Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10
  1. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    טופס:

שם משתמש:Tobi...
    שם בשרשור:נארו האריוקה(מת על השם הזה)
    אומה וסוג כשפות:טל,אני מצטער אבל:אש.
    רקע:י"ב
    מגילות כשפות:חמש(מותר עד חמש)
    בקשות:תירשמי ואני מתחיל(אני אוסיף אולי בהמשך סעיפים אבל בינתיים טופס קצר שתמלאי מהר)
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    שם משתמש:ttrrtte
    שם בשרשור: סאקורה הינאטה
    אומה וסוג כשפות:מים!
    תיאור: שיער חום עד אמצע הגב אסוף בתסרוקת כמו של קאטרה.
    עיינים כחולות, לובשת שמלה של שבט המים
    אופי:י''ב
    בקשות:תירשמי ואני מתחיל(אני אוסיף אולי בהמשך סעיפים אבל בינתיים טופס קצר שתמלאי מהר)
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    שם משתמש:ttrrtte
    שם בשרשור: סאקורה הינאטה
    אומה וסוג כשפות:מים!
    אז אני מתחיל:
    זה היה יום רגיל כמו כל יום. הייתי בשוק שבעיר הרפובליקה וראיתי כשפי מתכת עוצרים בחורה משבט המים(תוכלי להוסיף תיאור ואופי ואני אוסיף אחר כך?). בדרך כלל אני שונא כשפי מים,הפעם זה היה שונה,כל כך שונה שהחלטתי... להיכנס לכלא כדי לדעת למה עצרו אותה.היא התחילה לאמר לי "אני הצלתי כמה מוכרים מכנופיית פשע של ארבעת היסודות ואז עצרו אותי." בלילה כדי שהיא לא תראה אותי הנחתי יד והמסתי את הסורגים,אני וסאקורה ברחנו וראינו פתאום זוג עיניים בחושך.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

4. student of Gakuen Alice
    אתה מתקדם מהר מידי ואיך אתה יודע מה שמי?p: והוספתי
    שנינו רצנו ככל יכולתינו עד שהגענו לפארק, שם נשכבנו על הדשא מתנשמים '' מי אתה? למה הצלת אותי?w' שאלתי את כשף האש שלצידי, שנאתי כשפי אש, הם היו רעים, תמיד הציקו לאנשים ללא סיבה ולבסוף, כשפי המים, האדמה והאוויר הם אלו שסבלו את התוצאות
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    אתה מתקדם מהר מידי ואיך אתה יודע מה שמי?p: והוספתי
    שנינו רצנו ככל יכולתינו עד שהגענו לפארק, שם נשכבנו על הדשא מתנשמים '' מי אתה? למה הצלת אותי?w' שאלתי את כשף האש שלצידי, שנאתי כשפי אש, הם היו רעים, תמיד הציקו לאנשים ללא סיבה ולבסוף, כשפי המים, האדמה והאוויר הם אלו שסבלו את התוצאות
    פתאום הרגשתי כעס ואמרתי "קוראים לי נארו הארוקה ואני יורש העצר של קיסר האש שהביא את השלום,צוקו.הצלתי אותך כי טוב,אני לא יודע אבל זה לא בגלל שאני שונא אותך" באופן מפתיע היא הבינה את המסר לפי עיניי ולא היה זמן לסצנה רומנטית,בגלל שנשמע קול משוגע אומר "אוואטר ואוואטר הלכו אל עץ,פתאום נפלו מהעץ ואחד התפוצץ,השני כל כך כעס וזהר ואופסי דופסי התפוצץ!!!" ראיתי שמתוך החשכה יצא איש מתולתל בבגדי נינג'ה מוזרים שלובש מסכה.אמרתי לסאקורה "זה כבר אויב שלי,הוא מנסה לשאוב כשפות כדי ליצור אנרגיה טהורה.טוב,תשמעי עד כמה שאנחנו אמורים להיות אויבים ואני מקווה שאנחנו לא אויבים,אני לא אמור להיות אויב שלך כי אני יודע כשפות מים,טוב ליצור מים כדי להפוך אש למוצק זה לא יותר מדי אבל...". סאקורה לא האמינה לי והאיש התקרב עוד ועוד....

6. student of Gakuen Alice
    די בלי כשפות מים בשבילך ם: אתה רק אש ואני רק מים בו לא נגזים P:
    _______________-
    ''טוב...אדון כשפות אש מה דעתך על זה?'' אמרתי בקול מתגאה ושילחתי זרם מים גדול אל עבר הנינג'ה, המים התעצבו ככדור סביב הנינג'ה וקפאו, הנינג'ה היה לחוד
    ''טוב..אה...'' התחיל לומר הנער ''איך קוראים לך בכלל?'' שאלתי ''נארו'' הוא השיב.
    שיחינו נקטעה עקב קול פיצוץ, הנינג'ה השתחרר ''ומה דעתך על זה?'' אמר נארו בקול משתחצן ושילך להבה גדולה אל עבר הנינג'ה שכשל לאחור בצווחת כאב, גילגלתי עיינים ואמרתי ''בוא נלך כבר שוויצר'' ושנינו הלכנו משם במהירות

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    די בלי כשפות מים בשבילך ם: אתה רק אש ואני רק מים בו לא נגזים P:
    _______________-
    ''טוב...אדון כשפות אש מה דעתך על זה?'' אמרתי בקול מתגאה ושילחתי זרם מים גדול אל עבר הנינג'ה, המים התעצבו ככדור סביב הנינג'ה וקפאו, הנינג'ה היה לחוד
    ''טוב..אה...'' התחיל לומר הנער ''איך קוראים לך בכלל?'' שאלתי ''נארו'' הוא השיב.
    שיחינו נקטעה עקב קול פיצוץ, הנינג'ה השתחרר ''ומה דעתך על זה?'' אמר נארו בקול משתחצן ושילך להבה גדולה אל עבר הנינג'ה שכשל לאחור בצווחת כאב, גילגלתי עיינים ואמרתי ''בוא נלך כבר שוויצר'' ושנינו הלכנו משם במהירות
    *אם לא הבנת,כרגע זה סתם שקר...
    הלכנו לכיוון אותה עיר בה נעצרנו(Pאה,זיכרונות...) ורארינו את כשפי המתכת עוצרים כמה מוכרים ומחשמלים אותם,סאקורה באה לעצור אותם והתחילה לשלח בהם זרם מים שחישמל אותם וצלה אוךתם כמו טוסט. מיד אחרי זה אמרתי "אצה ממי שגדל כאן,אל תכשםי על כשפי מתכת!!!! הם נקמניים ויש להם טוב,את רוצה לדעת!!?!!!!!!?1?1?1?1?!?!?!!?". מיד ראינו את כשפי המתכת הצלויים מוציאים כבלים ולוחות מתכת יחד עם מתכת מטאור שעטפה אותם ויצרה מהם עכביש מתכת ענק שנראה יותר כמו שילוב בין עקרב לעכביש לאריה לזבוב ליתוש שירה עלינו אש,כמובן שחסמתי אותה,אבל זה לא הספיק לו כי הוא השתמש בכל סוגי הכשפות וכמעט מחץ אותנו.

8. student of Gakuen Alice
    ''אז אתה רוצה לתת לחפי משפע להיפגע?'' אמרתי בקול מופתע.
    ''בוא ותפגין קצת את כשפות המים שלך'' אמרתי בשחצנות
    עצמתי עיינים והתרכזתי, יצרתי סביבינו מגן מים שחסם את כל ההתקפות, אבל זה כאב, אני אולי לא נפגעתי אבת הרגשתי את עוצמת המכות, זה עבר מהר, עשר דקות היינו שם, החזקתי את המגן והרגשתי את הלהבות, האבנים מכים בי אחד אחד
    ואז..התמוטטתי
    קמתי לקול מוזר ''היא מתעוררת...תתכוננו'' ופקחתי עיינים

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    ''אז אתה רוצה לתת לחפי משפע להיפגע?'' אמרתי בקול מופתע.
    ''בוא ותפגין קצת את כשפות המים שלך'' אמרתי בשחצנות
    עצמתי עיינים והתרכזתי, יצרתי סביבינו מגן מים שחסם את כל ההתקפות, אבל זה כאב, אני אולי לא נפגעתי אבת הרגשתי את עוצמת המכות, זה עבר מהר, עשר דקות היינו שם, החזקתי את המגן והרגשתי את הלהבות, האבנים מכים בי אחד אחד
    ואז..התמוטטתי
    קמתי לקול מוזר ''היא מתעוררת...תתכוננו'' ופקחתי עיינים
    היום 11:53 Am
    אמרתי לסאקורה כשהתעוררה"לא,פשוט אל תפגעי בכשפי המתכת בדלת הקדמים והמפוארת אלא תפגעי בדלת הארד המכוערת וזה יכאב עוד יותר. במילים אחרות תפגעי בנקודת התורפה שלהם,העקב והראש או שתתקפי מאחורה. והעברתי מים לכוס סאקורה חשבה שהיא עדיין רדומה ושאלה מה קרה אז עניתי לה "כשפי המתכת נפגעו מהלהבות שלי והצלחתי ליצור מים כדי להחליש את המתכת ומשם הם התפרקקו לאנשים רגילים בלי שריון. הבאתי אותך לבית שבו הייתי לפני סוד קטן שלי." וסאקורה ראתה פתאום שהיא באסם מוזר עם המון ילדים וילדות קטנים ואמרתי "כן,הם אחים שלי. והאמת היא שמי שגרם לי לדעת כמה דברים בכשפות הוא האחים שלי.".

10. student of Gakuen Alice
    כשפות מים? אמרנו אבל שלא;;
    ''סבא רבא שלי בנה את המקום הזה, הוא מיועד לכשפי אש בלבד, הוא די מקודש אבל..נו טוב''
    התייצבתי, ''אני לא מוכנה להיות בשום מקום שמקודש לאומת האש!'' אמרתי, יצרתי בעזרת מים מהנחל הקרוב גלשן קטן וגלשתי משם מיד

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •