Pokemon GO
עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910
מציג תוצאות 136 עד 145 מתוך 145
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי תסתכל למעלה צפה בהודעה
    אדם
    "אני לא אוותר עד שהוא לא יגיד לי את התשובה!" צועק המפקד, אם היו אנשים הם יודעים איפה אתם. וכמובן, בשביל החפלה, יש. "עלו עלינו", אומר דילן. הוא קופץ לפתח סודי שנמצא מעל הדלת. משם הוא מפעיל את המלכודת הפשוטה ששמה: 'גרזן בכניסה לבית', סוגר את התא בקרה ונעלם בפנים. "צריך ללכת!" אומרת סטורם, מקפיאה את הדלת. "אני לא זז מכאן עד שאין לי תשובה" אומר המפקד.
    אחד הדברים החשובים ביותר שאני זוכר ממה שלמדתי בפסיכולוגיה, זה שאם אדם מרוכז בדבר אחד הוא לבטח ישכח לשים לב לדברים אחרים... כשלא שמים לב, זאת המומחיות שלי. כמובן שמדובר במפקד ולא באדם זוטר, ולכן עלי למקד את השאלה הבאה. המוח שלו שיגר לי שהוא נמשך לסטורם. אכן, בחורה מושכת.
    "סטורם!" קראתי לעברה "תורידי את החולצה שלך!" מתעלם מהפרצוף המופתע שלה...
    תאווה לעיניים תהיה מספיק טובה בשבילי כדי לטפל במפקד.
    "עכשיו." פניתי אליו. "בשביל להנות מהגוף הזה עליך לתת לנו לעבור. אני יודע שזה מה שאתה רוצה!"

2. משתמש מנוסה
    סטייל
    המכונות מתחילות לירות, אהאהאהא! אתה תופס באנרגיה שלך את שני השרשראות, אך לפתע אתה מרגיש כי משהו בגב פוגע בך. אתה מסתכל ורואה כי מה שגורם לך לכואב זוהי בובת וודו שמחזיק אחד מהשולטים. כל 8 הזרועות נתפסות על הספינה, מתחילות להסתובב ולחתוך. "תברחו!" נשמעת צעקה, אתה רואה את ק'ס חוזר להיות בצורת חצי אדם, לי רץ לעברך. ונוגע על חומר הברזל. לי מתמלא כולו להיות הברזל. הוא קופץ ונופל באמצע חזית הבית ספר, לא נראה פצוע.

אדם
    "חתיכת אידיוט חרמן" אומרת סטורם, מורידה לך סטירה. "אם אתה כ"כ רוצה לעבור, תן לי לעשות את זה." הדלת נפתחת, גרזן משסע ראש של מחבל.על המחבל השני נופל מהתקרה דילן, הוא מתחיל לרוץ. סטורם מורידה למפקד בעיטה מסובבת לראש, לוקחת את האסיר וזורקת אותו ליציאת החירום. את המפקד היא לוקחת איתה, דילן נכנס גם וכך גם אתה. "3 טאקו", אומר האיש שמפוחד בטירוף מסטורם. נראה כי חוסר-האגרסיביות שלה מאוד עוזר. קרון יציאת החרום נפתח, ואתה יוצא בבסיס אחר. כתוב על המפה שאתם קרובים לפראג, צ'כיה.
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 12-23-2011 בשעה 05:22 AM

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    סטייל
    המכונות מתחילות לירות, אהאהאהא! אתה תופס באנרגיה שלך את שני השרשראות, אך לפתע אתה מרגיש כי משהו בגב פוגע בך. אתה מסתכל ורואה כי מה שגורם לך לכואב זוהי בובת וודו שמחזיק אחד מהשולטים. כל 8 הזרועות נתפסות על הספינה, מתחילות להסתובב ולחתוך. "תברחו!" נשמעת צעקה, אתה רואה את ק'ס חוזר להיות בצורת חצי אדם, לי רץ לעברך. ונוגע על חומר הברזל. לי מתמלא כולו להיות הברזל. הוא קופץ ונופל באמצע חזית הבית ספר, לא נראה פצוע.

אדם
    "חתיכת אידיוט חרמן" אומרת סטורם, מורידה לך סטירה. "אם אתה כ"כ רוצה לעבור, תן לי לעשות את זה." הדלת נפתחת, גרזן משסע ראש של מחבל.על המחבל השני נופל מהתקרה דילן, הוא מתחיל לרוץ. סטורם מורידה למפקד בעיטה מסובבת לראש, לוקחת את האסיר וזורקת אותו ליציאת החירום. את המפקד היא לוקחת איתה, דילן נכנס גם וכך גם אתה. "3 טאקו", אומר האיש שמפוחד בטירוף מסטורם. נראה כי חוסר-האגרסיביות שלה מאוד עוזר. קרון יציאת החרום נפתח, ואתה יוצא בבסיס אחר. כתוב על המפה שאתם קרובים לפראג, צ'כיה.
    "מה?" קראי בכעס "ניסיתי לעזור!" והלכתי ללכת אחריהם...

4. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ניק
    הקוסמי אש מתחילים להתקיף. מהפתחים נוצרים גלי אש ענקיים שיוצאים מהיידים שלהם, יוצאים מהספינה האווירית ושורפים כל דבר ברדיוס קילומטר. המטוסים מתחילים לטוס במהירות שיא, מוכנים עם הפצצות, זמן האנשים לקפוץ. אתה רואה כי יש איש עם כמו גוש קרח, איש החשמל ואיש העשב. הצוות שלך מזנק, המצנחים פועלים. אתה מנסע לשגר סכין לעבר איש החשמל, אך צמח גדול פוגע בסכין ומעיף אותו בחזרה עליך. הסכין פוגעת לך ליד ה***, בנתיים אתה כבר רואה שאלדור מתחיל בקרב נגד איש העשב, משגר לעברו כדור בצבע כחול-טורקיז, שפוגע לו ישירות בבטן. נראה כי הכדור ממיס, וכי בטנו של איש העשב נראת כמו חור. אלדור מתחיל להתפס בחבורת צמחים ענקיים וקוצניים שחונקים ודוקרים אותו. באותו הזמן איש הברק משגר ברק על שנוזל, שנוזל כי כבר נראה כאיש ברזל חוטף את הברק, מזיז את גופו משחרר את המטען החשמלי שבברזל לעבר איש החשמל בחזרה. איש החשמל תופס בחזרה את הברק, ונראה כי טוען אותו על הרצפה. אתה רואה כי המטען החשמלי טס מתוך הרצפה בחזרה נגד שנוזל. המטוסים מתחילים להפציץ, אתה רואה שמהמטוסי אש נעמד איש שנראה כמו אפרו- אמריקאי.
    אני מוציא את הסכין מהרגל שלי ומחזיק אותה, רץ לאיש העשב שאלדור מעסיק אותו בינתיים במהירות של כ100 קמ"ש וקופץ לגובה, יורד למטה במהירות (כתוצאה מכוח כבידה מוגבר) וכל הכובד שלי נוחת על איש העשב, אני תוקע לו סכין בכתף ומסובב אותה (מוחעחע)

5. משתמש מנוסה
    אדם

"אז מה עלינו לעשות?" שואלת סטורם, שיוצאת לנשום אוויר. היא מוציאה מבגדיה חולצת טריקו שאותה היא לובשת, שולפת אקדח דרוך ושמה במכנסיים. היא מוציאה תג שוטרת ששמה "ג'סיקה הלמורי", מוציאה אזיקים ושמה אותם על השבוי שכבר חזר להכרה. היא מוציאה כמו מפתחות של רכב, לוחצת עליהם. האוטו הקרוב שיש זהו אוטו משטרה, הוא נפתח. סטורם זורקת את האסיר לתוך הבגאז', שנראה כמו חדר ענק ולא בגאז'. הוא תופסת במהרה את המפקד, מקפיאה לו את הידיים ואוזקת אותם, כך גם עם הרגליים. "תעצור אותה ממעשים שטוטיים" אתה שומע בראשך, רואה שהאוטו שממולכם מתחיל לרחף. הוא מתחיל לטוס לעבר סטורם, אך היא לוחצת שוב על מפתחות רכב המשטרה והאוטו נופל. "אזיקים חסיני יכולות מוטאנטיות", היא אומרת. נכנס לתא הנהג. דילן נכנס לתא האחורי, מחכים לך שנית.

ס'ת
    סכין טסה לעברו של האיש שבאותו רגע כבר מסתער, אתה מפספס אותו בצורה מזעזעת כי אתה רואה שהוא כבר זז משהו כמו 15 מטר.אתה רואה כי אש הספינות כבר משתנה, ונהפכת לצבע סגול-כהה. האש פוגעת ברדיוס, ובמקום לשרוף- מוחקת. כל אזור שהאש פוגעת בו פשוט נמחק ונהפך לאדמה פשוטה והרוסה. אתה כי בחזית של הבית ספר יש עוד מוטאנטים, ולכן המערכה משתפרת.אתה רואה כי וולברין הביא איתו כיתת איירון-מנים, שמתחילים פשוט להכנס בכל לוחמי האנרגיה. וולברין וכוחותיו ניצחו במערכה, ולכן בית ספר מתחיל כנגד הספינות. מתוך בית ספר יש כמו 2 מירטי מטוסים, רק בעלי שרשרת ארוכה שבקצה שלה 4 מחומשים. לכל צד יש 4 שרשראות, ויש 2 מתקנים כאלו בבית ספר.
    כמה מחומשים יש?
    סתם חח..
    2 המתקנים הראשיים יורים על הספינה הראשונה, כל 64 המחומשים פוגיעים בדיוק בתוך הספינה ומתחילים לחתוך אותה לחלקים. מלפני הבית ספר נראים עוד מחומשים שטסים על 2 הספינות האחרות. עמוד הקרח שלך מתחיל לטוס, ומהשירותים יוצא כמו יחידת סכינים רותחים. 5 מתוך 10 סכינים רותחים פוגעים בו, אחד ישירות בראש. הוא נופל קלות על הרצפה, מתגלגל מכאבים ומסתכל עליך. באותו הזמן, גל חשמל יוצא מהאדמה וסודק לך את העמוד. איש הברזל רץ על העמוד, מתנגש בו והוא מתרסק. אתה נופל מהעמוד, על הרצפה שכאבים ברגל שמאל. איש הברזל לידך. דרק נראה שוכב, אתה חושב כי חסר-חיים. ג'וש נפגע קשות מקרן אנרגיה שנורת עליו, הוא גם טס 20 מטר אחורה אבל עדיין משגר צמחים.

ניק
    אתה לא תחליט מה תהיה המהירות שלך וכמה תהיה טוב. אני יכול להוציא אותך מהמשחק על זה, ראה הוזהרת.

ריצה... זינוק 100מם! אך לפתע יוצא מהאדמה צמח משתולל ומרסק אותך על הרצפה. פיצוצים ברקע, לא משהו מעניין. אתה רואה כי איש הצמח מתמלא בבטנו צמחים שכמו משתלבים, ואלדור הופך להיות זוהר בכחול-טורקיז. הצמחים נשרפים, הוא משגר קרן כחולה על איש הצמח והוא טס ממקומו. באותו רגע, אתה מרגיש כאב-עז כמו שלא הרשת בחיים שלך, משהו לוהט. מים רותחים. 5 סכינים רותחים ממים פוגעים בך, אתה נופל על הרצפה. איש המים עשה את זה. אתה רואה את שנוזל חוטף ברק שני מהרצפה, טוען אותו שוב בידו ומסתובב. הוא טוען חשמלית את הברק ומשגר חזרה לעבר איש-החשמל. הברק פוגע באיש החשמל ומטיס אותו אחורה, שלולית דם נמצאת שם. נראה כי התעלף/מת. שנוזל משתמש בידו השנייה ופירוק חשמלי שני פוגע בעמוד הקרח, לאחר מכן שנוזל נוגח בעמוד שכבר סדוק והוא מתרסק.

6. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    אדם

"אז מה עלינו לעשות?" שואלת סטורם, שיוצאת לנשום אוויר. היא מוציאה מבגדיה חולצת טריקו שאותה היא לובשת, שולפת אקדח דרוך ושמה במכנסיים. היא מוציאה תג שוטרת ששמה "ג'סיקה הלמורי", מוציאה אזיקים ושמה אותם על השבוי שכבר חזר להכרה. היא מוציאה כמו מפתחות של רכב, לוחצת עליהם. האוטו הקרוב שיש זהו אוטו משטרה, הוא נפתח. סטורם זורקת את האסיר לתוך הבגאז', שנראה כמו חדר ענק ולא בגאז'. הוא תופסת במהרה את המפקד, מקפיאה לו את הידיים ואוזקת אותם, כך גם עם הרגליים. "תעצור אותה ממעשים שטוטיים" אתה שומע בראשך, רואה שהאוטו שממולכם מתחיל לרחף. הוא מתחיל לטוס לעבר סטורם, אך היא לוחצת שוב על מפתחות רכב המשטרה והאוטו נופל. "אזיקים חסיני יכולות מוטאנטיות", היא אומרת. נכנס לתא הנהג. דילן נכנס לתא האחורי, מחכים לך שנית.

ס'ת
    סכין טסה לעברו של האיש שבאותו רגע כבר מסתער, אתה מפספס אותו בצורה מזעזעת כי אתה רואה שהוא כבר זז משהו כמו 15 מטר.אתה רואה כי אש הספינות כבר משתנה, ונהפכת לצבע סגול-כהה. האש פוגעת ברדיוס, ובמקום לשרוף- מוחקת. כל אזור שהאש פוגעת בו פשוט נמחק ונהפך לאדמה פשוטה והרוסה. אתה כי בחזית של הבית ספר יש עוד מוטאנטים, ולכן המערכה משתפרת.אתה רואה כי וולברין הביא איתו כיתת איירון-מנים, שמתחילים פשוט להכנס בכל לוחמי האנרגיה. וולברין וכוחותיו ניצחו במערכה, ולכן בית ספר מתחיל כנגד הספינות. מתוך בית ספר יש כמו 2 מירטי מטוסים, רק בעלי שרשרת ארוכה שבקצה שלה 4 מחומשים. לכל צד יש 4 שרשראות, ויש 2 מתקנים כאלו בבית ספר.
    כמה מחומשים יש?
    סתם חח..
    2 המתקנים הראשיים יורים על הספינה הראשונה, כל 64 המחומשים פוגיעים בדיוק בתוך הספינה ומתחילים לחתוך אותה לחלקים. מלפני הבית ספר נראים עוד מחומשים שטסים על 2 הספינות האחרות. עמוד הקרח שלך מתחיל לטוס, ומהשירותים יוצא כמו יחידת סכינים רותחים. 5 מתוך 10 סכינים רותחים פוגעים בו, אחד ישירות בראש. הוא נופל קלות על הרצפה, מתגלגל מכאבים ומסתכל עליך. באותו הזמן, גל חשמל יוצא מהאדמה וסודק לך את העמוד. איש הברזל רץ על העמוד, מתנגש בו והוא מתרסק. אתה נופל מהעמוד, על הרצפה שכאבים ברגל שמאל. איש הברזל לידך. דרק נראה שוכב, אתה חושב כי חסר-חיים. ג'וש נפגע קשות מקרן אנרגיה שנורת עליו, הוא גם טס 20 מטר אחורה אבל עדיין משגר צמחים.

ניק
    אתה לא תחליט מה תהיה המהירות שלך וכמה תהיה טוב. אני יכול להוציא אותך מהמשחק על זה, ראה הוזהרת.

ריצה... זינוק 100מם! אך לפתע יוצא מהאדמה צמח משתולל ומרסק אותך על הרצפה. פיצוצים ברקע, לא משהו מעניין. אתה רואה כי איש הצמח מתמלא בבטנו צמחים שכמו משתלבים, ואלדור הופך להיות זוהר בכחול-טורקיז. הצמחים נשרפים, הוא משגר קרן כחולה על איש הצמח והוא טס ממקומו. באותו רגע, אתה מרגיש כאב-עז כמו שלא הרשת בחיים שלך, משהו לוהט. מים רותחים. 5 סכינים רותחים ממים פוגעים בך, אתה נופל על הרצפה. איש המים עשה את זה. אתה רואה את שנוזל חוטף ברק שני מהרצפה, טוען אותו שוב בידו ומסתובב. הוא טוען חשמלית את הברק ומשגר חזרה לעבר איש-החשמל. הברק פוגע באיש החשמל ומטיס אותו אחורה, שלולית דם נמצאת שם. נראה כי התעלף/מת. שנוזל משתמש בידו השנייה ופירוק חשמלי שני פוגע בעמוד הקרח, לאחר מכן שנוזל נוגח בעמוד שכבר סדוק והוא מתרסק.
    פסדר...
    ~~~~~~~
    אני מנסה לקום, אטען סכין ביד שכבר יריתי איתה... ומתעצבן על איש המים אני ארוץ במהירות הכי גבוהה שאני יכול לעברו ושאהי קרוב מספיק ארה את הסכין מהיד שנשארה עם סכין, אוציא את הAK וארסס אותו לא משנה איפה! אם הכל לא פצע אותו קשה/הרג אותו, אסתובב סביבו מהר ואבלבל אותו, אקפוץ גבוה וארסס אותו מלמעלה עם הAK

7. משתמש מנוסה
    ניק

יש לך עוד 9 סכינים, אתה לא יכול לטעון כ"כ מהר.
    ערוך.

8. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    ס'ת
    כמה מחומשים יש?
    סתם חח..
    סליחה שלקח לי הרבה זמן להגיב, אבל באמת שזאת התגובה הראשונה שעלתה לי לראש כשקראתי את זה.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אני קולט שאני צריך לפעול בדרך שאיש הברזל לא יוכל לחסום.
    אני שולח עליו גל של מים שיכוד את האיש בפנים ומרתיח לטמפרטורה של 74 מעלות צלזיוס (האימון במטבח עושה את שלו) למשך לא יותר מ10 דקות (אם אני לא אוכל בגלל משהו אני אפסיק את זה ואתמקד באיום החדש).
    את האדים הלוהטים אני אוסף לטבעת מסביב שטח הקרב כדי שהאדים החמים יעוותו את האור ויפגעו בדיוק של האחרים שמסביב.
    אם איש הברזל זז, אני מזיז את המים איתו.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    שם: אלון
    ציטוט פורסם במקור על ידי לעולם לא תדע צפה בהודעה
    דילן
    "תיכנעו, הבית ספר הזה רוצה לשרוד". אתה שומע ממגפון שנמצא בהליקופטר, אתה רואה משם יוצא איש שנראה כמו איירונמן?, שחור-סגול. דוקרנים סגולים נשלפים לו מהיידים, נראה כאילו החליפה שלו מחושמלת. הוא קופץ בקפיצה אלגנטית למטה, נוחת על 2 רגליים ללא נזק (למרות שהוא קפץ מגובה 20 מטר...) הוא מתחיל לעבר בית הספר, אתה שומע קולות אנרגיה של ההליקופטרים כאילו מתכוננים לירי. מהרכבים נפתח חלון ושם נמצאים אנשים בעלי ידיים סגולות מאנרגיה ורובים. "אנחנו יותר מ-10000, לא יהיה לכם סיכוי" אומר מגפון שני מהבית ספר. אתה רואה שמתןך הבית ספר יוצאים המונים של תלמידים, חלקם נראים כאילו משוגרים להליקופטרים- 2 אנשים שעפים, 2 אנשים שיוצרים אש ו2 שעושים טלקנזיס. הם עפים בצורת טיל ככה ב120 קבוצות לעבר כמה הליקופטרים. "אש?" שואל איירון מן הסגול.

בקיצור- לא שמים עליך.
    אני מנסה להתגנב לבית הספר בזמן שאני מנסה כמה שיותר להתחמק מהקרב (אני עובר למצב בלתי נראה)
    ~~~~~~~~~~~~
    סליחה שלא הגבתי מלא זמן... אין לי ממש תירוץ פשוט לא ממש הייתי על המחשב מלא זמן...

תחממו ותאכליו !!! כרגע רק תחממו :-(

יש לי משחק חדש !!! Clash of Gods

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    תגובה לכולם:

כל מי שעושה עושה את משהו עושה, לפתע מופיע ארנב ענק בצבע ורוד ומרסק אותך. אתה מת.

המ"ת נסגר. אפשר לנעול.

עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •