להחזיר את האמון, Adhd, בעיות תקשורת (בתהליך של טיפול עצמי)
    הכוח המיוחד: שליטה במים (אם זה כמו באווטאר אז זה אדיר למרות שאווטאר זה לא יפני).
    גזע: חצי חיה, קנגרו (תודו שזה אדיר, מת על היצור הזה).
    כוח/חכמה/זריזות: 5 חוכמה, 3 זריזות, 2 כוח. (למרות שקנגרואים הם מתאגרפים מטבעם)
    רקע: סת' תמיד היה "הילד השונה". בתור ילד קטן הוא היה בסדר בחברה, אבל כשהוא הגיע לכיתה ד' הוא התחיל לא להבין מה החברים שלו רוצים ממנו, הם לפעמים נראו מאוכזבים ממנו בלי שתהיה לכך שום סיבה הגיונית (לפחות לא סיבה שהוא יכל להבין).
    אחרי לא הרבה זמן הגיעו לכיתה ילדים חדשים, ילדים שגילו מהר את מה שסת' לא הבין, לסת' היו בעיות תקשורת חמורות ולכן היה חלש, מטרה מושלמת לתעלולים של ילדים חדשים שרוצים להתקבל בכיתה.
    סת' הבין רק בכיתה ה' בעזרת ההורים שלו (שלא שמו לב לזה קודם בגלל שהם בקושי בבית בעקבות העבודה) שיש לו בעיות תקשורת, הוא לא הבין באמת מה זה, אבל הוא הבין שהוא לא מצליח להבין את הילדים האחרים ושהם מציקים לו בגלל שהם יודעים את זה. הוא הבין שזאת הסיבה שבגללה הוא כל כך לא מקובל, דחוי, בלי חברים, וכו'.
    סת' לקח לעצמו החלטה, הוא יתחיל להתאמץ, ללמוד, לצפות, ולפענח את ההתנהגות של הילדים בכיתה ושל אנשים באופן כללי. הוא התחיל ללמוד ולחקור.
    בכיתה ז' בזכות המורה שלו הוא נכסף לעולם המדע (המצב החברתי שלו עדיין לא השתפר בכלל), דבר שלא עזר לו בפני עצמו, אבל הוא למד שניסוי אמיתי לא יכול להתקיים ואי אפשר ללמוד ממנו אם לא בודקים אותו.
    באמצע השנה הוא התחיל לעשות ניסויים של איך להתנהג. כל פעם הוא ניסה תגובה אחרת למשך קצת זמן על מנת לבדוק האם זה יוציא אותו מהמצב שלו ואם זה לא עבד הוא שינה דרך.
    לקראת כיתה ט' הוא כבר היה על הדרך הנכונה, אחרי ייבוש של כל מי שניסה להציק לו בשנה האחרונה הוא הרגיש מוכן להתחיל להתקרב לאנשים שבאמת יהיו חברים שלו.
    בסוף כיתה יא' הוא כבר היה מקובל (בקבוצה משלו של ילדים נחמדים), הוא מעולם לא התנהג בשטלתנות כלפי מישהו ולא ניסה להעליב אף אחד בדרך לכבוד, אנשים פשוט אהבו את ההתנהגות שלו ולכן כיבדו אותו.
    בסוף יב' פתאום הוא ראה ילד שעד כיתה ז' היה איתו בכיתה ועד כיתה י' היה בכיתה המקבילה, באותו זמן הוא נהיה החננה החדש הבילתי מקובל שכולם מציקים לו, אחר כך הוא נשר. זה היה הילד החדש שהתחיל את כל ההצקות שהיו לו.
    הוא ראה אותו נכנס למסיבת הסיום והוא ניגש אל סת'. סת' חייך אליו ולפתע הוא ראה את הילד מהסס לרגע ואז ממשיך.
    סת' לא רצה להביך אותו ולכן עשה את עצמו כאילו הוא מזהה אותו רק במעורפל. סת' אמר:"אני מכיר אותך מאפישהו נדמה לי." והילד אמר:"כן, אני באתי לנקום בך."
    סת' התבלבל לרגע, יכול להיות שהוא באמת ישמור לי טינה על זה שהפסקתי להיות לחנון שלו, עדיין הרבה אחרי שסלחתי לו? זה לא הגיוני.
    לפתע הילד שפך עליו כוס מים. התנועה אינסטנקטיבית סת' שלח את היד קדימה להגן על הפנים. מה שהוא לא צפה זה ששני דברים יקרו, אחד הילד שלף סכין והתכונן לדקור את סת' עם גורם ההפתעה. ושנים, המים שהילד זרק על סת' התפצלו לשניים וחלפו מצידי הראש של סת'. בלי לחשוב יותר מדי סת' ראה את הסכנה ובאופן בילתי מודע הוא הפך את הכיוון שהמים עפו אליו והעיף אותם את הפנים של השני ואז הוא הקפיא אותם. המחשבה היחידה שהוא חשב לפני שהוא ברח משם בשיא המהירות הייתה:'איזה באעסה שרק עכשיו גיליתי את זה, היכולת הזאת יכלה לעזור לי מאוד בעבר...'

אין לי מושג למה נבחרתי ללכת לכדור הארץ, אבל מה לעשות שתפסו אותי ואמרו לי ללכת, כנראה בגלל התקרית עם המים...
    קשרים: לא לגעת.
    רומנטיקה: לא מעוניין, לרוב דוחה בעדינות (או טיפה יותר בגסות) הצעות כאלה ואחרות. בכל זאת נמשך לבנות.
    הערות/הארות/שאלות/אייס קפה: שומר שבת (ועוד), כל הפרטים מופיעים בחתימה למטה (על מוצאי שבת שבה זה יעלם).
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

3. אוהבת בנות*
    שם: XxהמחדירלצרכןxX
    noamt9, סורה -
    שיניתי D:
    ---
    אתה מתחיל ללכת בחיפוש אחר האולם, ורואה ילד בעל שער לבן, בערך בגילך.
    Spoiler ספוילר
    הוא גם מחפש את האולם הראשי, ולפתע הוא פונה אליך " היי אחי, אתה יודע אולי איפה האולם הראשי או מה שזה לא יהיה... ?" הוא אומר לך.

‏Deino Man, לוק -
    אתה לוקח את הנערה בעלת השער הלבן ומרחיק אותה משם מעט, אתה רואה שהנערים מתחילים להתעשת ולרוץ לעבר הנער כשאגרופיהם מכוונים אליו. אתה שואל את הילד עם הוא צריך עזרה. (חכה שעידן יגיב לך)

buizel שולט, בארי:
    " אתם באמת רוצים לגלות? " אתה אומר באדישות לנערים, הנערים נרתעים לאחור מעט, ואח''כ מתעשתים. " ה-הא! יצור שכמוך לא יכול יכול לנצח אותנו, אחרי הכל, אתה סתם בנאדם.. " הם אומרים, ומתחילים לרוץ לעברך כשהאגרוף שלהם מופנה אלייך. לפתע, ילד בעל שער לבן-תכלת, מגיע ולוקח את הילדה בעלת השער הלבן ומוציא אותה משטח הסכנה. שהוא חוזר, הוא שואל אותך " צריך עזרה? " ומחייך.

Sandshrew-
    למה כולם מעדיפים בלונדיניות?..
    ואתה רשום, אבל אתה לא יכול להיות בגזע של החצוי, כי יש כבר יותר מידי חצויים ^^' אתה יכול להיות או מלאך או שד.
    תערוך, ותגיב להתחלה ^^

Vanguard,קיריה . Tigraro, ג'ייק -
    " היי לך. " אומר קיריה לילד, " תגיד לי איך קוראים לך ובוא נלך לבנות האלה ששם. " קיריה אומר. " היי, אני ג'ייק " אומר ג'ייק, ולפתע שניכם מבחינים שאחת מהבנות נעלמה, והילדה בעלת השער הבלונדיני מחפשת אותה בלחץ.

nairo908, ריי-
    זה בסדר D: וכן אתה יכול להיפגש עם אחרים ^-^
    ---
    אתה קם בבוקר ומתחיל להתארגן במהירות, במחשבה שכבר איחרת ולא הספקת להגיע. אתה אוכל את האוכל, ורץ לבית הספר, אתה רואה שהשעה היא 7:50 ויש עוד דיי הרבה ילדים ברחוב, שהולכים לבית הספר, אז יש לך זמן. אתה נזכר ששחכת את התיק, וחוזר במהירות לבית לקחת אותו, ואח''כ מתחיל ללכת במהירות לבית הספר, עד שלפתע אתה נתקל במישהו, ולא שם לב. אתה רואה שזאת נערה בערך בגילך, בעלת שער שחור.
    Spoiler ספוילר

(תפתח את הספוילר הזה >> )
    Spoiler ספוילר

RabbiKingler-
    רשום ^^ תגיב להתחלה 3:

בא לכם נשים? לחצו כאן
    Spoiler ספוילר

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    " היי לך. " אומר קיריה לילד, " תגיד לי איך קוראים לך ובוא נלך לבנות האלה ששם. " קיריה אומר. " היי, אני ג'ייק " אומר ג'ייק, ולפתע שניכם מבחינים שאחת מהבנות נעלמה, והילדה בעלת השער הבלונדיני מחפשת אותה בלחץ.
    "מה קרה לילדה הזאת שם?" אשאל את ג'ייק ואת הבת שלא נעלמה.
    NYO HO HO BITCH

5. היכל התהילה

"בוא נעזור לה" אגיד לו, אופתע מעט שלא ייבהל מאיך שאני נראה [בכל זאת אני חצי טיגריס], ארוץ לנערה הבלונדינית "היי, אני ג'ייק, את מחפשת את הנערה עם השיער הלבן? לעזור לך?"

6. משתמש מנוסה
    שם: נועם
    noamt9, סורה -
    שיניתי D:
    ---
    Spoiler ספוילר
    הוא גם מחפש את האולם הראשי, ולפתע הוא פונה אליך " היי אחי, אתה יודע אולי איפה האולם הראשי או מה שזה לא יהיה... ?" הוא אומר לך.
    תודה
    ~~~~~~~~~~~~~~
    "תאמת אין לי מושג אחי.. אני גם מחפש, בוא נתחיל לשאול אנשים" אומר לו ואוסיף בחיוך "ד"א אני סורה, נעים להכיר. איך קוראים לך?". 'אני מקווה שלא נלך לאיבוד בבית הספר הענק הזה.. XD' אחשוב לעצמי בעודי מנסה למצוא שלטים ואנשים שיעזרו לנו בדרך.
    נערך לאחרונה על ידי Gold.N.Ace, 10-19-2011 בשעה 03:43 PM

קרדיט ענק ל red dd !

SUPER!
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    [B]:ההתחלה:
    לפתע אתם מביטים בשעון ורואים שהשעה עכשיו היא 7:30, ויש לכם רק חצי שעה להתלבש ולהתארגן.

"אאאאאאאאאאההההההה!!!"
    אני מרביץ צעקה, ומתחיל להתארגן בקדחתנות.
    כמובן שאני מפוזר אז זה שאני מזדרז רק מאט אותי.
    אני יורד למטה ויוצא מהבית לנסות להגיע לבית הספר.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

8. אוהבת בנות*
    שם: XxהמחדירלצרכןxX
    noamt9, סורה -
    קוראים לך סורה לא נועם XD
    --
    " אני שירו, נעים להכיר. " אומר שירו בחיוך קטן, והמשכתם ללכת בחיפוש אחר האולם הראשי.
    לאחר מספר דקות אחדות, מצאתם מבנה יחסית גדול, שהיה צבוע בצבע שחור, וכל התלמידים התאספו בתוכו.
    " הנה, כנראה זה שם! " הכריז שירו, והלך לכיוון האולם. "אתה בא? " הוא הסתובב לכיוונך.

" אני לא יודעת, אני הסתכלתי לשניה לצד, ופתאום היא נעלמה.. " אמרה הילדה בעלת השער הבלונדיני לקיריה. " את מחפשת אותה? לעזור לך? "שאל ג'ייק, והילדה הנהנה במרץ.
    " אריגטו " הילדה אומרת בחיוך, "אגב, קוראים לי איקו ^^ " היא אומרת, ואתם הולכים לחפש את הילדה. אתם מגיעים לרחוב ובו נמצאים 7 ילדים:
    אחד מהם נמצא בצורת השד שלו, השני שואל עם הילד צריך עזרה, ושאר הילדים נלחמים מולם, ובצד ובפינה נמצאת הילדה בעלת השער הלבן, מפוחדת.
    " היטארי -צ'אן! " צועקת איקו.

RabbiKingler, סת' -
    אתה מתלבש במהירות, ויוצא מהבית,
    אתה מביט בשעון ורואה שעוד 5 דקות 8, ואין שום ילד ברחוב!
    אתה רץ במהירות לבית הספר, ולאחר עשר דקות מגיע, אתה רואה שעל קיר בית הספר יש מודעה גדולה ובה כתוב:
    " לכבוד כל תלמידי בית הספר הנכבדים,
    טקס חלוקת הכיתות יערך באולם הראשי של בית הספר, בשעה 8 וחצי. עד אז, התארגנו ובואו לאולם. בכבוד רב, המנהל. "

בא לכם נשים? לחצו כאן
    Spoiler ספוילר

9. היכל התהילה
    " אני לא יודעת, אני הסתכלתי לשניה לצד, ופתאום היא נעלמה.. " אמרה הילדה בעלת השער הבלונדיני לקיריה. " את מחפשת אותה? לעזור לך? "שאל ג'ייק, והילדה הנהנה במרץ.
    " אריגטו " הילדה אומרת בחיוך, "אגב, קוראים לי איקו ^^ " היא אומרת, ואתם הולכים לחפש את הילדה. אתם מגיעים לרחוב ובו נמצאים 7 ילדים:
    אחד מהם נמצא בצורת השד שלו, השני שואל עם הילד צריך עזרה, ושאר הילדים נלחמים מולם, ובצד ובפינה נמצאת הילדה בעלת השער הלבן, מפוחדת.
    "זאת היא" אמלמל "מה קרה לה?"
    אגש אל הילדה עם השיער הלבן "קרה משהו? איקו חפשה אותך".

10. משתמש מנוסה
    RabbiKingler, סת' -
    אתה מתלבש במהירות, ויוצא מהבית,
    אתה מביט בשעון ורואה שעוד 5 דקות 8, ואין שום ילד ברחוב!
    אתה רץ במהירות לבית הספר, ולאחר עשר דקות מגיע, אתה רואה שעל קיר בית הספר יש מודעה גדולה ובה כתוב:
    אני נרגע כי אני מבין שאני לא מאחר כל כך.
    אני ממהר להיכנס לבפנים כדי להיכנס לעיניינים.

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

11. NYO HO HO
    שם: עמית.
    *מה זה השם הזה איקו?
    "אני מבין שזו הילדה." אומר לאיקו וארוץ להיטארי ואלך לאחד מהילדים שנלחמים ואשאל אותו:"תגיד מה קורה פה?"
    NYO HO HO BITCH

12. משתמש מנוסה
    שם: נועם
    noamt9, סורה -
    קוראים לך סורה לא נועם XD
    --
    " אני שירו, נעים להכיר. " אומר שירו בחיוך קטן, והמשכתם ללכת בחיפוש אחר האולם הראשי.
    לאחר מספר דקות אחדות, מצאתם מבנה יחסית גדול, שהיה צבוע בצבע שחור, וכל התלמידים התאספו בתוכו.
    " הנה, כנראה זה שם! " הכריז שירו, והלך לכיוון האולם. "אתה בא? " הוא הסתובב לכיוונך.
    חחח התבלבלתי.. טעות שלי XD
    אני יודע שעוד 10 אנשים נשלחו לכדור הארץ או שאני לא אמור לדעת?
    ~~~~~~~~~~~~~
    "כן אני בא" אומר לו בעודי מעלה חיוך על פני ואתקדם עם שירו לכיוון האולם ואחשוב לעצמי 'הכל פה שחור ולבן, נחמד דווקא.... אני מקווה שלא איחרנו!'.

קרדיט ענק ל red dd !

SUPER!
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

13. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    noamt9, סורה -
    שיניתי D:
    ---
    Spoiler ספוילר

‏Deino Man, לוק -
    אתה לוקח את הנערה בעלת השער הלבן ומרחיק אותה משם מעט, אתה רואה שהנערים מתחילים להתעשת ולרוץ לעבר הנער כשאגרופיהם מכוונים אליו. אתה שואל את הילד עם הוא צריך עזרה. (חכה שעידן יגיב לך)

buizel שולט, בארי:
    " אתם באמת רוצים לגלות? " אתה אומר באדישות לנערים, הנערים נרתעים לאחור מעט, ואח''כ מתעשתים. " ה-הא! יצור שכמוך לא יכול יכול לנצח אותנו, אחרי הכל, אתה סתם בנאדם.. " הם אומרים, ומתחילים לרוץ לעברך כשהאגרוף שלהם מופנה אלייך. לפתע, ילד בעל שער לבן-תכלת, מגיע ולוקח את הילדה בעלת השער הלבן ומוציא אותה משטח הסכנה. שהוא חוזר, הוא שואל אותך " צריך עזרה? " ומחייך.

Sandshrew-
    למה כולם מעדיפים בלונדיניות?..
    ואתה רשום, אבל אתה לא יכול להיות בגזע של החצוי, כי יש כבר יותר מידי חצויים ^^' אתה יכול להיות או מלאך או שד.
    תערוך, ותגיב להתחלה ^^

nairo908, ריי-
    זה בסדר D: וכן אתה יכול להיפגש עם אחרים ^-^
    ---
    אתה קם בבוקר ומתחיל להתארגן במהירות, במחשבה שכבר איחרת ולא הספקת להגיע. אתה אוכל את האוכל, ורץ לבית הספר, אתה רואה שהשעה היא 7:50 ויש עוד דיי הרבה ילדים ברחוב, שהולכים לבית הספר, אז יש לך זמן. אתה נזכר ששחכת את התיק, וחוזר במהירות לבית לקחת אותו, ואח''כ מתחיל ללכת במהירות לבית הספר, עד שלפתע אתה נתקל במישהו, ולא שם לב. אתה רואה שזאת נערה בערך בגילך, בעלת שער שחור.
    Spoiler ספוילר

(תפתח את הספוילר הזה >> )
    Spoiler ספוילר

RabbiKingler-
    רשום ^^ תגיב להתחלה 3:
    "היי שוקו" אני אומר גם במבוכה קלה. "קוראים לי ריי, גם את לומדת בתיכון סוקה?" אני אומר בתקווה לזכור את השם.אם היא עונה לי כן, אני אומר "רוצה ש... אמ... נלך ביחד לבית ספר?"

14. משתמש מנוסה
    שם: שאו פו
    [B]

:ההתחלה:
    ערכתי את הכל, ואני שד. תבדקי את הכל מחדש.
    ~~~~~~
    "אוי, שיט!" אני קורא וחושב קצת מה לעשות. "רגע" אני נזכר, "יש לי יכולת לחזור בזמן!".
    אני מנסה לחזור קצת אחורה בזמן, ואז אני מתלבש ומתארגן ברוגע ובלי להילחץ אני הולך לבית הספר.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    ליצירת קשר: סקייפ ohadklein11 או מסן ohadklein11@gmail.com
    עדיף סקייפ =)

אם תרצו לראות את סיבת הפרישה:

Spoiler ספוילר

15. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    [B]noamt9, ‏Deino Man, לוק -

בלי לחכות אצמיד את היידים ואהפוך למלאך "אל תחשבו אותי כוסית, יש לי אגרסיות של שד.." אומר להם בחיוך נבזי ואכה באחד מהם בפנים.
    אז אפעיל את הכוח שלי ואפגע בשאר בכדור אוויר ואנסה להעיף אותם. אם זה הצליח אומר בחיוך "סטרייק".
    אז אגש אל הילדה "את בסדר, היטאריצ'וון? (XD) " אשאל אותה בדאגה "הם עשו לך משהו..?"
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

עמוד 3 מתוך 24 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •