Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
  1. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    טופס:

שם:
    מראה:
    רקע:
    תפקיד\גזע: בעל אולטימטריקס\אנודייט\מספח (זה כמו קווין באליאן פורס)\חצי חייזר (לכתוב מי.)
    הערות:

שלי:

שם:מייקל אנדרסון
    אופי:טוב לב,שחצן,אמיץ,מוכן להקריב את עצמו,די חכם.
    מראה: שיער שחור,עיניים ירוקות, רזה וממוצע בגובה.
    רקע:
    מייקל נולד באריזונה. כילד בריוני בית הספר הציקו לו כל הזמן,והוא חלם להתנקם בהם. יום אחד,בחופשת הקיץ של כיתה ח',עצם מוזר התרסק בחצר שלו,והוא יצא לבדוק. זו הייתה מעין קופסה שחורה,שנפתחה ברגע שמייקל התקרב. מייקל ראה בתוך הקופסה שעון מוזר, והתקרב אליו בזהירות. פתאום,השעון קפץ על ידו,ולא ירד ממנה. "שלום לך. אתה עכשיו בעליו הנוכחי של האולטימטריקס." אמר השעון המוזר.
    תפקיד: בעל האולטימאטריקס.
    הערות: בינתיים זה רק כמה חייזרים בודדים, ואין את אפשרות האולטימאט,אבל בהמשך זה יתגלה.
    נערך לאחרונה על ידי The Stranger, 11-01-2011 בשעה 04:39 PM
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

2. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם:ברונו.
    אופי: טוב לב.ציני ומצחיקן.קצת חרמן(בנות, הוא לא גיי) וחכם.
    מראה: שיער חום, משקפיים, גובה בינוני ורזה.לובש חולצה אדומה לבנה ומכנסי ג'ינס קצרים.
    רקע: י"ב.(אין לי כוח פשוט Xd)
    תפקיד\גזע: בעל אולטימטריקס.
    הערות:
    NYO HO HO BITCH

3. משתמש מנוסה
    אני אתחיל.נתחיל מהנקודה שבה שנינו קיבלנו את האולטמאטריקסים.

~~~~~~

"מה זה הדבר הזה?" אמרתי בבהלה. לפתע,הופיעה על המסך של השעון הולוגרמה של משהו. זה היה מעין יצור גדול, שנראה די דומה לדינוזאור משולב עם אדם. ניסיתי ללחוץ עליו,ולפתע נהפכתי למשהו אחר...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=TSr3pEhUrDc&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

אחרי שכל זה נגמר, התעורר בי דחף מוזר לצעוק משהו."יומוזאור!" צעקתי,והקול היה של משהו אחר. הסתכלתי באחד השלוליות,וראיתי בבהלה שנהפכתי לאותו דינוזאור שהופיע על שעון! הייתי בצבע כתום צהוב מוזר, והסמל של השעון היה על החזה שלי.

4. NYO HO HO
    "מה זה השעון הזה?" אשאל את עצמי בבהלה.אני אקח את השעון מהרצפה ואענוד אותו על ידי.הופיעה מין הולוגרמה עליו, הנראת כמו איש העשוי מיהלום.ניסיתי ללחוץ על ההולוגרמה ו..
    [YOUTUBE]sR_-NnQuK5w[/YOUTUBE]
    לפתע אני צועק:"ראש יהלום!" ואשמע שזהו לא הקול שלי, אלא קול יותר נמוך.אסתכל על ידי ואראה שהן ירוקות! "WTF?מה קורה פה?!" אגיד ואסתכל בחלון הקרוב אליי.אני רואה פתאום-אני ירוק וגדול יותר והסמל של השעון המוזר על החזה שלי!
    NYO HO HO BITCH

5. משתמש מנוסה
    תנסה לכתוב בזמן עבר,זה אל מ"ת

~~~~

"אוקיי,אז אני כתום וגדול." אמרתי בטון מבולבל. יצאתי מהחצר שלי בצעד ענקים אחד, והתקדמתי ברחוב."נראה אם אני יכול להפוך חזרה לאדם. אם כשלחצתי על השעון הפכתי לכזה,אולי עכשיו אני אוכל לחזור לבן אדם כשאני אגע בו." אמרתי,ונגעתי בסמל. נראה פרץ של אור ירוק מסנוור,ואז נהפכתי חזרה לאנושי. הסתכלתי שוב פעם בשעון."אוקיי,בוא נראה מה זה עוד יכול לעשות." אמרתי והתיישבתי על המדרכה. התחלתי לסובב את השעון,ואז התגלו הולוגרמות,או בעצם יצורים חדשים: היה שם אחד שדמה לגוש יהלום אנושי גדול,אחד שנראה כאילו הוא עשוי מאש, אחד שהיה עשוי מעין חומצה נוזלית,ועוד המון יצורים.

6. NYO HO HO
    *שרשור ראשון, תוותר.אגב-למה העתקת ממני את הקטע של הסרטונים?

"אוקיי, ירוק וגדול.זה לא נראה נורא לחיות אם זה." אמרתי לעצמי והלכתי ברחוב.לפתע אני חשבתי לי:"היי, אולי אם לחצתי על השעון אני הפכתי לחייזר, אבל אם אני אלחץ על הסימן של השעון שוב אהפוך חזרה לבן אדם?" ובתקווה רבה שהסיוט הירוק והגדול הזה יגמר לחצתי על הסימן הירוק-שחור על החזה שלי.אור ירוק הופיע.אני חזרתי לצורתי הרגילה שוב.באומרי:"וואי, זה מגניב החרא הזה!" הסתכלתי על פונקציות אחרות בשעון."אולי אדמונד יודע מה לעשות עם הדבר הזה." אמרתי לעצמי.חיפשתי יצור שיכול לעוף או לעבור במהירות ממקום למקום.פתאום אני ראיתי הולוגרמה של לטאה עם גלגלים במקום רגליים!הייתי חייב לנסות זאת.לחצתי על השעון ו..
    [YOUTUBE]xjJFWIoQhss[/YOUTUBE]

אני ראיתי שאני לטאה כחולה ויש לי גלגלים במקם רגליים.בניסיון לשלוט בגלגלים במקום רגליים, רצתי במהירות לאדמונד על מנת לבדוק אם הוא יודע משהו על השעון המוזר הזה.
    NYO HO HO BITCH

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Vanguard צפה בהודעה
    *שרשור ראשון, תוותר.אגב-למה העתקת ממני את הקטע של הסרטונים?

"אוקיי, ירוק וגדול.זה לא נראה נורא לחיות אם זה." אמרתי לעצמי והלכתי ברחוב.לפתע אני חשבתי לי:"היי, אולי אם לחצתי על השעון אני הפכתי לחייזר, אבל אם אני אלחץ על הסימן של השעון שוב אהפוך חזרה לבן אדם?" ובתקווה רבה שהסיוט הירוק והגדול הזה יגמר לחצתי על הסימן הירוק-שחור על החזה שלי.אור ירוק הופיע.אני חזרתי לצורתי הרגילה שוב.באומרי:"וואי, זה מגניב החרא הזה!" הסתכלתי על פונקציות אחרות בשעון."אולי אדמונד יודע מה לעשות עם הדבר הזה." אמרתי לעצמי.חיפשתי יצור שיכול לעוף או לעבור במהירות ממקום למקום.פתאום אני ראיתי הולוגרמה של לטאה עם גלגלים במקום רגליים!הייתי חייב לנסות זאת.לחצתי על השעון ו..
    [YOUTUBE]xjJFWIoQhss[/YOUTUBE]

אני ראיתי שאני לטאה כחולה ויש לי גלגלים במקם רגליים.בניסיון לשלוט בגלגלים במקום רגליים, רצתי במהירות לאדמונד על מנת לבדוק אם הוא יודע משהו על השעון המוזר הזה.
    תכננתי להשתמש בזה במ"ת של ben 10,אבל בסוף הוא לא יצא. אז זה אל בדיוק גניבה XD

~~~~~~~~~~~~~

כעבור רבע שעה התחלתי להשתעמם."היי,אולי אדמונד ידע מה זה הדבר הזה." אמרתי בחיוך וניסיתי למצוא משהו שיכול לעזור לי להתקדם.לפתע ראיתי מעין יצור שנראה כמו שילוב בין עטלף ודינוזאור."מושלם." אמרתי,ולחצתי עליו.לפתע נהפכתי למעין עטלף בצבעי צהוב אדום."ג'טריי!" צעקתי בקול,וקולי נשמע מוזר.התרוממתי באוויר,והתחלתי לעוף במהירות אדירה אל עבר המחסן של אדמונד.

8. NYO HO HO
    *אופסי חשבתי שלך קוראים אדמונד Xdלא חשוב נסתדר.

"יופי!הגעתי!" אומר לעצמי בזמן שאצא מהשינוי ואחזור להיות אנושי.אני עצרתי ליד מחסן אפלולי.ניכנסתי וראיתי את אדמונד, נער בן 18 עם שיער שחור ושפם עומד שם ומתקן משהו במכוניתו."היי אחי!מה אתה עושה פה?" אמר לי אדמונד בשמחה לראותי."מצאתי את השעון הזה, אתה יודע במקרה מה זה?" והראתי לו את השעון שלי."הממ..הוא מוכר לי מאיפה שהוא.רגע!" אמר לי אדמונד בצהלה על היזכרותו במיקום השעון.הוא רץ למחשב והראה לי תמונה של נער בן 16, לובש ז'קט ירוק."למה אתה מראה לי את הילד הזה?" שאלתי את אדמונד."חכה ותראה." הוא ענה לי במסתורין ועשה זום-אין על ידו של הנער.לפתע אני ראיתי את זה-אותו השעון שעל ידי!
    NYO HO HO BITCH

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Vanguard צפה בהודעה
    *אופסי חשבתי שלך קוראים אדמונד Xdלא חשוב נסתדר.

"יופי!הגעתי!" אומר לעצמי בזמן שאצא מהשינוי ואחזור להיות אנושי.אני עצרתי ליד מחסן אפלולי.ניכנסתי וראיתי את אדמונד, נער בן 18 עם שיער שחור ושפם עומד שם ומתקן משהו במכוניתו."היי אחי!מה אתה עושה פה?" אמר לי אדמונד בשמחה לראותי."מצאתי את השעון הזה, אתה יודע במקרה מה זה?" והראתי לו את השעון שלי."הממ..הוא מוכר לי מאיפה שהוא.רגע!" אמר לי אדמונד בצהלה על היזכרותו במיקום השעון.הוא רץ למחשב והראה לי תמונה של נער בן 16, לובש ז'קט ירוק."למה אתה מראה לי את הילד הזה?" שאלתי את אדמונד."חכה ותראה." הוא ענה לי במסתורין ועשה זום-אין על ידו של הנער.לפתע אני ראיתי את זה-אותו השעון שעל ידי!
    הגעתי אל אדמונד תוך פחות מדקה, בזכות התעופה המהירה של ג'טריי.השתניתי חזרה לאדם,ונכנסתי למחסן של אדמונד."היי אדמונד." אמרתי בחיוך וראיתי שהוא ליד המחשב עם ברונו.להפתעתי,ברונו ענד שעון בדיוק כמו שלי."היי,גם לי שי כזה!" אמרתי בחיוך וחשפתי את השעון שלי.ברונו ואדמונד נראו מופתעים.כעבור כמה דוקת של הלם,שאל ברונו:"ואתה יודע מה זה?" בקול שקט."יצא מזה איזה קול שאמר שזה אולטימאטריקס. תחפש בגוגל מה זה." אמרתי לאדמונד,והוא ניגש להקליד.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •