Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11
  1. TBM
    שם: מתן
    טופס הרשמה :
    שם :
    מראה :
    נשק :
    בת/בן של :

הטופס שלי :
    שם : דוריין קולט
    מראה : שחום שיער עם חולצה קצרה שחורה ומכנסי ג'ינס .
    רקע : י''ב
    נשק : חרב
    בן של : פוסידון

אייל תירשם
    תתחיל אתה
    נערך לאחרונה על ידי TheBloperM, 05-01-2012 בשעה 10:48 PM

2. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם :ג'סי דיימון(יותר כמו דימון)
    מראה :שיער חום שמסתיר את עיניו,חולצה אפורה שעוטף אותה ג'קט כחול,נעליים אדומות,ג'ינס כחול ושרשרת מוזרה בצורת להבה שקיבל מאביו.
    רקע:י"ב
    נשק :חרב(כזאת אסטרטגית).
    בת/בן של:אפולו

תערוך בעריכה מלאה ותשנה בכותרת ל"שרשור לי ולאייל- פרסי ג'קסון" ומי מתחיל?
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

3. TBM
    התחלה
    "היי תתכופף!" אומר לג'סי כאשר אראה את האריניה אשר מנסה לזרוק עליו חרב , למזלי ג'סי התכופף בזמן ואני קפצתי על אחת האבנים , לפתע הייתה סחרחורת ונפלתי על הארץ מחוסר הכרה , בזמן שאני הייתי מחוסר הכרה ג'סי הרג את האריניה ולאחר מכן העיר אותי , "עם אנחנו רוצים להגיע למחנה החצויים בחיים אנחנו צריכים להתקדם." אמרתי והתחלתי ללכת .
    לאחר כיום הגענו למחנה החצויים , "כמה זמן לא ראיתי אתכם מאז היציאה למסע החיפושים שלכם , ולגבי זה הצלחתם להביא את מה שביקשתי?" כירון שאל אותנו . "כן ברור." ג'סי ענה לו וחיפשנו את חתך גיזת הזהב , "נראה לי שזה נשאר איפה שנלחמנו באריניה." אני וג'סי אמרנו ולאחר מכן רצנו הכי מהר שיכולנו לכיוון זירת הקרב .

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי matan4500 צפה בהודעה
    התחלה
    "היי תתכופף!" אומר לג'סי כאשר אראה את האריניה אשר מנסה לזרוק עליו חרב , למזלי ג'סי התכופף בזמן ואני קפצתי על אחת האבנים , לפתע הייתה סחרחורת ונפלתי על הארץ מחוסר הכרה , בזמן שאני הייתי מחוסר הכרה ג'סי הרג את האריניה ולאחר מכן העיר אותי , "עם אנחנו רוצים להגיע למחנה החצויים בחיים אנחנו צריכים להתקדם." אמרתי והתחלתי ללכת .
    לאחר כיום הגענו למחנה החצויים , "כמה זמן לא ראיתי אתכם מאז היציאה למסע החיפושים שלכם , ולגבי זה הצלחתם להביא את מה שביקשתי?" כירון שאל אותנו . "כן ברור." ג'סי ענה לו וחיפשנו את חתך גיזת הזהב , "נראה לי שזה נשאר איפה שנלחמנו באריניה." אני וג'סי אמרנו ולאחר מכן רצנו הכי מהר שיכולנו לכיוון זירת הקרב .

Spoiler ספוילר
    *יצא נהדר ואני אעזור לך להשתמש בפורום
    כשאני ודוריין הלכנו מהר אל עבר האריניה, ראינו שבמקומה הופיעו מיליוני אריניות והן תקפו אותנו. הצלחתי לחסל את האריניה הראשונה ועוד כמה אריניות, אבל אז הן תקפו רק אותי עד שעמדתי למות,ניסיתי להוציא את החרב שלי אבל לא הצלחתי,פתאום ראיתי את דוריין מחסל את האריניות עם החרב שלי לצד החרב שלו ואומר לי מיד אחרי זה "מה היית עושה בלעדיי?".שנינו רצנו כשהבאנו את חתך גיזת הזהב וראינו סנטאורים עם חניתות שרצים אלינו במהרה.

*אני חייב ללכת אבל זה ארוך מספיק?
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

5. TBM
    Spoiler ספוילר

"רגע תחכו." כירון אמר לסנאטורים והם עצרו . "מה עכשיו כירון , הם גנבו מהשומרות את גיזת הזהב." אחד מהם אמרו ואז הסתכלנו עליה וראינו שהיא באמת גדולה יותר ממה שאמור להיות חלק מימנה , "אל תגיד לי , ללכת לחפש את חלק." ג'סי ואני אמרנו ביחד ורצנו הפעם לכיוון הים , ג'סי זרק דרכמת זהב ואמר איזו ברכה ולאחר מכן פרסי ג'קסון , "אתה רוצה לתקשר עם פרסי באמת ." אמרתי לו ברוגז , "כן , אתה יודע שהוא היחיד שהצליח לנצח את קרונוס , אז אני רוצה לקבל מימנו כמה טיפים לקרב." הוא אמר בחיוך . "כן ג'סי." פרסי אמר , "תן לנו כמה טיפים לקרב הקרב נגד קרונוס." ג'סי אמר , "חכה רגע פרסי , ג'סי בוא רגע." אמרתי לג'סי ואז הבאתי אותו לצד , "אתה מטומטם , פרסי לא יודע שקרונוס חזר, הוא אפילו לא התגבר על מותו של לוק קאסטלאן , אז אתה רוצה עכשיו שהוא ידע שקרונוס חזר." צעקתי עליו ואז חזרנו לשיחה עם פרסי , "מה שג'סי התכוון לומר הוא , האם אתה יכול לתת לנו טיפים לקרב ואיך להשיג את גיזת הזהב , ולי במיוחד איך לשלוט במים." אמרתי לפרסי .

6. משתמש מנוסה
    Spoiler ספוילר

"רגע תחכו." כירון אמר לסנאטורים והם עצרו . "מה עכשיו כירון , הם גנבו מהשומרות את גיזת הזהב." אחד מהם אמרו ואז הסתכלנו עליה וראינו שהיא באמת גדולה יותר ממה שאמור להיות חלק מימנה , "אל תגיד לי , ללכת לחפש את חלק." ג'סי ואני אמרנו ביחד ורצנו הפעם לכיוון הים , ג'סי זרק דרכמת זהב ואמר איזו ברכה ולאחר מכן פרסי ג'קסון , "אתה רוצה לתקשר עם פרסי באמת ." אמרתי לו ברוגז , "כן , אתה יודע שהוא היחיד שהצליח לנצח את קרונוס , אז אני רוצה לקבל מימנו כמה טיפים לקרב." הוא אמר בחיוך . "כן ג'סי." פרסי אמר , "תן לנו כמה טיפים לקרב הקרב נגד קרונוס." ג'סי אמר , "חכה רגע פרסי , ג'סי בוא רגע." אמרתי לג'סי ואז הבאתי אותו לצד , "אתה מטומטם , פרסי לא יודע שקרונוס חזר, הוא אפילו לא התגבר על מותו של לוק קאסטלאן , אז אתה רוצה עכשיו שהוא ידע שקרונוס חזר." צעקתי עליו ואז חזרנו לשיחה עם פרסי , "מה שג'סי התכוון לומר הוא , האם אתה יכול לתת לנו טיפים לקרב ואיך להשיג את גיזת הזהב , ולי במיוחד איך לשלוט במים." אמרתי לפרסי .
    כעסתי ממה שדוריין אמר לי, ונזכרתי איך אביו של דוריין נטש אותו ואבי שלי מת במטרה להגן עליי,שהגעתי לבית יתומים ואומצתי ואז הוצאתי מידיי אנרגיה אדירה ומאחוריי הופיע צל של איש-אריה ענקי ומוזר מאש מותכת שנעלם כשדוריין ניסה להרגיע אותי כשניסיתי לחנוק אותו באוויר "מה לעזאזל קורה לך?, בכל מקרה,אז תירגע אני אשאל את פרסי" ושאל את פרסי בדיוק מה שאני שאלתי. פרסי ראה שעיניי הפכו אדומות ויצאו לי ניבים קטנים, ואמר "אממ.. נראה לי שהחבר שלך יוכל לעזור לך,ג'סי נכון? ואני רוצה לדבר איתך בעצמי ג'סי". אני ופרסי נעלמנו,אבל אז הגענו לסוג של אחוזה במקום אחר או מימד אחר פרסי אמר לי בלחץ "אני יודע שאתה הבן של אפולו,ואני יודע שקרונוס חזר,אני גם יודע שאבא שלך חי. אתה בן אדם מדהים בהתחשב במה שקרה לך,אני מכיר את כל חייך:נולדת במימד אחר ואביך מת כדי להגן אליך מהאדס, שרצה את הכוח המדהים שלך. ואת השאר אתה יודע שלא נעים להיזכר. בכל מקרה, אני רציתי להראות לך שיטת אימון שעזרה לחצוי אחד שהיה חזק יותר מכולם ולעומתך עד כמה שזה נשמע הערצה,אבק. אתה צריך להבין שהכוחות שלך לא יפעלו רק מזעם. האם אתה מסכים שאתה והחבר שלך תעברו את האימון?". אמרתי לפרסי שכן והוא שיגר את דוריין אלינו,אני הסברתי לדוריין על האימונים והשתגרנו כולנו כולל פרסי, אל סנטרל פארק ושם ראינו שמתוך אגם בסביבה שמתרחב והופך לאוקיינוס, יוצא נחש ים ענקי. פרסי אמר לנו "זה המורה הראשון שלכם,בצווחה שלו הוא יכול לאכול נשמה של מישהו".

7. TBM
    "וואו , כאילו אנחנו צריכים להילחם בזה?" שאלתי את פרסי . "כן בדיוק , עכשיו תתפסו את החרב שלכם ותתחילו להילחם אבל לא להראות רגשות פחד." פרסי אמר, "אתה צוחק עלי , זה אחד הדברים הכי מפחידים שיש ואתה רוצה שאני לא אפחד." אמרתי וכעס ורצתי בעצבנות לכיוון הנחש עם חרב שלופה . "היי חכה לי." ג'סי אמר ורץ אחרי , אנחנו נלחמנו נגד הנחש הזה שלפתע הוא התחיל לצרוח , "זוז אחורה מהר , זכור מה שאמר פרסי." ג'סי אמר ושנינו קפצנו אחורה . לפתע ראיתי את הנחש הזה מתקדם לאברנו , "טוב , בוא נעשה את זה." אמרתי לג'סי ואז שנינו קפצנו על הנחש והרגנו אותו , "טוב מאוד." פרסי אמר ושיגר אותנו לאולימפוס . "זה האולימפוס , בית האלים." הוא אמר ואז העביר אותנו בדיוק למקום שבו ניצחנו את האריניות ושם ראינו הידרה וכלב שאול. "זה המבחן הבא שלכם." הוא אמר .

8. משתמש מנוסה
    "וואו , כאילו אנחנו צריכים להילחם בזה?" שאלתי את פרסי . "כן בדיוק , עכשיו תתפסו את החרב שלכם ותתחילו להילחם אבל לא להראות רגשות פחד." פרסי אמר, "אתה צוחק עלי , זה אחד הדברים הכי מפחידים שיש ואתה רוצה שאני לא אפחד." אמרתי וכעס ורצתי בעצבנות לכיוון הנחש עם חרב שלופה . "היי חכה לי." ג'סי אמר ורץ אחרי , אנחנו נלחמנו נגד הנחש הזה שלפתע הוא התחיל לצרוח , "זוז אחורה מהר , זכור מה שאמר פרסי." ג'סי אמר ושנינו קפצנו אחורה . לפתע ראיתי את הנחש הזה מתקדם לאברנו , "טוב , בוא נעשה את זה." אמרתי לג'סי ואז שנינו קפצנו על הנחש והרגנו אותו , "טוב מאוד." פרסי אמר ושיגר אותנו לאולימפוס . "זה האולימפוס , בית האלים." הוא אמר ואז העביר אותנו בדיוק למקום שבו ניצחנו את האריניות ושם ראינו הידרה וכלב שאול. "זה המבחן הבא שלכם." הוא אמר .
    *כל אחד מצטט את השני בשרשור
    ההידרה וכלב השאול תקפו אותנו ויצרו שבר בגודל חצי מהאולימפוס, שממנו כמעט נפלנו,דוריין נלחם עוד ועוד ולא הצליח לחסל אותם,בסופו של דבר הוא נפל לאדמה, כשראיתי את זה קיבלתי ציפורניים חדות באופן מוזר,כולי הייתי עטוף באש שנראתה כמו איש אריה,עיניי היו אדומות,נהייתי יותר שרירי ויצרתי חרב ענקית מאש(חרב "קטאנה" וזה לא קטנה) ושיספתי את כל כלבי השאול שיצאו יחד עם ההידרות והאריניות,דוריין חזר ופרסי אמר לו "זה היה המבחן השני. התמודדות עם מוות חבר צוות". ואז אנחנו נפלנו מהשמיים מהר מאוד....

9. TBM
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר ליאון צפה בהודעה
    *כל אחד מצטט את השני בשרשור
    ההידרה וכלב השאול תקפו אותנו ויצרו שבר בגודל חצי מהאולימפוס, שממנו כמעט נפלנו,דוריין נלחם עוד ועוד ולא הצליח לחסל אותם,בסופו של דבר הוא נפל לאדמה, כשראיתי את זה קיבלתי ציפורניים חדות באופן מוזר,כולי הייתי עטוף באש שנראתה כמו איש אריה,עיניי היו אדומות,נהייתי יותר שרירי ויצרתי חרב ענקית מאש(חרב "קטאנה" וזה לא קטנה) ושיספתי את כל כלבי השאול שיצאו יחד עם ההידרות והאריניות,דוריין חזר ופרסי אמר לו "זה היה המבחן השני. התמודדות עם מוות חבר צוות". ואז אנחנו נפלנו מהשמיים מהר מאוד....
    "וואו , מה קרה לג'סי?." אשאל בבהלה כשאראה אותו נלחם מול ההידרות , האריניות וכלבי השאול . "גם אני לא מבין מה קורה לו , אולי הוא קיבל איזה כוח שינוי צורה כמו אחד מבני דודיי." פרסי אמר , לפתע אני ופרסי הרגשנו כאב בטן . "אוקיי דוריין רציתי שאלמד אותך איך לשלוט במים , אז אני אלמד אותך , זה פשוט מאוד פשוט תתרכז ואז תזיז את המים עם ידך." פרסי אמר לי , ניסית לעשות זאת ואז פגעתי בהידרות , האריניות וכלבי השאול והעפתי אותם אחורה , ג'סי ההמום הסתובב ואז כשראה אותי חזר לעצמו . "דוריין , איזה מזל שאתה בסדר." ג'סי אמר ואז המשכנו להילחם .

10. משתמש מנוסה
    "וואו , מה קרה לג'סי?." אשאל בבהלה כשאראה אותו נלחם מול ההידרות , האריניות וכלבי השאול . "גם אני לא מבין מה קורה לו , אולי הוא קיבל איזה כוח שינוי צורה כמו אחד מבני דודיי." פרסי אמר , לפתע אני ופרסי הרגשנו כאב בטן . "אוקיי דוריין רציתי שאלמד אותך איך לשלוט במים , אז אני אלמד אותך , זה פשוט מאוד פשוט תתרכז ואז תזיז את המים עם ידך." פרסי אמר לי , ניסית לעשות זאת ואז פגעתי בהידרות , האריניות וכלבי השאול והעפתי אותם אחורה , ג'סי ההמום הסתובב ואז כשראה אותי חזר לעצמו . "דוריין , איזה מזל שאתה בסדר." ג'סי אמר ואז המשכנו להילחם .
    *זה קצר כי כתבתי תגובה והיא נמחקה אז אני כותב רק את הפואנטה ומה עם התחלה במ"ת שלך?
    כעבור כמה דקות כל ההידרות,האריניות וכלבי השאול היו משותקים ואני חזרתי למראה נורמלי. פרסי אמר לדוריין ולי "אפולו ופוסידון הם האלים החזקים ביותר והם חלק מקבוצה שנקראת העשירייה המלכותית. ג'סי הוא בעצם היחיד עם כוח כזה שמנצח אפילו אלים,אבל לא יכול לשלוט בו בדיוק כמו אפולו, אבל פוסידון הוא בשליטה מלאה ולכן דוריין יהיה שומר הראש שלך וילמד אותך לשלוט בכוח שלך,כשאתה תעזור לו להוסיף לעצמו כוח. זה בסדר מצדכם?".

11. TBM
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר ליאון צפה בהודעה
    *זה קצר כי כתבתי תגובה והיא נמחקה אז אני כותב רק את הפואנטה ומה עם התחלה במ"ת שלך?
    כעבור כמה דקות כל ההידרות,האריניות וכלבי השאול היו משותקים ואני חזרתי למראה נורמלי. פרסי אמר לדוריין ולי "אפולו ופוסידון הם האלים החזקים ביותר והם חלק מקבוצה שנקראת העשירייה המלכותית. ג'סי הוא בעצם היחיד עם כוח כזה שמנצח אפילו אלים,אבל לא יכול לשלוט בו בדיוק כמו אפולו, אבל פוסידון הוא בשליטה מלאה ולכן דוריין יהיה שומר הראש שלך וילמד אותך לשלוט בכוח שלך,כשאתה תעזור לו להוסיף לעצמו כוח. זה בסדר מצדכם?".
    +עם עד שאני אחזור שזה יהיה בצהריים או בערב אף אחד לא ירשם אני ארשום את ההתחלה שלכם+
    "בשליטה מלאה על מה." שאלתי בחוסר הבנה. "אני אסביר לך דוריין , כל 600 שנה מקבל ילד אחד של כל אל כוח חזק במיוחד שקשור לאל , אצלך דוריין זה שאתה יכול לגרום למים להפוך לקרח לבחירתך, אצל ג'סי זה הכוח המיוחד של אפולו אבל ג'סי לא יכול לשלוט בזה." פרסי אמר , "אוקיי." אמרתי ולפתע משהו גדול התקרב אלינו , "אבא , אפולו , מה אתם עושים כן." פרסי שאל את האנשים , "אתה רוצה לומר לי שאלה פוסידון ואפולו?" ג'סי שאל , "כן בדיוק , ואנחנו באנו כדי לעזור לכל אחד ממכם לשלוט על הכוח שלו , או יותר נכון לעזור לג'סי לשלוט על הכוח שלו." פוסידון אמר .

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •