Pokemon GO
עמוד 16 מתוך 16 ראשוןראשון ... 6141516
מציג תוצאות 226 עד 238 מתוך 238
  1. משתמש מנוסה
    שם: alien
    Accelerator
    מאסטר הזומבים עולה על המטדור השטני כמו על מרכבה,דרקון הלהבות יורה להבה אדומה ובוהקת אך היא חוזרת ופוגעת בו,דרקון הלהבות מתעמעם ונעלם סופית,אתה רואה את רד-נובה ואת שומר האמון מנסים לברוח מין מרכבת המטדור והמאסטר שלך,מאסטר הזומבים יורה כדור צל על רד-נובה ומחסל אותו,זה רק שומר האמון נגד מרכבת המטדור.

Soul Taker
    אמילי אומרת לך:"מי זאת סאלי?" לוחם הלטאות הקדום מתנפל על נינג'ת הפנתר אך נעצר שחרב ארוכה מאיימת להינעץ בגרונו,הלוחם תופס את החרב בציפורניו ומעיף אותה ממנו,נינג'ת הפנתר יוצר חרב נוספת,מניף אותה ומעיף את הלוחם שלך,קללת הדרקון יורה להבה על הנינג'ה והיא חוזרת להיות נינג'ת סטרייק ולוחם הפנתר.

2. NYO HO HO
    שם: עמית.
    Soul Taker
    אמילי אומרת לך:"מי זאת סאלי?" לוחם הלטאות הקדום מתנפל על נינג'ת הפנתר אך נעצר שחרב ארוכה מאיימת להינעץ בגרונו,הלוחם תופס את החרב בציפורניו ומעיף אותה ממנו,נינג'ת הפנתר יוצר חרב נוספת,מניף אותה ומעיף את הלוחם שלך,קללת הדרקון יורה להבה על הנינג'ה והיא חוזרת להיות נינג'ת סטרייק ולוחם הפנתר.
    *סליחה התבלבלתי עם המשחק של דניס,בטעות קראתי לאמילי סאלי..
    "לוחם הלטאה-תקוף את לוחם הפנתר!" אומר ללוחם הלטאה בבטחון.
    NYO HO HO BITCH

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Vepor צפה בהודעה
    Accelerator
    מאסטר הזומבים עולה על המטדור השטני כמו על מרכבה,דרקון הלהבות יורה להבה אדומה ובוהקת אך היא חוזרת ופוגעת בו,דרקון הלהבות מתעמעם ונעלם סופית,אתה רואה את רד-נובה ואת שומר האמון מנסים לברוח מין מרכבת המטדור והמאסטר שלך,מאסטר הזומבים יורה כדור צל על רד-נובה ומחסל אותו,זה רק שומר האמון נגד מרכבת המטדור.
    "נהדר!!" אקרא בתקווה ואחזיר את החיוך על פניי.
    "אתם שניכם מעולים!" אפילו אתה מטדור שטני!!" אקרא נחישות.
    "כעת, מאסטר זומבי, מטדור שטני, בצעו את אותו מהלך על שומר האמון וסיימו את הקרב הזה!" אצווה.

4. משתמש מנוסה
    Soul Taker
    *תזכור שלי זה של יוגי הו וקוראים לו איתי לא דניס
    קללת הדרקון יורה אש סגולה על נינג'ת סטרייק שמתפוצצת,הנער מחזיר את הפנתר הלוחם ואומר לך:"יצורי הצללים עוד ילכדו אותך ואם לא,תתפלל שאני לא אמצא אותך שוב" הוא נעלם בין הצללים,אמילי אומרת לך:"טוב,זה היה פסיכי לגמרי,אבל עזוב שטויות,מי זאת סאלי?".

Accelerator
    שומר האמון עוצר את המפלצות שלך בעזרת שדה כוח אדום ומסתורי,אתה שם לב למשהו שלא הבחנת בו קודם אצלך יריביך,שרשרת שבה יש אבן רובי,היריב שלך מחייך חיוך שובב ושטני,המטדור השטני אומר לך במחשבותיו:"אני לא יכול לעבור את זה,אפילו לכוחות המדהימים והמרשמים שלי אין כוח לעצור את כוח הרובי הקדום".

5. NYO HO HO
    Soul Taker
    *תזכור שלי זה של יוגי הו וקוראים לו איתי לא דניס
    קללת הדרקון יורה אש סגולה על נינג'ת סטרייק שמתפוצצת,הנער מחזיר את הפנתר הלוחם ואומר לך:"יצורי הצללים עוד ילכדו אותך ואם לא,תתפלל שאני לא אמצא אותך שוב" הוא נעלם בין הצללים,אמילי אומרת לך:"טוב,זה היה פסיכי לגמרי,אבל עזוב שטויות,מי זאת סאלי?".
    "חברה שלי בעולם האמיתי, נראית קצת כמוך." אומר לאמילי "עזבי אותה עכשיו, בואי נמשיך ללכת."
    NYO HO HO BITCH

6. משתמש מנוסה
    Soul Taker
    אמילי מלמלת לעצמה משהו שאתה לא שומע,אתה רואה נערה בעלת שיער אדום,לבוש שחור,כפפות לבנות,כובע שחור גם,תיק נשים עם גולגולת,גם על המגפיים שלה יש סימן של גולגולת,הנערה אומרת לך ואמילי:"שלום לכם האם אתה מעוניינים בכרטיס באוטובוס השאול?".

7. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    .

Z.J.H
    אקיקסיו עושה את מה שאמרת לו אך רד-נובה לא מתבלבל,באחת הפעמים רד-נובה יורה סוג של מעגל של להבות אדומות יוקדות שפוגע באקיקסיו שנופל,הוא יורה על הרגל שלו כדור צללים,רד-נובה חוזר לצורת הפיה שלו.
    "כמו שאמרתי" אומר בחיוך. "אקיקיוסו תשתכפל ותהיה סביבו במעגל ואז תשתמש בכדור צלללים!" אצעק לאקיקיוסו בזמן שהפנים שלי מזיעים/מזיעות
    ~~~~~~~~~~
    פנים זה זכר או נקבה למען השם?!

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

8. משתמש מנוסה
    z.j.h
    *נראה לי נקבה אומרים פנים גדולות ולא פנים גדולים,אני חושב.
    אקיקסיו אומר לך במחשבותיו:"למה,התקפה אחת רגילה והוא מחוסל" אקיקסיו יורה כדור צללים אחד ויחיד די קטן בהשוואה לשאר הכדורים שהוא יורה,אך מספיק הכדור הזה בשביל להפיל את רד-נובה שהיה חזק קודם,רד-נובה משדר לך במחשבותיו:"ניצחת ילד,תלכוד אותי".

9. NYO HO HO
    Soul Taker
    אמילי מלמלת לעצמה משהו שאתה לא שומע,אתה רואה נערה בעלת שיער אדום,לבוש שחור,כפפות לבנות,כובע שחור גם,תיק נשים עם גולגולת,גם על המגפיים שלה יש סימן של גולגולת,הנערה אומרת לך ואמילי:"שלום לכם האם אתה מעוניינים בכרטיס באוטובוס השאול?".
    "לאן הוא נוסע?" אשאל את הנערה.
    *אני מזכיר לך שאתה צריך להביא לי מפלצת טובה.
    NYO HO HO BITCH

10. משתמש מנוסה
    Soul Taker
    *הלינקים לא היו SUB הם היו RAW.
    הנערה בשחור אומרת לכם:"את זה אני לא אמורה לגלות לכם" אמילי אומרת לך:"בוא זה נראה לי כיף" היא עולה על האוטובוס השחור וגם אתה עולה,הדלתות ננעלות,אתה שומע קול רובוטי שאומר:"ברוכים הבאים אל אוטובוס השאול,הנסיעה שאף פעם לא מסתיימת,אנא הדקו את חגורות הבטיחות ותהנו מין הנסיעה".

11. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    z.j.h
    *נראה לי נקבה אומרים פנים גדולות ולא פנים גדולים,אני חושב.
    אקיקסיו אומר לך במחשבותיו:"למה,התקפה אחת רגילה והוא מחוסל" אקיקסיו יורה כדור צללים אחד ויחיד די קטן בהשוואה לשאר הכדורים שהוא יורה,אך מספיק הכדור הזה בשביל להפיל את רד-נובה שהיה חזק קודם,רד-נובה משדר לך במחשבותיו:"ניצחת ילד,תלכוד אותי".
    "שניכם יכולים לדבר איתי במחשבות?!" אשדר לרד-נובה ולאקיקיוסו במחשבות. אז אני אזרוק על רד-נובה קפסולה כדי ללכוד אותו 3=

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

12. NYO HO HO
    Soul Taker
    *הלינקים לא היו SUB הם היו RAW.
    הנערה בשחור אומרת לכם:"את זה אני לא אמורה לגלות לכם" אמילי אומרת לך:"בוא זה נראה לי כיף" היא עולה על האוטובוס השחור וגם אתה עולה,הדלתות ננעלות,אתה שומע קול רובוטי שאומר:"ברוכים הבאים אל אוטובוס השאול,הנסיעה שאף פעם לא מסתיימת,אנא הדקו את חגורות הבטיחות ותהנו מין הנסיעה".
    "ידעתי שלא היינו צריכים לעלות על האוטובוס הזה." אומר לאמילי ואחגור את החגורה.
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    Accelerator
    שומר האמון עוצר את המפלצות שלך בעזרת שדה כוח אדום ומסתורי,אתה שם לב למשהו שלא הבחנת בו קודם אצלך יריביך,שרשרת שבה יש אבן רובי,היריב שלך מחייך חיוך שובב ושטני,המטדור השטני אומר לך במחשבותיו:"אני לא יכול לעבור את זה,אפילו לכוחות המדהימים והמרשמים שלי אין כוח לעצור את כוח הרובי הקדום".
    "אם כך....אם אפילו הכוח של שניכם לא יכול לעזור לי, נזקק לעוד כוח!" אקרא.
    'אטוס' אומר במחשבתי, 'אם את שומעת אותי עכשיו, אני זקוק לך, אני זקוק לזערתך!' אקרא במחשבתי בחוזקה.

עמוד 16 מתוך 16 ראשוןראשון ... 6141516

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •