Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 72
  1. היכל התהילה
    עדיין לא מספיק מפורט המשפחה.

2. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    ציטוט פורסם במקור על ידי DarkTiger צפה בהודעה
    עדיין לא מספיק מפורט המשפחה.
    ערכתי.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

3. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    שם פרטי: עומר
    שם במשחק: לוק קאסטלאן
    קישור לפרופיל: לחיץ
    תיאור מראה של הדמות: לוק הוא גבוה, חסון וזקוף. בעל ידיים מחושלות בעלי צלקות מלידה. שזוף ובעל שרירי רגליים מפותחים. שיערו הבלונדיני פרוע וארוך יחסית, ותמיד מזדקר לכיוונים שונים. ללוק יש עיניים אפורות, שנראות כמו ענני סערה, המאפיינות את מבטי התנהגותו. בדרך כלל לוק הולך עם כפכפים וחולצת טי, ולא משקיע ממש בתלבושות.
    אופי: לוק הוא היפראקטיבי, תמיד מתלהב ונרגש מכל דבר. הוא עצמאי ואחראי, עם ראש טוב, אבל הוא קשוח ולא מראה אף פעם חוכמה כלשהי (מסתיר כדי להיראות יותר זורם). לוק הוא ממש חצוף, ולפעמים עולה על העצבים לאחרים.
    רקע: לוק הוא ממוצא חצי איטלקי- חצי ספרדי, ונולד בדאדלס שבטקסס, שם הוא גר עד היום. הוא בן למשפחה עשירה בה הוא הבכור. בזמן הפנוי של לוק, הוא מרבה להסתובב בעיר, ולהתחרות עם אחיו, בן קאסטלאן, בכל הזדמנות שיש לו. לוק הוא מקובל בחברה, ומשפיע עליה בהינף אצבע, לדעתו זה משעשע. אימו ואביו, ניקו ומאי קאסטלאן די צעירים יחסית, ומבלים הרבה בלטפל במשפחה הגדולה שלה, שמונה 6 נפשות. לוק אוהב להתגרות באחיו הקטנים, ומרבה לעצבן אותם בכל הזדמנות. אך בסך הכל, שין אוהב להיות בחוץ, הוא תמיד מתהלך בפארקים שונים, ואוהב לראות את הצמחייה ואת בעלי החיים, הוא די מחובר אליהם, ואוהב לצפות בהם, במקום להיות בבית הגדול והמפואר שלו.
    משפחה: משפחת אביו, הצד הספרדי, עשירה ביותר. ניקו מוצ'ס (ז"ל), סבא רבא של לוק, שעל שמו נקרא אביו, היה ממייסדי חברת התעופה המצליחה, "אייר אירופה". ניקו מוצ'ס נפטר חודש תמים לאחר מות אשתו, מליסה, וכל הירושה שלהם עברו ישר לבנם היחיד (ולאבא של לוק ואחותו) , וסבו של לוק, גאסטון מוצ'ס. לוק בחיים לא ראה את סבו גאסטון, והדבר היחיד שידע עליו הוא שהוא גר בניו יורק עם אשתו, וסבתו של לוק, רוסה מוצ'ס. גאסטון נולד עוד בספרד עד שמשפחתו והוא עברו כולם לארצות הברית. במשפחת קאסטלאן לא מרבים לדבר על הצד של אבא, בגלל סכסוך משפחתי שלוק לא רצה להתערב בו ולכן לא ידע עליו כלום. גם אחותו של אבא, ריטה, עברה לגור בניו יורק לפני שנתיים עם גאסטון ורוסה, עצם זה שאין לה ילדים ובעל, אך בעבר הוא ראה אותה, היא היתה מסתובבת עם עגילי חישוקי זהב שהתנופפו ביחד עם שיערה הבלונדיני הארוך עד-למותניים, בכל פעם שזזה. היו לה עיניים ירוקות חודרות, כמו של אביו. היא הייתה די מסכנה, הסיק עליה לוק, בלי משפחה, בלי ילדים.. אבל הוא אף פעם לא אמר לה את זה בקול, אף על פי שהיא לא הייתה נותנת לו לדבר גם אם היה מעלה את הנושא. בעיקרון, ריטה הייתה די עצבנית בגלל הרחמנות של כולם כלפיה, ואולי זה אחד הסיבות שעזבה. אבא שלו, ניקו קאסטלאן, הוא כבן 35, ונשוי לאימו של לוק כבר 15, כמספר השנים של חייו. לוק ירש את שיערו הבלונדיני הפרוע, ואת מבנה גופו החסון של אביו. ניקו היה כמו כל משפחתו עם עיניים ירוקות בוערות וחודרות, שנותן רצון להמשיך לבהות בו. אבל לוק, ירש את העיניים מאימו, מאי קאסטלאן.

משפחת אימו, הצד האיטלקי, היא משפחה גדולה ומורחבת, בעלת כלכלה ממוצעת. אין בו קרובים מיוחדים, חוץ מאחת שמופיעה בברודווי, בניו יורק, וגם לא שומע עליה לוק הרבה כי היא רחוקה מטקסס. זאת היא אחותה הגדולה של מאי, הולי ג'יי, שהקימה משפחה ממה ששמע עליה. לוק ראה אותה בתמונות, היה לה שיער קש שחור ארוך ועיניים אפורות כמו ענני סערה, כמו כל משפחת מאי, וכמו לוק. סבתא וסבא רבא של לוק, אלכסנדרה וקרלו נצ'ו, עדיין נמצאים באיטליה, בריאים ומאוהבים, לעת עתה. גם סביו וסבתו של לוק נמצאים באיטליה, אבל אותם לוק ראה, מלפני 4 שנים, שביקרו את משפחתם. קראו להם חואן ולילית נצ'ו, הם היו אנרגטיים ושמחים, ופינקו את לוק ואת אחיו המון, הם היו בעלי עני ענני סערה השגרתיים של המשפחה, ובעלי שיער מאפיר ארוך, ובמקרה של חואן, קרחת מבריקה. חוץ מהם, היו עוד שני אחים למשפחת נצ'ו, עליהם לוק לא שמע הרבה, והניח שככה גם שאר משפחת קאסטלאן, הוא רק ידע שגם הם גרים באיטליה. למאי, חוץ מהולי ג'יי, יש את דיאנה וברוק, שגרים גם בטקסס, ובאים הרבה לביתם של לוק. הם נראו בעלי שיער קש ועיני סערה (מפתיע), דיאנה ג'ונס, ששינתה את שם המשפחה עקב הנישואים הטריים שקרו לפני חודשים ספורים, עם אריק ג'ונס, חיה קרוב אל משפחת קאסטלאן ומתגוררת באותה השכונה. ברוק נצ'ו, האח הבכור, התחתן עוד לפני מאי, וכיום מגדל 3 נערים בוגרים עם אשתו בעלת השיער הכסוף הטבעי שלה, שלי נצ'ו. לעומת אריק ג'ונס, שבקושי דיבר עם לוק, שלי הייתה קרובה מאוד ללוק ולוק הרגיש בנוח לדבר איתה כל נושא שצץ. ברוק ושלי גרים עד היום בסאן-בניטו שבטקסס, ולעיתים מתארחים אצלנו וההפך.

משפחת קאסטלאן גדולה ומרובה באנשים, לוק הוא הבכור. כל אחיו הקטנים בעלי אותו מראה כשלו, שיער בלונדיני פרוע ועיניים אפורות שנראות כמו ענני סערה. אחרי כשנתיים שלוק נולד, נולד בן קאסטלאן, כיום בן בגיל 13, והוא ולוק מרבים להתחרות בענפי ספורט כמו טניס וכדורגל, רוב הפעמים לוק מנצח, אבל בן הוא תחרותי כל כך שלא מוותר אף פעם ונענה לכל קריאת תיגר. ג'ינה בת ה-12 אחריו, ג'ינה, כמו לוק, מקובלת. לוק אוהב לעצבן אותה ולהתגרות בה, וכך גם ג'ינה, אבל שניהם יודעים שזה בצחוק. לג'ינה יש מלא חברות, וכל היום היא איתם בחדר שלה מרכלות, מה שמשגע את לוק. לג'ינה יש חבר, שבקשר די טוב עם לוק, והיא הרבה פעמים הולכת איתו למקומות שללוק אף פעם לא הרשו ללכת עם חברות שלו בגיל הזה, אבל אמא שלו אמרה לו שזה לא נורא וזה לא חשוב. לוק ידע את הסיבה האמיתית של מאי, היא הבת היחידה מכל במשפחה, שכוללת 4 בנים, ובגלל זה צריכה לנצל את החוויה לגדל בת. האח האחרון למשפחת קאסטלאן הוא טום, בן 9, כל היום הורס את הבית ומשתולל עם חברים שלו, כל פעם שלוק שומר עליו הוא מתפוצץ מעצבים, ומתאפק לא להרביץ לו ולחברים שלי. טום אוהב להציק ללוק, אבל לוק תמיד לא מחזיר לו, בגלל שלמד את שיטת "תבכה לאמא" כבר מזמן.

ניקו קאסטלאן, הוא איש חם ואוהב, שעסוק כל היום בעבודה, לוק בכלל לא הבין במה הוא עובד, כל הזמן הוא אמר "משהו במשרד ראש הממשלה" וכך גם מאי ענתה לו. מאי היא בעלת חנות ממתקים ליד הבריכה, 'ממתק או ברדק', ולוק תמיד מקבל משם דברים בחינם, ומשוויץ לחברים שלו. תמיד שלוק שאל את ההורים שלו איך הם נפגשו ניקו התבדח ואמר שמאי התחננה לו ברחוב שיהיה חבר שלה, אבל בסוף הוא הוציא מהם את התשובה. הם נפגשו, שניהם בגיל 20, ע"י המוכר הראשון של 'ממתק או ברדק', לוק לא זכר איך קוראים לו, הוא ידע שתמיד ניקו היה סיפר עליו שהיה חבר טוב של אביו, ויום אחד שהסיע אותו המוכר טרמפ לבריכה, הוא נפגש עם מאי, מאז הכל היסטוריה.
    רומאנס: דא, אתה מכיר אותי...
    הערות/הצעות/הארות/בקשות/אייס קפה: סחטיין על ההשקעה D= ואייס קפה תמיד בא בטוב..
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

4. היכל התהילה
    יפה מאוד
    רק אני מוריד את השם של התיכון, כל משתתפי המשחק אמורים ללמוד באותו תיכון, ואם תמחק את המשפט על התיכון זה יעזור לי
    תכף אתן התחלה, ההרשמה פתוחה עד יום שני בצהריים

5. היכל התהילה
    אלו שהתקבלו- טל, יואב, עומר
    מאסטר ליאון אני מצטער אבל החלטתי לא לקבל אותך אל המשחק.

התחלה~
    *טולולולולו* *טולולולולו* הטלפון הנייד שלכם מצלצל, בעוד אתם לא שמים לב לרטט בכיס.
    לבסוף, אתם עונים, קול מסתורי אומר לכם לבוא למשחקיה הישנה ומנתק.
    המשחקיה היא מקום בו אפשר לשחק במחשבים או במכונות משחק ישנות וחורקות.
    ליתר דיוק מקום שהיה אפשר, המקום נסגר ביום אחד בהיר בו מכונה התפוצצה והרגה שלושה ילדים, משפחותיהם תבעו מבעל המקום מליוני שקלים והוא התרושש ופשט רגל.
    המקום סגור מאז, כבר שנתיים.
    מה תעשו? תלכו למשחקיה ותסמכו על הזר? תתעלמו מההודעה בחשדנות?

6. משתמש מנוסה

התחלה~
    *טולולולולו* *טולולולולו* הטלפון הנייד שלכם מצלצל, בעוד אתם לא שמים לב לרטט בכיס.
    ליתר דיוק מקום שהיה אפשר, המקום נסגר ביום אחד בהיר בו מכונה התפוצצה והרגה שלושה ילדים, משפחותיהם תבעו מבעל המקום מליוני שקלים והוא התרושש ופשט רגל.
    "כן,ממש אני אל אלך לשם." אמרתי לעצמי בנחרת צחוק.זה שאומרים לך לבוא לשם בקול מסתורי-זה אורמ דבר אחד: תהיה שם הרפתקה שלא תרצה לפספס."אוקיי,אני אלך לשם." אני אומר לעצמי,אבל ליתר ביטחון לוקח בכיסי סכין קומנדו שאני תמיד שומר בחדרי. הסכין הייתה שייכת לאבא שלי, אבל הוא נתן לי אותה כשהייתי בן 13. אני הולך למחסן,ולוקח את האופניים,ומתחיל לרכב אל המשחקיה הישנה.
    נערך לאחרונה על ידי The Stranger, 02-05-2012 בשעה 12:03 AM

7. Hail Hydra

התחלה~
    איפה אני נמצא?
    ~~~
    אעצור את העיסוקים שלי ואסתכל על השיחה, ואז אצחק בקול גדול "חחחחח... בטח, חושבים שיעבדו עליי... אני המצאתי את נידנודי הטלפון!" אומר בגאווה ואתקשר אל המספר שהתקשר אליי לפי 'שיחות' ואחכה שיענו. אם זה מספר חסוי, אמלמל לעצמי ואתלבט מי היה יכול לשלוח לי את זה, ואנסה לחשוב אם יש מישהו שעצבני עליי ומנסה להחזיר לי.
    Super Omer

סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    omer FTW

Spoiler ספוילר

8. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    התחלה~
    מה תעשו? תלכו למשחקיה ותסמכו על הזר? תתעלמו מההודעה בחשדנות?[/QUOTE]

אני אתלבט מעט בידיעה שיש כמה סיבות בגללם הזר רוצה להיפגש איתי, 'למה אני? אולי הוא צריך משהו ממני? אולי הוא סתם חייג מס' אקראי והגייע אליי...' אחשוב במוחי בחשד, לבסוף, אחליט שהדבר שווה בדיקה, אחזיק את הטלפון בתוך כיסי, מוכן לשליפה בכדי שעם משהו ישתבש אוכל מיד לצלצל למישהו, אתחיל ללכת למשחקיה בעודי חושבת 'המשחקייה הישנה... למה דווקא שם?'
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. היכל התהילה
    סורי על התגובות הקצרות, אני ממהר ורציתי להגיב לפני שאני הולך לבצפר
    5 דקות ל2 המשכים לא עוזרות לי כל כך ],=

עומר~לוק קאסטלאן
    אתה לא מצליח להזכר במישהו שעצבני עליך, ופונה לביתך, כשאתה מגיע אתה שומע קול משונה בראש שלך.
    <תבוא למשחקיה, לא יאונה לך כל רע, אני לידך, אל תדאג> הקול נשמע בדיוק כמו הקול המסתורי שבטלפון.
    לידך על העץ עומד ינשוף משונה, שנועץ בך מבט, למרות שעכשיו יום והוא לא אמור להיות פעיל.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Horned_Owl

יואב~דווין ג'ונס+טל~אמבר סוזנה
    מצטער שההמשך משותף, אבל אני חייב ללכת לבצפר היום XD
    ---
    שניכם הולכים אל המשחקיה הישנה בחשדנות, לא מבינים למה התקשרו אליכם.
    אתם מגיעים לפתח המשחקיה הישנה, ונתקלים אחד בשניה.
    לפני שאתם מספיקים להחליף מילה אתם שומעים צרחות חלושות, קריאה לעזרה.

10. Hail Hydra
    5 דקות ל2 המשכים לא עוזרות לי כל כך ],=

עומר~לוק קאסטלאן
    אתה לא מצליח להזכר במישהו שעצבני עליך, ופונה לביתך, כשאתה מגיע אתה שומע קול משונה בראש שלך.
    <תבוא למשחקיה, לא יאונה לך כל רע, אני לידך, אל תדאג> הקול נשמע בדיוק כמו הקול המסתורי שבטלפון.
    לידך על העץ עומד ינשוף משונה, שנועץ בך מבט, למרות שעכשיו יום והוא לא אמור להיות פעיל.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Horned_Owl

---
    "מה זה? מה אני הארי פוטר? איך ינשוף קם בשעה הזאת?" אשאל את עצמי בקול, 'בטח זה רובוט כזה ,הוא אמר לי שלא יאונה לי שום דבר רע..' אסיק על הינשוף ואצעק לעברו "מה אתה רוצה ממני?!". בצעד פזיז אעצור את הליכתי וארוץ לעבר העץ "אני לא פוגע בחיות, תקשיב לי!" אצעק ואטפס על העץ.
    Super Omer

סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    omer FTW

Spoiler ספוילר

11. student of Gakuen Alice
    ---
    לפני שאתם מספיקים להחליף מילה אתם שומעים צרחות חלושות, קריאה לעזרה.[/QUOTE]

אתה חייב? וואלה לא ידעתי
    אסתכל על הנער שמולי בחרדה אך אומץ, ''בוא כבר'' אומר לנער בזמן שאכנס למשחקייה הישנה במהירות רבה, מבלי לחכות לנער שזה עתה פגשתי, אכנס פנימה ואחפש במהרה את מקור הקול אשר זועק לעזרה תוך כדי מחשבה 'האם האיש שזימן אותי הנה מתעלל בזה הזקוק לעזרה? האם זאת מלכודת וגם ני אמצא את עצמי תוך דקות ספורות זועקת לעזרה, או שמה הקול המסתורי הוא זה הזועק כרגע לעזרתי?', תוך כדי שמחשבות מתרוצצות בראשי אמשיך לחפש את מקור הקול הזועק
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    ---
    "תישארי מאחורי." אני אומר לנערה בביטחון. אני שולף את סכין הקומנדו שלי,ונכנס באיטיות ובזהירות אל תוך המשחקיה הישנה."זה נראה בטוח." אני אומר.

13. היכל התהילה
    שימו לב, מעכשיו, אם לא תחליטו לארגן חפץ לפני שתלכו לאנשהו, אני לא אאפשר לכם להיות איתו.
    למשל אם אתם רוצים אופניים- תלכו לביתכם כדי לקחת אופניים, הם לא יצוצו משומקום.
    אני כותב זאת כדי למנוע אי הבנות בהמשך.

טל~אמבר סוזנה
    גם אני לא Xd
    ---
    את נכנסת במהירות למשחקיה, אשר הדלתות שלה פתוחות לרווחה, אור עמום מאיר בתוכה.
    יואב~דווין ג'ונס
    אתה אומר לנערה להשאר מאחור, אך מאוחר מדי, היא כבר נכנסה לתוך המשחקייה.
    אתה שולף את הסכין ונכנס למשחקייה בחשדנות, דלתותיה פתוחות לרווחה, אור עמום מאיר בתוכה.
    טל~אמבר סוזנה+יואב~דווין ג'ונס
    אל תדאגו, אתם בקרוב תתפצלו.
    ---
    אתם רואים בתוך החדר יצור שדומה מעט לקנטאורים מהמיתולוגיה היוונית, פלג הגוף התחתון שלו מזכיר סוס.
    אין לו פה והגוף שלו כחול, בנוסף- יש לו שתי עיניים המחוברות לראשו עם מעין זוג גבעולים.
    הראש שלו משולש, זנבו דומה לזנב העקרב, חד כמו מעין טופר בקצהו.
    <אני קראתי לכם לכאן> הוא אומר <אני זקן, ואני גוסס, שמי אקסימילי-אסגרות-איסתיל, אני חוצן ששמו אנדליט>.
    הקול שלו נשמע מעט מוזר, הוא נשמע בתוך הראש שלכם, אתם בטוחים שהוא לא עבר דרך האוזניים שלכם.
    <כפי שאמרתי, אני גוסס, ואני צריך להעביר מתנה למין האנושי, לדור הנוכחי שלו> הוא ממשיך בתוך ראשכם <לכם>.
    <אתם צריכים לבחור אם אתם מוכנים לקחת חלק במלחמה, מלחמה נגד חוצנים שרוצים להשתלט ולהרוס את העולם שלכם>.
    <אתם מוזמנים לבחור אם להצטרף למלחמה הזאת, או לעמוד בצד כמו פחדנים, לראות את הכוכב שלכם נהרס. אני לא קורא מחשבות, אז תגידו בקול את התשובה, אם אתם אמיצים או פחדנים>.

עומר~לוק קאסטלאן
    <תרגע> הינשוף אומר בתוך ראשך <אני בן אדם, כמוך>.
    אתה בוהה בו מופתע, הוא נוחת לידך.
    לפתע- הוא משתנה, כנפיי הינשוף שלו נהפכות לדומות יותר ויותר לידיים אנושיות, מרגע לרגע.
    הנוצות נהפכות למשהו שטוח שמשתנה לצבע גוף, הראש משנה את צורתו, אוזני הינשוף מתנמכות לגובה של אוזני אדם רגילות.
    העיניים מתחלפות בעיניים קטנות יותר, המקור נעלם ומתגבשים במקומו אף ופה.
    עד שעומד מולך אדם זקן, לבוש במעיל עור חום ומכנסי ג'ינס, עינייו בצבע כחול.
    השיער שלו לבן, קמטים מכסים את עורו, האיש הזה יחף.
    "כל כך הרבה שנים" הוא ממלמל "ועדיין לא למדתי להשתנות בחזרה עם נעליים".
    מה תעשה?

14. משתמש מנוסה
    שימו לב, מעכשיו, אם לא תחליטו לארגן חפץ לפני שתלכו לאנשהו, אני לא אאפשר לכם להיות איתו.

טל~אמבר סוזנה
    גם אני לא Xd
    ---
    את נכנסת במהירות למשחקיה, אשר הדלתות שלה פתוחות לרווחה, אור עמום מאיר בתוכה.
    יואב~דווין ג'ונס
    אתה אומר לנערה להשאר מאחור, אך מאוחר מדי, היא כבר נכנסה לתוך המשחקייה.
    אתה שולף את הסכין ונכנס למשחקייה בחשדנות, דלתותיה פתוחות לרווחה, אור עמום מאיר בתוכה.
    ---
    אתם רואים בתוך החדר יצור שדומה מעט לקנטאורים מהמיתולוגיה היוונית, פלג הגוף התחתון שלו מזכיר סוס.
    אין לו פה והגוף שלו כחול, בנוסף- יש לו שתי עיניים המחוברות לראשו עם מעין זוג גבעולים.
    <אני קראתי לכם לכאן> הוא אומר <אני זקן, ואני גוסס, שמי אקסימילי-אסגרות-איסתיל, אני חוצן ששמו אנדליט>.
    הקול שלו נשמע מעט מוזר, הוא נשמע בתוך הראש שלכם, אתם בטוחים שהוא לא עבר דרך האוזניים שלכם.
    <כפי שאמרתי, אני גוסס, ואני צריך להעביר מתנה למין האנושי, לדור הנוכחי שלו> הוא ממשיך בתוך ראשכם <לכם>.
    <אתם צריכים לבחור אם אתם מוכנים לקחת חלק במלחמה, מלחמה נגד חוצנים שרוצים להשתלט ולהרוס את העולם שלכם>.
    <אתם מוזמנים לבחור אם להצטרף למלחמה הזאת, או לעמוד בצד כמו פחדנים, לראות את הכוכב שלכם נהרס. אני לא קורא מחשבות, אז תגידו בקול את התשובה, אם אתם אמיצים או פחדנים>.

[b]]
    "אני מוכן.כאילו שאני הולך לעמוד בצד." אני אורמ לעצמי במעין גיחוך. אולי אני אאוטסיידר ואין לי המון חברים,אבל אם שי דבר אחד שאני אל זה פחדן. אני מוכן לעמוד מול הסכנה.

15. student of Gakuen Alice
    [QUOTE=DarkTiger;1279034]שימו לב, מעכשיו, אם לא תחליטו לארגן חפץ לפני שתלכו לאנשהו, אני לא אאפשר לכם להיות איתו.

טל~אמבר סוזנה
    גם אני לא Xd

---

''כן!'' אומר בלי היסוס, אסתכל על הנער שלידי ומיד הפנה ממנו את מבטי שוב אל אנדליט, ''אני אוהבת את כדור-הארץ, אני אוהבת את החיים בוא, אני אוהבת ללכת וסתם לצפות בטבע ''נושם'', אני לא אתן לכל זה לההרס, בחיים לא!'' אומר כמעט תוך כדי צעקה, ''אני יעשה את זה, רק...מה אני צריכה לעשות? איך אוכל להילחם בהם? הרי הם חוצנים, ואני רק נערה'' אשאל את אנדליט

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •