Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 31 מתוך 31
  1. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    ציטוט פורסם במקור על ידי AquaX צפה בהודעה
    זה לא נשמע כמו אקוואקס (כל הקטע של הריב עם גמביט, למרות שאולי אם הוא תמיד היה כל כך שקוע בעצמו וחסר מוטיבציה לחשוב על האחר אולי זה היה קורה)...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    שמתי לב שבמשך כל ההתרחשות הזאת רק פראסיום נשאר יושב בנחת, זה די הכעיס את דיס.
    לא רציתי שיראו את זה ככה, לא חשבתי על זה שפראסיום ידע שאני לא רוצה שהוא ידע משהו כי אז הוא היה יודע על זה, לכן פשוט התרכזתי.
    השארתי לגמביט על היד הודעה קפואה שעליה היה כתוב "אני נשאר כדי שהם לא יעשו שטויות" והיא נעלמה די מהר, אבל ידעתי שהוא יראה אותה.

גאיאקס לעומת כולנו נראה די זחוח מרוב האנדרנלין שלפתע פרץ לו בדם, מסתבר שהוא שכח מעט מהגורם הספציפי הזה בדיון שלנו.

בעצם, נראה שדיס לא סתם התעצבן על פראסיום, נראה שהם די מתחילים לריב וזה לא מוצא חן בעיני.
    "הי!" אני צועק להם "די!" אבל נראה שהם די התחממו כבר, ממש לא רציתי שזה יגיע לרמה הזאת, בטח לא כשאנחנו במערה בכזה עומק, לך תדע מה יקרה.בגאיאקס נראה מתעניין בריב יותר מבתוצאות, דבר שבעצמו הרגיז אותי.

כאשר הדברים הגיעו לנקודת שבירה, כמו ברזל שמתחממם עד שהוא לא יכול יותר להכיל את כל האנרגיה ומתחיל להאיר בבת אחת, כך התחילו המכות, בדיוק ברגע שחזיתי, או שפראסיום חזה.
    ואז הבנתי מה הרעיון של פראסיום, או לפחות חשבתי שהבנתי, הוא רצה להראות לו שהוא ממש לא חזק כמו שהוא חושב בגלל שהרעיון שלו להחזיר מלחמה מול כולם התחילה מהרגע שהוא החליט שלא לרסן את הכוח שלו מול כולם.

ראיתי את זה קורה: דיס אוסף אנרגית האקרביד ושולח אותה אל פראסיום, פראסיום חוזה את זה (הוא עמד כבר קודם) ומתקופף לפני שהמתקפה מתחילה כך שהיא מחטיאה לפני שהיא התחילה.
    באגרוף נמוך ומהיר פראסיום פוגע בחזה השמאלי של דיס, אבל עף אחורה בעצמו, הוא לא הכיר את הכוח של דיס, והוא לא ידע שברגע שאנרגיית ההאקר יוצרת מגע, גם אם לא בנתיב שנקבע מראש, גם אז חלק (לא יודע עד כמה) מהנזק משפיע בכל זאת, מסתבר שגם דיס תיכנן את הלבוש שלו להדיפת מכות ולהתמנת מלכודות, למלכודת דיס בוקושי שם לב, בעיקר בגלל שדיס לא הספיק לחשוב על המלכודת שממתינה לפראסיום.

כך שלמרות ששני הצדדים תקפו בעוצמה רצינית, שניהם לא חטפו את הנזק המרכזי ושניהם ניזוקו בצורה כל כך קשה שהם מעדו אחורה ונפלו כמו בפרק גדוש דרמה של דרגון בול.
    ראיתי הבנה אצל שניהם, פראסיום לגבי אופן העבודה של הכוח של דיס ודיס לגבי כיוון כללי על הכוח של פראסיום. שניהם התכוננו להתקוף שוב. ניצלתי את זה שהם לא שמים לב לשום דבר אחר חוץ מאחד לשני.
    "די!!" צעקתי ועם שתי מערבולות ענקיות תפסתי את הגוף שלהם מלבד הראש והקפאתי. "אתם שניכם תמותו בסוף אם לא תפסיקו, וזה לא יעזור לאף אחד!" נזפתי בהם בזעם, עכשיו כשהם היו מוכרחים להקשיב לי "אז תתנהגו יפה!" ושיחררתי את האחיזה (המטאפורית) שלי בקרח.
    "תקשיב לי מטריקס,כדאי שתתחיל להתנהג כמו שמצופה בצוות. כשמישהו נלחם,כדאי שתילחם גם אתה." אמרתי באיום קל."אה כן? אתה אל נראה לי שחקן קבוצתי במיוחד." הוא אמר בהתגרות."ניגשתי אליו,ויצרתי כדור של אנרגיית האקר."אתה רואה את זה? זה אחד הדברים היכ מסוכנים שתראה אי פעם בימי חייך. כדור אחד כזה יכול לפוצץ את כל טקסס. ונחש מה? אני שומר את זה בשביל מי שמעצבן אותי." אמרתי באיום."ואם זה לא יעזור,אני גם מכונת קרב אנושית,וטכנופת.אני יכול ליצרו איזה מכשיר עינויים." אמרתי באיום.פראסיום הנהן בפחד."מצוין." אמרתי.אקוואקס ניגש אליי." אל תאיים עליו. אנחנו אמורים להיות צוות." הוא אמר בנחישות."אתה צודק.אבל אני לא רוצה להיות בצוות עם סוציומטים." אמרתי בכעס.

"אוקיי,הולכים." אמרתי,וארבעתנו קמנו ללכת."חכו. אני יכול לקרוא לכל החבורה הישנה." אמר גאיאקס.הוא ניגש אל קיר,ונגע בו קלות. נפתח פתח בקיר,ובתוך הפתח היה כפתרו אדום גדול. גאיאקס לחץ עליו,אמר:"הם אמרוים להגיע תוך כמה דקות." בקול לחוץ. ואכן,כעבור כמה דקות השתגרו אל תוך המערה שלושה אנשים. אחת הייתה בעלת שיער חום מתולתל ועיניים בצבע ענבר. היא הייתה נמוכה ומנומשת מאוד. השני היה גבוה ובנוי היטב. היה לו שיער בלונדיני-לבן,ועיניים אפורות,ועור חיוור.השלישי היה בעל שיער שחור,ועיניים ירוקות בוהקות. הוא היה שזוף מאוד."פוסידיוס.הליוס.דמטריה." אמר גאיאקס בטון מנותק מרגש."שלום לך,לורד המתכת." אמר לי פוסידיוס.דמטריה והליוס הנהנו בראשם."גאיאקס." אמר הליוס בקול מעט זועם."אחרי כל השנים האלה,אתה מעז?" הוא אמר בזעם.הוא יצר כדור של להבות בידו השמאלית."כן,אני מעז. גם אני רציתי להישאר בצללים." הוא אמר."אז למה קראת לנו? אין לנו קשר אתך יותר!" צעקה דמיטריה."אני הייתי שמח לנתק קשרים גם איתכם." אמר גאיאקס בכעס.ידו המשאלית התכסתה באדמה,ובתגובה לכך הליוס חיזק את כדור הלהבה שבידו."תפסיקו עכשיו." אמרתי."אני יודע שיש בינכם מחלוקות,אבל יש עניינים חשובים יותר.עניינים שבגללם כל הגזע המוטאנטי נמצא בסכנה." אמרתי בקול קר.השלושה נראו מופתעים."מי מספיק חזק כדי להשמיד את כל הגזע המוטאנטי?" שאלה דמטריה בתימהון."הHSC." אמרתי בקול קר."בואו,אני אסביר לכם את התוכנית." אמרתי,וכולנו התיישבנו על הרצפה.שלפתי כדור ברזל שחור מכיס מעילי וזרקתי על הרצפה. הופיעה הולוגרמה סגלגלה שיצאה מתוך הכדור,שהציגה תוכנית בניין."אנחנו הולכים להגיע אל האי שהוא המפקדה שלהם. הוא נמצא באוקיינוס השקט." אמרתי בטון רגוע."אנחנו הולכים לנחות שם בתוך הג'ונגל,ולחדור אל המבנה דרך הכניסה הדרומית. אחר כך מתפצלים לשתי קבוצות.קווארטוס אולימפוס-אתם מגיעים למרכז הטירונים. אתם הורסים את המקום לגמרי ואחר כך מגיעים למחסן הציוד ומשמידים הכול.השאר-אנחנו חודרים אל לב הבניין,ומשמידים את כל הנוסחה.אחרי זה,אני כבר אגיד לכם." אמרתי.
    "נשמע לי כמו תכנית קרב." אמר פראסיום בחיוך."תוכנית טובה דיס." אמר לי אקוואקס בחיוך."אנחנו מצטרפים אליכם." אמרה דמטריה."באש." אמר הליוס."ובמים." אמר פוסידיוס בחיוך.קמתי,מעט מרוצה."הלילה נישן פה. אחרי זה,יש עוד משהו. אנחנו צריכים את האקסמן לצידנו." אמרתי בטון קר."למרות שאנחנו אל אוהבים אותם,אנחנו צריכים אותם. הם צבא המוטאנטים הגדול ביותר,ואין לנו סיכוי בלעדיהם." אמר אקוואקס,מרצין פתאום.
    נערך לאחרונה על ידי The Stranger, 04-09-2012 בשעה 10:40 AM
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •