Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6
  1. משתמש מנוסה
    שם: ליאם
    שלום לכל חברי הפורום.
    אחרי תקופה ארוכה של חוסר פעילות,פרויקטים צדדים וכמובן,שיעורי בית(שעד היום אני לא ממש מצליח לשלב אותם בסדר היום שלי),חזרתי!סוף סוף קיבלתי השראה בחזרה,וכעת,עם אנרגיות חדשות,אני פותח סיפור חדש!

הפעם,אני מתכוון באמת להשקיע.אני ינסה לפרסם פרקים ארוכים,לנסות להשקיע יותר בתיאורים ובאקשן,ותזכרו שאם אתם רואים שאני מתחיל לחזור להיות לא פעיל,פשוט תכתבו לי את זה.ואגב,גם אם אני יגיע לנקודה שבה אני יתחיל להתעייף מכתיבת הפרקים,תזכרו שזה לא אומר שאני ימנע מכם את העלילה עצמה-זה אומר שאם זה באמת יקרה לי,אז אני פשוט יפרסם מעין נושא סיכום שבו יכתבו הדברים החשובים שקו בעלילה,כך שגם אם זה יקרה עדיין אתם תוכלו לדעת לפחות מה העלילה הייתה אמורה להיות.
    אז בקיצור,הנה קצת מידע על הסיפור:
    הסיפור מספר על ילד בכיתה ו' שמגלה שאבא שלו הוא בעצם סוכן מוסד,והאבא אז נותן לילד משימה: לגלות מה מסתתר מאחורי בית ספרו,שכן המוסד חושד שקבוצה של מרגלים זרים מסתתרים בבית הספר.
    הסיפור די מספר עליי,וכמובן שבסיפור הזה יהיו קטעים שמבוססים על דברים שקרו לי באמת.בסיפור אני גם ישלב שירים,כדי לתת עוד יותר הרגשה שהסיפור מבוסס על דברים שקורים לי.וכמובן,בסיפור הזה יהיה דבר שאף סיפור שלי לא יכול להתקיים בלעדיו-פנטזיה!הסיפור הזה גם יראה איך התבגרתי מאז הסיפור האחרון שכתבתי,ואתם תראו זאת בדרך הכתיבה שלי.
    לסיפור יקראו ''הדיקטטור הגדול'',ומי שרוצה לדעת למה קוראים לסיפור ''הדיקטטור הגדול'',רק שידע שרק בסוף זה יתברר.
    אגב,בנוגע לשמות של הדמויות,חלק מהדמויות פה מבוססות על דמויות מהחיים האמיתיים שלי,ולכן אני ישתמש בשמות בדויים בשביל הדמויות של החברים שלי.
    -------------------------------
    מדריך פרקים:
    Spoiler ספוילר

מדריך דמויות:
    Spoiler ספוילר

פרק ראשון-איך הכול התחיל(א'):

וואו,אני לא מאמין.בעוד עשר דקות מסיבת הסיום!אני לא מאמין שאחרי כל מה שקרה לי סוף סוף הגעתי ל...
    או,סליחה,לא הצגתי את עצמי!קודם כל שלום לכל קוראי ''יומנו של סוכן''(לא הזה שקשור לפוקימון,היומן הזה!).אני מבין שאתם לא ממש מבינים על מה אני מדבר,נכון?בקיצור,השם שלי הוא ליאם אליאס.אני בן 12 והתחביבים שלי הם להיות עם החברים שלי ולעשות כל מיני דברים במחשב.בטח אתם מצפים שעכשיו אני יאמר משהו לגבי זה שאני עכשיו מסיים את כיתה ו',אבל למעשה היומן הזה יספר על כל השנה,לא רק על מה שקורה לי ברגע זה.בקיצור,בוא נאמר שהשנה הזאת הייתה שנה די בלתי רגילה,אבל כדי שתבינו מה קרה בשנה הזאת,אני יצטרך לחזור להתחלה.לנקודה....שבה הכול התחיל...

--9.7.1999,בית חולים איכילוב--

''או,איזה תינוק חמוד!'' אמרה אימא שלי.
    ''תגיד שלום להורים שלך,ליאם!'' אמרו ההורים שלי,וחיבקו אותי באהבה גדו...

או,סליחה!חזרתי יותר מדי אחורה!אז בקיצור,כך באמת הכול התחיל...

--31.8.2010,הבית של ליאם—

''וואו,אני ממש מותש מהיום הארוך הזה'' אמרתי,ונכנסתי למיטה,זה היה היום האחרון של החופש הגדול,ובאותו יום הייתי בפארק מים עם המשפחה שלי.מאוד התרגשתי,כי יום למחרת אני מתחיל את השנה אחרונה שלי בביה''ס היסודי.לאחר כמה דקות נרדמתי.
    בלילה חלמתי חלום די מוזר.בחלום הזה ראיתי שתי פטישים של יום העצמאות שעליהם כתוב ''פוליטיקה ישראלית'' מתחילים להרוס בתים,בזמן שחלק מהאנשים צועקים ''ליאם לשלטון!זה הפתרון!,בעוד שהחלק השני של האנשים צעק ''ליאם לפח!ממנו נשכח!'',ואיש אחד שחצי ממנו לבן וחצי ממנו שחור אמר ''כנראה שאתה הדיקטטור הגדול...האומנם?!''

פתאום התעוררתי.שטפתי פנים,אכלתי קורנפלקס ויצאתי לחכות להסעה שלי.עליתי עליה,ודי התרגשתי לראות את החברים שלי שוב(למרות שטכנית ראיתי אותם בחופשה בזמן שהיינו בקייטנה ביחד).התחלנו לספר חוויות,וכל אחד סיפר מה הוא עשה בחופש.

--10.9.2011,חוף הים בקריית ים--

שחיתי לי בים.באותה תקופה הייתי די מעריץ של פוקימון,וכשחיתי לי בים התחלתי לחשוב על סוג של עלילה שהמצאתי לפרק האחרון של הסדרה.בינתיים החלו להיווצר גלים יותר ויותר חזקים.אבא שלי קרא לי לבוא לחוף,ואמרתי לו שאני בא.התחלתי לשחות לעבר החוף,אבל הגלים סחפו אותי.התחלתי להיחנק.מי מלח נכנסו לי לאף,ובקושי יכולתי לנשום.פתאום,ראיתי מעין יצור מוזר שנראה כמו אדם שלבוש בסוג של שריון כחול המשווה לו מראה של כריש.''בוא אליי,אני יציל אותך!'' אמר האיש.בדרך כלל אני לא מקשיב לאנשים כאלה(תסכימו איתי שאיש בשריון כחול שאומר לכם שהוא יכול להציל אתכם זה דבר שנראה די חשוד),אבל בגלל שזה היה הסיכוי היחיד שלי להינצל,התחלתי בכל זאת לשחות אליו.''על החיים ועל המוות...'' מלמלתי לעצמי תוך כדי שאני נחנק.לאט לאט התקדמתי אליו,שפתאום קרה משהו מוזר:ברגע שנגעתי באיש,סוג של חגורה הופיעה על מותניי.בתוך החגורה היו 3 מדליות כחולות.על אחת מהן היה ציור של ליוויתן,על אחת מהן היה ציור של צלופח ועל אחת מהן היה ציור של תמנון.המדליות החלו לזהור,שפתאום השריון שלבש האיש המוזר הופיע על הגוף שלי.
    ''שחה לחוף,שחה'' אמר האיש המוזר,שכעת נראה כרוח בצבעים אדום,צהוב וירוק.
    התחלתי לשחות לחוף.הגלים אומנם הקשו עליי,אך בסוף הצלחתי להתנגד להם ולהגיע לחוף,כאשר בזמן שאני שוחה אני שר לי שיר שדי הרגיע אותי:
    צאו מהקופסה/ליאם אליאס

איש אחד נכנס לתוך קופסה,
    איש שני יוצא מתוך ביצה,
    איש אחר איבד דרכו בתוך שממה,
    ששם חפרפרות בוקעות מתוך האדמה!
    איש אחד עלה על איזה עץ,
    ועוד חפרפר מתוך האדמה פורץ,
    איש אחד על איזה הר מטפס,
    ומרוב מידע הראש שלי מתפוצץ!

אז אני אומר לכם-צאו מהקופסה,
    שלא תתקעו בדרך-ללא מוצא!
    כן,אני אומר לכם-אל תיפלו בפח,
    אז תחשבו קצת,ותנסו קצת,ותתרכזו קצת......
    בשביל ששום דבר-מימכם לא יילקח!

איש אחד נהיה משועמם,
    אז הוא החליט לכתוב סיפור ככה סתם,
    איש אחר טייל בכל העולם,
    אך באמצע המסע הוא פשוט נעלם!
    איש אחד ניסה להיות צייר,
    איש אחר ניסה להיות זמר,
    אך כאשר אין לך מה לומר,
    אתה לא יכול לעשות שום דבר!

שלא תתקעו בדרך-ללא מוצא!
    אז תחשבו קצת,ותנסו קצת,ותתרכזו קצת......

(סולו גיטרה)
    איש אחד נכנס-לתוך קופסה!
    (מנגינה קצרה)
    איש שני יוצא-מתוך ביצה!
    מתוך ביצה!
    מתוך ביצה!
    אז אני אתן עצה!
    שלא תתקעו בדרך-ללא מוצא!
    אז תחשבו קצת,ותנסו קצת,ותחפשו קצת,ותחקרו קצת ותגלו קצת,ותתרכזו קצת......
    מימכם לא יילקח!
    מימכם לא יילקח!
    אז תיפלו בפח.....

כשהגעתי לחוף,לחצתי על החגורה והחליפה נעלמה.למזלי אף אחד לא ראה אותי בשריון המוזר הזה.אף אחד...חוץ מאבא שלי.
    ''ליאם!מה קרה?'' שאל אבא שלי בבהלה.
    תקשיב...כשקראת לי הגלים התחילו לסחוף אותי.ניסיתי לבוא אליך,אבל התחלתי להיחנק,שפתאום איזה איש בא אליי והציל אותי'' אמרתי לאבא,תוך השמטה של מה שקרה לי כשהשריון המוזר הופיע על הגוף שלי ובזכותו הצלחתי לנשום מתחת למים ולחזור לחוף בעצמי.
    ''ליאם,אל תנסה להשמיט פרטים.אני יודע מה קרה עם שלושת המדליות.אני ידבר איתך על זה אחר כך'' אמר אבא שלי.
    ''נסענו חזרה הביתה.במהלך כל הנסיעה חשבתי על מה שקרה בחוף.מי היה האיש הזה?ואיך אבא ידע מה קרה?והאם אני עדיין יכול להשתמש במדליות?

--13.9.2011,פיצה מאנצ'—

''אבא,עכשיו זאת ההזדמנות.אתה יכול לספר לי בדיוק מה קרה בים?'' שאלתי את אבא שלי.
    ''ליאם,זה לא המקום המתאים.עדיף שאני ידבר איתך על זה בפרטיות'' אמר אבא שלי.
    ''הפיצה שלכם מוכנה'' אמר המלצר.
    ''תודה'' אמרתי למלצר.
    התחלתי לאכול,שלפתע ראיתי שוב פעם משהו מוזר.הפיצה התחילה להסתדר בצורה שנראית כמו האיש שהציל אותו.הגבינה הפכה לידיים,הזיתים לרגליים והרוטב לראש.פתאום,הפיצה החלה לזהור.הפיצה הזוהרת ירתה פתאום קרן סגולה אל עבר המלצר.המלצר פתאום התחיל לשנות צורה.כעת הוא נראה כמו חרק ענקי.פתאום,הפיצה הזוהרת התחילה גם לשנות צורה,כאשר הפעם היא נראית כמו סוג של איש בשריון ירוק שנראה כמו סוג של חגב.
    ''בוא,אני אתן לך את הכוח!'' אמר ''איש החגב''.
    נגעתי באיש שוב,כשפתאום דברים החלו לרוץ לי במוח.החגורה לפתע הופיעה שוב על מותניי,אך הפעם לא היו בתוכה מדליות,והמדליות היו ביד שלי.עם זאת,''איש החגב'' הסביר לי(דרך טלפתיה)מה לעשות.שמתי את שלושת המדליות בחגורה,צעקתי ''רוכב אינסופי,צורת חרק!'' והשריון הירוק החל להופיע על גופי.התחלתי להילחם במפלצת,שפתאום שמעתי קול.
    ''ליאם?!'' צעקו שלושה חברים שלי,שבאו למאנצ' לאחר שלארבעתנו היה חוג במתנ''ס ליד.

אז...מה אתם חושבים?אני מקווה שרק דברים טובים.רק שתדעו לכם שדי השקעתי בפרק הזה,ואני מקווה שכך אתם מרגישים.שאלות,הארות,הערות וכו' יתקבלו בשמחה.

ועכשיו,קצת טריוויה על הפרק:

1.אם כמה דברים בלבלו אתכם,שימו לב שככה זה תמיד אצלי בפרק הראשון.הדברים הלא-מובנים יפתרו בפרק הבא.
    2.השימו המופרז בסוגריים ובמילה ''פתאום'' הוא מכוון.
    3.הרעיון של ''הרוכב האינסופי'' מגיע מסדרה יפנית כלשהי בעלת בערך אותו שם.
    4.הסיפור הזה מתרחש בעולם האמיתי,וגם הפנטזיה שבו די מתקשרת למדע בדיוני.
    5.בנוגע לקטע עם ההסעה ולזה שבכיתה יש רק 7 ילדים,דבר זה נובע מסיבות אישיות.
    6.''נינג'מן'',הסיפור השני שאני מתכנן,יוזכר בסיפור הזה כסדרת טלוויזיה שאני צופה בה.
    7.כל פרק כנראה יכלול שיר(אם בפרק הזה השיר נראה קצת תקוע סתם ללא סיבה,תזכרו שזה יומן ובעיקרון אני אמור לעשות בו מה שאני רוצה).
    8.שימו לב שחלק מהדברים שאני יספר פה על עצמי הם אמיתיים.

אז בקיצור,תגיבו

2. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    אהבתי את הפרק!, סיפור נחמד ומקווה שמקורי כי זה נשמע מקורי.
    לא התבלבלתי הרבה ובקיצור מחכה לפרק הבא.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

3. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    סיפור מדההים ומקורי וככה גם הרעיון,תמשיך כך! אני אשמח אם תגיב גם בסיפור המקורי שלי(סטיל ליייף)
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

4. משתמש מנוסה
    תודה על התגובות.
    שימו לב,ערכתי את מדריך הדמויות עם פרטים מלאים על ליאם.
    עוד תגובות,מישהו?
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:
    מייל:Liami2525@gmail.com
    סקייפ:Liami25(ליאם אליאס)

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאסטר ליאון צפה בהודעה
    סיפור מדההים ומקורי וככה גם הרעיון,תמשיך כך! אני אשמח אם תגיב גם בסיפור המקורי שלי(סטיל ליייף)
    אתה מוכן שלא לפרסם את הסיפור שלך פה? זה אסור להזכירך.

בכל אופן, הרעיון מקורי ונחמד והעלילה מתקדמת יפה. הייתי ממליץ לך להאט קצב, דברים מתפתחים מהר מדי. קח זאת לתשומת לבך. גם תיאורים חסרים לי.

6. משתמש מנוסה
    תודה על התגובה,אדם.
    ורגע,למה את מתכוון שאתה אומר שהעלילה מפתחת מהר מדי?לא ממש הבנתי.
    ובנוגע לתיאורים,הם יופיעו שצריך אותם.
    פרשתי כנראה סופית,אם אתם תראו אותי פה אז זה רק כי אני עורך כמה דברים אצלי ועושה כמה דברים במשתמש.נא ליצור איתי קשר רק בהודעות פרטיות,או בסקייפ למי שיכול

הפורום מאוד השתפר מאז שביקרתי פה לאחרונה,ואני די שמח מכך,אבל עדיין לא נראה לי שאני אחזור לפה בעתיד הקרוב.

ליצירת קשר:
    מייל:Liami2525@gmail.com
    סקייפ:Liami25(ליאם אליאס)

ביי לכל מי שהכרתי פה,אם יש לכם שאלות אז נא לשלוח לי ה''פ בלבד,אני אכנס למשתמש פעם ביום במשך השבוע כדי לראות עם שלחו לי הודעות.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •