Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 79
  1. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kaiser צפה בהודעה
    !!Sniper!!
    [COLOR=#ff0000]
    מאסטר ליאון
    *המסלולים זה רק אם יש לדיג'ימון יש כמה התפתחויות,לגממון יש רק התפתחות אחת,אז אין לו מסלולים.
    הנערה אומרת:"איקקומון הוא דיג'ימון חזק מאוד,אבל איטי מאוד על היבשה,וגם,אתה טמר חדש,אז אין הרבה סיכויים שאין לך איקקומון,השותף שלי הוא פגסוסמון,דיג'ימון ברמת שריון\ארמור,חזק ביותר,לא כדאי להתעסק איתנו".
    Spoiler ספוילר
    *התכוונתי לשני המגה שלו כשיגיע הזמן

אענה לה "גם איתנו לא כדאי להתעסק, וידעת שפגסוס הוא השומר האגדי של האור?", ואוסיף "מה זאת אומרת שאין הרבה סיכויים שאין לי איקקומון?, גומאמון הוא לא נפוץ, הוא מיוחד ואנחנו שותפים, נכון שהוא לא איקקומון אבל הוא בכל זאת חזק". ואומר לה גם "למה אין לפגסוסמון קרן?, ואחרי איזה רמה אתה הופך לשריון?(מכל רמה אפשר להפוך לרמת שריון,רק שתדע ותראה איזה השקעה יש לי, למה לאחרים במיוחד עמית אתה נותן להגיב קצר ככה, כדאי לומר לכולם לנסות להשקיע כמה שהם יכולים, אבל אתה עושה בכל מקרה עבודה טובה. מאיפה אתה משיג את הספרייטים האלה, תיתן לי את הכתובת של האתר?), חוץ מזה איך מכניסים את הדיג'ימון ל D-3?".
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

2. משתמש מנוסה
    שם: alien
    מאסטר ליאון
    *אהה,יש מסלולים במקרה כזה,לגבי הספרייטים,חפש כל דיג'ימון שאתה רוצה בגוגל תמונות ותוסיף את המילה "Sprites"
    הנערה אומרת:"אתה מתלבל בין פגסוס לחד קרן,לפגסוס יש כנפיים לא קרן,לחד קרן יש קרן,לפעמים יש גם כנפיים,ככה פגשתי את פגסוסמון,בצורה הזאת,אבל עד כמה שידוע לי הוא היה פעם פטמון,ואם אתה רוצה להכניס אותו ל-D3 אתה צריך לכוון עליו את ה-D3,ואני אגיד לך למה הוא לא יכול להיות איקקומון,בגלל שהוא לא התאמן מספיק" פגסוסמון אומר:"בשביל שדיג'ימון יתפתח אתה צריך לאמן אותו".

3. משתמש מנוסה
    מאסטר ליאון
    *אהה,יש מסלולים במקרה כזה,לגבי הספרייטים,חפש כל דיג'ימון שאתה רוצה בגוגל תמונות ותוסיף את המילה "Sprites"
    הנערה אומרת:"אתה מתלבל בין פגסוס לחד קרן,לפגסוס יש כנפיים לא קרן,לחד קרן יש קרן,לפעמים יש גם כנפיים,ככה פגשתי את פגסוסמון,בצורה הזאת,אבל עד כמה שידוע לי הוא היה פעם פטמון,ואם אתה רוצה להכניס אותו ל-D3 אתה צריך לכוון עליו את ה-D3,ואני אגיד לך למה הוא לא יכול להיות איקקומון,בגלל שהוא לא התאמן מספיק" פגסוסמון אומר:"בשביל שדיג'ימון יתפתח אתה צריך לאמן אותו".
    *אז אפשר שלגומאמון יהיו שני מגות שהוא יוכל להתפתח אליהם?

אענה לה "טוב..., איך מאמנים אותו? ושכחתי שיש שלושה סוגי פגסוס, תגידי לכל דבר יש דיג'ימון שמבוסס עליו?, מה קדם למה? האנשים או הדיג'ימונים?". ואז אכוון את הD3 אל גומאמון ואומר " די גומאמון, חזור!" וארגיש כמו גיבור על.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    Itachi
    ויימון מחייך ואומר:"בכיף",את הראש שלו מקיפה להבה אדומה,ויימון מזנק לכיוונו של וורמון,וורמון מצליח להתחמק והוא משתמש במתקפה 'קוץ רעיל',וורמון יורה מפיו קוץ שנראה מלא בחומר סגול מוזר,הקוץ פוגע בכתפו של ויימון,ולאט לאט החומר הסגול מתרוקן מהמהבחנה,אתה רואה שויימון מתחיל להנדנד מצד לצד.
    "וימון-אתה בסדר?" אומר לוימון ואלך אליו "קדימה,תשתמש בנגיחה על הוורמון ותגמור אותו."
    NYO HO HO BITCH

5. Surgeon of Death
    !!Sniper!!
    הוא מוציא דיג'ימון שדומה לארמידל,הוא אומר לך:"זה ארמידילומון,דיג'ימון משוחרר,הוא חלק ממשפחת 'רוחות טבע',הוא ברמת טירון אז נגד האגומון שלך זה יהיה קרב הוגן,אבל בגלל שארמידילמון שלי יותר מאומן,אז הוא יכול להפוך לאנקילומון,שהוא דיג'ימון חזק מאוד,אבל אני אלחם יחד עם ארמידילומון,מה דעתך חבר?" אתה שומע קול קטן שאומר:"בשמחה" זה ארמדילומון.
    "טוב,אז אגומון,תשתמש בנשימת פלפל על ארמידילומון!" אומר לאגומון ואצפה במתרחש

6. היכל התהילה
    ShotGun
    גבומון מושך בכפתיו ואומר:"האמת,אין לי מושג,האנג'מון שנתן לי את ה-D3,אנג'מון זה דיג'ימון ברמת אלוף שמתפתח מפטמון,דיג'ימון חזק ביותר,בכל מקרה,הוא אמר שהאדם המיועד שאיתו אני אצא למסע ידע מה צריך לעשות" אתה שומע קול של בת שאומר:"כל זה נחמד,אבל צריך גם להיות חזק בשביל להבין מה-D3 עושה,נכון פסייצ'מון" אתה שומע קול נוסף של בת שאומר:"נכון מאוד!" אתה רואה נערה צעירה ואיתה דיג'ימון שדומה מאוד לגבומון,אך הבטן שלה ורודה וציפורניה ירוקות.
    Spoiler ספוילר
    "אתן גם קשורות לזה?" אשאל ואחשוב 'איזה מתלהבות, לעזאזל'.
    "אתן יודעות איך משתמשים בדבר הזה?" אשאל, אנסה להסתיר כמה שאוכל את הזלזול עם כמת נכבדת של תמימות.

7. משתמש מנוסה
    מאסטר ליאון
    *לא,לכל אחד יש אפשרות התפתחות אחת [אם יש כמה,אתה יכול לבחור,אבל הבחירה נשארת לתמיד].
    אתה מכניס את גוממון ל-D3 שלך,הנערה אומרת לך:"כמובן שבני האדם,העולם הדיגיטלי נוצר יחד עם המחשב הראשון,ועד כמה שאני יודעת,בני האדם הופיעו לפני המחשבים,אגב אני קלואי,ואתה?".

Itachi
    ויימון אומר לך:"הכל בסדר,טיפה מטושטש אבל הכל..." ויימון צונח על האדמה,וורמון זוחל אל יריבו במהירות,היריב שלך נראה די מדואג,שוורמון מתקרב אל ויימון יותר מדי,ויימון מזנק מהאדמה ושולח אל יריבו את מתקפת 'ראש V' הקטלנית,ראש V פוגע בוורמון ישירות ומביס אותו,הטמר היריב מחזיר את הוורמון שלו ל-D3 ואומר לך:"טריק יפה,אבל מלוכלך,כנראה הרעל לא פועל על ויימון שלך כמו שהוא עובד על כל אחד אחר,יפה".

!!Sniper!!
    אגומון משתמש בנשימת פלפל על ארמדילומון,אך הוא מתחפר באדמה ומצליח להתחמק,הוא יוצא מאחורי אגומון ושורט אותו בגבו,אגומון נופל על ברך אחת,אך הוא מצליח לעמוד שוב,הוא מסתובב ויורה שלושה כדורי אש,כנראה להבת תינוק,אחד מפספס,השני מפספס,אבל השלישי פוגע ישירות בראשו של ארמדילומון.

ShotGun
    הנערה עם הדיג'ימון פייסצ'מון מחייכת ואומרת:"גבומון,דיג'ימון נחמד,צורת האלוף הבסיסית שלו היא גרורומון,ואז יחד עם סמל החברות הוא מתפתח לווארגרורומון,ואז למטאלגרורומון ואם יהיה לך מזל לזידגרורומון,אבל בינתיים הוא יישאר גבומון,עד שהוא יהיה חזק מספיק,ומה אתה רוצה לדעת?איך מכניסים את הדיג'ימון,איך מפתחים אותו,תגיד מה".

8. היכל התהילה

ShotGun
    הנערה עם הדיג'ימון פייסצ'מון מחייכת ואומרת:"גבומון,דיג'ימון נחמד,צורת האלוף הבסיסית שלו היא גרורומון,ואז יחד עם סמל החברות הוא מתפתח לווארגרורומון,ואז למטאלגרורומון ואם יהיה לך מזל לזידגרורומון,אבל בינתיים הוא יישאר גבומון,עד שהוא יהיה חזק מספיק,ומה אתה רוצה לדעת?איך מכניסים את הדיג'ימון,איך מפתחים אותו,תגיד מה".
    "הכל" אענה, ואנער את המכשיר "אני לא יודע על הדבר הזה כלום".
    "ואם לא את הכל" אוסיף "אז לפחות את הדברים הבסיסיים".
    "אגב, אני ג'ייק פאנג" אציג את עצמי.

9. Surgeon of Death
    !!Sniper!!
    אגומון משתמש בנשימת פלפל על ארמדילומון,אך הוא מתחפר באדמה ומצליח להתחמק,הוא יוצא מאחורי אגומון ושורט אותו בגבו,אגומון נופל על ברך אחת,אך הוא מצליח לעמוד שוב,הוא מסתובב ויורה שלושה כדורי אש,כנראה להבת תינוק,אחד מפספס,השני מפספס,אבל השלישי פוגע ישירות בראשו של ארמדילומון.
    "טוב,תשתמש בנגיחה,נשיכה ושריטה" אומר לאגומון,כשאבין שמתקפות מרחוק לא יעזרו כל כך כי ארמדילומון חופר בורות

10. משתמש מנוסה
    מאסטר ליאון
    *לא,לכל אחד יש אפשרות התפתחות אחת [אם יש כמה,אתה יכול לבחור,אבל הבחירה נשארת לתמיד].
    אתה מכניס את גוממון ל-D3 שלך,הנערה אומרת לך:"כמובן שבני האדם,העולם הדיגיטלי נוצר יחד עם המחשב הראשון,ועד כמה שאני יודעת,בני האדם הופיעו לפני המחשבים,אגב אני קלואי,ואתה?".
    ".[/COLOR]
    *אוי, איזה בחירה קשה

אענה לה בחביבות "אני אדריאן פוג'ידה, מוזיקאי לעתיד וחנון שהוא גם קול, חוץ מזה אני זוכר שסרטטתי במחשב שלי בבית מכונה שתחזק כל יצור ממשחק שהיה לי פעם, אולי אפשר לחזק את גומאמון או פגסוסמון בה?". ואנסה להסתיר שאני לגמרי מאוהב בה.
    נערך לאחרונה על ידי Odin Borson, 03-29-2012 בשעה 10:38 AM

11. NYO HO HO
    שם: עמית.
    Itachi
    ויימון אומר לך:"הכל בסדר,טיפה מטושטש אבל הכל..." ויימון צונח על האדמה,וורמון זוחל אל יריבו במהירות,היריב שלך נראה די מדואג,שוורמון מתקרב אל ויימון יותר מדי,ויימון מזנק מהאדמה ושולח אל יריבו את מתקפת 'ראש V' הקטלנית,ראש V פוגע בוורמון ישירות ומביס אותו,הטמר היריב מחזיר את הוורמון שלו ל-D3 ואומר לך:"טריק יפה,אבל מלוכלך,כנראה הרעל לא פועל על ויימון שלך כמו שהוא עובד על כל אחד אחר,יפה".
    "כי הוימון שלי הוא הכי חזק." אומר לטמר הזה "אני רין,ואתה?"
    NYO HO HO BITCH

12. משתמש מנוסה
    ShotGun
    הנערה מסתכלת עליך בקרירות ואחרי זה ממשיכה בדרכה,גבומון מגרד בראשו ואומר לך:"אוקיי,זה היה מוזר,פייסצ'מון,עד כמה שידוע לי אין לה התפתחויות,מה שאומר שאנחנו יכולים להיות יותר חזקים ממנה" אתה שומע צחוק קצר שאחריו מגיע קול שאומר:"הפייסצ'מון שלה היא אחת מהדיג'ימונים החזקים ביותר על פני כדור הארץ,למרות שהיא לא מפתחת".

!!Sniper!!
    אגומון נוגח בארמדילומון שמשתמש בשריון של גבו כדי להדוף את ההתקפה,השריטה והאגרוף לא משפיעים גם הם על השריון,טאי מחייך ואומר:"כל הכבוד ארמדילומון" אחרי זה הוא פונה אליך ואומר לך:"את השריון של ארמדילומון קשה מאוד לפצח,גם מתקפות מקרוב לא יעזרו".

מאסטר ליאון
    *תתמודד,ורק שתדע,כל פעם שתגיד 'עומר תגיב במ''ת' או כל דרך אחרת שמביאה את אותו מסר,זה עוד שעה שאני לא מגיב,ואתה לא יודע מה זה דיג'ימון לפני שפגשת את גוממון,אז החצי השני של התגובה שלך לא קיימת מצידי,ככה שהמילה האחרונה של התגובה שלך זה 'קול'.
    קלואי מתעלמת מכל מה שאמרת,היא עולה על פגסוסמון ואומרת לך:"בהצלחה ילד" פגסוסמון והיא עפים לשמיים,ותוך כמה שניות אתה לא רואה אותה יותר.

Itachi
    "מזל של מתחילים,אבל V-מון הוא דיג'ימון חזק" V-מון מחייך שהוא שומע את המחמאה,הוא אומר לך גם:"אני איזי,נעים מאוד".
    *סורי על התגובה הקצרה אבל אין לי מה להגיב.

13. משתמש מנוסה
    ShotGun
    הנערה מסתכלת עליך בקרירות ואחרי זה ממשיכה בדרכה,גבומון מגרד בראשו ואומר לך:"אוקיי,זה היה מוזר,פייסצ'מון,עד כמה שידוע לי אין לה התפתחויות,מה שאומר שאנחנו יכולים להיות יותר חזקים ממנה" אתה שומע צחוק קצר שאחריו מגיע קול שאומר:"הפייסצ'מון שלה היא אחת מהדיג'ימונים החזקים ביותר על פני כדור הארץ,למרות שהיא לא מפתחת".

!!Sniper!!
    אגומון נוגח בארמדילומון שמשתמש בשריון של גבו כדי להדוף את ההתקפה,השריטה והאגרוף לא משפיעים גם הם על השריון,טאי מחייך ואומר:"כל הכבוד ארמדילומון" אחרי זה הוא פונה אליך ואומר לך:"את השריון של ארמדילומון קשה מאוד לפצח,גם מתקפות מקרוב לא יעזרו".

מאסטר ליאון
    *תתמודד,ורק שתדע,כל פעם שתגיד 'עומר תגיב במ''ת' או כל דרך אחרת שמביאה את אותו מסר,זה עוד שעה שאני לא מגיב,ואתה לא יודע מה זה דיג'ימון לפני שפגשת את גוממון,אז החצי השני של התגובה שלך לא קיימת מצידי,ככה שהמילה האחרונה של התגובה שלך זה 'קול'.
    קלואי מתעלמת מכל מה שאמרת,היא עולה על פגסוסמון ואומרת לך:"בהצלחה ילד" פגסוסמון והיא עפים לשמיים,ותוך כמה שניות אתה לא רואה אותה יותר.

Itachi
    "מזל של מתחילים,אבל V-מון הוא דיג'ימון חזק" V-מון מחייך שהוא שומע את המחמאה,הוא אומר לך גם:"אני איזי,נעים מאוד".
    *סורי על התגובה הקצרה אבל אין לי מה להגיב.
    *ערכתי אבל זה לא משנה

אלך עם גומאמון אל ביתי ואנסה להסתיר אותו בתוך הגיטרה, כשהוא בD3. ואקווה שהוא ריק מאנשים.

*אין המון מה לכתוב, והתגיב זה גם בנו"ד אסור?

14. היכל התהילה
    ״איך זה יכול להיות?״ אשאל ואחפש את מקור הקול, אשאל את מי שדיבר אם הוא יודע להפעיל את המכשיר

15. Surgeon of Death
    !!Sniper!!
    "טוב אגומון,אז תשתמש בלהבת תינו' ונשימת פלפל לכיוון הראש שלו!" אומר לאגומון,בתקווה שהמתקפות יפגעו ושהוא יגמור אוו

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •