Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: To Be The Champion

1. Surgeon of Death
    To Be The Champion

יש אישור לאימוץ מלורד אביזי:
    אני, LordAbizi מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל'אין כינוי' לאמץ את To Be the Champion של Ritsuka Kun בתנאי שיבצע מספר שינויים מיניאטוריים עליהם דובר ב-ה"פ.
    רקע:

"לא!" קוראת קלייר מנהיגת מכון הדרקון בג'וטו. "קח את אלו" היא אומרת ומגישה לה את התג השמיני והאחרון שלך ומכתב.
    אתה מיסתכל על המכתב בתמיהה. "זאת הזמנה להישתתף בליגת מחוז ג'וטו" היא אומרת בחיוך.
    "תזכור המוקדמות יתחילו בעוד חודש אז תתאמן!" היא אומרת ומנופפת לך לשלום בזמן שאתה רץ משם במשמחה.

"אמא! אמא! קיבלתי הזמנה למוקדמות של ליגת הפוקימונים!" אתה קורא בשימחה ומראה לה את ההזמנה.
    "עבודה טובה חמוד שלי" היא אומרת ומלטפת את ראשך. "בדיוק כמו אביך" היא מוסיפה.

כעבור זמן מה אתה מוצא את עצמך יושב ליד אגם קטן עם הפוקימון הראשון שלך.
    "אתה מאמין שעשינו את כל הדרך הזאת?" אתה שואל בחיוך.
    הוא מהנהן בהסכמה ומתיישב לידך.
    'החיים טובים' אתה חושב לעצמך.

"אני לא מאמין שאני מאחר!" אתה קורא בבהלה בעודך מסדר את התיק.
    כבר עבר חודש מאז שקיבלת את ההזמנה.
    אימונים, אולי לא היו בראש מחשבותיך. אבל, זמן איכות עם הפוקימונים שלך, זה כבר משהו אחר.
    "ביי אמא!" אתה קורא בשמחה ויוצא החוצה ורץ לכיוון תחנת האוטובוס.

כעבור שעה אתה עומד מול ביניין גדול וסרט ענק מתוח בחזיתו.
    "ברוכים הבאים מאמנים!"
    אתה מחייך וניכנס פנימה.
    בפנים אתה רואה עשרות מאמנים. אתה ניגש לאחד מהשולחנות. שם יושבת אישה.
    "שלום, באת להתחרות?" היא שואלת. "כן" אתה עונה בקצרה ומגיש לה את ההזמנה המקומטת ומראה לה את שמונת התגים שלך.

"אוקי אדוני. התחרות הראשונה שלך תתחיל מחר" היא אומרת לך בחיוך. היא מגישה לך מפתח לחדר ומפה.
    אתה הולך לחדרך ומתיישב ונושם עמוקות. 'עשיתי את זה' אתה חושב לעצמך.

חוקים:

1.כל החוקים הגלובאליים תקפים גם פה.
    .2 כל חוקי פורום היכל התהילה גם הם תקפים פה.
    3.אין להספים או לשלוח הודעות כמו 'שכחתם אותי' או 'מה איתי'.
    4.מי שלא יגיב יותר מארבעה ימים, מבלי להודיע מראש, יוצא מהמשחק.
    5. אין להתווכח עם ההחלטות שלי(אני אלוהי המשחק XD)
    6. אל תיהיו ילדים קטנים בתגובות (כמו: "פיקאצו שלושים אלף פעם מכת ברק בכל הכוח!!!@@#$#) זה מיותר.

מקומות שתוכלו למצוא באזור הליגה:

מנהרת הליגה:
    המנהרה ארוכה מאוד ותוכלו למצוא שם מאמנים רבים שירצו להתאמן וגם פוקימוני אבן ולחימה

שדה האלופים:
    מאחורי מגדל הליגה תוכלו למצוא פוקימונים רבים מסוג אש ומעופף ועלה,יש שם מאמן אחד שקורא לעצמו שליט השדה והוא נלחם בכול מי שנמצא שם.

אגם הליגה:
    אגם ענק בעלי פוקימוני מים רבים וישנה אגדה שישנו דרטיני זוהר המסתובב שם.

מקומות נוספים יתגלו מאוחר יותר~
    שם במשחק:
    שישיה:לא למלא
    פוקימון שבטוח יהיה בשישיה: (לא אגדי)
    העדפות לשישיה:
    רקע:אני מצפה
    להשקעה ברקע,הרי הרקע זה כל מה שמציג בשבילי אתכם בתור שחקנים,תכתבו 4-5 שורות (שחקנים שיציגו רקע מקורי עם 3 שורות יתקבלו גם)
    הערות:

פרסים:
    מי שיפתח את עמוד 10 יקבל- .
    מי שיפתח את עמוד 20 יקבל- .
    מי שיפתח את עמוד 30 יקבל-
    ~עוד פרסים בהמשך~
    נא לא להגיב!

2. Surgeon of Death
    מאמנים במוקדמות~
    לא פגשתם עדיין.
    רבעיית האליט~
    לא פגשתם עדיין.
    לא להגיב

3. Surgeon of Death
    רשומים~
    שם במשחק: tex yorki טקס יורקי
    שישיה:

גלייד
    מתקפות:סלאש לילה,צוות כפול,על חושי,שיגור,ריפוי,התגנבות צללים,עלים קסומים,בעיטה נמוכה,אגרוף קרח,אגרוף ממוקד.

מאמוסווין
    מתקפות:קרן קרח,פצצת בוץ,אבקת שלג,מכה כפולה,סופת שלג,הרעלה,ברד ורעידת אדמה

סנורלקס
    מתקפות:פיהוק,בובי סלאם,הדי סלאם,רעידת אדמה,בעיטה,שינה,טא'ץ דאון,מטרונום.

אזומוריל
    מתקפות:אקדח מים,משאבת הידרו,הצלפת זנב,ריקוד גשם,זנב ברזל,גלישה,בועות,קרן בועות,מהירות.

קקטורן
    מתקפות:עוקץ רעל,ספיגה,צמיחה,זרע עלוקה,מתקפת חול,טיל סיכות,אגרוף יניקה,קרן סולרית,סופת חול,דחיפת רעל,עלי טער.

סודוודו
    מתקפות:חיקוי,בעיטה נמוכה,זריקת אבן,קבר אבן,קצה כפול,הצלפה,שיגור,עלי טער.

רקע: טקס נולד להורים מאוד מסתוריים, הם היו כל כך מסתוריים שהם נעלמו מבית החולים יום אחרי לידתו. בלעדיו! מאז הייתה לו חרדת נטישה, בגלל זה הוא הפך למה שמכנים "קרצייה" וכשאר מישהו שהוא אהב, חבר טוב, דוד, סבתא עזב או מת הוא היה במצב גרוע להרבה זמן. כאשר הוא היה בן 8 הוא גילה במה ההורים שלו עובדים, הם היו חיילים בדרגה גבוהה מצוות ניאו-רוקט (!) (ליגת ג'וטו או מה? 8-) ). הוא הודהם כשהוא גילה את זה. ברגע שהוריו גילו שהוא גילה את סודם, הם פרשו מצוות ניאו-רוקט והצטרפו למשטרה החשאית, במשטרה החשאית היה להם יותר זמן יחד והם סוף סוף היו משפחה אמיתית. שנה לאחר מכן אביו של טקס קיבל מהמשטרה החשאית פרס, רלטס קטן שאותו נתן לטקס. כאשר טקס היה בן 10 והיה יכול להתחיל את המסע הוא התחיל אותו עם רלטס ופיתח אותו עד גלייד.
    הערות: שיהיה לי סלאקינג/סנורלאקס, טורטרה/מאמוסווין/אקסקדריל/גארצ'ומפ.
    אפשר להגיב!

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    שם במשחק:לילך

פוקימון שבטוח יהיה בשישיה: דירלינג

העדפות לשישיה: חשמל, מים, אדמה, מתכת, אש, עשב

רקע: לילך נולדה לזוג הורים עשירים שהתייחסו אליה כאילו היא הדבר הנורא ביותר שקרה לה, הם השתדלו להראות את עצמם כמה שפחות וחשבו שעם יקיפו אותה בעושר היא תאהב אותם, אך לילך תמיד ידעה שהם שונאים אותה ורצתה כבר לצאת למסע שלה, יום אחד כאשר לילך הייתה כבת חמש היט טיילה עם האומנת שלה בגן הסמוך לביתה, שם היא פגשה את הפוקימון דירלינג, במהרה לילך ודירלינג נעשו חברים טובים ושיחקו כל יום, הוריה של לילך לא הרשו לה להביא את דירלינג הביתה אך היא עשתה זאת בסתר, היום מסעה בהיותה בת עשר החליטה לילך לעשות את הוריה גאים ושישנו את התנהגותה אליה ולכן החליטה להיות מאמנת הפוקימונים הטובה ביותר בעולם, היא החלה את מסעה כאשר דירלינג הוא הפוקימון הראשון שלה, אך מתישהו במהלך המסע דירלינג גרך בטעות על אבן נצח ודבר זה מונע ממנו להתפתח, ברגע שקיבלה לילך את המכתב מקלייר, מנהיגת מכון הדרקון, המכון השמיני היא מיהרה לביתה ולאחר כשבוע ימים הגיע לשם, הוריה שמחו מאוד ולילך ידעה שהם באמת יהיו גאים בא רק עם תנצח, ולכן ידעה שהיא תנצח ולא משנה מה.

הערות:שיהיה לי ראיצ'ו פליזזזזזזזזזזזזזזזזז
    נערך לאחרונה על ידי Alice, 01-14-2012 בשעה 08:23 PM
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. Surgeon of Death
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    שם במשחק:לילך

פוקימון שבטוח יהיה בשישיה: דירלינג

העדפות לשישיהאין לי מושג איזה מצב התפתחותי לשים ולכן אשים את האחרון אבל עם לא אז נחשב הראשון) ראיצ'ו, מארשטומפ, שיפטרי, סיזור, בלייזיקן, דירלינג

רקע: לילך נולדה לזוג הורים עשירים שהתייחסו אליה כאילו היא הדבר הנורא ביותר שקרה לה, הם השתדלו להראות את עצמם כמה שפחות וחשבו שעם יקיפו אותה בעושר היא תאהב אותם, אך לילך תמיד ידעה שהם שונאים אותה ורצתה כבר לצאת למסע שלה, יום אחד כאשר לילך הייתה כבת חמש היט טיילה עם האומנת שלה בגן הסמוך לביתה, שם היא פגשה את הפוקימון דירלינג, במהרה לילך ודירלינג נעשו חברים טובים ושיחקו כל יום, הוריה של לילך לא הרשו לה להביא את דירלינג הביתה אך היא עשתה זאת בסתר, היום מסעה בהיותה בת עשר החליטה לילך לעשות את הוריה גאים ושישנו את התנהגותה אליה ולכן החליטה להיות מאמנת הפוקימונים הטובה ביותר בעולם, היא החלה את מסעה כאשר דירלינג הוא הפוקימון הראשון שלה, אך מתישהו במהלך המסע דירלינג גרך בטעות על אבן נצח ודבר זה מונע ממנו להתפתח, ברגע שקיבלה לילך את המכתב מקלייר, מנהיגת מכון הדרקון, המכון השמיני היא מיהרה לביתה ולאחר כשבוע ימים הגיע לשם, הוריה שמחו מאוד ולילך ידעה שהם באמת יהיו גאים בא רק עם תנצח, ולכן ידעה שהיא תנצח ולא משנה מה.

הערות:שיהיה לי ראיצ'ו פליזזזזזזזזזזזזזזזזז
    העדפות לשישיה זה לא הפוקימונים..
    זה סוגים נגיד פוקימוני חשמל..
    תתקני ואת רשומה

6. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    שם במשחק: tex yorki/טקס יורקי
    שישיה:
    פוקימון שבטוח יהיה בשישיה: גלייד
    העדפות לשישיה: אה... סוגי נורמלי ואדמה, אומרים שהם גרועים אבל יש להם פוקימונים טובים *רמז*טורטרה, אקסקדריל, גיבל וסלקינג*רמז*
    רקע: טקס נולד להורים מאוד מסתוריים, הם היו כל כך מסתוריים שהם נעלמו מבית החולים יום אחרי לידתו. בלעדיו! מאז הייתה לו חרדת נטישה, בגלל זה הוא הפך למה שמכנים "קרצייה" וכשאר מישהו שהוא אהב, חבר טוב, דוד, סבתא עזב או מת הוא היה במצב גרוע להרבה זמן. כאשר הוא היה בן 8 הוא גילה במה ההורים שלו עובדים, הם היו חיילים בדרגה גבוהה מצוות ניאו-רוקט (!) (ליגת ג'וטו או מה? 8-) ). הוא הודהם כשהוא גילה את זה. ברגע שהוריו גילו שהוא גילה את סודם, הם פרשו מצוות ניאו-רוקט והצטרפו למשטרה החשאית, במשטרה החשאית היה להם יותר זמן יחד והם סוף סוף היו משפחה אמיתית. שנה לאחר מכן אביו של טקס קיבל מהמשטרה החשאית פרס, רלטס קטן שאותו נתן לטקס. כאשר טקס היה בן 10 והיה יכול להתחיל את המסע הוא התחיל אותו עם רלטס ופיתח אותו עד גלייד.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

7. Surgeon of Death
    ציטוט פורסם במקור על ידי חמין זה נאדים צפה בהודעה
    שם במשחק: tex yorki/טקס יורקי
    שישיה:
    פוקימון שבטוח יהיה בשישיה: גלייד
    העדפות לשישיה: אה... סוגי נורמלי ואדמה, אומרים שהם גרועים אבל יש להם פוקימונים טובים *רמז*טורטרה, אקסקדריל, גיבל וסלקינג*רמז*
    התקבלת!
    שטל תערוך\עוד אחד ירשם נתחיל..

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •