Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 14 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 199
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    תיקנתי
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ttrrtte טוב את רשומה בתנאי שתכתבי תגובות מושקעות אם לא את תעופי ואל תספאימי
    נותרו לבחור אבן אש,אבן מים ואבן אדמה(?)
    אז מהרו להירשם
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

3. NYO HO HO
    שם: עמית.
    כינוי: AmitBuscus
    שם: לופי טרנר.
    תיאור או תמונה:
    רקע: לופי נולד בשם ריק באמריקה,ליתר דיוק בלוס אנג'לס.כשהיה בן 8 הגיע לטלוויזיה שלו האנימה-וואן פיס, והוא העריץ אותה כ"כ.הוא קנה כובע קש בדיוק כמו של לופי ולבש גופייה אדומה כל יום,איפלו כשישן.כשהגיע לגיל 10 שינה את שמו אפילו ללופי לכבוד הסדרה.אבל יום אחד, כשבא אחרי בית הספר לראות וואן פיס הוא ראה ששידורי וואן פיס בוטלו לטובת אנימה מכוערת ששמה פוקימון!לופי התעצבן ובזעמו שבר את הטלוויזיה,אך שמע מהחדר של אחיו הקטן שהוא רואה את האנימה המעצבנת שתפסה לו את שידורי וואן פיס-פוקימון,והרס את הטלויזיה של אחיו!הוריו הענישו את לופי בריתוק לשנתיים ולקיחת כובע הקש שלו.לאחר שנתיים של אי יציאה מהחדר, לופי חבש את כובעו והחליט לנקום.הוא תכנן את נקמתו יום ולילה, פחות כמה שעות כי היה צריך לצפות בוואן פיס, ולפתע ראה שבעצם צריך להפיל את פוקימון מבפנים.בכך, הוא החליט שהוא רוצה להיות מאמן פוקימונים, וכשינצח את הליגה הוא יוציא מאשינגאן ענק וירה בכל הפוקימונים שלו.הוא חסך כסף במשך שנים בשביל לקנות את המאשינגאן, ויום אחד הוא שם לב שיש דלת כניסה לעולם הפוקימונים.לופי ראה את ההזדמנות, והכין את המאשינגאן.יום אחד,הוא גם קנה שרשרת יפה לאמא שלו ליום הולדתה, וראה אבן אדומה בה.הוא לפתע ראה שזו לא אבן נורמאלית.הוא ראה, שזאת אבן אש שהגבירה את כוחו.
    אבן: אש.
    פוקימון התחלתי: היטראן!סתאאם צ'ארמנדר.
    תגים:לא לגעת
    ציוד:לא לגעת
    כסף:לא לגעת
    הערות בקשות:
    NYO HO HO BITCH

4. Surgeon of Death
    כינוי:‏~Gaara-Kazakh~
    שם:מקס
    תיאור או תמונה:שער חום אדמה חלק עינים כחולות-שמים
    רקע: מקס נולד למשפחה עם אח אחד קטן בגיל 12 קנו למקס DS מקס אהב לשחק בה יום אחד הוא הביא אותה לבית ספר וראה ילדים משחקים בDS שלהם במשחק תינוקי שנקרא פוקימון "פוקימון זה אנימה גרועה!" קרא מקס לילדים בתחפושת דמויות מהסדרה הילדים התחילו להרביץ למקס וצעקו "זה האנימה הכ טובה בעולם!" מקס זרק אבן על הDS שלהם ושבר אותו הילדים התעצבנו והלכו למחרת שמקס הגיע לבית ספר ראה שהילדים מרביצים לאח שלו מקס הרים מהרצפה אבן,שנראת מוזר מאוד זרק אותה עליהם פתאום התחילה להוציא משהו מתוכה זה היה גל מים חזק שדחף אותם על עץ ו ם האבן "ריחפה" לידי מקס ואחיו הביט אליו במבט המום בזכות האבן הזאת לכמה שנים לא העיזו לגעת במקס ואח שלו,שמקס היה כבר בן 15 אחיו של מקס ראה את הסדרה והא התמכר מקס הבין שיש משהו מוזר,וחשב שזה קשור לאבן הוא גלש בויקיפדיה וגילה שהאבן הזאת היא חלק מהמטאוריט
    אבן: מים
    פוקימון התחלתי:סקרויטל
    הערות בקשות:רקע עלוב...
    נערך לאחרונה על ידי Bard, 11-06-2011 בשעה 09:25 PM

5. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לופיxd רשום
    מקס מצטער אתה לא רשום מכיון שלופי נרשם לפנייך עם אבן האש אתה יכול לנסות עם אבן מים
    השניים שבחרו באבן האדמה עדין עוד לא החלטתי את מי לרשום זה בחירה קשה.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

6. Surgeon of Death
    יש עוד אבן פנויה?
    אם כן,תאמר לי ואני אחליף אליה...

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~Gaara-Kazakh~ צפה בהודעה
    יש עוד אבן פנויה?
    אם כן,תאמר לי ואני אחליף אליה...
    אבן המים פנויה אז תערוך תטופס בהתאם

מי שבחר באדמה אנ שולח לכם ה.פ
    nairo908 אתה נבחרת
    המשך שלך ושל גרסה היו טובים אבל התחברתי יותר לשלך מצטער גרסה שלא התקבלת
    רק תכתוב המשכים מושקעים אם תרצה להשאר במשחק.

התחלה עודנו הטפסים שלכם
    התחלה
    אתם קמים לבוקר שלו ומרענן,אתם יורדים למטה לאכול.לאחר שאתם גומרים לאכול אתם לוקחים את האבן שלכם ויוצאים מהבית שלכם.
    לפתע אתם מרגישים שרוח חזקה נושבת לכיונכם.אתם רואים חור נפער מולכם ששאב אותכם לתוכו.בחור אתם מרחפים ורואים עוד 4יאנשים שאחת מהם היא בת.
    לאחר ריחוף של 5 דקות בחור השחור הוא נפתח למקום ואתם מגיעים לעולם חדש.
    דייגו נופל לצפון העיר פאלט.
    טל נוחת במרכז העיר פאלט.
    ג'ייק נופל במזרח העיר פאלט.
    לופי נוחת בדרום העיר פאלט.
    מקס נוחת במערב העיר פאלט.
    ליד כול אחד מכם מופיע בן אדם שאתם לא מכירים אתם רואים שחצי מהגוף שלו עשוי ממתכת(תזכרו שהפוקימון לא אצלכם רק האבן אצלכם). מה תעשו?

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Madara Uchiha צפה בהודעה
    אבן המים פנויה אז תערוך תטופס בהתאם

מי שבחר באדמה אנ שולח לכם ה.פ
    nairo908 אתה נבחרת
    המשך שלך ושל גרסה היו טובים אבל התחברתי יותר לשלך מצטער גרסה שלא התקבלת
    רק תכתוב המשכים מושקעים אם תרצה להשאר במשחק.

התחלה עודנו הטפסים שלכם
    התחלה
    אתם קמים לבוקר שלו ומרענן,אתם יורדים למטה לאכול.לאחר שאתם גומרים לאכול אתם לוקחים את האבן שלכם ויוצאים מהבית שלכם.
    לפתע אתם מרגישים שרוח חזקה נושבת לכיונכם.אתם רואים חור נפער מולכם ששאב אותכם לתוכו.בחור אתם מרחפים ורואים עוד 4יאנשים שאחת מהם היא בת.
    טל נוחת במרכז העיר פאלט.
    ליד כול אחד מכם מופיע בן אדם שאתם לא מכירים אתם רואים שחצי מהגוף שלו עשוי ממתכת(תזכרו שהפוקימון לא אצלכם רק האבן אצלכם). מה תעשו?
    "אהה!!" אני אצעק "איש ממתכת!!" אני אסתכל על האדמה בחיפוש אחרי דברים לזרוק עליו. כל מה שאני מוצא, אני זורק, מפרחים ועד אבנים. את האבן המיוחדת שלי אני שומר אצלי בתוך הכיס של הוואסט כדי שהאיש ממתכת לא ייקח אותה. "הצילו! תעזרו לי! החייזרים באו לפה, כמו שחשבתי תמיד!"אני אצעק בפאניקה אחרי שאני זורק עליו כל דבר ברדיוס של 2 מטר ממני.

9. Surgeon of Death
    התחלה
    טל נוחת במרכז העיר פאלט.
    '=חשיבה
    "מתכת מה קורה פה" אמלמל לעצמי ואז איזכר 'אהה נכון באתי כדאי להרוג את סאטוסו הזה' ואשאל את האדם שלידי "אתה יודע איפה אני מקבל את היצורים האלה?"

10. NYO HO HO
    שם: עמית.
    התחלה
    טל נוחת במרכז העיר פאלט.
    "מה קורה פה?מה זה רובוט פה?" אומר לאיש חצי רובוט שעומד לידי ואבדוק אם הכובע שלי עליי ואם הגעתי בחתיכה אחת.
    NYO HO HO BITCH

11. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    התחלה
    טל נוחתת במרכז העיר פאלט.
    אני אבהל מעט ממראה האיש הזר שלידי ובכלל מכך שנשאבתי למערבולת מוזרה, אני אתקרב אל האיש החצי מתכת אשר נמצא לידי ואשאל אותו בחשש מובהק ''שלום אדוני, לי קוראים טל אני ממש לא יודעת איפה אני תוכל לומר לי'' ואחכה בפחד לתשובתו, ואף אתכונן לברוח במקרה הצורך
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    התחלה
    טל נוחת במרכז העיר פאלט.
    "אז מה הדרגה שלך?" אשאל אותו בסקרנות, אסתכל עליו במבט מעמיק יותר ואגיד: "ומה הם עשו לך?!"

13. משתמש מנוסה
    כינוי: shacharmor
    שם:קרטר תומאס
    תיאור או תמונה:ילד בן 18 גבוה שרירן בעל שיער שחור מכנסי חאקי וגופייה לבנה
    רקע: קרטר היה איש שכולם הכירו והאבו אך הוא ציפה למשהו מעניין בחיים שלו יום אחד נפלה לידיו אבן האדמה קרטר היה שמח וצעק בכל יש מהות לחיים שלי.
    אבן: אדמה
    פוקימון התחלתי:קרדינוס http://www.google.co.il/imgres?q=%D7...L7ci7Aw&zoom=1
    הערות בקשות: אני מתחיל זה המשחק הראשון שלי

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    shacharmor -לא רשום אין מקום והטופס שלך לא טוב.

דייגו
    האיש אומר לך " דרגה ? אין לי דרגה.אני לא יודע יודע על איזה דרגה אתה מדבר בכלל.הדבר היחידי שעשו לי פה זה שפרופסור אוק הפך את חצי הגוף שלי לרובוט.אז עכשיו אני חצי רובוט חצי בן אנוש.חוץ מזה הוא אמר לי שאם אני אפגוש בבן אדם מוזר .אז מותר לי להרוג אותו .אז תתכונן למות ". היד הימנית שלו הופכת לתותח.התותח שלו מתחיל לטעון קרן חזקה לעברך.

טל
    את נבהלת מן המראה של האיש הזה.לאחר שאת נרגעת את שואלת אותו איפה את ?. האיש עונה לך " את נמצאת בעיר פאלט שנמצאת במחוז דורה.מחוז דורה נמצא בעולם הפוקימון.זה שאת לא יודעת איפה את אומר שאת לא מפה ובאת מהעולם האחר-כדור הארץ .אוק אמר לי להרוג אנשים כמוך.אז תתכונני למות שלך". יד ימינו הופכת לתותח. הוא טוען את התותח שלו בקרן חזקה והוא מתכוון לירות אותה עלייך.

לופי
    אתה בודק אם הכובע שלך נמצא עליך והוא אכן עלייך והגעת בחתיכה אחת למקום המוזר הזה. האיש שנראה לך כמו חצי רובוט אומר לך " כן אני חצי רובוט כמו שניחשת נכון.אתה נמצא בעיר פאלט שנמצאת במחוז דורה.מחוז דורה נמצא בעולם הפוקימון. זה שאתה לא יודע איפה אתה אומר שאתה לא מפה ובאתה מהעולם האחר-כדור הארץ .אוק אמר לי להרוג אנשים כמוך.אז תתכונן למות שלך". יד ימינו הופכת לתותח. הוא טוען את התותח שלו בקרן חזקה והוא מתכוון לירות אותה עלייך.

מקס
    ידוע לי
    -----------------------------------------
    אתה קצת פוחד מהאיש מתכת ואז נזכר שבאת לפה בשביל להרוג את סאטוטו. האיש אומר לך " אם אתה מתכוון ביצורים האלו לפוקימונים ?. אז אם תרצה להשיג פוקימונים אז הם נמצאים במעבדה של אוק.הוא מחזיק אותם שם למטרתו האישיות.אוק אמר לי להרוג אנשים כמוך אז תתכונן למות ". יד ימינו הופכת לתותח.התותח טוען קרן שהוא מתכוון לירות אותה עלייך.

ג'ייק
    אתה מתחיל לפחד מאיש המתכת ואתה צועק בקולי קולות.אתה מוצא מלא אבנים לידיך ואתה זורק אותם על האיש.האבנים פוגעות בו אבל זה נראה שזה לא מזיז לו. האיש מתכת אומר לך " אל תדאג נערי חייזרים לא באו לחטוף אותך, לא כרגע יש סיכוי שבעתיד כן.טוב עצבנת אותה אז עכשיו תמות לך ".יד ימינו הופכת לתותח.התותח טוען קרן שהוא מתכוון לירות אותה עלייך.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

15. משתמש מנוסה
    דייגו
    האיש אומר לך " דרגה ? אין לי דרגה.אני לא יודע יודע על איזה דרגה אתה מדבר בכלל.הדבר היחידי שעשו לי פה זה שפרופסור אוק הפך את חצי הגוף שלי לרובוט.אז עכשיו אני חצי רובוט חצי בן אנוש.חוץ מזה הוא אמר לי שאם אני אפגוש בבן אדם מוזר .אז מותר לי להרוג אותו .אז תתכונן למות ". היד הימנית שלו הופכת לתותח.התותח שלו מתחיל לטעון קרן חזקה לעברך.
    אתגלגל אחורה, אשלוף את האקדח מכיס המכנסיים וארה לו לתוך התותח. לאחר מכן אתגלגל שוב שמאלה, אוריד לו בעיטה מסובבת לראש האנושי, אוציא את הסכין ואדקור אותו.

עמוד 2 מתוך 14 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •