Pokemon GO

צפה בתוצאות הסקר: על איזה נושא כדאי לי לפתוח מ''ת?

מצביעים
20. לא ניתן להצביע לסקר זה
  • אוואטר

4 20.00%
  • פוקימון-מעורבים

16 80.00%
עמוד 3 מתוך 65 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 971
  1. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    [B]
    סטיב
    אתה כמעט מתעלף, אך לפתע אתה שומע את אחד האנשם אומרים ''תיזהר מצוות הרס...'' והם פשוט נוסעים משם!
    פרופסור אוק מסמן בראשו לצוות העוזרים שלו והם מיד מתחילים לנקות את השברים כאילו כל יום זה קורה להם.
    פרופסור אוק מתקרב אלייך ואומר כאילו כלום לא קרה ''אוקיי, הנה תיק מסע'' הוא מגיש לך תיק כחול עם ציור פוקדור גדול מאחוריו, ''הנה 5 פוקדורים ופוקדע'' הוא מוסיף ומגיש לך חמשיה פוקדורים ומכדיר אדום, ''ואחרון חביב כמובן הפוקימון הראשון שלך!'' אומר פרופסור אוק ומוביל אותךאל מאחוריי המעבדה, שם על הדשא משחקים שלושה פוקימונים-

''נו במי תבחר?'' שואל הפרופסור בחביבות
    'הממ... את מי כדאי לי לבחור, טורצ'יק או סקווירטל?' אחשוב לעצמי ואתלבט. אני אחשוב ואחשuב ולבסוף אומר "נראה לי שאני אקח את... סקווירטל!"

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

2. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    דן
    אתה מנסה להכניס את טורצ'יק לפוקדור אבל הוא כל הזמן קופץ לצד לצד ומתחמק!
    אתה מבין שטורצ'יק אינו רוצה להיכנס לפוקדור, לפתע אתה קולט שאתה לא יודע עם טורצ'יק הוא זכר\נקבה!
    אתה לוקח את הפוקדע שלך וסורק איתו את טורצ'יק הפוקדע מזמזם ואומר-
    ''טורצ'יר הינו אחד מן הפוקימונים המתחילים המתבקשים ביותר, הוא מסוג אש. טורצ'יק יודע-גחלת, שריטה ונהמה, טורצ'יק נקבה.
    אתה וטורצ'יק הולכים לדרך אחד שלפתע טורצ'יק מושכת במכנסיים שלך בהתרגשות, אתה מסתכל הצידה ורואה-
    ״וואו הפוקימון הזה נראה אדיר! ״ אגיד בהתלהבות אבדוק אותו בפוקידע ואחר כך אגיד לטורצ׳יק להשתמש בגחלת על העכבר המוזר.
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

3. TBM
    שם: מתן
    [B]

ריי
    סקווירטל נראה ממש להוט להמשיך בדרך במסע ללא שום עצירות
    אתה מכניס אותו לפוקדור שלו ומתחיל ללכת לכיוון דרך 1
    אתה נכנס לדרך ורואה יערות ושדות רבות לפנייך שלפתע נשמע רחש-
    אבדוק את הפוקימון בפוקדע ולאחר מכן אוציא את סקווירטל מהפוקדור ואבדוק גם אותו , "סקווירטל מוכן , זה יהיה הקרב הראשון שלנו." אומר בשמחה , 'מעניין מה המתקפות של סקווירטל.' אחשוב לעצמי .

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    עד 10 אני יעדכן פוקימונים!

סטיב
    למשמע שמו, סקווירטל מתקרב אלייך מעט בחשש ובביישנות, הוא מריח אותך מעט ואז מתחיל לקפוץ מאושר מצד לצד, אתה מיד מבחין שזה סקווירטל עם אישיות ייחודית
    הפרופסור מגיש לך את הפוקדור של סקווירטל ומיד שניכם מוצאים את עצמכם מחוץ למעבדה, קולו של הפרוספור נשמע ''בהצלחה'' ואז קול של דלת נסגרת.
    אתה לפתע קולט שאין לך מושג עם סקווירטל הוא זכר או נקבה, אתה שולף את הפוקדע שלך וסורק את סקווירטל ''סקווירטל, פוקימון הצב, לסקווירטלים ישנה אישיות מגוונת יותר מלכל פוקימון אחר, הם מאוד נאמנים אבל גם חשדנים, סקווירטל יודע בועות, התקלה ונהמה, סקווירטל נקבה'' הפוקדע משתתק.

דן
    אתה וטורצ'יק מתלהבים מן הפוקימון שלפניכם, אתה שולף את הפוקדע שמיד מתעורר לחיים ומזמזם ''נידורן, הוא פוקימון מסוג רעל, לנידורן יש הבדל במראה החיצוני בין זכר לנקבה, הזכר סגול ובעל קרן, הנקבה כחולה ללא קרן, התפתחויות שלהם נראות אחרת, ובעלות שמות ויכולות שונות''
    אתה מביןכי הנידורן שלפנייך היא נקבה
    אתה מבקש מטורצ'יק להשתמש בגחלת על הפוקימון המוזר שלפנייך, מפיו של טורצ'יק יוצאות גחלים לוהטות, הפוקימון המוזר נפכע מהן אך לא ניזוק יותר מידי וקם, הוא מוציא קוצים סגולים מגופו שבמהרה פוגעים בטורציק

ריי
    אתה סוקר את הפוקימון בפוקדע שמיד מזמזם ''יאנמה, פוקימון השפירית, יאנמה הוא מסוג חרק ומומלץ למאמנים מתחילים'' אתה מוציא את סקווירטל וסורק אותו בפוקדע, הפוקדע אומר כי מתקפותיו של סקווירטל הן:בועות, נהמה ודחיפה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה

דן
    אתה וטורצ'יק מתלהבים מן הפוקימון שלפניכם, אתה שולף את הפוקדע שמיד מתעורר לחיים ומזמזם ''נידורן, הוא פוקימון מסוג רעל, לנידורן יש הבדל במראה החיצוני בין זכר לנקבה, הזכר סגול ובעל קרן, הנקבה כחולה ללא קרן, התפתחויות שלהם נראות אחרת, ובעלות שמות ויכולות שונות''
    אתה מביןכי הנידורן שלפנייך היא נקבה
    אתה מבקש מטורצ'יק להשתמש בגחלת על הפוקימון המוזר שלפנייך, מפיו של טורצ'יק יוצאות גחלים לוהטות, הפוקימון המוזר נפכע מהן אך לא ניזוק יותר מידי וקם, הוא מוציא קוצים סגולים מגופו שבמהרה פוגעים בטורציק
    ״טורצ׳יק! את בסדר?״ אשאל בדאגה ואחשוב ׳וואו יש לי רעיון אדיר לתקיפה ׳ אחשוב לעצמי ואגיד לטורצ׳יק ״טורצ׳יק תשתמשי בצעקה כדי לגרום לנידורן להתמעמע ואז תשתמשי בשריטה!״ אגיד בהתלהבות.

6. TBM
    [size="7"]

ריי
    אתה סוקר את הפוקימון בפוקדע שמיד מזמזם ''יאנמה, פוקימון השפירית, יאנמה הוא מסוג חרק ומומלץ למאמנים מתחילים'' אתה מוציא את סקווירטל וסורק אותו בפוקדע, הפוקדע אומר כי מתקפותיו של סקווירטל הן:בועות, נהמה ודחיפה

"סקווירטל , תשתמש בנהמה , ולאחר מכן תשתמש בבועות , לאחר שאתה משתמש בבועות תרוץ לכיוון יאנמה ותנסה להתחמק מכל מתקפה שהוא שולח אליך , לאחר מכן שתהיה מספיק קרוב תשתמש בדחיפה." אומר בהתלהבות .

7. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס

סטיב
    למשמע שמו, סקווירטל מתקרב אלייך מעט בחשש ובביישנות, הוא מריח אותך מעט ואז מתחיל לקפוץ מאושר מצד לצד, אתה מיד מבחין שזה סקווירטל עם אישיות ייחודית
    הפרופסור מגיש לך את הפוקדור של סקווירטל ומיד שניכם מוצאים את עצמכם מחוץ למעבדה, קולו של הפרוספור נשמע ''בהצלחה'' ואז קול של דלת נסגרת.
    אתה לפתע קולט שאין לך מושג עם סקווירטל הוא זכר או נקבה, אתה שולף את הפוקדע שלך וסורק את סקווירטל ''סקווירטל, פוקימון הצב, לסקווירטלים ישנה אישיות מגוונת יותר מלכל פוקימון אחר, הם מאוד נאמנים אבל גם חשדנים, סקווירטל יודע בועות, התקלה ונהמה, סקווירטל נקבה'' הפוקדע משתתק.
    נכון שאת מופתעת שלא בחרתי טורצ'יק? ;)
    ~~~~~~~~~~
    "אז את נקבה, מה?" אשאל את סקווירטל, "זה אומר שהשם סקווירטל לא יתאים לך....". לאחר כמה דקות אני אגיד "מה דעתך על השם 'סקיי'?" אם היא תסכים, אני אתחיל להתאמן אתה על מתקפת הבועות. אם לא, אני אציע את השם 'שרי'.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

8. student of Gakuen Alice
    דן
    הוא יודע נהמה לא צעקה ם: נהמה(גרוול) מורידה את ההגנה של היריב

טורצ'יק משתמשת בנהמה, וההגנה של נידורן יורדת.
    לאחר מכן טורצ'יק משתמשת, בשריטה על נידורן שמקבלת נזק כפול עקב הנהמה.
    נידורן מנערת את ראשה בכדי להתרכז בקרב ושורטת את טורצ'יק בחוזקה.

ריי

אתה מורה לסקווירטל להשתמש בנהמה ולאחר מכן בועות, סקווירטל נוהם לעבר יאנמה וההגנה שלו יורדת, לאחר מכן הוא נפגע מן הבועות ומקבל נזק כפול עקב הנהמה.
    יאנמה מנסה לתקוף את סקווירטל ברוח, סקווירטל מתחתמק פעמיים ושהוא כבר ממש קרוב הרוח פוגעת בו וסקווירטל עף לאחור.

סטיב
    סקווירטל(סליחה סקייD: ) מתלהבת מאוד מהשם החדש ומחבקת אותך.
    אתה וסקיי הולכים יחד אל דרך אחד, אתם נכנסים ומגיעים לשדה גדול עם הרבה עצים בצדדים, בשדה יש הרבה פוקימונים באזור ( )
    אתה הולך לאחד העצים ואומר לסקיי להשתתמש עליו בבועות, סקיי ממשיכה כמה שהיא יכול ואתה רואהלאט לאט דהבועות גדלות
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. TBM
    [B]

ריי

אתה מורה לסקווירטל להשתמש בנהמה ולאחר מכן בועות, סקווירטל נוהם לעבר יאנמה וההגנה שלו יורדת, לאחר מכן הוא נפגע מן הבועות ומקבל נזק כפול עקב הנהמה.
    יאנמה מנסה לתקוף את סקווירטל ברוח, סקווירטל מתחתמק פעמיים ושהוא כבר ממש קרוב הרוח פוגעת בו וסקווירטל עף לאחור.
    "סקווירטל , תשתמש בבועות פעם נוספת ואז בנהמה." אומר , 'אני מקווה שיאנמה שווה את זה.' אחשוב לעצמי .

10. משתמש מנוסה
    דן
    הוא יודע נהמה לא צעקה ם: נהמה(גרוול) מורידה את ההגנה של היריב

טורצ'יק משתמשת בנהמה, וההגנה של נידורן יורדת.
    לאחר מכן טורצ'יק משתמשת, בשריטה על נידורן שמקבלת נזק כפול עקב הנהמה.
    נידורן מנערת את ראשה בכדי להתרכז בקרב ושורטת את טורצ'יק בחוזקה.
    "אוקיי טורצ'יק עכשיו תשתמש בנהמה שוב פעם כדי להוריד לה את ההגנה פעמיים ואז תקפצי על נידורן ותשמשי בכמה שיותר שריטות על הגב של נידורן ! " אגיד.

11. student of Gakuen Alice
    רייי
    סקווירטל משתמש שוב בבועות לעבר יאנמה שמתעלף מיד.
    אתה מוציא את הפוקדור שלך מהתיק וזורק על יאנמה
    הפוקדור מתנדנד מצד לצד כחמש פעמים, עד שלבסוף הפוקדור
    Spoiler ספוילר

דן
    טורצ'יק משתמשת בנהמה ואז שורטת את נידורן ככל יכולת בגבה, לאחר בשש-שבע שריטות
    נידורן נופלת ארצה מרב עייפות, אתה מתקרב אליה מעט ומבין שהיא התעלפה
    אתה מוציא פוקדור וזורק על נידורן, הפוקדור מתנדנד מצד לצד כשלוש או ארבע פעמים ו
    Spoiler ספוילר

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    [b]
    דן
    טורצ'יק משתמשת בנהמה ואז שורטת את נידורן ככל יכולת בגבה, לאחר בשש-שבע שריטות
    נידורן נופלת ארצה מרב עייפות, אתה מתקרב אליה מעט ומבין שהיא התעלפה
    אתה מוציא פוקדור וזורק על נידורן, הפוקדור מתנדנד מצד לצד כשלוש או ארבע פעמים ו
    Spoiler ספוילר
    חשבתי שכבר התחרטת על המשחק
    --------------------------------------------
    "יש תפסתי נידורן! " אגיד בהתרגשות רבה. אני אוציא את נידורן מהפוקדור ואציג את עצמי ונמשיך ללכת.

13. student of Gakuen Alice
    לא היה לי אינטרנט אתמולd:
    _____________-
    דן
    אתה אתה מוציא את נידורן אל מחוץ לפוקדור שלה, נידורן מחייכת אלייך וחוזרת בשמחה לפוקדור אחרי קרב גדול ומעייף.
    אתה ממשיך ללכת בדרכך שלפתע אתה רואה את אורות העיר הראשונה!
    לפתע אתה שומע צרחה של פוקימון, הוא נשמע כאילו הוא עובר דבר נורא
    מה תעשה? תלך לעיר הבטוחה או לעזור לפוקימון בצרה?

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    לא היה לי אינטרנט אתמולd:
    _____________-
    דן
    אתה אתה מוציא את נידורן אל מחוץ לפוקדור שלה, נידורן מחייכת אלייך וחוזרת בשמחה לפוקדור אחרי קרב גדול ומעייף.
    אתה ממשיך ללכת בדרכך שלפתע אתה רואה את אורות העיר הראשונה!
    לפתע אתה שומע צרחה של פוקימון, הוא נשמע כאילו הוא עובר דבר נורא
    מה תעשה? תלך לעיר הבטוחה או לעזור לפוקימון בצרה?
    גם לי אבל רק בבוקר
    ------------------
    'מה זה הרעש הזה?' אחשוב לעצמי בדאגה "מעניין אם זה פוקימון... " אחשוב לעצמי ואלך לחפש את הפוקימון המסכן, אבל פתאום נזכרתי שאני לא יודע מה המתקפות של נידורן אז אבדוק מה המתקפות של נידורן ואז אלך לחפש מה מקור הרעש.

15. student of Gakuen Alice
    דן
    אתה סורק את הפוקדור של נידורן שמיד מזמזם ''נידורן יודעת: התקלה, קוצי רעל, נשיכה ושיני רעל''
    אתה רץ אל עבר מקור הצעקה, אתה רואה פוקימון שנראה כמו שיח ועליו פרחים ורודים, הפרחים לפתע משחירים אט אט והפוקימון ''מתפוצץ'' שהעשנן מתפזר אתה רואה בברור את הפוקימון () אתה רואה שהוא פצוע ומנסה לברוח מזוג מאמנים

שתוקפים את הפוקימון ללא הרף בעזרת פוקימונים שאתה מזהה כמורקרואים ()
    ומנסים ללכוד אותו בעזרת פוקדור שחור

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 3 מתוך 65 ראשוןראשון 123451353 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •