Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 22
  1. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    כמו שסיכמנו,,כוח שרברבים מיוחד.

טופס:

שם:
    מראה:
    רקע:
    ציוד:
    רומן:כן\לא
    חייזרים (מתעדכן):
    הערות:

הטופס שלי

שם: ג'ונתן סקרלט
    אופי:ג'ונתן הוא קשוח וחכם,דבר שעוזר לו מאוד במשימות שלו. הוא ניחן בחשיבה מפותחת,דבר שעוזר לו לעלות על עקבות של פושעים. הרפלקסים שלו מעולים והוא גם אתלט מצוין. הוא מאוד נאמן לבעלי בריתו.
    מראה: לג'ונתן יש שיער חום בהיר בתספורת פרועה. פניו נאים ומנומשים מאוד. הוא שזוף מאוד ושרירי,ועיניו ירוקות כהות. הוא בדרך כלל לובש חליפת שרברבים כחולה בהירה.
    רקע: גו'נתן הוא בן של שרברב בחיל השרברבים. הוא התייתם מאימו בגיל 3. בגיל 16 הוא נשלח לבית הספר לאימונים של השרברבים,כמו כל שרברב מתחיל. כעבור שנתיים הוא סיים את בית הספר לשרברבים בהצטיינות. אחרי טקס הסיום ניגש אליו נציג של בית הספר והציע לו להישאר עוד שנה בבית הספר.הם אמרו לו שהוא נמצא כשיר בשביל כוח מיוחד שהוקם.הוא נשאר עוד שנה,ולבסוף סיים גם את הקורס הזה והפך לחייל בכוח המיוחד של השרברבים.
    חייזרים:
    ספיידרמנקי
    פרעה
    כלב פרא
    קאנונבולט
    ראת'
    ציוד: 10 רימוני עשן,3000 דולרים אלטיריאניים,רובה פעימות לייזר,אלפאטריקס.
    הערות:מתיחילים מהיום שבו קיבלנו את האלפאטריקסים (יענו האומניטריקסים,אבל יותר מתקדמים)
    נערך לאחרונה על ידי The Stranger, 04-11-2012 בשעה 10:05 PM

2. משתמש מנוסה
    שם: טל
    שם: טוני בלאק
    אופי:רגזן,מתעצבן מהר,אוהב לכסח.
    מראה:ילד ממוצע,גובה מטר שישים,נעלים שחורות ובגדים לבנים,משקפי שמש,שיער שחור.
    רקע:טוני התקבל לשרברבים שגיל 15 בגלל שראו שיש לו יכולות מדהימות עם ציוד,
    הוא היה בונה כלים מצוינים מכמעט כלום,קיבלו אותו בתור מהנדס בכיר ושרברב זוטר.
    ציוד:אקדח לייזר שהוא בנה,סכין ציידים,3000 דולר,3 רימוני הלם,רימון עשן.
    רומן:כן
    חייזרים (מתעדכן):עדיין אין
    הערות:

טל,מנהל לשעבר של פורום מכוניות וכלי רכב ושל פורום חתימות ולוגואים.

3. משתמש מנוסה
    התחלה:

"עוד פגיעה בול." אמר לי המפקד בחיוך. הסתכלתי אל עבר המטרה שעוצבה בצורת חייזר. שלושת החורים היו בדיוק באמצע המטרה."אוקיי,זה מספיק.אתם משוחררים." אמר המפקד ואני וששת החניכים האחרים הלכנו אל עבר המגורים.היינו צריכים להתכונן לטקס קבלת מדליית השרברב.טוב,לפחות הם-אני הייתי אמור להצטרף מהיום לכוח שרברבים מיוחד."לא אתה,סקרלט." אמר לי המפקד."אתה בא איתי.אתה צריך להתכונן." הוא אמר.נאנחתי.בדמיוני כבר ראיתי אותו מריץ אותי מסביב למרכז האימונים,כשהוא צועק עליי במגפון הענקי שלו."יותר מהר,תולעת! זה הכי טוב שלך?!". אבל הוא פנה אל עבר המנהלה.הוא הוליך אותי אל עבר המעבדה הראשית. הגענו למעין אזור קבלה קטן צבוע לבן,שבו היו ספות כחולות.עציץ גדול עמד בפינת החדר.בחדר היו עוד שני אנשים.אחד היה קטן מימדים בעל פנים שובבות. שיערו היה שחור מתולתל. הוא התעסק במעין משהו מתכתי בידיו. הוא היה לבוש במעיל צבאי גדול ובמכנסי דגמ"ח אפורות כהות.השני היה פשוט ענקי,אין לי מילה אחרת.עורו העיד על מוצאו האפריקאי,כמו גם עיניו ותווי פניו. הוא היה לבוש בחולצת טי כחולה ומכנסי כדורסל לבנות."מצוין,כולכם כאן." אמר המפקד בסיפוק." בואו תיכנסו למעבדה. הציוד שלכם מחכה לכם שם." הוא אמר,ושלושתנו נכנסנו אל המעבדה.

המעבדה הייתה גדולה מאוד ומלאה מכשירים.היא הייהת צבועה בלבן בוהק והוארה בתאורת ניאון תעשייתית.על שולחן במרכזה עמד הציוד שלנו-רימוני עשן,רובים,מחסניות,וכו'.ליד כל הציוד עמדו שלוש קפסולות כדוריות אפורות. הם היו די גדולות,ונראה שמה שיש בתוכם חשוב מאוד,כי הם היו נעולות בחוזקה."רבותי,שבו בבקשה." אמר קול מבין הצללים.לפתע,נראה מעין אדם מוזר. עורו היה בגוון קל של ירוק,ועיניו היו זוהרות. ידיו היו בעלת טופר,והוא היה קירח. אל היה לו אף,אלא זוג חורי נשימה.הוא החווה בידו על כיסאות לבנים שעמדו מול השולחן.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

4. משתמש מנוסה
    ראיתי סקרלט הולך עם המפקד לאחר שנגמר אימון היריות,
    הלכתי לחדר שלי והתחלתי להתעסק עם הציוד שלי, "היי טוני אתה פה?" שמעתי את חבר שלי רוקי מהאימונים,
    "אני פה!" צעקתי לו והוא נכנס אל החדר,
    "שמעתי שהולכת להיות לסקרלט ולעוד שניים משימה מיוחדת, וחשבתי שאולי תוכל לעצב לי ולך שני נשקים ונתגנב ונצטרף אליהם" הוא אמר בחיוך ממזרי,"אם נצליח לעזור להם להשלים את המשימה אולי ייקחו אותנו לכוחות המיוחדים גם" הוא אמר והסתכל אלי..
    "אה...אין בעיה אני כבר אחשוב על משהו.." אמרתי לו והוצאתי את הציוד שלי,
    "אני אבנה לנו איזה אקדח שדומה לאקדח שהיה לאבי השרברב,האקדח הוא אקדח לייזר עם משתיק קול ופנס,
    אני יכול גם לארגן לנו זוג רחפות מהמשרד של המפקד,אני בטוח שהוא לא ישים לב" אמרתי בחיוך ערמומי,
    רוקי יצא מהחדר וכעבור שעה שהוא חזר כבר הוא ראה שני אקדחי לייזר חדישים עם שתי רחפות מחכות לנו
    "הנה זה שלך":
    אמרתי והושטתי לו את האקדח..
    "הרחפת השמאלית שלך,הימנית שלי.." אמרתי לו,
    "בוא נלך ליד המנהלה לשמוע מתי הם יוצאים" אמרתי לו והלכנו ליד המנהלה..

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ♣DarkStyle♣ צפה בהודעה
    ראיתי סקרלט הולך עם המפקד לאחר שנגמר אימון היריות,
    הלכתי לחדר שלי והתחלתי להתעסק עם הציוד שלי, "היי טוני אתה פה?" שמעתי את חבר שלי רוקי מהאימונים,
    "אני פה!" צעקתי לו והוא נכנס אל החדר,
    "שמעתי שהולכת להיות לסקרלט ולעוד שניים משימה מיוחדת, וחשבתי שאולי תוכל לעצב לי ולך שני נשקים ונתגנב ונצטרף אליהם" הוא אמר בחיוך ממזרי,"אם נצליח לעזור להם להשלים את המשימה אולי ייקחו אותנו לכוחות המיוחדים גם" הוא אמר והסתכל אלי..
    "אה...אין בעיה אני כבר אחשוב על משהו.." אמרתי לו והוצאתי את הציוד שלי,
    "אני אבנה לנו איזה אקדח שדומה לאקדח שהיה לאבי השרברב,האקדח הוא אקדח לייזר עם משתיק קול ופנס,
    אני יכול גם לארגן לנו זוג רחפות מהמשרד של המפקד,אני בטוח שהוא לא ישים לב" אמרתי בחיוך ערמומי,
    רוקי יצא מהחדר וכעבור שעה שהוא חזר כבר הוא ראה שני אקדחי לייזר חדישים עם שתי רחפות מחכות לנו
    "הנה זה שלך":
    אמרתי והושטתי לו את האקדח..
    "הרחפת השמאלית שלך,הימנית שלי.." אמרתי לו,
    "בוא נלך ליד המנהלה לשמוע מתי הם יוצאים" אמרתי לו והלכנו ליד המנהלה..
    כולנו ישבנו על הכיסאות. אני והבחור הגדול היינו לחוצים מאוד,אבל הבחור הקטן נראה בטוח בעצמו. הוא נראה לי שוויצר רציני."שמי הוא פרופסור גורד. אני הממציא הראשי של ארגון השרברבים." אמר החייזר."אתם כאן כי אתם צריכים לקבל את הציוד שלכם. את רוב הציוד אתם כבר מכירים,אבל יש משהו אחד שאני בטוח שלא תכירו." הוא אמר והצביע על הקפסולות. הם התחילו להיפתח לאט,לבסוף נגלו אלינו מעין שעונים מוזרים. הם היו עשויים מתכת שחורה-כסופה,והבהיקו באור הניאון. השעון עצמו נראה כמו שעון חול שזהר באור כחלחל."הם נקראים אלפאטריקסים. זה מכשיר שינוי DNA מתקדם ביותר.בעזרתו אתם יכולים להפוך לגזעים חייזריים אחרים." הוא אמר. לפתע,השעונים קפצו מהקפסולות-כל אחד אל יד של מישהו אחר."טוב,זה הכול. כדי להשתנות,אתם לוחצים על השעון.משם אתם כבר תבינו לבד." הוא אמר,ואנחנו לקחנו את הציוד ויצאנו מהמעבדה. שמתי את רימוני העשן בחגורת הציוד שלי,ואת רובה הלייזר תליתי על גבי.יצאתי לבדי מהמנהלה.פתאום,טוני בלאק הגיח מהפינה,רוכב על רחפנית ובידו אקדח לייזר."היי ג'וני." הוא אמר בחיוך.

6. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sire Despair צפה בהודעה
    כולנו ישבנו על הכיסאות. אני והבחור הגדול היינו לחוצים מאוד,אבל הבחור הקטן נראה בטוח בעצמו. הוא נראה לי שוויצר רציני."שמי הוא פרופסור גורד. אני הממציא הראשי של ארגון השרברבים." אמר החייזר."אתם כאן כי אתם צריכים לקבל את הציוד שלכם. את רוב הציוד אתם כבר מכירים,אבל יש משהו אחד שאני בטוח שלא תכירו." הוא אמר והצביע על הקפסולות. הם התחילו להיפתח לאט,לבסוף נגלו אלינו מעין שעונים מוזרים. הם היו עשויים מתכת שחורה-כסופה,והבהיקו באור הניאון. השעון עצמו נראה כמו שעון חול שזהר באור כחלחל."הם נקראים אלפאטריקסים. זה מכשיר שינוי DNA מתקדם ביותר.בעזרתו אתם יכולים להפוך לגזעים חייזריים אחרים." הוא אמר. לפתע,השעונים קפצו מהקפסולות-כל אחד אל יד של מישהו אחר."טוב,זה הכול. כדי להשתנות,אתם לוחצים על השעון.משם אתם כבר תבינו לבד." הוא אמר,ואנחנו לקחנו את הציוד ויצאנו מהמעבדה. שמתי את רימוני העשן בחגורת הציוד שלי,ואת רובה הלייזר תליתי על גבי.יצאתי לבדי מהמנהלה.פתאום,טוני בלאק הגיח מהפינה,רוכב על רחפנית ובידו אקדח לייזר."היי ג'וני." הוא אמר בחיוך.
    "תגיד מה זה השעון הזה?" שאלתי את ג'וני,
    "זה מכשיר שינוי DNA מתקדם ביותר.בעזרתו אתם יכולים להפוך לגזעים חייזריים אחרים"הוא אמר בהתלהבות,
    "תראה לי את זה רגע..."ביקשתי מג'וני,
    הוא הראה לי את השעון ואמר שהוא לא יכול להסיר אותו מהיד,
    "קיבלתי משהו דומה מאבא,אבל הוא אמר לא להשתמש בזה אלא אם אני מרגיש מספיק אחראי" אמרתי לג'וני,
    "אני הולך לבדוק מה זה,כי עכשיו יש לכם ייתרון עצום עלי" אמרתי בפנים עצובות ואני וג'וני התקדמנו לחדר,
    "הנה זה אמור להיות פה" אמרתי והרמתי קטנה,
    פתחתי את הקופסא ופתאום קפץ לי משהו על היד,
    משהו שנראה כמו שעון,אדום ירוק כזה,,
    היה מכתב בתוך התיבה,
    "טוני,אני שמח שסוף סוף אזרת את האומץ לפתוח את הקופסא,אני בטוח שבמקרה שלך זה לא לקח הרבה זמן,
    מה שיש לך עכשיו על היד זה שעון מתקדם ביותר,בנוסך לזה שהוא שעון רגיל עם סטופר יש לו יכולת מדהימה לסרוק d.n.a שליצורים שאתה פוגש,כן טוני אתה יכול לסרוק חייזרים,בכל מקרה את השעון הזה בנה אזורה מכוכב נפטון,הוא לא אוהב שמתעסקים לו בדברים אז בבקשה אל תנסה לפרמט אותו או להוסיף לו דברים,זה השעון הכי מתקדם שיש,אני השתמשתי בו לתקופה קצרה עד שהשרברבים החליטו לקחת ממני את התג ואז כבר הורדתי את השעון והפכתי להיות אזרח מן השורה,
    אתה השעון אתה יכול להוריד פעם אחת ואתה לא יכול להחזיר אותו יותר ככה שתחשוב טוב טוב לפני שאתה מוריד אותו! בהצלחה!".
    "זה היה מכתב מאבי" אמרתי לג'וני.
    "אתה רוצה שנצא לנסות את השעונים שלנו?,אני חושב שיש לי פה חייזר אחד שאבי נלחם נגדו.."אמרתי לג'וני בהתלהבות.

7. משתמש מנוסה
    "תגיד מה זה השעון הזה?" שאלתי את ג'וני,
    "זה מכשיר שינוי DNA מתקדם ביותר.בעזרתו אתם יכולים להפוך לגזעים חייזריים אחרים"הוא אמר בהתלהבות,
    "תראה לי את זה רגע..."ביקשתי מג'וני,
    הוא הראה לי את השעון ואמר שהוא לא יכול להסיר אותו מהיד,
    "קיבלתי משהו דומה מאבא,אבל הוא אמר לא להשתמש בזה אלא אם אני מרגיש מספיק אחראי" אמרתי לג'וני,
    "אני הולך לבדוק מה זה,כי עכשיו יש לכם ייתרון עצום עלי" אמרתי בפנים עצובות ואני וג'וני התקדמנו לחדר,
    "הנה זה אמור להיות פה" אמרתי והרמתי קטנה,
    פתחתי את הקופסא ופתאום קפץ לי משהו על היד,
    משהו שנראה כמו שעון,אדום ירוק כזה,,
    היה מכתב בתוך התיבה,
    "טוני,אני שמח שסוף סוף אזרת את האומץ לפתוח את הקופסא,אני בטוח שבמקרה שלך זה לא לקח הרבה זמן,
    מה שיש לך עכשיו על היד זה שעון מתקדם ביותר,בנוסך לזה שהוא שעון רגיל עם סטופר יש לו יכולת מדהימה לסרוק d.n.a שליצורים שאתה פוגש,כן טוני אתה יכול לסרוק חייזרים,בכל מקרה את השעון הזה בנה אזורה מכוכב נפטון,הוא לא אוהב שמתעסקים לו בדברים אז בבקשה אל תנסה לפרמט אותו או להוסיף לו דברים,זה השעון הכי מתקדם שיש,אני השתמשתי בו לתקופה קצרה עד שהשרברבים החליטו לקחת ממני את התג ואז כבר הורדתי את השעון והפכתי להיות אזרח מן השורה,
    אתה השעון אתה יכול להוריד פעם אחת ואתה לא יכול להחזיר אותו יותר ככה שתחשוב טוב טוב לפני שאתה מוריד אותו! בהצלחה!".
    "זה היה מכתב מאבי" אמרתי לג'וני.
    "אתה רוצה שנצא לנסות את השעונים שלנו?,אני חושב שיש לי פה חייזר אחד שאבי נלחם נגדו.."אמרתי לג'וני בהתלהבות.
    "תראה לי את השעון שלך." אמרתי לו. הוא הושיט לי את ידו."אני חושב שזה נגטיב אלפאמטריקס. הוא בעיקרון אותו דבר בדיוק,חוץ מהצבע." אמרתי בחיוך.בעודי מסתכל על השעון,האזעקה הופעלה. האורות הפכו לאדומים ומהבהבים,ונשמע קול בכריזה שאמר:"כל השומרים,להגיע למסוף הראשי. המרכז תחת התקפה. חניכים,בבקשה הגיעו אל מסוף הפינוי." אמר הקול. שנינו הבטנו אחד בשני,והתחלנו לרוץ ביחד אל המסוף הראשי.

הגענו לשם כעבור חמש דקות,מוכנים לקרב. אפילו לא התנשפנו,תודות לכושר המעולה שלנו ולאימונים המפרכים שעברנו-שנינו היינו מסוגלים לרוץ חמישה קילומטרים בלי לעצור.הבטנו סביב,וראינו חבורה של שומרים נלחמים במה שנראה כמו רובוט ענקי. הרובוט היה מצויד במקלעי לייזר חדישים,ונראה שהוא היה חזק מאוד.בזמן שהבטנו בו,הגיח מאחורינו הבחור הגדול שהיה איתי קודם."שלום." הוא אמר בקולו העמוק."לא היה לי הזדמנות להציג את עצמי קודם. שמי הוא מארק טרומן." הוא אמר."אני הוא ג'ונתן סקרלט. זה טוני בלאק." אמרתי."עכשיו,בוא נילחם." אמרתי ולחצתי על השעון. החוגה התרוממה,והופיעה הולוגרמה של יצור חייזרי."מגניב!" אמרתי ולחצתי על ההולוגרמה.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=LfpflJ3DHWQ[/YOUTUBE]

"ספיידרמנקי!" צעקתי בקול. בחנתי את גופי החדש."זה די מגניב." אמרתי."תנסו גם אתם." דחקתי בהם,בזמן שרצתי אל הרובוט. היה לי מעין חוש פנימי שהנחה אותי."היי,מכוער!" צעקתי אליו,ויריתי קורים מזנבי אל פניו. קפצתי באוויר ובעטתי לו בפנים.הוא עף כמה מטרים אחורה.

8. משתמש מנוסה
    "אוקיי בוא נראה איך זה ילך" אמר מארק ולחץ על השעון,
    פתאום הוא החל להשתנות:
    [YOUTUBE]_COGWQtFyHA[/YOUTUBE]
    "כלב פרא!" צעק מארק בקול ורץ לכיוון הרובוט,
    "טוב נו בוא ננסה גם.." אמרתי ולחצתי על השעון,
    [YOUTUBE]rkkmbJrQlB8[/YOUTUBE]
    "פרעה~!" צעקתי בקול והרגשתי את הכוח הרב שבגופי,
    באותו הזמן סקראלט ומארק כבר החלו לחסל את הרובוט,
    "היי תשאירו גם לי חלק!" צעקתי ורצתי לכיוון הרובוט,
    שלחתי מלא תכריכים ועטפתי את הרגליים של הרובוט,רצתי לכיוון שלו והבאתי לו כמה ארגופים,
    באותו זמן סקראלט ירה לו רשת קורים על הרגליים ואני עשיצי אגרוף ענק מהתכריכים ונתתי לו בראש,
    הראש שלו עף,"היי אתם!" צעק המפקד...

9. משתמש מנוסה
    "אוקיי בוא נראה איך זה ילך" אמר מארק ולחץ על השעון,
    פתאום הוא החל להשתנות:
    [YOUTUBE]_COGWQtFyHA[/YOUTUBE]
    "כלב פרא!" צעק מארק בקול ורץ לכיוון הרובוט,
    "טוב נו בוא ננסה גם.." אמרתי ולחצתי על השעון,
    [YOUTUBE]rkkmbJrQlB8[/YOUTUBE]
    "פרעה~!" צעקתי בקול והרגשתי את הכוח הרב שבגופי,
    באותו הזמן סקראלט ומארק כבר החלו לחסל את הרובוט,
    "היי תשאירו גם לי חלק!" צעקתי ורצתי לכיוון הרובוט,
    שלחתי מלא תכריכים ועטפתי את הרגליים של הרובוט,רצתי לכיוון שלו והבאתי לו כמה ארגופים,
    באותו זמן סקראלט ירה לו רשת קורים על הרגליים ואני עשיצי אגרוף ענק מהתכריכים ונתתי לו בראש,
    הראש שלו עף,"היי אתם!" צעק המפקד...
    חח גם אני חשבתי שמתאים לו כלב פרא...ואגב,כלב פרא לא יכול לדבר

~~

"עבודה מרשימה." אמר לנו הפקד בחיוך."תשתנו בחזרה." הוא פקד עלינו.התרכזתי בכל כוחי בצורת האדם שלי,ונראה הבזק אור כחול חזק. כשההבזק דעך,הייתי שוב בצורת האדם שלי.כשהסתכלתי שוב,ראיתי גם את טוני ואת מארק בצורת האדם שלהם פעם נוספת.המפקד נראה מופתע."בלאק? מה אתה עושה כאן?" הוא שאל,מופתע.כתגובה,טוני הראה למפקד את השעון שלו."קיבלתי את זה מאבי." הוא אמר בקשיחות."כנראה שסמית לא כאן." אמר המפקד.לפתע,הבחור השחצן ממקודם הגיע."הגעתי!" הוא צעק בחיוך.אף אחד מאיתנו לא השיב לו חיוך."אני חושב שמצאנו לך מחליף,סמית." אמר המפקד.חיוכו נעלם פתאום."לא! אתם לא יכולים לעשות את זה! אני החייל הכי טבו כאן אני-" הוא אמר,אבל לפתע המפקד לחץ על כפתור בקיר והוא נפל דרך חור ברצפה."מהיום בלאק,אתה חבר בכוח השרברבים המיוחד. בואו איתי,הגיע הזמן למשימה הראשונה שלכם." הוא אמר והתחיל ללכת.

10. משתמש מנוסה
    "טוב המפקד!" אמרתי בחיוך והתחלנו ללכת אחריו,
    "המשימה שלכם הולכת להיות יחסית קלה והיא תכין אתכם לקרבות אמיתיים!" אמר המפקד,
    "ישנן קבוצה של חייזרים שפלשה לבסיס הדרומי שלנו במקסיקו,אני חושב שתצליחו לגבור עלייהם,
    הבסיס הזה נטוש כבר הרבה זמן אבל נמצאים בו נשקים די חשובים, תראו את זה"אמר המפקד והושיט לנו שתי תמונות:

אלו שני המפקדים שלהם,אני מציע לכם להיזהר מהם למה הם ממש ממש חזקים,
    "אם תראו רובוטים אל תהססו לירות" הוא אמר ,
    "זו החללית שלכם,תשמרו עליה!" אמר המפקד והצביע על:

החללית הייתה גדולה ויפה,עלינו עליה והיינו בדרך לבסיס במקסיקו..

11. משתמש מנוסה
    "טוב המפקד!" אמרתי בחיוך והתחלנו ללכת אחריו,
    "המשימה שלכם הולכת להיות יחסית קלה והיא תכין אתכם לקרבות אמיתיים!" אמר המפקד,
    "ישנן קבוצה של חייזרים שפלשה לבסיס הדרומי שלנו במקסיקו,אני חושב שתצליחו לגבור עלייהם,
    הבסיס הזה נטוש כבר הרבה זמן אבל נמצאים בו נשקים די חשובים, תראו את זה"אמר המפקד והושיט לנו שתי תמונות:

אלו שני המפקדים שלהם,אני מציע לכם להיזהר מהם למה הם ממש ממש חזקים,
    "אם תראו רובוטים אל תהססו לירות" הוא אמר ,
    "זו החללית שלכם,תשמרו עליה!" אמר המפקד והצביע על:

החללית הייתה גדולה ויפה,עלינו עליה והיינו בדרך לבסיס במקסיקו..
    הלכנו כולנו אל עבר מסוף הפיקוד של החללית. הוא היה שחור כולו מבפנים,עם מושבי עור נוחים. בצד שמאל של המסוף הייתה דלת,שמאחוריה כנראה היה איזור המגורים של הצוות."מגניב!" אמר טוני בחיוך,והתיישב על כיסא הנהג."זה כל כך מגניב!" הוא אמר בחיוך.אני ומארק התיישבנו בכיסאות הנותרים. הם היו נוחים מאוד."טוב,הגיע הזמן להמריא!" צעק טוני בחיוך,והפעיל את ההגאים. הוא ניווט את הספינה דרך המנהרות,והטיס אותנו אל החלל,הרחק מתחנת הפיקוד.התרווחתי במושב העור הנוח."זה מרחק די גדול." אמר מארק בזמן שהסתכל על מחשבי הספינה."בערך 3 שנות אור מכאן." הוא אמר,מעט בדאגה."זאת לא בעיה.אנחנו נגיע לשם בתוך יומיים לכל היותר.החללית הזאת מהירה." אמרתי.

12. משתמש מנוסה
    "יומיים.."אמרתי בזילזול,
    "לא נראה לי...אנחנו תוך עשר שעות שם..."אמרתי למארק וג'וני,
    "החללית הזו היא xm 66 הדגם הכי חדיש של חלליות שיש"אמרתי בהתלהבות,
    "בנו אותה ככה שהיא תגיע למהירות שיא תוך רבע שעה ואז אם לא יהיו לנו הפרעות נוכל להגיע למקסיקו תוך עשר אחת עשרה שעות" אמרתי בחיוך מתקתק,
    "ביינתיים ג'וני,אולי תספר לנו מה עשית לפני שהגעת לשרברבים?"שאלתי את ג'וני בסקרנות,
    "ד"א יש פה איזור אימון קטן בתוך החללית זה תא שגורם לך לדמות איזור קרב שעולה לך בראש,זה טוב לאימון"אמרתי לשנייהם.

13. משתמש מנוסה
    "יומיים.."אמרתי בזילזול,
    "לא נראה לי...אנחנו תוך עשר שעות שם..."אמרתי למארק וג'וני,
    "החללית הזו היא xm 66 הדגם הכי חדיש של חלליות שיש"אמרתי בהתלהבות,
    "בנו אותה ככה שהיא תגיע למהירות שיא תוך רבע שעה ואז אם לא יהיו לנו הפרעות נוכל להגיע למקסיקו תוך עשר אחת עשרה שעות" אמרתי בחיוך מתקתק,
    "ביינתיים ג'וני,אולי תספר לנו מה עשית לפני שהגעת לשרברבים?"שאלתי את ג'וני בסקרנות,
    "ד"א יש פה איזור אימון קטן בתוך החללית זה תא שגורם לך לדמות איזור קרב שעולה לך בראש,זה טוב לאימון"אמרתי לשנייהם.
    "מגניב." אמרתי בחיוך,וקמתי מכיסאי. פניתי אל עבר דלת המתכת הגדולה,ולחצתי על הכפתור בצד כדי להרים אותה.הדלת התרוממה כמעט מיד,ומארק נרתע."בחיים לא ראית דלת כזאת?" שאלתי בחיוך."ראיתי,"הוא אמר בטון מתנצל,"אבל אף פעם אל התרגלתי ממש לדבר הזה."
    נכנסנו בדלת של חדר האימונים. הוא היה בערך בגודל של אולם ספורט קטן-רק שהוא היה כמו כספת.הקירות היו עשויים מתכת עבה ועמידה שיכלה לעמוד בהכול-חום,קור,רעל,לחץ,ועוד המון דברים."ברוכים הבאים להיכל האימון.נקבו שם המקום שבו תרצו להילחם." אמר קול מתכתי מרמקולים שלא נראו."מדבר סונורה,מקסיקו." אמרתי,ולפתע התגשם מולנו מדבר.הוא היה ממש אמיתי-אפילו הרצפה הייצתה בעל הרגשה של חול.ראינו גבעות במרחק,ולידם היו פזורים כמה קקטוסים."לשלוף כלי נשק." אמר הקול. השתניתי שוב לספיידרמנקי,בזמן שמארק הפך לכלב פרא."הקרב מתחיל." אמר הקול,ולפתע התגשמו מולנו שני חייזרים. הם היו מצוידים בחרבות לייזר גדולות,והתקדמו ישר לעברנו."אוקיי,כמו שעשינו מול הרובוט." אמרתי בחיוך,ומארק נהם.יריתי קורים לכיוון החייזרים,והדבקתי את רגליהם לרצפה.מארק רץ אליהם,וחבט בהם.הם השתחררו מהקורים ועפו אחורה.לפני שהם הספיקו להתאושש,אני קפצתי באוויר ובעטתי בהם שוב.בפעם הזאת,שניהם התעלפו."קרב הושלם בהצלחה." אמר הוקל הרובוטי,והחדר הפך לנורמלי שוב.

14. משתמש מנוסה
    'טוב בזמן שהם מתאמנים כדאי שאנצל את הזמן ואעשה משהו' חשבתי לעצמי,
    התחלתי להסתובב בחללית "מעניין אם יש פה משהו מעניין" אמרתי לעצמי,
    ראיתי איזה כפתור,לחצתי עליו והוא פתח לי ארון מלא בציוד,ציוד ישן שבור,
    "בוא נראה אם אוכל לעשות עם זה משהו.." אמרתי והוצאתי את כל הציוד החוצה,
    'אני חושב לעשות משהו די שימושי שיעזור לנו בהמשך אבל הוא די פשוט..' חשבתי,
    התחלתי לעבוד,יצרתי כלי קטן שיוצר הולגרמה שלי של מארק ושל ג'וני,
    "אוי,הגענו!" צעקתי לשנייהם והם יצאו מחדר האימונים,"נו איך היה?" שאלתי אותם,
    "די קל.." אמר מארק, 'אני אשמור את זה בכיס,ביינתיים,עד שאבדוק אם זה באמת עובד' חשבתי לעצמי.
    הנחתתי את החללית שלנו,"בואו" קראתי להם ופתחתי את הדלת של החללית,
    ירדנו כולנו,"אני חושב שכדאי שנתפצל לשלושה צוותים,כל אחד בפני עצמו,אם תהיה בעיה תמיד אפשר להשתמש במכשיר השרברבים שלנו בשביל לקרוא אחד לשני.." אמרתי להם.

15. משתמש מנוסה
    'טוב בזמן שהם מתאמנים כדאי שאנצל את הזמן ואעשה משהו' חשבתי לעצמי,
    התחלתי להסתובב בחללית "מעניין אם יש פה משהו מעניין" אמרתי לעצמי,
    ראיתי איזה כפתור,לחצתי עליו והוא פתח לי ארון מלא בציוד,ציוד ישן שבור,
    "בוא נראה אם אוכל לעשות עם זה משהו.." אמרתי והוצאתי את כל הציוד החוצה,
    'אני חושב לעשות משהו די שימושי שיעזור לנו בהמשך אבל הוא די פשוט..' חשבתי,
    התחלתי לעבוד,יצרתי כלי קטן שיוצר הולגרמה שלי של מארק ושל ג'וני,
    "אוי,הגענו!" צעקתי לשנייהם והם יצאו מחדר האימונים,"נו איך היה?" שאלתי אותם,
    "די קל.." אמר מארק, 'אני אשמור את זה בכיס,ביינתיים,עד שאבדוק אם זה באמת עובד' חשבתי לעצמי.
    הנחתתי את החללית שלנו,"בואו" קראתי להם ופתחתי את הדלת של החללית,
    ירדנו כולנו,"אני חושב שכדאי שנתפצל לשלושה צוותים,כל אחד בפני עצמו,אם תהיה בעיה תמיד אפשר להשתמש במכשיר השרברבים שלנו בשביל לקרוא אחד לשני.." אמרתי להם.
    "רעיון טוב." אמרתי."אבל קודם...יש לי רעיון טוב. לכל אחד מאיתנו יש צורה אחת בשעון שלו. אני מציע שכל אחד ישתנה בתורו,והשניים האחרים יסרקו אותו.ככה זה ייתן לנו יותר כוח." אמרתי בחיוך."שמע,זה רעיון מעולה!" אמר טוני בחיוך."אני אשתנה ראשון." אמר מארק בסמכותיות.הוא לחץ על השעון והשתנה לכלב פרא.אני וטוני הושטנו את השעונים שלנו.הם התחילו להבהב.לחצתי על השעון שלי,ובמקום להשתנות,יצאה מעין קרן סריקה מהשעון,וסרקה את מארק. זה קרה אותו דבר גם אצל טוני."דגימת DNA נסרקה.זוהתה כ-וולפימאנסר." אמר השעון שלי בקול מתכתי.לחצתי על השעון,ועכשיו הופיעו לי שם שתי דגימות-כלב פרא וספיידרמנקי."גדול." אמר טוני בחיוך.מארק השתנה בחזרה,ועכשיו טוני השתנה. הוא הפך למומיה בעלת העיניים הזוהרות-פרעה.סרקנו את טוני,ועכשיו אצלי הופיע גם פרעה בלוח ההשתנות."תורי." אמרתי,והשתניתי לספיידרמנקי. טוני ומארק סרקו אותי,ובזה הכול הסתיים."אוקיי,עכשיו בואו נתפצל." אמר טוני,והלך צפונה. מארק התחיל ללכת לכיוון דרום,ואני הלכתי אל המערב.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •