Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11
  1. משתמש מנוסה
    שם: רן
    הסיקור יתחלק ל-6 חלקים: מה זה Inca Deck? , קלפים מרכזיים ב Inca Deck, אסטרטגיות, קלפי עזר ב Inca Deck, ו-Combo, וחסרונות.

אז בואו נתחיל. אינקה דק זה בעצם דק שמבוססת על 2 קלפי סינכרו (Sun Dragon Inti, Moon Dragon Quilla). ביחד הקלפים יוצרים לופ: כשאחד מהם נהרס אפשר לזמן את השני מבית הקברות. כל החפיסה מסתובבת סביב הרעיון של לזמן את שני מפלצות הסינכרו האלה.
    ישנם כמה סוגים של אינקה דק. אני אתמקד ברעיון הבסיסי. מי שרוצה לדעת אפילו עוד על סוגי אינקה דק, מוזמן להיכנס לאתרים: Yu-Gi-Oh wikia ו- A Guide To An Inca Deck

קלפים מרכזיים בחפיסה:

Moon Dragon Quilla- מפלצת סינכרו 6 כוכבים, 2500 התקפה ו-2000 הגנה. בשבילה חייבים את Supay (פירוט בהמשך) בתור טיונר. אחת מהמפלצות בשביל ה"לופ": כשהוא מושמד, אתה יכול לזמן מבית הקברות את Sun Dragon Inti (פירוט בהמשך). בנוסף, יש לה אפקט לא רע בכלל, אתה מעלה את נק' החיים שלך בחצי מנק' ההתקפה של המפלצת שתוקפת את Moon Dragon Quilla. ז"א כדי שיגרם לך נזק בנקודות החיים צריך שתתקוף אותו מפלצת עם 5000 התקפה מעלה, מה שברוב המקרים לא יקרה.

Sun Dragon Inti- מפלצת סינכרו 8 כוכבים, 3000 התקפה ו-2800 הגנה. בשבילה חייבים את Fire Ant Ascator בתור טיונר. המפלצת השנייה בשביל ה"לופ". גם לה יש אפקט לא רע בכלל, ואפילו יותר טוב מ Moon Dragon Quilla: מפלצת שמשמידה בקרב את Sun Dragon Inti, מושמדת גם וליריב נגרם נזק של מחצית מנק' ההתקפה של המפלצת השנייה. חשוב לציין שלא חייבים לתקוף את Sun Dragon Inti אלא הוא יכול לתקוף ולהיות מושמד בעצמו, והאפקט יפעל גם כן. כדי שיגרם לך נזק יותר גדול מהיריב, בקרב עם מפלצת של היריב וSun Dragon Inti, צריך להיות למפלצת התוקפת יותר מ-6000 התקפה! שוב, ברוב המקרים זה לא יקרה. דבר חשוב, בניגוד ל- Moon Dragon Quilla, כשהוא מושמד, Moon Dragon Quilla מזומן מבית הקברות רק בשלב ההמתנה הבא, ולא מיידית.

Supay- מפלצת טיונר, כוכב אחד. הסיבה העיקרית שהקלף הזה נמצא בחפיסה היא (אם זה עוד לא ברור), לזמן את Moon Dragon Quilla. הוא הטיונר שבעזרתו מזמנים את Moon Dragon Quilla. חוץ מהסיבה הזאת יש לו אפקט נחמד: כשהוא מושמד בגלל אפקט, אתה יכול לזמן את Oracle of the Sun (הסבר על הקלף בהמשך). ההתקפה וההגנה שלו מוכפלים ובסוף התור Oracle of the Sun חוזר לך ליד.

Fire Ant Ascator- מפלצת טיונר רמה 3. זה הטיונר שבעזרתו מזמנים את Sun Dragon Inti. גם לו יש אפקט נחמד, אבל פחות שימושי מזה של Supay: כשהוא מושמד בקרב, אתה יכול לזמן מפלצת ברמה חמש מבית הקברות והיא מושמדת בסוף התור.

Oracle of the Sun- זה קלף תומך מאותו ה-Archtype, מפלצת בעלת 5 כוכבים. 1000 התקפה, 2000 הגנה. יש לה אפקט די טוב: אם אין לך מפלצות וליריב יש מפלצת, אתה יכול לזמן אותו בזימון מיוחד מהיד. בנוסף, אם הוא מושמד, אתה יכול להביא ליד מהחפיסה או Supay או Fire Ant Ascator. שימושי לזימון מפלצות הסינכרו וגם להבאת הטיונרים ליד.

Apocatequil- עוד קלף שקשור לארצ'טייפ- 4 כוכבים 1800 התקפה. אפקט: אם יש לך מפלצת טיונר בזירה הוא נחשב 5 כוכבים. כשהוא מושמד, אתה יכול לזמן את Oracle of the Sun מבית הקברות. לא קלף חובה (כי אין לו אפשרות של זימון מיוחד של עצמו באפקט, תדעו בהמשך למה זה חשוב) אבל זה לא קלף גרוע.

Call of the Reaper- זה הקלף המלכודת היחיד שקשור ישירות לחפיסת אינקה. כשמפלצת מזומנת בזימון מיוחד מבית הקברות, אתה יכול לזמן בזימון מיוחד את אחד הטיונרים של אינקה דק, מבית הקברות.

אסטרטגיות:
    טוב, אחרי שהבנו את הרעיון של Inca Deck, בוא נראה איך לזמן את שני הסינכרונים ביתר קלות. דבר ראשון והכי חשוב: מפלצות ברמה חמש! הם המפתח לסינכרו. מכיוון שבשביל Moon Dragon Quilla צריך את Supay (רמה אחד), ועוד מפלצת כדי להגיע ל6 כוכבים, כלומר צריך מפלצת ברמה חמש. אותו עיקרון גם על Sun Dragon Inti . במיוחד חשובים מפלצות ברמה חמש שיכולים לזמן את עצמם בזימון מיוחד באפקט שלהם ואז: זימון מיוחד+זימון רגיל של אחד הטיונרים= סינכרו בתור אחד.
    בנוסף, בית הקברות משחק תפקיד חשוב באינקה דק. ישנם הרבה קלפים שפועלים על זימון מבית הקברות, או צריכים להיות בבית הקברות. לכן חשוב לדאוג שיהיו שם יותר קלפים מהרגיל. Ryko, Lightsworn Hunter יכול לעזור מאוד.
    עןד דבר שאפשר לשלב באינקה דק, זה מפלצות XYZ בדרגה 5. כמו: Tiras, Keeper of Genesis ועוד. שימו לב: למפלצות XYZ אין דרגה ולכן, אי אפשר להשתמש בהן לזימון מפלצת סינכרו.

קלפי עזר:
    אין הרבה קלפים מה-Inca Archtype. לכן י צורך בהרבה קלפי עזר. נתחיל עם מפלצות ברמה חמש:

The Tricky- תשליך קלף מהיד לבית הקברות וזמן את הקלף בזימון מיוחד. 2000 התקפה. קלף מעולה! מזמנים אותו בזימון מיוחד, בזימון רגיל מזמנים את אחד הטיונרים= סינכרו על התור הראשון. בנוסף, הוא גם "מוסיף" קלף לבית הקברות, תדעו בהמשך למה זה חשוב.

Cyber Dragon- אם ליריב יש מפלצת ולך אין, זמן אותו בזימון מיוחד. 2100 התקפה. שוב אותו רעיון, זימון מיוחד+ זימון רגיל של טיונר= סינכרו.

Tragoedia- (אפקט ארוך אני לא מתכוון להסביר). היתרון שהוא יכול להיות בכל רמה שתרצה (כמובן שרוצים רמה חמש). בנוסף, הוא מזומן בזימון מיוחד.

Dragon Ice- התקפה 1800, 2200 הגנה. אפקט: כשהיריב מזמן בזימון מיוחד מפלצת אתה יכול להשליך קלף מהיד כדי לזמן אותו בזימון מיוחד מהיד או מבית הקברות. (רק Dragon Ice אחד יכול להיות בזירה). קלף טוב, יכול להיות מזומן מבית הקברות ו"להתמחזר". בעייה אחת: הוא תלוי ביריב. רק אם היריב מזמן בזימון מיוחד אז אפשר להשתמש באפקט. למרות שלדעתי, היתרונות>מהחסרונות.

Salvage Warrior- כשהוא מזומן ע"י הקרבה, אתה יכול לזמן טיונר מהיד או מבית הקברות. לא רע, אבל צריך הקרבה, דבר שיכול לעכב את הדק.

כל המפלצות מהארצ'טייפ: Monarch- חיסרון אחד: הם לא יכולים לזמן את עצמם בזימון מיוחד. זה יכול לתקוע את הדק, לכן שימו לב לכמות ה-Monarchs שאתם שמים בחפיסה (אם בכלל).

עוד 3 מפלצות חשובות שלא ברמה חמש:
    Sangan- כולם יודעים מה הקלף הזה עושה. יכולת חיפוש לטיונרים או ל- Oracle of the Sun. אם אתה מרגיש שהדק שלך חזקה מספיק גם בלי יכולת החיפוש של סנגן, לא חובה להוסיף אותו.

Ryko, Lightsworn Hunter- קלף טוב לכל חפיסה, חוץ מלהרוס קלף, הוא גם שולח את שלושת הקלפים הראשונים שבראש החפיסה לבית הקברות. אפשר גם להשמיד את Supay בעזרתו, ובכך להפעיל את האפקט של Supay. 3 סיבות למה כדאי לשים אותו.

Level Eater- קלף מעולה. יש לו 3 תפקידים עיקריים: לזימון 2 הסינכרואים בתור אחד(על ידי ה-Combo שיתואר בהמשך), להפעיל את Call of the Reaper , וגם עוד קלף הגנה במצבי חרום (אפשר לזמן אותו מבית הקברות כדי להגן מתקיפות ישירות). בתוך התפקיד הראשון יש גם מעין "תפקיד משני": הוא יכול לעזור מאוד בזימון Sun Dragon Inti כש- Moon Dragon Quilla בזירה.

נעבור לכמה קסמים ומלכודות, מה דעתכם?

Instant Fusion- קסם רגיל. קלף פשוט מעולה. משלם 1000 נק' חיים מביא מפלצת מיזוג ברמה חמש, מזמן טיונר= זימון פשוט וקל של הסינכרואים. דוגמאות למפלצות מיזוג ברמה חמש: Musician King, Ojama Knight.

Skill Drain- מלכודת מתמשך. כמעט כמעט כל האפקטים של המפלצות שהזכרתי, פועלים (האפקטים), בבית הקברות. לכן הרוב המכריע והחשוב לא יפגע מהקלף הזה. זה רק יציק ליריב. לשיקולכם.

Limit Reverse- קלף מלכודת מתמשך. מעולה. תזמן מבית הקברות מפלצת עם 1000 התקפה או פחות, אם היא משתנה למצב הגנה- תהרוס אותה. אפשר לזמן בעזרתו את כל הקלפים החשובים. בנוסף אפשר לזמן איתו את Oracle of the Sun להעביר אותו להגנה- להשמיד אותו, להביא טיונר, סינכרו. הוא גם מפעיל את האפקט של Call of the Reaper.

Des Counterblow- מלכודת מתמשכת. קלף שימושי בשביל ה"לופ" של שני הסינכרואים. כל מפלצת שתוקפת ישירות ומורידה נזק ליריב- מושמדת, לך זה לא יפריע כי יש לך את ה"לופ".

Magic Planter- קסם רגיל. תשמיד קלף מלכודת מתמשך- שלוף שני קלפים. כפי ששמתם לב (ואם לא שמתם לב, כדאי שתשימו), לכמות המלכודות המתמשכות. די הרבה. יכול להיות יעיל מאוד, גם לניטרול קלפים מתמשכים שאתם לא רוצים (או להרוס את לימיט ריברס), שלפו שני קלפים. אני נותן פה קרדיט לאתר אחרA Guide To An Inca Deck, שהביא טבלה של כמה Magic Planter לשים לפי מס' המלכודות המתמשכות שיש לכם בחפיסה:
    3 או 4 מלכודות מתמשכות= Magic Planter אחד.
    5 עד 8 מלכודות מתמשכות= 2 Magic Planter.
    תשע ומעלה מלכודות מתמשכות= שלושה Magic Planter.

Torrential Tribute- כשמפלצת מזומנת- השמד את כל המפלצות בזירה. יכול להיות מעולה, לך יש את ה"לופ" של הסינכרואים כך שלא תיפגע. בנוסף, אתה יכול להפעיל את הקלף הזה מתי שאתה רוצה להשמיד את Oracle of the Sun או Supay, כדי להשתמש באפקטים שלהם.

One for One- זה די ברור, אבל בכל זאת רציתי לוודא שתדעו שהוא יעיל. משליך קלף מהיד לבית הקברות, מזמן מפלצת ברמה אחת (Supay).

יש Combo מרכזי אחד באינקה דק של זימון שני הסינכרואים בתור הראשון:
    1)זימון מיוחד של The Tricky(או כל מפלצת רמה 5)
    2) להפעיל One for One לזרוק את Level Eater לבית הקברות ולזמן את Supay בזימון מיוחד.
    3) לסנכרן את המפלצת רמה 5 ו-Supay ל- Moon Dragon Quilla.
    4)להפעיל את האפקט של Level Eater, להפוך את Moon Dragon Quilla לרמה 5.
    6) לזמן בזימון רגיל את Fire Ant Ascator.
    7) לסנכרן את Fire Ant Ascator ו- Moon Dragon Quilla (רמה 5), ל- Sun Dragon Inti
    כך בעצם יש לך סינכרו חזק מאוד על הזירה, ואת Moon Dragon Quilla בבית הקברות, בשביל הפעלת ה"לופ". ה-Combo הזה יכול להתבצע בתור הראשון.
    ישנם עוד מלא קומבואים שלא יכולים להתבצע בתור הראשון, לא בגלל מחסור בקלפים ביד, אלא בגלל מצב הזירה. כלומר, יכול להיות Combo אחר בתור השני בתנאי ש-Level Eater בבית הקברות. וישנן עוד מלא דוגמאות ל-Combo שצריך בשבילם מצב זירה כזה או אחר, ובגלל זה אין כל כך טעם לפרט.

חסרונות:
    לאינקה דק יש חיסרון אחד מובהק: הוצאת קלפים מחוץ למשחק (בניש). כמעט כל האפקטים של מפלצות האינקה, ובנוסף ה"לופ", דורשים שהמפלצת תישלח לבית הקברות.
    Imperial Iron Wall- מונע אפשרות של בניש, ולכן יכול לעזור. מכיוון שרוב החפיסות לא מוציאות קלפים מהמשחק, אני ממליץ לשים אותו ב"Side Deck". (למרות ש -Bottomless Trap Hole, Dimensional Prison, קלפים נפוצים מאוד, יכולים לקלקל לכם את התוכניות).
    בנוסף Solemn Judgment ו-Solemn Warning מונעים את זימון מפלצות הסינכרו ובכך, עוצרים את ה"לופ".
    Necrovalley גם עוצר את ה"לופ" ובכך מהווה גורם מפריע לדק. תיזהרו ממנו.

אוקיי, זה סוף הסיקור. מקווה שנהנתם, החכמתם, למדתם יותר על Inca Deck, ושלא השתעממתם XD. אשמח לקבל תגובות, הערות, תיקונים, שגיאות כתיב, טעיות הקלדה, דברים להוסיף, וכו'.
    נערך לאחרונה על ידי Ace Ventura, 11-18-2011 בשעה 07:35 PM
    איפה הזמנים ביו-גי-הו שלא הייתה חפיסה בלי Man-Eater Bug ו Summoned Skull.

"מסיפורי פוגי אפשר ללמוד"
    Spoiler ספוילר

תפרחת!! הדבר הכי מצחיק ב-Youtube!! כאלה שטויות, יעוף לכם המוח! (תראו גם דיבוב מצחיק לתוכנית דת 24, 27, 29, 30, 32...)

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

!The Best Bond Ever

2. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    סיקור טוב לדעתי

יש סיכוי אתה מביא לי קישור לדק המלא? אני מתחיל לבנות לי דקים בדואלינג נטוורק ואני רוצה לבנות כמה שיותר כדי לראות איזה דק הכי כיף לי איתו.

3. משתמש מנוסה
    תודה. ראיתי שקראת הרבה, לא חשבתי שמישהו באמת יקרא את הכל, תודה. אין ממש קישור לחפיסה, אבל יש באתר A Guide To An Inca Deck אם תרד למטה אחרי הפסקה של "Side Deck", תמצא חפיסה שהוא הכין. אבל שני חסרונות: לדעתי היא לא משהו מיוחד, וגם היא לא מעודכנת לפי הבאן ליסט. הכי טוב לדעתי שתתבסס על החפיסה שהוא הכין, ותבצע שינויים. או שתבנה אחת חדשה לגמרי משלך.

Spoiler ספוילר

תפרחת!! הדבר הכי מצחיק ב-Youtube!! כאלה שטויות, יעוף לכם המוח! (תראו גם דיבוב מצחיק לתוכנית דת 24, 27, 29, 30, 32...)

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

!The Best Bond Ever

4. משתמש מנוסה
    שם: alien
    סיקור נחמד,תרחיב על האפקט של טרדוגיה,התכוונתי לסקר על האינקה דק אבל הקדמת אותי.
    יש קלף בשם טמפל אוף דה סאן,זה קלף קסם מתמשך שאם מפלצת מזומנת מבית הקברות היא מקבלת עוד 300 התקפה,ואל תשכח להוסיף חסרונות וקלפים שיעזרו לפתור אותם,אם אתה זוכר בקרב שלנו השתמשתי בבוטמלס טראפ הול וחיסלתי לך את התכנון,מה שאומר שקלפים שמוציאים מהמשחק דופקים את הדק הזה

5. משתמש מנוסה
    הכנסתי את הקטע עם הבניש באסטרטגיות, אולי מחר אם יהיה לי זמן אני אוסיף פסקה שלמה על חסרונות. תודה, זה רעיון טוב. לגבי "טמפל אוף דה סאן", לדעתי הוא מיותר, כי 300 התקפה זה לא הדבר הכי שימושי, זה יכול קצת לתקוע. אבל אם זה חשוב לך אני אוסיף.

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

!The Best Bond Ever

6. משתמש מנוסה
    שם: alien
    זה די קשור,במיוחד עם היכולת של הדרקונים,במקום 3000 זה 3300 ובמקום 2500 זה 2800 זה יכול עזור במקרים של מפלצות 'חזקות' על המגרש.

7. The eternal hunters
    שם: אילן
    הסיקור ממש טוב, אבל הרוב תירגום של הטקסט באנגלית וחבל
    לא התייחסת לxyz מכיוון שיש הרבה קלפים ברמה 5 מומלץ לשים מפלצות Xyz בדרגה (לא רמה לxyz יש דרגה) 5
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

8. היכל התהילה
    וואי אני אכין דק כזאת, נראה מעולה
    כל הכבוד על הסיקור, ייתווסף ללינקייה בקרוב

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ilan צפה בהודעה
    הסיקור ממש טוב, אבל הרוב תירגום של הטקסט באנגלית וחבל
    לא התייחסת לxyz מכיוון שיש הרבה קלפים ברמה 5 מומלץ לשים מפלצות Xyz בדרגה (לא רמה לxyz יש דרגה) 5
    לגבי האנגלית אני יודע, פשוט אני שונא לראות דברים שכתובים ב"עברית-אנגלית". כמו: "לבל איטר" ,"סופיי". זה נראה רע. צודק אני אוסיף על XYZ כשיהיה לי זמן, אולי מחר. תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי Tigraro צפה בהודעה
    וואי אני אכין דק כזאת, נראה מעולה
    כל הכבוד על הסיקור, ייתווסף ללינקייה בקרוב
    תודה רבה, שמח שאהבת.

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

!The Best Bond Ever

10. The eternal hunters
    שם: אילן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Horus צפה בהודעה
    זה די קשור,במיוחד עם היכולת של הדרקונים,במקום 3000 זה 3300 ובמקום 2500 זה 2800 זה יכול עזור במקרים של מפלצות 'חזקות' על המגרש.
    ההבדל בים 3000 ל3300 הוא מזערי ביותר האפקטים של המפלצות QUILLA INDI עושות מספיק נזק גם בלי להיות חזקות במיוחד

החפיסה הזאת יכולה להיות מושבטת כמעט לגמרי עם SOUL RELEASE או עם חפיסת TOMB GUARDIAN (שכחתי את השם המדיוק) וNECROVILLE גם כן חפיסות BURN גם מאוד משפיעות על חפיסות כאלה
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

11. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    סיקור יפה, אני מקווה שמה שהולך ליהיות בהמשך, לא ספאם (אני מדבר אליך אמיתבסקוס Xd)
    קוראים לזה אינקה דק כי :
    אינקה זה שם של שבט אינדיאני (שלא קיים יותר) הנקרא : האינקס הם חיו בדרום אמריקה, הם ידועים בשיטת הבניה המהימה שלהם, אין כל כך הרבה לחפור עליהם, אבל קוראים לחפיסה אינקה, כי השתי סינכרואים האלה "מזכירים" את האלים שהאינקס האמינו בהם, כל הקטע של השמש והירח גם מזכיר את ה"דת" שלהם...
    הדברים הבאים נמצאים בספוילר כי אני די בטוח שהם ספאמים, אני מקווה שזה יהיה בסדר...
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •