Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 19 מתוך 19
  1. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    שם אמיתי: מגל
    שם בפורום: Ash Is A Nub
    שם במשחק: מאי יאיאי מהעיר פטלפלוץ
    פוקימון 1: איווי
    פוקימון 2: אלקיד
    פוקימון 3: סקווירטל!
    פוקימון 4: באלבאזאור!
    פוקימון 5: סנוארנט
    פוקימון 6: קרוגאנק

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

2. משתמש מנוסה
    שם: שאו פו
    היה ברור שתרצה לצלם את המסך שיש לך 10 תגובות אחרונות -_-
    ~~~~~~~~~~~~

"אז אש קטצ'אם מהעיר פאלט יתמודד נגד..." אמר השדרן וכחכח בגרונו, "מאי יאיאי מהעיר פטלפלוץ". הקהל התחיל לצחוק משם העיר פטל-פלוץ, אבל לזירה נכנסה בריצה בחורה יפה עם שיער שחור מבריק, חולצה צהובה וחצאית צהובה גם כן, היו לה תוי פנים נעימים והיא חייכה לעבר אש. אש, בתגובה, נפל על הפרצוף. "תעירו אותי כשהחלום הזה יסתיים..." הוא אמר. "מה קרה, אתה מפחד?" קראה מאי לעבר אש. "כן!" תירץ אש. "נורא חבל!" קראה מאי בתגובה, "כי הקרב הזה עומד לגמור לך את הקריירה!". אש לקח זאת ברצינות, וקם מהר על רגליו. "בואי נראה אותך נגד הפיקאצ'ו שלי!". "בוא נראה אותך נגד האיווי שלי!!". "פיקאצ'ו, קדימה!" "צא, איווי!" קראו שניהם באותו זמן, והוציאו את הפוקימונים שלהם הישר לזירת הדשא הפתוח.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    ליצירת קשר: סקייפ ohadklein11 או מסן ohadklein11@gmail.com
    עדיף סקייפ =)

אם תרצו לראות את סיבת הפרישה:

Spoiler ספוילר

3. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Master Po צפה בהודעה
    היה ברור שתרצה לצלם את המסך שיש לך 10 תגובות אחרונות -_-
    ~~~~~~~~~~~~

"אז אש קטצ'אם מהעיר פאלט יתמודד נגד..." אמר השדרן וכחכח בגרונו, "מאי יאיאי מהעיר פטלפלוץ". הקהל התחיל לצחוק משם העיר פטל-פלוץ, אבל לזירה נכנסה בריצה בחורה יפה עם שיער שחור מבריק, חולצה צהובה וחצאית צהובה גם כן, היו לה תוי פנים נעימים והיא חייכה לעבר אש. אש, בתגובה, נפל על הפרצוף. "תעירו אותי כשהחלום הזה יסתיים..." הוא אמר. "מה קרה, אתה מפחד?" קראה מאי לעבר אש. "כן!" תירץ אש. "נורא חבל!" קראה מאי בתגובה, "כי הקרב הזה עומד לגמור לך את הקריירה!". אש לקח זאת ברצינות, וקם מהר על רגליו. "בואי נראה אותך נגד הפיקאצ'ו שלי!". "בוא נראה אותך נגד האיווי שלי!!". "פיקאצ'ו, קדימה!" "צא, איווי!" קראו שניהם באותו זמן, והוציאו את הפוקימונים שלהם הישר לזירת הדשא הפתוח.
    נכון D:
    ~~~~~~~~
    "ררר" רטנה מאי יאיאי בגלל הלעג. פיקאצ'ו אשר עדיין היה המום מהטורצ'יק של מיסטוק התהלך כמו מסטול על הדשא."איווי כדור צל!" קראה מאי אל איווי. לפתע, נהיה חושך בכל האצטדיון ואיווי ריכז את כולו בתוך כדור! כדור צל! איווי שיגר את כדור הצל אל פיקאצ'ו המסטול ופגע בו! פיקאצ'ו נפגע ונכרתה לו אוזן! הוא הפסיק להיות מסטול. "פיקאצ'ו, מכת ברק!!!" צרח אש קאטצ'ם המעפן והחזיק בגרונו הדואב. פיקאצ'ו הוציא שטיח שחוק והתחיל לשפשף בו את רגליו. "איווי מכת זנב..." מאי אמרה בשיעמום ואיווי פגע בפיקאצ'ו עם זנבו, אך הוא התחשמל! כמובן שגם פיקאצ'ו נפגע, חשמל ברח מהאוזן הכרותה שלו והוא הפך לפיצ'ו עם האוזן ה'גזורה'!

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

4. משתמש מנוסה
    שם: שאו פו
    "חה!" אמרה מאי, "תאכל ת'לב!". "פי...קא...צ'ו?" שאל אש, "חזור! אניישתמש בך אחר כך". הוא הכניס את פיקאצ'ו לפוקדור רגיל רק שהיה עליו סמל של ברק. "מעניין..." אמר אש, "בדרך כלל הוא לא נכנס לפוקדור". "אז למאי יאיאי יש איווי... פוקימון מסוג רגיל... אני חושב שאשתמש ב..." אמר אש, והחזיק באחד הפוקדורים שלו, "ראטטה! צא מהר והשתמש בשבירת לבנים!". רטאטה יצא מהפוקדור, ורץ לאיווי. הוא העיף ת'יד שלו לאוויר, והנחית על ה'לבנה' בלשון מקלה, של איווי. איווי השתנק וכל האוויר יצא לו מהריאות. הוא התעלף.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    ליצירת קשר: סקייפ ohadklein11 או מסן ohadklein11@gmail.com
    עדיף סקייפ =)

אם תרצו לראות את סיבת הפרישה:

Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •