Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 62 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 924
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    טל
    *אין כרגע כל כך מה לכתוב. זה לא שאני לא משקיע
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

הוא אומר לך שגם לו נעים להכיר אותך, ושקוראים לו מיקואו האטסון. הוא שואל אותך אם את רוצה לראות את הפוקימונים שלו.
    מה תעשי?

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי torterra11 צפה בהודעה
    טל
    *אין כרגע כל כך מה לכתוב. זה לא שאני לא משקיע
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

הוא אומר לך שגם לו נעים להכיר אותך, ושקוראים לו מיקואו האטסון. הוא שואל אותך אם את רוצה לראות את הפוקימונים שלו.
    מה תעשי?
    ''כן בטח'' אומר בשמחה, בזמן שהוא מראה לי אראה גם לו.(יש אצלי אורחים סוי חייבת לעוף)
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. היזהרו מחיקויים!
    טל

את מראה לו את מטאנג,בוויזל וטראפינץ', ואומרת לו שיש לך ביצה שעוד אל בקעה, אז את לא יודעת מי בתוכה. לעומתך, מיקואו מראה לך שיש לו: , ו. ואז מיקואו שואל אותך: '' היי,אולי ת רוצה שנהיה שותפים בצוות?'' ומחכה לתשובתך.
    מה תעשי?

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טל

את מראה לו את מטאנג,בוויזל וטראפינץ', ואומרת לו שיש לך ביצה שעוד אל בקעה, אז את לא יודעת מי בתוכה. לעומתך, מיקואו מראה לך שיש לו: , ו. ואז מיקואו שואל אותך: '' היי,אולי ת רוצה שנהיה שותפים בצוות?'' ומחכה לתשובתך.
    מה תעשי?
    אסמיק מעט למשמע הבקשה ואז אומר ''כן בטח אני אשמח'' ואחייך לעברו.
    אני יפרוק את כל החפצים שלי ואתמקם.
    אלך אל מיקואו ואומר ''מיקואו, מה עושים עכשיו?''
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    אייל

אתה אומר לזווליוס להשתמש בלהביור ואז בזנב דרקון. זווליוס משתמש על סרביין בלהביור קטלני שמעיף אותו אחורה ומפיל אותו. אחר כך, הוא רץ אליו ומשסע אותו עם הזנב שלו במתקפת זנב דרוקן, מה שגורם לסרביין להתעלף. האיש אומר,במבט עוד יותר מורשם: '' מרשים מאוד. אנחנו בהחלט זקוקים לך בצוות אג'נטרה. ברכותיי, אתה בצוות אג'נטרה. בתמורה לכך שניצחת אותי, אני נותן לך במתנה פנסייג' ישן שלי, שהחלטתי שמגיע לך לאמן אותו. בנוסף, בגלל שהתקבלת לצוות אג'נטרה אני צריך לתת לך את סיכת הטירון.
    סיכה זו מעידה על כך שהתקבלת לצוות אג'נטרה. עם הזמן אתה תעלה דרגות בצוות,ועם כל דרגה שתעלה תזכה בסיכה חדשה, עד שתגיע לדרגת סגן מפקד, הדרגה הגבוהה ביותר שתוכל להגיע אליה''. האיש מתחיל ללכת, ואז עוצר ואומר לך: '' כמעט שכחתי. כל סוכן משובץ לבסיס מסוים, שלשם הוא חוזר אחרי הפעולות שלו. אתה משובץ לבסיס בדריפטוויל,יונובה. מכיוון שאתה צריך להגיע לבסיס כמה שיותר מהר, כדאי לך להשתמש במשגר שיש לך בתיק. בהצלחה!''. האיש מסיים לדבר ועוזב את החדר.
    מה תעשה?
    *קיבלת פנסייג'!*

טל

י?[/COLOR]
    *תאמר מה תרצה שיהיה הרקע בחתימה?

אוציא את המשגר מהתיק ואשתמש בו כדי לשגר אותי אל הבסיס בדריפטוויל,יונובה. אוציא משם את פנסייג' ואומר לו "מתאמנים עכשו אח שלו".

*תדגיש את מה שהשחקן מקבל ותעשה בבסוגריים תמונה של הפוקימון.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

6. היזהרו מחיקויים!
    טל

את מתמקמת ואז מיקואו אומר: '' די מאוחר. אם את שואלת אותי, אני הייתי מציע לגמור את היום הזה וללכת לישון,אבל אם את רוצה אחרת,אני אקבל את זה.
    מה תעשי?

אייל
    *אם אתה יכול רקע של עצים זה יהיה נחמד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה משתגר לבסיס בדריפטוויל, וכשאתה נכנס, הפקידה בכניסה אומרת: '' אתה בטח הילד החדש שאמרו לי שיגיע. אתה נמצא בחדר 375.'' '' רק דבר אחד אחרון, רק שתדע, שיש לך שותפה בחדר. כדאי לך ללכת ולהתארגן בחדר לבינתיים. כבר די מאוחר.'' '' בהצלחה!''.
    מה תעשה?

7. משתמש מנוסה
    טל
    אייל
    *אם אתה יכול רקע של עצים זה יהיה נחמד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה משתגר לבסיס בדריפטוויל, וכשאתה נכנס, הפקידה בכניסה אומרת: '' אתה בטח הילד החדש שאמרו לי שיגיע. אתה נמצא בחדר 375.'' '' רק דבר אחד אחרון, רק שתדע, שיש לך שותפה בחדר. כדאי לך ללכת ולהתארגן בחדר לבינתיים. כבר די מאוחר.'' '' בהצלחה!''.
    מה תעשה?
    *בסדר,רק יש לך תמונה של עצים, זה יקל עליי?

אלך לחדרי עם כל הפוקימונים שלי בחוץ ואומר להם "טוב, תוכלו לשחק כשאשן אבל תיזהרו כי יש בחורה הפעם". ואז אתנפל על המיטה.

*אהבת את הסיפור שלי "יומנו של מאלף"?
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

8. היזהרו מחיקויים!
    אייל
    *לא קראתי את הסיפור
    *אני אחפש
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה נכנס לחדר ומתכוון להתרסק על המיטה, אבל לפני שאתה מספיק, השותפה שלך אומרת: '' היי קוראים לי מירה. איך קוראים לך? רוצה לראות את הפוקימונים שלי?''

9. משתמש מנוסה
    אייל
    *לא קראתי את הסיפור
    *אני אחפש
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה נכנס לחדר ומתכוון להתרסק על המיטה, אבל לפני שאתה מספיק, השותפה שלך אומרת: '' היי קוראים לי מירה. איך קוראים לך? רוצה לראות את הפוקימונים שלי?''
    *תוכל גם לחפש את הסיפור?

אומר לה "כן, הנה שלי" ואציג בפניה את זוויליס,פנסייג',טינאמו,דרילבאר ואותי בעצמי.

10. היזהרו מחיקויים!
    אייל

היא אומרת: ''פוקימונים נחמדים. אלה שלי'' והיא מראה לך את:, ו.
    אחר כך היא אומרת לך: '' היי, אולי רוצה שנהיה שותפים בצוות?''.
    מה תעשה?

11. משתמש מנוסה
    אייל

היא אומרת: ''פוקימונים נחמדים. אלה שלי'' והיא מראה לך את:, ו.
    אחר כך היא אומרת לך: '' היי, אולי רוצה שנהיה שותפים בצוות?''.
    מה תעשה?
    אומר לה בנחמדות לפני שאתרסק על המיטה, "בטח".(אין מה להגיב כי אני ישן)

12. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    טוב,מתחילים

התחלה
    אתם מוצאים את עצמכם בחדר חשוך. פתאום נדלקים האורות בחדר ומולכם אתם מוצאים איש לבוש במעיל ירוק ( [IMG][/IMG]). הוא אומר לכם: ''תודה שרציתם להתקבל לצוות אג'נטרה. כעת תעברו את מבחן הקבלה שלכם,שיוכיח לי, ראש הצוות,אם אתם ראויים להצטרף לצוות. במבחן יהיו שני שלבים. בשלב הראשון אתם תשתתפו בקרב פוקימונים כפול מולי, ואת השלב השני אתם תראו אחר כך.''. ''טוב,בואו נתחיל'' הוא אומר, וזורק לעברכם שני פוקדורים אדומים כולם. הוא אומר לכם: '' ברגע שתוציאו את הפוקימונים שלכם יתחיל הקרב''.

*מי שבחר בשותף עוד לא פגש בשותף שלו.
    "אוקיי, זה הולך להיות קרב קל!" אצעק בבטחון מלא.
    אוציא 2 פוקדורים מהחגורה שלי ואצעק "צאו!, צ'ימצ'אר ואלקיד!" אקרא להם והם יצאו מן הפוקדורים שלהם.
    "אוקיי, צ'ימצ'אר עכשיו גחלת!, ואתה אלקיד תשתמש בהלם רעם!" אצעק אל צ'ימצ'אר ואלקיד.
    נערך לאחרונה על ידי EZ-Style, 04-14-2012 בשעה 10:28 PM

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

13. היזהרו מחיקויים!
    דניאל

האיש שמולך אומר: '' סנייבי ופאראס,צאו! סנייבי תשתמש בהצלפת גפן על אלקיד ותתפוס אותו! פאראס נבג הלם על צ'ימצ'אר. הגחלת של צ'ימצ'אר פוגעת בפאראס חזק מאוד ומעלפת אותו. אלקיד לא מקשיב לך ובמקום נותן לסנייבי אגרופים, שפוגעים בו קשה. האיש אומר: '' אני רואה שהאלקיד שלך לא מציית לך כל כך. מעניין איך תתמודד עם הבעיה הזו.
    מה תעשה?
    (הבעיה של אלקיד זה האופי שלו, מרדן. לא תוכל להיפטר ממנה, אבל תוכל לגרום לו הקשיב לך רוב הזמן.)

אייל

*הסיפור שלך נחמד
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מתעורר על ידי צפצוף מעצבן מאוד. אתה לידך שגם מירה מתעוררת לשמע הצפצוף הזה. שניכם ניגשים לתיקים שלכם, ורואים שלוח המשימות שלכם מהבהב. אתה פותח את הלוח, ורואה משימה חדשה. אתה פותח אותה ובמשימה כתוב: '' לכבוד: מרקוס דיימון
    משימה מס' 1: מצא את האקנס
    ברוך הבא לצוות אג'נטרה. זוהי המשימה הראשונה שלך.
    תוכן המשימה: לפני כמה חודשים המעבדות שלנו התחילו לעשות מחקר שמטרתו היתב להפוך פוקימונים רגילים לפוקימונים זוהרים. אחד מהפוקימונים שעליהם נוסה הניסוי הזה הוא אקנס () אתמול בלילה האקנס הזה ברח. משימתך היא למצוא את האקנס ולהחזיר אותו למעבדה שנגיד לך. לוח המשימות ישמש לך בתור רדאר למציאת אקנס. בהצלחה במשימה!
    דרגת המשימה: ברונזה פרס: 500 פ''ד
    הערה: את המשימה אתה תבצע עם השותפה שלך.

מה תעשה?
    נערך לאחרונה על ידי TheHeliolisk, 04-14-2012 בשעה 10:40 PM

14. משתמש מנוסה
    דניאל
    בפוקדורים היו צ'ימצ'אר ואלקיד. שלגון הוא בחלק השני. תחליף את הפקודה של שלגון לפקודה לאלקיד ואני יגיב לך.

אייל

*הסיפור שלך נחמד
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מתעורר על ידי צפצוף מעצבן מאוד. אתה לידך שגם מירה מתעוררת לשמע הצפצוף הזה. שניכם ניגשים לתיקים שלכם, ורואים שלוח המשימות שלכם מהבהב. אתה פותח את הלוח, ורואה משימה חדשה. אתה פותח אותה ובמשימה כתוב: '' לכבוד: מרקוס דיימון
    משימה מס' 1: מצא את האקנס
    ברוך הבא לצוות אג'נטרה. זוהי המשימה הראשונה שלך.
    תוכן המשימה: לפני כמה חודשים המעבדות שלנו התחילו לעשות מחקר שמטרתו היתב להפוך פוקימונים רגילים לפוקימונים זוהרים. אחד מהפוקימונים שעליהם נוסה הניסוי הזה הוא אקנס () אתמול בלילה האקנס הזה ברח. משימתך היא למצוא את האקנס ולהחזיר אותו למעבדה שנגיד לך. לוח המשימות ישמש לך בתור רדאר למציאת אקנס. בהצלחה במשימה!
    דרגת המשימה: ברונזה פרס: 500 פ''ד
    הערה: את המשימה אתה תבצע עם השותפה שלך.

מה תעשה?
    *הוא טוב?

אומר למירה "אז רוצה להצטרף למשימה?" ואז אחרי שהיא כמובן תסכים אוציא אותה לרגע ואז אכנס לחדר האמבטיה שחייב להיות: אתרחץ במהירות,אתנגב,אצחצח שיניים,שים תחתונים,מכנסיים,חולצה וג'קט,אאסוף את החלק האחורי של שיערי לזנב סוס,אשים כפפות שחורות של מגניבים ואשים משקפי שמש. כשאצא מהחדר אמבטיה, אומר למירה "נו?, הולכים?".

15. היזהרו מחיקויים!
    אייל
    *כן הוא טוב
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    מירה מסכימה ומחכה שתצא מהאמבטיה. כשאתה יוצא אתה אומר לה ''נו הולכים?'' ואז היא אומרת לך ''לא צריך לבדוק קודם איפה אקנס נמצא?'' אתה נזכר שאתה צריך לבדוק ובודק בלוח המשימות שאקנס נמצא כעת בדרך 3. אתה לוקח איתך פוקדורים ריקים, למקרה שתמצא מישהו שתרצה ויוצא עם מירה מהבסיס
    מה תעשה?
    (אתה לא יכול לתפוס את האקנס של המשימה)

עמוד 3 מתוך 62 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •