Pokemon GO
עמוד 99 מתוך 99 ראשוןראשון ... 4989979899
מציג תוצאות 1,471 עד 1,478 מתוך 1478
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אדם~
    נינקדה מנסה לחמוק, אבל משב של רוח, לוכד אותו ומסחרר אותו במעלה העמוד האוויר הקפוא, ונינקדה מוטח אחורנית, על אחד מהקירות. נינקדה נמצא קשה, אבל הוא מנסה שוב, וקופץ מעבר לסופה הכבדה, המתחילה לדעוך ומשסף את בטנה של איגליבאף, עם טלפו הזוהר באור שחור- סגלגל. איגליבאף, שאינה הייתה מוכנה למהלומה, נהדפת אחורה, ונינקדה מנצל את ההזדמנות וקופץ עליה ונושך אותה בעורפה, ומתחיל למצוץ ממנה אנרגיה, אבל אז הוא מתנתק ממנה, באמצע היניקה, והוא מסתכל עליה, ובעיניו שתי לבבות גדולים ואדומים, נראה שהוא הושפע מהיכולת של איגליבאף 'טבע מתוק' והוא התאהב בה.
    "נהדר איגליבאף!" קורא דני בהתלהבות "עכשיו חסלי אותו עם פעימת מים!"

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    פלינט~
    אתה רץ במהירות לעברו של מונפרו, הוא משפשף את ראשו בכאב, אבל מחייך אליך במבוכה. מונפרו, מסרב להתאמן על האגרפים שלו, והוא מנסה שוב, אבל הפעם הוא בולם מעט את ידיו את ההתרסקות הקשה. בינתיים, טיילו, נוסק את כנפיו במהירות, ומנסה שוב, והוא מצליח להפיל ענף במהירות, עזרת מקורו אבל המתקפה לא שלמה לחלוטין, אבל בהחלט לכיוון הנכון.
    מהצד האחר, בולבזאור מנסה שוב, אבל שום דבר לא מצליח לה, והיא מסתכלת עליך, ומשמיטה את פניה בעצב, וחוזרת לקרב של פינסר וסנובול, אשר קורה במהירות וברצינות מריבית.
    "אין ספק שעם צוות כזה, לנצח את אלכסיס, יהיה קלי קלות! פינסר בהחלט מוכיח את עצמו בכבוד" אומרת תמי בחיוך, ומתכופפת לעברו של אזוריל, ומדגדגת אותו בבטנו.
    "כן,אני בטוח! פינסיר מאוד חזק אני מרוצה ממנו!" אומר לתמי בחיוך.
    "אני מניח שבלבזור תלמד עלי טער לבד" אוסיף.
    "מונפרנו כל הכבוד על הנחישות! תמשיך להתאמן! מקסימום נתאמן על זה גם אחרי קרב המכון!" אומר לו, "טיילו מצוין! תמשיך קדימה!" אומר לו בחיוך.
    "איזה מתקפה לדעתך כדאי ללמד את סנובול?" אשאל את תמי ואחכה עשר דקות,אביט בכולם מתאמנים,אחרי עשר הדקות אכריז שהם יכולים לסיים עם האימונים

3. the bitch is back
    ניל~
    "אוי שכחתי מזה!" אומר מורגן מבולבל ומתחיל לצחוק "אני אלך לשם עכשיו!" הוא אומר במהירות ומסתובב ומתחיל לרוץ לכיוון המכון. "אין טעם שתבואו איתי!" הוא קורא מרחוק ומנופף בידיו, ומשאיר אותך ואת ג'וליה לבדכם בעיר.
    "אז מה בא לך לעשות?" שואלת אותך ג'וליה בחיוך ומשלבת את ידיה מאחוריה גבה.

אוסטין~
    גרובייל מנער את ראשו ומתחיל לחבוט בקיר שוב ושוב, מנסה בחבטות וחיתוכי זעם, אבל לא נראה שזה מזיז יותר מידי לקיר. אתה מרים את מבטך ורואה את דני ומיים ג'וניור, עומדים ומחייכים למראה ככל אחד מהם משלב את ידיו.
    "זה קצת מראה עצוב, מיים ג'וניור בוא נסיים את זה השתמש בלבול!" קורא דני בקול רגוע ובטוח. מיים ג'וניור מהנהן , והוא מתחיל לזהור בורוד, והוא שולח את האנרגיה העל חושית שלו, בצורת חץ ארוך וורוד.
    שניות לפני שהחץ משפד את גרובייל, הוא מנער את ראשו בזעם, ואנרגיה ירוקה מתחילה להקיף אותו, והחץ נהדף ממנו.
    "מה לכל הרוחות?" קוראים אתה ודני ביחד. אתה מסתכל בפליאה בגרובייל שהגן על עצמו מהמתקפה, מסתכל בזעם טהור על דני ועל מיים ג'וניור, והוא מתעלם ממך לחלוטין והוא חובט בכוח מריבי בקיר השקוף, כשלפתע אור צהוב זוהר באזור שהוא מכה בו. בזעם מוחלט, הוא ממשיך להכות בקיר, בעוד דני מסתכל המום עליו.
    "מיים ג'וניור אל תתן לו השתמש בקרן טעינה!" קורא במהירות אחרי שיתוק קל. מיים ג'וניור מרים את ידיו, ומצליב אותם בצורך איקס ואז מפיו יוצאת קרן צהובה וחשמלית, שמשתגרת ישירות לעברו של גרובייל, אשר ממשיך להכות בקיר.
    לפתע אור בוהק מסביב האיזור שבו גרובייל נמצא, ואז פיצוץ חד כאשר הקרן פוגעת באיזור של גרובייל.
    עשן סמיך מכסה על המקום, ואינך רואה דבר. אחרי מספר שניות- אתה רואה את גרובייל קופץ על מיים ג'וניור וכשעליו זוהרים בצבע ירוק חולני והוא משסף בעצמה את בטנו של מיים ג'וניור, שעף אחורה בכאב.

אדם~
    נינקדה מסתכל עליך באושר ומהנהן בראשו, וקופץ על איגליבאף, כששתי טלפיו זוהרים בשחור סגול והוא נופל עליה מקדימה ומחבק אותם בחוזקה, ופוגע בה תוך כדי עם החיתוך לילה שלו, אשר פוצע את גבה.
    לפתע, איגליבאף מוציאה יללת כאב, ותוך שנייה נינקדה משחרר אותה ומתחיל לנשק את רגליה, כאילו מתנצל- ואז מסתכל עליך בזעם בפרצוף 'גרמת לי לפגוע באהובתי' איגליבאף הפצועה, מחטיפה סתירה לפרצופו של נינקדה ומעיפה אותו לאחור. נינקדה מסתכל עליה עצוב, אבל ממשיך לרוץ אחריה- במטרה לפצות אותה.
    "איגליבאף קדימה חסלי אותו! הפעם השתמשי בפעימת מים!" אומר דני, ונראה מעט משועשע למראה המביך של נינקדה.

פלינט~
    הפוקימונים שלך ממשיכים להתאמן בנחישות, בזמן שאתה מתיישב ליד תמי, אשר עדיין משחקת עם אזוריל שלך. "אממ טוב הכוח הפיזי של סנובול מאוד חזק.." אומרת תמי ומדגדגת את בטנו של אזוריל "אולי מתקפה מסוג לוחם? סוג של אגרוף או משהו" היא אומרת ואז פולטת צחקוק קל כשאזוריל נופל אחורה מהכדור של זנבו.
    אחרי עשר דקות של אימונים מפרכים- הפוקימונים שלך ניגשים אליך עייפים ומעט מותשים מכל האימונים הקשים.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

4. משתמש מנוסה
    [b]
    פלינט~
    הפוקימונים שלך ממשיכים להתאמן בנחישות, בזמן שאתה מתיישב ליד תמי, אשר עדיין משחקת עם אזוריל שלך. "אממ טוב הכוח הפיזי של סנובול מאוד חזק.." אומרת תמי ומדגדגת את בטנו של אזוריל "אולי מתקפה מסוג לוחם? סוג של אגרוף או משהו" היא אומרת ואז פולטת צחקוק קל כשאזוריל נופל אחורה מהכדור של זנבו.
    אחרי עשר דקות של אימונים מפרכים- הפוקימונים שלך ניגשים אליך עייפים ומעט מותשים מכל האימונים הקשים.
    "כל הכבוד לכולם!" אשבח את כולם, "עכשיו הגיע הזמן לנוח!" אומר להם בחיוך ואחזיר את כולם חוץ ממונפרנו,טיילו ופינסיר, "אנחנו הולכים עכשיו לקרב המכון! ואתם אלו שתשתתפו בו! אני בטוח שתנצחו!" אומר להם בחיוך ואחזיר אותם לפוכדור.
    ארים את אזוריל בידיי ואלך עם תמי למרכז הפוקימונים כדי לרפא את הפוקימונים,אחר כך אלך לכיוון המכון.
    בדרך אשחק עם אזוריל,אדבר איתו,אשחק איתו ואנסה לחזק את הקשר יותר

5. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ניל~
    "אוי שכחתי מזה!" אומר מורגן מבולבל ומתחיל לצחוק "אני אלך לשם עכשיו!" הוא אומר במהירות ומסתובב ומתחיל לרוץ לכיוון המכון. "אין טעם שתבואו איתי!" הוא קורא מרחוק ומנופף בידיו, ומשאיר אותך ואת ג'וליה לבדכם בעיר.
    "אז מה בא לך לעשות?" שואלת אותך ג'וליה בחיוך ומשלבת את ידיה מאחוריה גבה.
    "מה דעתך על ללכת לאכול באיזה שהוא מקום"אומר אם חיוך.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

6. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    אווווופפפפפפסבס אני מצטעעעעערררר ציטטתי משהו כי רק ככה אני יכול לראות מהפלטפון מה מוסתר בתוך ספוילרים.... סליחחחחחחההההה!!!!

7. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה
    אווווופפפפפפסבס אני מצטעעעעערררר ציטטתי משהו כי רק ככה אני יכול לראות מהפלטפון מה מוסתר בתוך ספוילרים.... סליחחחחחחההההה!!!!
    יופי ואני חשבתי שהוא הגיב

8. the bitch is back
    יופי ניב.. נעול
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

עמוד 99 מתוך 99 ראשוןראשון ... 4989979899

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •