Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 30
  1. היכל התהילה
    טופס-
    שם:
    מראה:
    אופי:
    רקע:
    הערות:

שם: ג'ייק פאנג
    מראה: בעל שיער חום המזדקר בפראיות באופן תמידי וטבעי, עיניו כחולות-ירקרקות כצבע הים. עורו בהיר והוא שזוף באופן תמידי. הוא בגובה של בערך 1.75. הוא מסתיר צלקות בגבו ובבטנו שהוא "השיג" בקטטות.
    אופי: פסימיסט, עקשן, יקריב את עצמו לטובת אחרים, אמיץ, ציניקן, בדחן, בעל לב זהב, תלותי בחבריו.
    רקע: בנקודות-
    -בן של זוג סוכנים של הFBI
    -עשיר.
    -הוריו בעלים של בניין במנהטן ורק הוא והוריו גרים בבניין.
    -יש בבניין קומות לא רגילות כמו חדר אימונים או גן חיות קטן.
    -אין לו קרובי משפחה חיים מלבד הוריו.
    -הוא לא גאה ברכושו.
    -הוא עובד בתור מטפל של החתולים הגדולים בגן החיות המקומי.
    -הוא מגדל 3 חיות רגילות- חמוס בשם בייט Bite, כלב שועל בשם פוקס Fox וכלבת האסקי סיבירי בשם סנוו Snow
    הערות: בהצלחה (:

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    שם:איקו נאנומי
    מראה:שיער חום ארוך גולש עד גובה הברכיים, (כה, זה ארוךxd), בדרך כלל הולכת עם קשת כחולה בשיער ולעתים קושרת את שערה בעזרת סרט ורוד לזנב-סוס גבוהה, עיינים אפורות כשערה, לובשת גופיות כחולות עם חצאיות לבנות, גרביונים גמישים מאוד עם נעלי בובה (סירה)אפורות
    אופי:איקו היא נערה חמומת מח, היא נעלבת בקלות ורב הזמן לא מוכנה להודות בטעויות שלה, היא חברה טובה ונאמנה, היא מאוד חכמה אבל מעט פזיזה.(פזיזה-יבוא לידי ביטוי הרבה בשרשור-תתכונןxd)
    רקע:גם בנק', למי יש כח למשו אחר-

*בת לאם חד-הורית, לא ענייה ולא עשירה-משו באמצע
    *גרה בבית פרטי די מרווח (חצי דונם) אשר נמצא על יד יער גדול
    *את רוב זמנה מבלה ביער שעל יד ביתה, מטפסת על עצים, מתנדנדת בין ענפים
    *היא מאוד מהירה
    *היא מגדלת-גור שועל שלג, אשר מצאה פצוע ביער יום אחד ואספה אותו לביתה- בשם רוי, עופר אייל מנוקד אשר צייד הרג את אמו והוא נותר חסר אונים עד שאיקו מצאה אותו-בשם שון, נמר לבן בן כשנתיים אשר יום אחד עקב אחרי איקו עד ביתה בשם- לוק
    *עובדת בתור שומרת יערות, היער שעל יד ביתה
    הערות:תתחיל
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. היכל התהילה
    מוזר שיש חיות של קור בניו יורק..
    ותשני את הנמר ליגואר ואת השועל שלג לזאב לבן (אלו החיות הכי קרובות שיש באמריקה, יש שועלי שלג אבל לא באזור)
    או שאת רוצה לעשות את זה כמו במשחק שלי עם האי החדש וזה?
    ---
    התחלה:
    קמתי בבוקר, שמתי לב שאני מאחר לבית הספר. ההורים שלי אף פעם לא בבית כדי להעיר אותי, לא שזה הפריע לי אי פעם החוסר יחס הזה. לא היה אכפת לי האיחור, סתם עוד סיבה למורים לשנוא את התלמיד המופרע של הכיתה. בכל זאת הזדרזתי, לקחתי את הסקייטבורד שלי וגלשתי לשם. נכנסתי לבניין בקפיצה מעל למדרגות, ירדתי מהסקייטבורד ו"בטעות" הוא עף לי לתוך הכיתה דרך הדלת הפתוחה. "אופס" גיחכתי וחשבתי בליבי "הלוואי שזה יפגע במורה"- מסתבר שזה באמת מה שקרה, המורה למתמטיקה איבדה את ההכרה. הרבה ילדים יצאו מהשיעור.

תמשיכי, את בכיתה שלי.

4. student of Gakuen Alice
    הם נדדוxd
    ֹ________
    'אוף...' המורה הזה כל כך משעמם! 'הלוואי שיקרה לו משהו רע..' מלמלתי תפילה, לפתע סקייטבורד עף אל תוך הכיתה ופגע בראש המורה שהתעלף, 'תודה' מלמלתי מבסוטה מעצמי, ישר אחרי הסקייטבורד נכנס ג'ייק פאנג לכיתה, ''הייתי תריכה לדעת'' מלמלתי לעצמי, אני וג'ייק בקושי מכירים, הוא המופרע של הכיתה ואני השקטה, ''היי איקו'' אמר ג'ייק ולקח לי את התיק והחל להתמסר איתו עם כל חבריו המופרעים לכיתה, ''היי תפסיק!'' אמרתי לו, רצתי בכל כוחי וקפצתי קפיצה מאוד מאוד גבוהה (!), ותפסתי את התיק, ''תודה'' אמרתי לג'ייק המופתע
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. היכל התהילה
    "אין בעד מה" קרצתי אליה, רצתי וחטפתי לה את התיק שוב, יצאתי בספרינט מהכיתה. שמתי לב שהיא אחרי, רצה ומקטינה פערים. אבל הבעיה שלה, היא שהיא לא התאמנה בחדר אימונים במשך שנים- אחרי כמה חמיקות מדברים במסדרונות בית הספר, זינקתי מעל כיסא, היא נתקעה בו ונפלה. גיחכתי בליבי, אבל נעצרתי, פניתי לכיוונה בהליכה. הנחתי את התיק לידה והושטתי אליה יד לעזור לה לקום. "את בסדר את יודעת? חמיקות לא רעות" אמרתי.

6. student of Gakuen Alice
    ביליתי שנים בריצות וטיפוסים ביער, האין זה תחליף לחדר כושר? Xdd
    אחזתי בידו המושטת של ג'ייק, הוא עמד למשוך אותי כלפי מעלה בכדי לעזור לי לקום, אך במקום זאת משכתי את ידו לכיווני והוא נפל, ''גם אתה בסדר'' השבתי לג'ייק בחיוך, לקחתי את התיק שלי ואמרתי ''אנ'לא יודעת מה איתך, אבל לי לא בא לאחר, אני משערת שהמורה יקום בקרוב'', והתחלתי לרוץ במהירות לכיתה, כפי ששיערתי ברגע שהתיישבתי במקום, קם המורה מעלפונו ושאל בכעס ''של מי הסקייטבורד?!'',כולם שתקו וג'ייק בדיוק נכנס לכיתה, ''זה היית אתה?!'' שאלת המורה, ''מה..?'' השיב ג'ייק, ''זרקת את הסקייטבורד? כה או לא!'' אמר המורה בכעס

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. היכל התהילה
    חדר אימונים זה לא חדר כושר [=
    ---
    "טכנית, לא" אמרתי, ולא הצלחתי לא להתפקע מצחוק לנוכח ה"בונקלה" הענקית שיש למורה במצח. "ג'ייק פאנג- לחדר המנהל" הוא אמר, ויצאתי מהכיתה. "אני לא מתכוון ללכת למנהל הטיפש הזה" מלמלתי, ראיתי צל גדול מתקדם בהמשך המסדרון. 'שיט, המנהל' הבטתי סביב, וזינקתי דרך החלון הפתוח שניה לפני שזה עבר ונכנס לכיתה שלנו, הצצתי מהחלון בלי שיבחינו בי.
    ---
    ושלא יבחינו בי Xd

8. student of Gakuen Alice
    ''אמרתי לך ללכת למנה....'' התחיל לצעוק המורה על המנהל שבדיוק נכנס בדלת, ''סליחה?'' הוא קטע את המורה, המורה קלט את טעותו ומיד מילמל סליחה והסביר את המצב, ''אני מבין'' הוא אמר, ''עם לא אכפת לך אני רוצה לדבר קצת עם הכיתה'' הוא אמר, ''מה שקרה כאן היה מאוד לא בסדר, זה היה יכול להיגמר בצורה הרבה יותר גרוע מרק פצע בראש, זה היה יכול להיגמר אפילו ב..'' בנק' הזאת הפסקתי להקשיב, ''נו באמת..בגלל ג'ייק אני צריכה לשמוע נאום עכשיו....
    ~כעבור ארבעים דקות, עשרים ותשע שניות~
    ~ילדים נוחרים~
    ''...ושזה לא יקרה שוב בסדר?'' אמר המנהל אחרי נאום ארוך ומייגע, ''כע המורה..'' כולם מלמלו, אני חושבת שאפילו המורה עמד להרדם עוד שנייה ~טו טו טו טו, טו טוטו,טוטוטוט~ נשמע לפתע הצלצול, וכולנו רצנו החוצה, ''פסט פסט'' נשמע לפתע קול, הסתובבתי וראיתי מבעד לחלון זוג יידים, לא ידעתי של מי, התקרבתי לחלון ולפתע אחזו בי זוג היידים ו''שלפו'' אותי החוצה מבעד לחלון, ''מה לעזע...'' מלמלתי שנחתתי על הדשא ברכות, הרמתי מבט, ''ג'ייק..אתה היית יכול פשוט לקרא לי החוצה אתה יודע...''

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. היכל התהילה
    "אני יודע שאם הייתי עושה את זה המורה היה מתעורר" פיהקתי והצבעתי על המורה הנוחר. "שמעי, ראיתי אור כחול מוזר מהצד השני של העיר, ליד הקניון ברחבת סקייטבורד הזאת, רוצה ללכת לבדוק?" האמת שלעולם לא הייתי חושב על לשאול אותה את זה, צחקתי איתה ועליה הרבה פעמים, אני לא יודע מה גרם לי להציע לה, הדבר היחיד שאולי השפיע על זה הוא שהחברים שלי לא היו בכיתה באותו רגע. "כן!" היא אמרה בהתלהבות שלא ציפיתי שתבוא ממנה, יכולתי רק לפלוט דבר אחד "זה היה הקול הכי חזק ששמעתי אותך עושה בחיים".
    ---
    את רוצה שזה יהיה כמו במשחק שלי או כמו האנימורפס הרגיל?

10. student of Gakuen Alice
    אומ........................כמוב בשלך
    ''המף...אתה עוד תשמע ממני הרבה כאלה עם תמשיך ככה'' אמרתי החיוך, טיפסתי יחד עם ג'ייק מעל גדר בית הספר, והתחלנו לרוץ לרחבת הסקייטבורד, ''הראשון שמגיע מנצח?'' שאלתי אותו, ''ברור!'' הוא ענה לי ושנינו התחלנו לרוץ בספיד, רצתי בכל מהירותי, ג'ייק היה טיפה לפניי, הצלחתי לעקוף אותו אבל הוא התקדם במהירות מאחוריי,ה ראיתי את הרחבה מולי, 'רק עוד קצת' מלמלתי ותפסתי ספיד מהיר עד לרחבה

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. היכל התהילה
    "לא!" לחשתי בעוצמה, זינקתי על איקו ושנינו נפלנו. הצצנו מאחורי רמפה גבוהה, יצורים משונים שנראים כמו מרבה רגליים ויצורים שמזכירים גמל שלמה הקיפו יצור משונה שנראה דומה לקנטאורים מהמיתולוגיה היוונית, פלג הגוף התחתון שלו מזכיר סוס. אין לו פה והגוף שלו כחול, בנוסף- יש לו שתי עיניים המחוברות לראשו עם מעין זוג גבעולים. הראש שלו משולש, זנבו דומה לזנב העקרב, חד כמו מעין טופר בקצהו. אחדים מהמקיפים אותו היו גם בני אדם. "זה לא קורה לי" אחזתי בראשי בהיסטריה, עצרתי את עצמי מלצרוח ולהתנפל על המקיפים את היצור. איקו שלחה מבט לעברם, ונראה שגם היא זיהתה את אמא שלי ביניהם. "מה אתם עושים כאן?" קול מבוגר לוחש אלינו "זה מסוכן".
    ---
    הקול המבוגר זה ג'ייק ברנסון, מנהיג האנימורפס לשעבר.

12. student of Gakuen Alice
    אבל אנחנו לא יודעים את זהxd
    ''רגע...'' מלמתי בהתעלמות מהקול שמאחוריי, ''זה אבא שלי?!'' מלמלתי בשוק, על יד אמא של ג'ייק, עמד לא אחר מאשר אבא שלי, אוקיי, אולי הייתי פזיזה, אני מודה, אבל זה האופי שלי, פרצתי מבין השיחים מותירה את ג'ייק והאיש המוזר ההוא מאחור, ורצתי במהירות אל עבר אבא שלי, משכתי בידו ואמרתי ''אבא, מה זה?! מה קורה פה זה מסוכן בוא נלך!'', התחלתי למשו את אבי ההמום מם המקום

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. היכל התהילה
    ''מתוקה, קרה משהו?'' אבא של איקו אמר ''את לא נראית טוב, אנחנו בדיוק בפגישת מחזור, תגידיי שלום לסאלי''. אמא שלי הגיבה לשמה ונופפה לאיקו, בעוד איקו עצמה מלמלה משהו על מרבה רגליים ענקי. ''תלכי הביתה, אמא תכין לך כוס תה'' במילים אלו איקו פנתה ותפסתי אותה בחוזקה ''מה את חושבת שאת עושה?! בדרך כלל אני זה שקשה לו לשלוט בדחפים שלו, אני!''. שנינו התפקענו מצחוק. ''זוכרים אותי?'' הזקן שאל. ואז הוא הסביר לנו על ההשתנות והאנימורפס ועל זה שההורים שלנו משתלטים וכל זה, ונתן לנו את היכולת להשתנות. (אין לי כוח לפרט עשרים שורות על מה הוא הסביר וכל זה.. זה מה שהאנדליט הסביר לך במשחק.. הכל יש במשחק עצמו. חוץ מזה, אני מהאייפוד וזה מיידע לכתוב תגובות ארוכות)

14. student of Gakuen Alice
    נכון! זה ממש מיידע לכתוב תגובות ארוכות!xd
    ''מה?!'' לא ייתכן, מלמלתי וכך גם ג'ייק, שנינו פנינו בחזרה הביתה, בדרך התחלנו להשתחרר יותר,''יודע משו?'' אמרתי לג'ייק, ''אומ?'' הוא השיב, ''אתה די בסדר, אתה יודע-יחסית לבן'', הוא גיחך ואמר ''את יודעת, גם את די בסדר, יחסית לבת'' הוא השיב ושנינו פרצנו בצחוק גדול, ''אמ.............איקו?'' שאל ג'ייק, ''כה?'' השבתי, ''את טובה במדעים, מה החרק הגדול ביותר בעולם?'' הוא שאל, ''אומ...נראה לי 50-90 סנטים בערך...'' השבתי, ''למה?'' שאלתי את ג'ייק, רעד קל עבר בגבו והוא השיב ''כי אני חושב שהשיא הזה הרגע נשבר'', הסתכלתי קדימה, ראיתי זחל ענקי בצבע כחול בגובה שני מטר לפחות, היו לו עיינים אדומות, והוא היה שעיר לגמרי.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

15. היכל התהילה
    "איכס" איקו אמרה וצמרמורת עברה בגבה. "איכס" הסכמתי איתה. "הוא דומה קצת למפלצות האלו, לא?" שאלתי, נזכר במפלצות שדומות למרבי רגליים שברחבת הסקייטים. "הוא מפחיד אותי" איקו אמרה, שנינו רעדנו, נסגנו אחורה. היינו לכודים בין החרק לבין קירות בפינה של סמטה חשוכה בערב. התחפרנו כמה שיותר לתוך הקיר, שנינו הסמקנו מההתחפרות אחד בשני אבל לא החלפנו מילה, הזחל פער את פיו באיום, התכווצנו לתוך הקיר כמה שיכולנו. סרקנו את השטח הקרוב אלינו, כמה פחי אשפה בהישג היד שלי, מוט מתכתי שאולי היה פעם סולם תקוע בצורה רופפת בקיר ובהישג ידה של איקו. "פוקס?" הרגשתי במגע החם של הכלב שלי ברגל המצומררת שלי, הכלב הביט במפלץ וידענו שהוא פוחד, אבל הוא הסתיר זאת. "אין לנו בררה, ניאלץ להשתנות אליו" איקו בלעה את הרוק שלה. הרעיון זעזע אותי "איך את יכולה להיות כזאת חסרת רגישות? הוא מבין היצורים היחידים בעולם שאני מקבל מהם יחס חיובי!". הזחל נע לכיווננו באיטיות. "פוקס, אני ממש מצטער" שנינו נגענו בו, הוא לא זז, נכנס לטראנס מתמשך. השתננו לגוף כלבי, חום-כתמתם שגדול מצ'יוואווה אבל שנראה ליד דני ענק כמו עכבר. התחלנו להתרוצץ לכל עבר, לא שולטים בעצמנו, תוקפים את הזחל בנשיכות, למעשה הכלב ששלט עלינו שיחק, הוא לא הרג. האף שלנו קלט ריחות חדשים, שלא ידענו שהם קיימים, ראייתנו הייתה בשחור לבן. <גם את מריחה את זה?> שאלתי את איקו דרך המחשבה, מהזחל הגיע ריח מחליא. <בטח יירק> איקו אמרה <קשה לשכוח את התיאור של השרץ המגעיל הזה>.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •