Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
  1. משתמש מנוסה
    שם: אייל

יצרתי בפוטושופ רקע של חלל בשביל הפטיש ממארוול. חיפשתי בווקי של האווג'נרס ומצאתי את הפטיש שמצא חן בעיניי, ניסיתי לשפר מהעבודה הקודמת שלי בפוטושופ(עכשו זו עבודה שנייה שלי בפוטושופ) והפכתי את המכונית מעל לבהירה יותר ואז לכהה יותר כדי ליצור אפקט מציאותי יחסית, הכדור של האש בצד נראה כמו השמש אז החלטתי ליצור רקע של חלל ועשיתי כאילו חלק מהמכונית באש. חתימה ראשונה ועבודה שנייה שלי בפוטושופ,תזכרו את זה.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

2. מנכ"ל לשעבר.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Tobi... צפה בהודעה

יצרתי בפוטושופ רקע של חלל בשביל הפטיש ממארוול. חיפשתי בווקי של האווג'נרס ומצאתי את הפטיש שמצא חן בעיניי, ניסיתי לשפר מהעבודה הקודמת שלי בפוטושופ(עכשו זו עבודה שנייה שלי בפוטושופ) והפכתי את המכונית מעל לבהירה יותר ואז לכהה יותר כדי ליצור אפקט מציאותי יחסית, הכדור של האש בצד נראה כמו השמש אז החלטתי ליצור רקע של חלל ועשיתי כאילו חלק מהמכונית באש. חתימה ראשונה ועבודה שנייה שלי בפוטושופ,תזכרו את זה.
    אוקיי. אז דבר ראשון, זה לא ממש חתימה.
    חתימה יש לה כמה מרכיבים בסיסיים - רקע, דמות/יות, ניק/ים ולאלמנטים שונים.
    מה שיש לך פה זה יצירה גראפיץ.
    דבר ראשון, הגודל ה"מינימלי" לחתימה הוא 200x400, גודל למתחילים. קודם עושים את הרקע, אחר כך גוזרים את הדמות וממקמים אותה. עושים כמה שכבות צבע אם רוצים, ואז ניק.
    בהצלחה בהמשך, אתה רק מתחיל... יש לך לאן להשתפר ולשאוף.
    יוסי (:

3. מורחקים
    שם: אופיר
    אחי זה ת'ור לא הפטיש
    ולא משהו לדעתי, זה לא חתימה

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •