Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
  1. משתמש מנוסה
    שם: כגה
    קודם כל, נתחיל מזה שזה הסרט הראשון לסאגה החדשה של פוקימון. באתי עם ציפיות בינוניות ועלייהן אספר בהמשך.
    אז נתחיל מזה שסרטי פוקימון, במיוחד הסרט הזה הוא אחד סרטי האנימה הכי מושקעים שראיתי, אם זה בתלת המימד, אם זה באנימציה עצמה, אם זה בעלילה, אם זה במסרים ואם זה בדמויות. בתור אדם "בוגר", אני נורא נהנתי מהסרט הזה. תקראו לי ילדותי או לא, אבל זה באמת סרט ששווה לראות. הסרט הזה לא רק היה מושקע, אלא גם הוא העביר מסרים מוסריים כל כך חזקים, שאני לא אתפלא אם הוא יהיה באמת אחד הסרטים הזכורים בפוקימון. כל הרעיון סביב הבטחות וקיומן, התיידדות, אידיאל ואמת מראים לך באמת את הטעם הטוב, יחד עם הצד הרע שבמלחמה, כוונות ועוד'. כשראיתי שהדרייגון הפסיד לפוקימון מתחיל, באמת חשבתי שזה הרס את האמינות של הסרט, אבל אז הבנתי שחלק מהסרט הוא מתבסס גם על ויקטיני, כך שזה מוצדק ולגיטימי לגמרי. חשבתי שהסרט יהיה מתוק מדי, שיהיה ילדותי מדי וגיליתי שהוא לא כזה בכלל. כמובן שיש את הילדותיות מפני שמין הסתם, פוקימון זה לא בליץ' או וואן פיס, אך עדיין סוחפת אחרייה מיליונים של אנשים, בין אם זה מבוגרים ואם זה ילדים. לכל האנשים שראו סרטים ולא נהנו, אני יכול להבטיח לכם שזה לא עוד פרק משעמם וידוע מראש.

2. bbuuuii
    שם: עידן
    גירת אותי לראות את הסרט!!
    תודה רבה על החוות דעת..

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    אני חושב בדיוק כמוך, ראיתי את הסרט לפני איזה שבועיים והוא היה באמת אחד הטובים אם לא הכי טוב של פוקימון. כל מילה שרשמת פשוט נכונה!

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •