Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 14 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 197

נושא: pokemon the hell

1. NYO HO HO
    שם: עמית.
    רין
    האיש במסיכה השחורה מצחחק לו כשהוא שומע את מילותיך האחרונות ואז הוא אומר לך" מצטער , אבל אם לא אהרוג אותך .אני זה שימות.שנינו בודאי לא רוצים שאני אמות.אני אתה תמות כדי שאני אחיה וכל שאר האנשים יחיו ".האיש במסיכה לוחץ על כפתור שגורם לגרדום הענקי לרדת עליך.הגרדום הענקי תוך שניות ספורות עורף את ראשך ואתה מת.
    game over
    אתה רואה את 2 המילים האלו מופיעות מולך ומקיפות את כול גופך.אתה שם לב שהגוף שלך הוא כולו בצבע לבן ומשהו נושא אותך לאנשהו.אתה מנסה להבין מה מושך אותך ואתה רואה מין יצור כחול וארוך שדומה לנחש ענקי שיש לו שפם ענקי.
    היצור אומר לך" שמי דראקס, אני זה שיחליט אם תיכנס לגיהנום או שנשמתך פשוט תעילם מהעולם הזה. כדי להיכנס לגיהנום עליך לעבור מבחן קטן". לאחר כמה דקות , דראקס עוצר ומולך מופיעים 3 מלבנים. במלבן א' כתוב " נארוטו" , מלבן ב' כתוב" מגרש השדים הכחול '" , במלבן ג' כתוב "דיג'ימון'".
    דראקס ממשיך לדבר" עליך לבחור מלבן 1שיקבע איזה מבחן תעבור ".
    *יש לך טעם במבחנים XD
    "אני אבחר במבחן מגרש השדים הכחול,האנימה האהובה עליי." אומר לדראקס הזה,בשמחה כי יהיה משהו קשור לאנימה הזאת.
    NYO HO HO BITCH

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    רין
    חשבתי שתבחר בנארוטו.
    ----
    אתה מחליט לבחור במלבן ב' שכתוב עליו " מגרש השדים הכחול ". דארקס אומר לך " טוב אז תלחץ על מלבן ב' ומיד יופיע מולך המבחן שלך". אתה ניגש למלבן האמצעי ולוחץ עליו. לאחר כמה שניות כל הסביבה שבה אתה נמצא משתנת למקום אחר.לאחר דקה כל הסביבה סביבה השתנה לסביבת בית ספר שמופיע באנימה " מגרש השדים הכחול.מולך מופיע מאפיסטו פאלאס ומגיש לך מלא נשקים שביניהם נמצאים :רובה,חרב שדים,חרב נחשים ,םצצות,מגילות לחשים". מאפיסטו אומר לך " המבחן שלך כדי להיכנס לגיהנום הוא להביס שד שנכנס לקוטלי בית הספר.עליך להרוג אותו אם אחד הנשקים שמולך." . מאפיסטו מוציא מתוך הכיס שלו תמונה של השד קורו ואז אומר לך" תבחר נשק ואתה מוכן להתחיל תביחנה., אז בהצלחה לך רין ".

בארי
    אתה מנסה להיזכר במה שקרה לך בשעה האחרונה, אך אתה לא מצליח להיזכר בכלום. האיש במסיכה אומר לך" אתה נמצא כרגע בהוצאה להורג שלך, אנחנו מוצאים אותך להורג לשטן כדי שאנחנו נחייה. טוב אז בי וד'ש לשטן". האיש במסיכה לוחץ על כפתור שגורם לגרדום הענקי לרדת עליך. הגרדום הענקי תוך שניות ספורות עורף את ראשך ואתה מת.
    game over
    אתה רואה את 2 המילים האלו מופיעות מולך ומקיפות את כול גופך. אתה שם לב שהגוף שלך הוא כולו בצבע לבן ומשהו נושא אותך לאנשהו. אתה מנסה להבין מה מושך אותך ואתה רואה מין יצור כחול וארוך שדומה לנחש ענקי שיש לו שפם ענקי.
    היצור אומר לך" שמי דראקס, אני זה שיחליט אם תיכנס לגיהנום או שנשמתך פשוט תעילם מהעולם הזה. כדי להיכנס לגיהנום עליך לעבור מבחן קטן". לאחר כמה דקות, דראקס עוצר ומולך מופיעים 3 מלבנים. במלבן א' כתוב " נארוטו" , מלבן ב' כתוב" פוקימון '" , במלבן ג' כתוב "מחברת המוות'".

אדריאן
    חשבתי שתבחר בוואן פיס
    -------
    אתה אומר ומצביע על המבלן שכתוב עליו " בליץ' ". דארקס אומר לך " אתה לבן בגלל שצבע הנשמה לך לבן.כרגע זה לא הגוף שלך אלה רק נשמה בלי גוף. תלחץ על המבלן של בליץ' ותראה מה יקרה.". אתה מרחף באוויר ונוגע במלבן של בליץ'. הסביבה שלידך מתחילה להשתנות. תוך כמה שניות הסביבה מולך משתנה לעיר קאראקורה.
    אתם נמצאים על אחד בנייני העיר כשמולכם מופיע לא אשר מאשר אייזן בצורתו האחרונה.
    מתוך 3 מחושים של איזן יוצאים לו 3 זאנפאקוטו שונים ואז הוא מדבר אליך" אדריאן עליך להשמיד את ההולו הזה בעזרת אחת החרבות שאני מראה לך. החרב ה1 היא של קאנפאצ'י, ה2 של טושירו, ה3 גין. בחר חרב אחת ולך להשמיד תהולו שאני שהצגתי בפניך"

r03e-תוסיף רגע. גיל הדמות זה 13 אז מה זה 15 הגיל שלך?. תגיד לי תגיל שלך בה.פ שאדע.
    שים לב לא לכתוב פה עוד תגובה לפני שנרשמתה אחרת אתה עובר על חוקי המשחק וכנראה לא תכנס למשחק.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

3. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    אדריאן
    חשבתי שתבחר בוואן פיס
    -------
    אתה אומר ומצביע על המבלן שכתוב עליו " בליץ' ". דארקס אומר לך " אתה לבן בגלל שצבע הנשמה לך לבן.כרגע זה לא הגוף שלך אלה רק נשמה בלי גוף. תלחץ על המבלן של בליץ' ותראה מה יקרה.". אתה מרחף באוויר ונוגע במלבן של בליץ'. הסביבה שלידך מתחילה להשתנות. תוך כמה שניות הסביבה מולך משתנה לעיר קאראקורה.
    אתם נמצאים על אחד בנייני העיר כשמולכם מופיע לא אשר מאשר אייזן בצורתו האחרונה.
    מתוך 3 מחושים של איזן יוצאים לו 3 זאנפאקוטו שונים ואז הוא מדבר אליך" אדריאן עליך להשמיד את ההולו הזה בעזרת אחת החרבות שאני מראה לך. החרב ה1 היא של קאנפאצ'י, ה2 של טושירו, ה3 גין. בחר חרב אחת ולך להשמיד תהולו שאני שהצגתי בפניך"[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    דווקא התחשק לי, אבל התחרטתי בסוף (:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    "זה כל מה שאני צריך לעשות? רק להרוג אותו עם אחת החרבות?" אני שואל בביטחון מזויף כדי להסתיר חשש קטן.
    "אני אבחר בזאת, החרב של טושירו" אני אומר ולוקח את החרב.
    'עכשיו בואו נראה.. איך אני עושה את זה..?' אני חושב לעצמי ומסתכל על החרב כדי למצוא תשובות.
    חמוף

4. bbuuuii
    שם: עידן
    [COLOR=Red][B]

בארי
    אתה מנסה להיזכר במה שקרה לך בשעה האחרונה, אך אתה לא מצליח להיזכר בכלום. האיש במסיכה אומר לך" אתה נמצא כרגע בהוצאה להורג שלך, אנחנו מוצאים אותך להורג לשטן כדי שאנחנו נחייה. טוב אז בי וד'ש לשטן". האיש במסיכה לוחץ על כפתור שגורם לגרדום הענקי לרדת עליך. הגרדום הענקי תוך שניות ספורות עורף את ראשך ואתה מת.
    [SIZE=4][COLOR=Red]game over
    [SIZE=2][COLOR=Black]אתה רואה את 2 המילים האלו מופיעות מולך ומקיפות את כול גופך. אתה שם לב שהגוף שלך הוא כולו בצבע לבן ומשהו נושא אותך לאנשהו. אתה מנסה להבין מה מושך אותך ואתה רואה מין יצור כחול וארוך שדומה לנחש ענקי שיש לו שפם ענקי.
    היצור אומר לך" שמי דראקס, אני זה שיחליט אם תיכנס לגיהנום או שנשמתך פשוט תעילם מהעולם הזה. כדי להיכנס לגיהנום עליך לעבור מבחן קטן". לאחר כמה דקות, דראקס עוצר ומולך מופיעים 3 מלבנים. במלבן א' כתוב " נארוטו" , מלבן ב' כתוב" פוקימון '" , במלבן ג' כתוב "מחברת המוות'".

[
    אני מופתע שאני מצליח לעקוב אחרי כל מה שקרה כי זה קרה כל כך מהר. ״מחברת המוות״ אני בוחר.
    ~~~~~~~~~~~~
    עשיתי את התגובה הזאת מהאייפון ולכן היא קצרה, את השאר אני יעשה ארוכות..

Spoiler ספוילר

5. NYO HO HO
    רין
    חשבתי שתבחר בנארוטו.
    ----
    אתה מחליט לבחור במלבן ב' שכתוב עליו " מגרש השדים הכחול ". דארקס אומר לך " טוב אז תלחץ על מלבן ב' ומיד יופיע מולך המבחן שלך". אתה ניגש למלבן האמצעי ולוחץ עליו. לאחר כמה שניות כל הסביבה שבה אתה נמצא משתנת למקום אחר.לאחר דקה כל הסביבה סביבה השתנה לסביבת בית ספר שמופיע באנימה " מגרש השדים הכחול.מולך מופיע מאפיסטו פאלאס ומגיש לך מלא נשקים שביניהם נמצאים :רובה,חרב שדים,חרב נחשים ,םצצות,מגילות לחשים". מאפיסטו אומר לך " המבחן שלך כדי להיכנס לגיהנום הוא להביס שד שנכנס לקוטלי בית הספר.עליך להרוג אותו אם אחד הנשקים שמולך." . מאפיסטו מוציא מתוך הכיס שלו תמונה של השד קורו ואז אומר לך" תבחר נשק ואתה מוכן להתחיל תביחנה., אז בהצלחה לך רין ".
    *קורו הוא כמו החתולה שלי-חמוד,שחור ושטני XD
    ד"א-הפצצות זה פצצות מים קדושים מהנצרות והמגילות זה אמור להיות ספר תנ"ך(כל הלחשים שהם אומרים זה מהברית החדשה/תנ"ך,הייתה פעם שהם אמרו את פרק א' של בראשית )
    "אוקיי,אני אבחר באקדח,תמיד רציתי להיות דראגון!" אומר למפיסטו ואקדח את הרובה.'יופי,אני תמיד רציתי להיות כמו יוקיו או שירו בסדרה הזאת,להיות דראגון זה הכי מגניב!' אחשוב לעצמי בשמחה.
    NYO HO HO BITCH

6. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    רין
    לא שמתי לב שהמילים הם מהברית החדשה או מהתנ''ך.
    -----
    אתה ניגש אל מאפיסטו ולוקח ממנו את הרובה אקדח שלו. מאפיסטו מכניס את הנשקים לכיס שלו חוץ מהנשק שלקחת ממנו ואומר לך בקול צרוד כזה " בהצלחה לך רין ". לאחר זה מאפיסטו נעלם כאילו לא היה ודארקס אומר "בהצלחה ,רק אל תקח תזמן ".
    אתה נכנס לקוטלי בית הספר ומתחיל ללכת בזהירות רבה בין הבית ספר. תוך כדי הליכה אתה מנסה לשמוע איפה קורו.לאחר כמה רגים אתה מתחיל לשמוע צעקות איומות של בנות " עוף מפה סוטה קטן". אתה מתחיל לרוץ אל הצעקות ומגיע לאמבטיה של הבנות. בפתח האמבטיה עומד קורו בצורתו הענקית מצית לבנות במקלחת.קורו שומע אותך ומסתובב לכיונך ואומר לך" תסלכ מפה ,רק לי מותר להציץ לבנות ".

בארי
    אוקי
    ---------
    אתה מופתע שהכל כל כך קורה מהר. אתה ניגש אל השמאלי שכתוב עליו " מחברת המוות " ולוחץ עליו. אור חזק יוצא מן המבלן.האור עוטף את כל הסביבה שלך ותוך שניות ספורות אתה מוצא אותך , ביחד עם דארקס על אחד מהביינים הענקים של טוקיו שביפן שנת 2005. מולך מופיע יצור קצת ענקי ממך שדומה לבן אדם.לאחר כמה רגעים אתה מזה שזה ריוק השינגאמי. ריוק מגיש לך את מחברת המוות שלו ואומר לך" המבחן שלך הוא : להרוג את כל חברי כנופית יאקוזה בעזרת מחברת המוות שננתי לך". דדארקס אומר לך" שהיה לך בהצלחה. חברי יאקוזה נמצאים בבנין בדרום העיר טוקיו".

אדריאן
    אייזן אומר לך" כע עליך להביס פשוט את ההולו שהראתי לך בעזרת הזאנפאקטו.אל תחשוב שהולו הזה חלש.הוא די חזק. אל תזלזל בו ". אתה ניגש אל 3 הזאנאפאקטו שאיזן מציג לך ואתה בוחר בזאנפאקטו של טושירו.אייזן לוקח את2 החרבות שנותרו ונעלם. אתה מניף את החרב באויר לכמה שניות ומולך מופיע דרקון עשוי קרח. אתה מבין שזה צורתו הרוחנית של החרב שלך. הדרקון אומר לך" שמי היורנימאי ואני נשמת החרב. לך לבית החולים של העיר ההולו שעליך להביס נמצא שם". לאחר שהדרקון מדבר איתך הוא נעלם .אתה מבחין בעשן שבא מכיון בית החולים.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

7. אבל הופיר יותר
    אדריאן
    אייזן אומר לך" כע עליך להביס פשוט את ההולו שהראתי לך בעזרת הזאנפאקטו.אל תחשוב שהולו הזה חלש.הוא די חזק. אל תזלזל בו ". אתה ניגש אל 3 הזאנאפאקטו שאיזן מציג לך ואתה בוחר בזאנפאקטו של טושירו.אייזן לוקח את2 החרבות שנותרו ונעלם. אתה מניף את החרב באויר לכמה שניות ומולך מופיע דרקון עשוי קרח. אתה מבין שזה צורתו הרוחנית של החרב שלך. הדרקון אומר לך" שמי היורנימאי ואני נשמת החרב. לך לבית החולים של העיר ההולו שעליך להביס נמצא שם". לאחר שהדרקון מדבר איתך הוא נעלם .אתה מבחין בעשן שבא מכיון בית החולים.
    "אני... אני חושב שאני מבין.." אני אומר בחשש לדרקון ההוא, עוד בהלם שזה מה שיצא מהחרב הפשוטה הזאת.
    'הדרקון הזה אמור לעזור לי..?' אני חושב לעצמי בזמן שאני רץ הכי מהר שאני יכול בין הרחובות כדי להגיע לבית החולים (לפי העשן).
    כאשר אני מגיע אני מנסה לא לחשוב יותר מדי על ההולו ומנסה לתקוף אותו ישירות במהירות.
    חמוף

8. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    אדריאן
    ------------
    אתה קופץ מן הבנין שאתה נמצא עליו אל אחד הרחובות של העיר.אתה נוחת על האדממה ללא פגע , אך משאיר סימן על האדמה. לאחר מכן אתה מתחיל לרוץ לכייון העשן שבא מבית החולים. לאחר ריצה של 5 דקות אתה מצליח להגיע לבסוף לבית חולים של העי.ראתה מתקרב אל הכניסה של הבית חולים וסוגר את נשמיתך כדי שלא תיחנק.בכניסה אתה מבחין בהולו, אתה מיד שולח כמה נטיפי קרח שיהרגו את ההולו. ההולו זז במהירות ומתחמק מזה. הולו קופץ לאוויר תוך כדי שאומר" שינגאמי ארור, תכונן למוות שלך ". ההולו מכון אגרוף בוער לכיון הגוף שלך.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

9. אבל הופיר יותר
    אדריאן
    ------------
    אתה קופץ מן הבנין שאתה נמצא עליו אל אחד הרחובות של העיר.אתה נוחת על האדממה ללא פגע , אך משאיר סימן על האדמה. לאחר מכן אתה מתחיל לרוץ לכייון העשן שבא מבית החולים. לאחר ריצה של 5 דקות אתה מצליח להגיע לבסוף לבית חולים של העי.ראתה מתקרב אל הכניסה של הבית חולים וסוגר את נשמיתך כדי שלא תיחנק.בכניסה אתה מבחין בהולו, אתה מיד שולח כמה נטיפי קרח שיהרגו את ההולו. ההולו זז במהירות ומתחמק מזה. הולו קופץ לאוויר תוך כדי שאומר" שינגאמי ארור, תכונן למוות שלך ". ההולו מכון אגרוף בוער לכיון הגוף שלך.
    'אני חושב שאני מתחיל לקלוט את זה' אני חושב אחרי שאני יורה את הנטיפים האלו.
    "שיקאי!" אני קורא בזמן שההולו קופץ מעלי, אני מניף את החרב ושולח אליו דרקון עשוי קרח.
    חמוף

10. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    אדריאן
    אתה קורא בקול חזק" שיקאי". אור חזק יוצא מן החרב שלך ומשנה קצת את צורת החרב שלך. מן החרב יוצא דרקון קרח ענקי.דרקון עשוי קרח מקבל תפקודה שלך ומרחף הישר אל הולו.אגרוף האש פוגע בגוף של דרקון הקרח וומיס חלק מהגוף שלו.נראה שלדרקון לא מזיז לו שחלק מהגוף שלו נמס.הוא מסתער על ההולו ועובר דרכו.כשהדרקון עובר דרך ההולו.ההולו קופא לחתיכת קרח ענקית.חתיכת הקרח נופלת מולך ויוצרת סדק ענקי מתחתיה , וגם הדף חזק לאורך חצי רדיוס שלא משפיע עליך בכלל.דרקון הקרח נעלם.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

11. אבל הופיר יותר
    אדריאן
    אתה קורא בקול חזק" שיקאי". אור חזק יוצא מן החרב שלך ומשנה קצת את צורת החרב שלך. מן החרב יוצא דרקון קרח ענקי.דרקון עשוי קרח מקבל תפקודה שלך ומרחף הישר אל הולו.אגרוף האש פוגע בגוף של דרקון הקרח וומיס חלק מהגוף שלו.נראה שלדרקון לא מזיז לו שחלק מהגוף שלו נמס.הוא מסתער על ההולו ועובר דרכו.כשהדרקון עובר דרך ההולו.ההולו קופא לחתיכת קרח ענקית.חתיכת הקרח נופלת מולך ויוצרת סדק ענקי מתחתיה , וגם הדף חזק לאורך חצי רדיוס שלא משפיע עליך בכלל.דרקון הקרח נעלם.
    'עכשיו, איך אני שובר את הדבר הזה..?' אני חושב ומתבונן בחרב מבולבל.
    'אולי אני אנסה לעשות את זה עוד פעם, לא יזיק לנסות' אני ממשיך לחשוב ועושה את אותו המהלך עוד פעם.
    חמוף

12. NYO HO HO
    אתה ניגש אל מאפיסטו ולוקח ממנו את הרובה אקדח שלו. מאפיסטו מכניס את הנשקים לכיס שלו חוץ מהנשק שלקחת ממנו ואומר לך בקול צרוד כזה " בהצלחה לך רין ". לאחר זה מאפיסטו נעלם כאילו לא היה ודארקס אומר "בהצלחה ,רק אל תקח תזמן ".
    אתה נכנס לקוטלי בית הספר ומתחיל ללכת בזהירות רבה בין הבית ספר. תוך כדי הליכה אתה מנסה לשמוע איפה קורו.לאחר כמה רגים אתה מתחיל לשמוע צעקות איומות של בנות " עוף מפה סוטה קטן". אתה מתחיל לרוץ אל הצעקות ומגיע לאמבטיה של הבנות. בפתח האמבטיה עומד קורו בצורתו הענקית מצית לבנות במקלחת.קורו שומע אותך ומסתובב לכיונך ואומר לך" תסלכ מפה ,רק לי מותר להציץ לבנות ".
    •אחי קורו יכול לדבר רק עם רין כי רין וקורו שדים...
    ״אני רין, באתי לחסל אותך!״ אומר לקורו השד ואוציא את האקדחים וארה בקורו כ-20 כדורים. ׳הלוואי שאני אחסל אותו, אני מעדיף ללכת לגיהנום מאשר כלום!׳ אחשוב לעצמי תוך כדי היריות.
    NYO HO HO BITCH

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    רין
    אני יודע, אבל נגיד שמך רין ואתה בן של השטן-אז אתה יכול לדבר איתו(אתה לא באמתתשחק תבן של השטן מגרש השדים הכחול).
    --------------------------
    אתה מוציא את האקדח שלך במהירות רבה לפני שקורו יעשה מהלך.אתה מכניס כדורים לרובה ואז מתחיל לירות מלא כדורים לעבר קורו.כשאתה יורה את הכדורים אתה חושב בתקווה שתצליח לעבור תמבחן ולהגיע לגיהנום. קורו זז במהירות ומצליח להתחמק מ10 כדורים. 10 הכדורים האחרים פוגעים בו ואתה רואה שגופו נחלש ומדמם. קורו שואג ואומר לך " אני אהרוג אותך לפני שאתה תהרוג אותי ". קורו רץ במהירות אליך ומסתער על גופך במטרה לשרוט את גופך.

אדריאן
    אתה חושב שכדי שתמש שוב בשיקאי שלך כדי לשבור את חתיכת הקרח הענקית שמולך.אתה משתמש בשיקאי שלך ושוב דרקון הקרח הענק מופיע לצידך.אתה מורה לו להתקיף את חתיכת הקרח הענקית. דרקון הקרח פותח את הפה שלו ושולח קרן לבנה קפואה לעבר חתיכת הקרח. הקרן הלבנה פוגעת בחתיכת הקרח ושוברת אותה לרסיסים. ההולו שהיה בחתיכת הקרח מת. לאחר שהולו מת כל העיר נעלמ יד איתה החרב שלך ואתה חוזר למקום שהיתת בו כשפגשת את דארקס. מולך מופיע דארקס שאומר לך " יפה עברת את המבחן, אתה רשאי להיכנס לגיהנום ".
    חור שחור ענקי מופיע ושואב אותך לתוכו.אינך מצליח להתנגד בו.לאחר כמה רגעים אתה מוצא את עצמך מול שער ענקי שכתוב עליו " ברוך הבא לגיהנום ". אתה ניגש לשער ומנסה לפתוח אותו.למרבה הפלא השער נפתחח בקלות.אתה עובר דרך השער, והשער נסגר אחריך. אתה מגיע למקום שנראה כמו שממה אחת ענקית עם מלא דיונות של חול. באופק אתה רואה עמודים ענקיים שעשוים כולם מאש כחולה ענקית שדולקת.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

14. NYO HO HO
    רין
    אני יודע, אבל נגיד שמך רין ואתה בן של השטן-אז אתה יכול לדבר איתו(אתה לא באמתתשחק תבן של השטן מגרש השדים הכחול).
    --------------------------
    אתה מוציא את האקדח שלך במהירות רבה לפני שקורו יעשה מהלך.אתה מכניס כדורים לרובה ואז מתחיל לירות מלא כדורים לעבר קורו.כשאתה יורה את הכדורים אתה חושב בתקווה שתצליח לעבור תמבחן ולהגיע לגיהנום. קורו זז במהירות ומצליח להתחמק מ10 כדורים. 10 הכדורים האחרים פוגעים בו ואתה רואה שגופו נחלש ומדמם. קורו שואג ואומר לך " אני אהרוג אותך לפני שאתה תהרוג אותי ". קורו רץ במהירות אליך ומסתער על גופך במטרה לשרוט את גופך.
    "לא נראלי שזה יקרה!" אומר לקורו וארה שני כדורים לשתי עיניו.אחר כך אני אירה כדור לתוך פיו ואירה עוד הרבה כדורים לגופו.
    NYO HO HO BITCH

15. אבל הופיר יותר
    אדריאן
    אתה חושב שכדי שתמש שוב בשיקאי שלך כדי לשבור את חתיכת הקרח הענקית שמולך.אתה משתמש בשיקאי שלך ושוב דרקון הקרח הענק מופיע לצידך.אתה מורה לו להתקיף את חתיכת הקרח הענקית. דרקון הקרח פותח את הפה שלו ושולח קרן לבנה קפואה לעבר חתיכת הקרח. הקרן הלבנה פוגעת בחתיכת הקרח ושוברת אותה לרסיסים. ההולו שהיה בחתיכת הקרח מת. לאחר שהולו מת כל העיר נעלמ יד איתה החרב שלך ואתה חוזר למקום שהיתת בו כשפגשת את דארקס. מולך מופיע דארקס שאומר לך " יפה עברת את המבחן, אתה רשאי להיכנס לגיהנום ".
    חור שחור ענקי מופיע ושואב אותך לתוכו.אינך מצליח להתנגד בו.לאחר כמה רגעים אתה מוצא את עצמך מול שער ענקי שכתוב עליו " ברוך הבא לגיהנום ". אתה ניגש לשער ומנסה לפתוח אותו.למרבה הפלא השער נפתחח בקלות.אתה עובר דרך השער, והשער נסגר אחריך. אתה מגיע למקום שנראה כמו שממה אחת ענקית עם מלא דיונות של חול. באופק אתה רואה עמודים ענקיים שעשוים כולם מאש כחולה ענקית שדולקת.
    'זה פשוט נהדר, הגיהינום!' אני חושב בשמחה ומחייך בזמן שאני מטייל במדבר סתם במשך כמה דקות ככה.
    'אוי, עוד פעם חלמתי על היופי שבמוות.. כדאי שאני אבדוק מה העמודים האלה' אני חושב לאחר כמה דקות ומנסה לאתר את העמודים שוב, אני הולך לקראתם.
    חמוף

עמוד 2 מתוך 14 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •