Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4
  1. משתמש מנוסה
    שם: שאו פו

Battle field- StickMan Edition

אני LordAbizi, מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל Master Po לפתוח את המשחק Battlefield Stickman Edition.
    שימו לב, זהו אינו משחק תפקידים.
    במשחק אתם תשחקו בתור מפקדי פלוגות של סטיקמן. הסטיקמן יהיו בבעלותכם. המשחק יתחיל במפה אקראית, אותה אבחר מתוך רשימה של מפות. כל אחד מכם יתחיל את המשחק במקום אקראי לחלוטין על מפה אקראית, כאשר בבעלותו 30 סטיקמנים. מיקום השחקן במפה יישלח לכל שחקן בנפרד. הסטיקמנים יכולים להילחם, יכולים להגן, ולעשות כל דבר שקשור לקרבות ומלחמה. הקטע הוא, הם בידיים חשופות. כלומר, במידה ותותקפו, לא תוכלו לתקוף מרחוק. אתם תבחרו, כל אחד בתגובתו, לאן לשלוח את הסטיקמנים. תוכלו לפלג אותם, תוכלו לשלוח את כולם למקום אחד, וכו'. לכל אחד מכם יש בסיס, שנמצא במקום בו התחלתם. המקום הזה חבוי, ולא גלוי לשחקן האחר. המטרה של כל אחד מכם היא לגלות את המיקום של בסיס היריב שלכם, ולהשמידו.

תצטרכו לפעול באסטרטגיה, בתחילת המשחק תצטרכו לפלג את צבאכם בכך שכל אחד ישלח לי בפרטי את מספר הקבוצות, וכמה סטיקמנים בכל קבוצה. בכל תור תוכלו לכתוב מה לעשות עם כל קבוצה, בהתאם למיקום במפה(שמחולק למשבצות), תוכלו להתקדם משבצת ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה. חוץ מצוות היריב ישנם לפעמים חיות רעות אשר יכולות להזיק לצבאכם. תצטרכו לשלוח את הסטיקמנים למקומות שאתם תקבע, ותוך כדי לשמור על הבסיס שלכם, למקרה שהצוות היריב יגיע אליו. ככל שתפלגו ליותר קבוצות, כך תוכלו לחקור יותר מהר, אך כך גם הצבא שלכם יהיה יותר פגיע. ייתכנו מפגשים עם סטיקמנים של היריב, ובהם יתבצעו קרבות שבהם המנצח יקבע ע"י כמות הסטיקמנים בכל צד. לדוגמא, אם יש לשחקן אחד 5 סטיקמנים בצד שלו, ולשני יש 10, השני ינצח.

במקרה ומצאתם את בסיס היריב, תצטרכו להשמידו, אבל תיתכן הגנה מצד היריב במקום הזה. הבסיס יישאר עומד למשך 5 הגבות, ובהם יצטרך הצוות היריב לנסות ולהגן על הבסיס ע"י הריגת הסטיקמנים התוקפים את הבסיס. אם ההתקפה תיפסק, על כל 3 סיבובים ללא התקפה, הבסיס יתרפא בנקודה אחת מתוך ה5 שיש לו סך הכל. בכל סיבוב בו תוקפים את הבסיס, הוא מאבד נקודה אחת.

המנצח הוא זה שהצליח להשמיד את בסיס היריב, והבסיס שלו נותר עומד.

המשחק יילך בסגנון של טורניר. כל משתמש יכול להירשם כל עוד האתגר הראשון עדיין מתקיים, ומה הכוונה? כאשר קבוצת משתמשים מספיק גדולה תירשם, הקרבות יתחילו. בכל פעם, 2 משתמשים מתוך הקבוצה, אשר ייבחרו באקראי, יילחמו ראש בראש בקרב אסטרטגי שצוין לעיל. כאשר יסתיים הקרב בניהם, ויהיה מנצח, יתחיל קרב בין 2 אחרים. לאחר שכל הרשומים יסימו את הקרבות, יתחילו קרבות בין המשתמשים שניצחו. לאחר שייגמרו הקרבות בניהם, עוד פעם אותו הדבר. עד שלבסוף יישארו רק 2 משתמשים, שיילחמו בקרב מכריע. בכל שלב בתחרות המפה תשתדרג בהתאם: בשלב הראשון- מפה קטנה ולא מסובכת. בשני- גדולה יותר ומסובכת יותר, בשלישי- גדולה יותר ומסובכת יותר, וכן הלאה. במידה ומשתמש ירצה להירשם לאחר שהתחילו כבר הקרבות, הוא ייאלץ למצוא לעצמו בן זוג, או שלא יוכל להשתתף. הוא יצטרך לדבר עם מישהו אחר מהפורום, ולהזמין אותו להשתתף בתחרות ולהתמודד מולו. לא ניתן להביא מישהו שכבר רשום. ההרשמה לחדשים אפשרית רק במהלך הסיבוב הראשון, במידה וכל הרשומים הספיקו להתמודד כבר פעם אחת, לא יהיה ניתן להירשם.

לבסוף, המנצח בכל הקרבות, זה שיגיע עד הגמר ויזכה בו, יקבל את הדברים הבאים:

-ווינר לעשרה ימים
    -שינוי כינוי משני(אם ירצה) לכינוי 'האסטרטג של הפורום'.

במידה ולא ירצה את הפרסים, הפרסים יועברו למשתמש אחר שירצה.

שאלות 'נפוצות':

- אז מה זה בעצם סטיקמן?

סטיקמן, או בתרגום חופשי 'איש מקל', הוא ציור של אדם, הבנוי מעיגול אחד- ראש, ומחמש מקלות- 2 ידיים, 2 רגליים וגוף אחד. הסטיקמן מייצג את הקומיקסים והאנימציות בהמון מקומות, וניתן לייחס לו ז'אנר משל עצמו, הכולל אקשן בידיים חשופות. אקשן ללא נשקים, חרבות או רובים. ישנם משחקים באינטרנט שבטח נתקלתם בהם, שיש סטיקמנים עם חרבות, סכינים וכו'. טוב, במקור הם ממש לא אמורים להיות ככה. הסטיקמן נלחמים בידיים חשופות, ללא כלי עזר, וכך הולכים הקרבות, ללא יתרונות לאחד הצדדים. אין אחד שחזק ממשנהו.

-מהלך המשחק:

בתור התחלה, אתן לכם דוגמא של מפה, מאחת המפות שיש לי(כל המפות מצוירות באותו סגנון):

המפה, כמו שאתם רואים, מתבססת על ריבועים. אל תייחסו חשיבות למלבנים האדומים והירוקים, הם מיותרים במשחק הזה ואין בהם דבר מיוחד.
    עכשיו, כל משתמש שמשחק יוצב באקראי על המפה, ולדוגמא-

שמתם לב לשינוי? ישנו עיגול כחול- שחקן 1, ועיגול אדום- שחקן 2. לכל שחקן תישלח בה"פ תמונה של המפה, הכוללת את מיקומו שלו בלבד. הקטע הוא לחשוף את המיקום של השחקן השני, וכך לנצח.
    בואו נגיד שהתחיל המשחק, ושני השחקנים כבר בחרו להכין קבוצות ולחלקם, וכבר הזיזו אותם, כל אחד למקום אחר. במקרה כזה, המפה תיראה כך:

שמתם לב? המיקומים אינם מופיעים, מכיוון שכבר ניתנו לשחקנים בה"פ, עם זאת הקבוצות מופיעות, כל קבוצה בגוון של צבע הבסיס שלה.
    בתחילת המשחק אתם תידרשו להגיד לי בה"פ לאן תרצו להזיז כל קבוצה, תוכלו להזיזה לאן שתרצו ברחבי המפה, לאיזו נקודה שתרצו, ואם במקרה נחתם על בסיס של מישהו אחר- כל הכבוד, גיליתם אותו כבר.
    בהתחלה, לאחר שכולם יירשמו, אני אבחר באקראי מי הראשונים שיתחרו בסיבוב הראשון. לשניהם אשלח ה"פ, עם בקשה למלא כמה פרטים. הפרטים הינם:

לכמה קבוצות השחקן מחלק את הסטיקמן שלו, וכמה סטיקמן בכל קבוצה(במשחק עצמו המספרים יוחבאו, כך שלא תוכלו לדעת כמה יש בכל קבוצה).
    כל אחד ישלח לי מיקומים לכל קבוצה, עפ"י צורה מסוימת:
    קבוצה X, הכוללת Y סטיקמן, תישלח למשבצת Z, S

X מסמל את מספר הקבוצה, Y את מספר הסטיקמן בקבוצה, Z את המספר המאונך(מלמעלה למטה) וS את המספר המאוזן(משמאל לימין)
    דוגמא, למקרה שלא הבנתם:
    קבוצה 1, הכוללת 3 סטיקמן, תישלח למשבצת 15, 12

לאחר מכן, אני שם את הקבוצה במיקום שהוא בחר, כמו שהוא אמר(שימו לב שאת המפה אני ממספר, כדוגמא התוצג לפניכם בעוד רגע), ולאחר שהוא עושה כך לכל הקבוצות שלו(כמובן שכולם באותו ה"פ), וגם השחקן השני עושה כך, אני מציג את המפה בפני כולם. דוגמא למפה ממוספרת-

ככה אני ימספר, ולכם יהיה נוח להגיד לי איפה במפה לשים את הסטיקמן.
    שימו לב, הקבוצות של כולם יוצגו במפה הפומבית, כך שתוכלו לדעת איפה שאר הקבוצות, כולל של היריב. לא תוכלו לדעת את כמות הסטיקמן המויים בכל קבוצה.

אז לאחר הצבת המיקומים, המשחק יתחיל רשמית.
    ואיך בדיוק?

בשלב שאחרי המיקומים, אני אספר סיפור קצרצר, הסיבה שבגללה לכאורה 2 הצבאות נלחמים. לכל קרב תהיה עלילה שונה. לאחר מכן, כל אחד יגיד מה הוא עושה עם כל קבוצה, שוב בה"פ.
    נגיד שלשחקן 1 יש 3 קבוצות, והוא רוצה לעשות דברים מסוימים, זה מה שיכתוב, ובצורה הבאה:

- אני מזיז את קבוצה 1 למעלה

- אני מזיז את קבוצה 2 שמאלה

- אני מזיז את קבוצה 3 למטה

זו רק דוגמא. בואו נגיד שפתאום גם שחקן 2הגיב, ולו יש 4 קבוצות:

- אני מזיז את קבוצה 1 למעלה

- אני מזיז את קבוצה 2 שמאלה

- אני מזיז את קבוצה 3 ימינה

- אני מזיז את קבוצה 4 למטה

אז עכשיו, עקב כך ששני המשתמשים הגיבו לי בה"פ, הגיע תורי להגיב לשניהם בנושא עצמו. זה יילך כך-

משתמש 1-

קבוצה 1- זזה למעלה, אין אירועים מיוחדים.
    קבוצה 2- זזה שמאלה, נתקלה ב3 נמרים. אבדו לקבוצה 2 סטיקמן.
    קבוצה 3- זזה למטה, נפגשה עם קבוצה 1 של הצוות היריב, ניצחה.
    משתמש 2-

קבוצה 1- זזה למעלה, נפגשה עם קבוצה 3 של הצוות היריב, הפסידה. אבדו לקבוצה 7 סטיקמן. הקבוצה חוסלה.
    קבוצה 2- זזה שמאלה, נתקלה באריה, ניצחה ללא אבדות.
    קבוצה 3- זזה ימינה, הגיעה לבסיס האויב! קרב מתחיל שם.
    קבוצה 4- זזה למטה, אין אירועים מיוחדים.

במידה וקבוצה מגלה את בסיס האויב, הקבוצה תילחם שם ותישאר ללא אפשרות לסגת למשך 5 תורות, במידה ויסתיימו וצוות האויב לא הצליח להביא מספיק סטיקמן ממנו כדי לנצח, הקבוצה שהגיעה אל הבסיס ניצחה.
    עוד דרך לנצח- להביס את כל הסטיקמן של האויב, עד שלא יישארו לו יותר. במצב כזה, הצוות שהביס את הסטיקמן של היריב מנצח באופן אוטומאטי.

ההרשמה:

ההרשמה מאוד פשוטה. לא צריך לפרט הרבה, לא צריך לחשוב יותר מדי. רק למלא כמה פרטים בסיסיים, ונרשמתם. מלאו את הטופס הבא(בהתחלה מופיע טופס עם הסברים, ואחריו טופס ריק):

שם בפורום: אין צורך בפירוט, אני צודק? מי שיתחכם, פשוט לא יתקבל
    חלוקה ראשונית: לכמה קבוצות תרצו לחלק את 30 הסטיקמן שיש לכם בשלב הראשון, וכמה סטיקמן תרצו שיהיו בכל קבוצה. חשבו על דרך אסטרטגית לנצח, אל תחלקו סתם כך.

טופס ריק:

שם בפורום:
    חלוקה ראשונית:

וזה הכל. אם מילאתם את הפרטים כמו שצריך, אתם רשומים.

אז בהצלחה לכולם, טפסים צריך לשלוח לי בה"פ, טבלת המתמודדים תפורסם בקרוב. ושהטוב מבניכם ינצח!
    מצטער חברים, פרשתי =(
    ליצירת קשר: סקייפ ohadklein11 או מסן ohadklein11@gmail.com
    עדיף סקייפ =)

אם תרצו לראות את סיבת הפרישה:

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    שם בפורום:יואב-sire despair
    חלוקה ראשונית:3 קבוצות.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sire Despair צפה בהודעה
    שם בפורום:יואב-sire despair
    חלוקה ראשונית:3 קבוצות.
    אחי, אמרתי לשלוח טפסים בפרטי. ולא רק זה, אלא כמה סטיקמנים יש בכל קבוצה.
    תשלח לפרטי.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    עדיף סקייפ =)

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    חברס, רשומים בינתיים רק 4 משתמשים, אני ממליץ שעוד יצטרפו, חבל שנתחיל רק עם 4.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    עדיף סקייפ =)

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •