Pokemon GO
עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 456
מציג תוצאות 76 עד 79 מתוך 79
  1. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kaiser צפה בהודעה
    ワンピース
    *אהה,הדיג'יביצים המיוחדות האלו שמפתחות לארמור.
    אתה מתיישב על קופסת עץ קטנה שמצאת לך מאחורי הפח,אתה משחק עם ה-D3 שביד שלך,וורמון אומר לך:"אני לא יודע בדיוק,הוא אמר שאני צריך להגיע לעולם האנושי ולמצוא מחבוא,והאדם הראשון שאני אפגוש יהיה זה שיעזור לי את העולם שלי,ובעזרת ה-D3 אתה יכול לפתח אותי,ובעזרתו אני הופך להיות שלך באופן רשמי".
    אההה, אוקיי, כן..
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    "אוקיי.. נניח שאני מבין אותך, מה עכשיו אנחנו עושים?" אני שואל אותו בזמן שאני ממשיך לחטט ב-D3, מחפש איך לגרום לו לעשות משהו.
    חמוף

2. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kaiser צפה בהודעה
    מאסטר ליאון
    *שליש מההודעה זה סתם סוגריים,ועוד שליש זה סתם מילים שהבאת שלא קשורות לכלום,אתה לא צריך להשקיע בכוח,החלק העיקרי בכל המשפט הזה זה 'גוממון אתה יכול לירות עוד דברים כאלה...' עד סוף ההודעה.
    קלואי מסתכלת עליך בזלזול:"כולה תקפת עם דגים דיג'ימון שכבר ככה היה חצי מחוסל,זה לא משהו שצריך להשוויץ בו,בוא פגסוסמון,בוא נסתלק,הילד הזה הוא סתם מעצבן" היא תופסת ברגלו של פגסוסמון והיא טסה לכיוון מגדל טוקיו.
    *בטיסה על פגסוסמון זה חמש דקות,הליכה ברגל זה שעה,אז אל תעשה לי תגובה של 'אני אלך אחרי קלואי למגדל טוקיו' או משהו בסגנון.
    '".[/COLOR]
    אומר לגומאמון באכזבה "גומאמון, קרה פעם שבחורה שאתה אוהב, חשבה שאתה סתם מגעיל ושנאה אותך?." ואוסיף לו "כן, אני מאוהב בקלואי, אבל אתה לא יכול להאשים אותי. היא מדהימה והדיג'ימון שלה מדהים. אם אני אהיה מדהים כמו אבא שלי ואתה תהיה איקקומון, זה יהיה נהדר". ואומר לו בעצב "רוצה לשמוע על אבא שלי?" ואתחיל לאסוף בין ידיי את הדגים.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

3. Surgeon of Death
    !!Sniper!!
    אתה מכניס את אגומון ל-D3 האדום-כתום שלך,טאי מזיז את הפח לכיוון פתח הסימטה,כדי שלא יראו מה הוא עושה,אתה רואה דלת פלדה חבויה מאחורי הפח,אתה רואה שמחובר למנעול מנגנון עם סיסמא,ארבע אותיות ושמונה מספרים,אקראיות כנראה,בכל שורה יש את האותיות A,D,T ו-F ושמונה מספרים:0-7,טאי לוחץ 'DA01' והדלת נפתחת,טאי מחייך ואומר:"אחריך".
    אכנס לדלת בסקרנות יתר ממה יש שם ואומר "אגומון,החוצה!" כדי שנוכל להתאמן פה ביחד

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    Itachi
    גנאיי אומר לך:"אתה צריך להשיג את הדיג'ימנטל של האומץ בשביל להויימון שלך יהיה פלאדרמון,ואיתו אתה מקבל כלי חדש וכסוף,בעזרתו אתה שומר את הדיג'ימנטלים שלך,יש מספר דיג'ימנטלים:אומץ,חברות,אהבה,טוהר,ידע,כנות,תקווה,או ר,נחמדות,ניסים וגורל,הדיג'ימנטלים של הניסים והגורל מכונות גם 'דיג'ימנטל מוזהב'" הנער בעל הוימון אומר:"כן,מגנמון הוא דיג'ימון חזק מאוד,אני מכנה אותו 'הנס של וימון'".
    "אוקיי אז איפה אמצא אותו?" אשאל את גנאיי.
    NYO HO HO BITCH

עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 456

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •